Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Dobre uni dla nielotów (czytaj górników) będzie. Nie zobaczymy tu chyba niestety nikogo z gwiazd Fornaxa lub Quantum.
      My Niemcy zawsze gramy pierwsze skrzypce. Inni mogą sobie najwyżej pobębnić. My Niemcy kochamy czystość i porządek

      GAME OVER 5.03.2014
    • No zawsze to cos nowego :P Mimo wszystko spróbuję flotą zagrać na wariata :) Na tym uni to pewnie bombki i gesi do orania bunkrow najwieksze beda mialy wziecie.

      Mind_war pogromca nowych uni :P Czas plynie a nicki te same :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Nevski ().

    • Nevski a no tak bywa, że czasu mam mało, a jak już otworzą nowy serwer to pogram sobie w wakacje a potem się zobaczy ;). Tutaj będzie o tyle gorzej, że za rok matura więc nie wiem jak się ułoży. Ale to prawda - często gram na nowych serwerach - sprawdzić co i jak, przypomnieć sobie ogame, poćwiczyć dojście do MT.

      A nick.... no cóż, nie widze sensu w jego zmianie więc zostaje taki, jaki był :>

      Na ogame.us otwierają normalne uni :D - ironia użytkowników forum osiągneła genialny poziom :E
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mind_war ().

    • Gra flotą odpada ... nawet na zwyklym uni , a co dopiero 1x flota vs 3 x eko .
      Nigdy bym nie zrozumiał takiej konfiguracji gdyby nie było dopalaczy.
      Teraz to już gorzej niż gra ... szukają kasy oj szukają.

      Popatrzcie jaka rożnica jest na zwykłym uni gdzie na 5 planetach mam o 1 lvl wyzszy kopalnie.
      Na takim speedzie x3 to juz będzie miazga. A z dopalaczami? +30 % i bez nich ?
      Normalny gracz nie ma szans :) Eko dla gorników - fajnie ...w końcu , ale tez uni dla dopalaczy.
      Bez nich nikt nigdy czołówki nie osiągnie ...wczesniej było cięzko , ale dało sie... teraz juz sie poddaje.
      Pomysł z zarobieniem pieniazkow przez GF oceniam na idealny.
      Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić.
    • Dokładnie tak jak pisałem wcześniej, uni jedynie po to aby zarobić na boosterach.
      Sprawdziłem kilka zagranicznych serwerów.. wszędzie standard. Na jednym dają taką konfigurację jak u nas.
      Żałosne. Walka będzie się toczyła między górnikami. Ten który wyda więcej kasy i sprzeda po lepszym przeliczniku surke u handlarza. :O
    • a ja liczylem na zlom z obrony 30% z flo 70%
      speed rate razy 1 na wszystko

      brak ACS
      i najlepiej brak anty

      ale widze ze sobie marzyc moge jak do 30 lat nie powstanie takie uni to ide na ogameowa emeryture na skutek smierci z przyczyn naturalnych

      mimo to pogram na nowym uni
      pozdro

      EDIT: panowie troche pozytywnego myslenia
      1. lepsze EKO = wiecej statkow w stoczni
      2. EKOwiec bez swiatla to nie EKOwiec wiec sa sposoby by takiego dogonic

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mxxxa ().

    • Webber i Chełmek powinno Wam to latać bo gracie flotą od zawsze i wiecie jak z niej korzystać więc powiedział bym że to raczej uni idealne dla flociarza. To że ta gra to tylko kolejna przegródka w portfelu GF to kwestia oczywista i z tym nikt nic nie zrobi. Zagrałbym bym sobie na tym universum ale mam zasadę że zawsze gram tylko na jednym.

      PS do tych wszystkich wyżej co się wypowiadają na temat braku ACS mam pytanie - gdzie byliście przy Io i Kasio ?


      Universum Io 250 ST - 370 690 % OFF

      Universum Jupiter UF 40 ST - 215 799 %
    • Bl4ckWhite napisał(a):

      Webber i Chełmek powinno Wam to latać bo gracie flotą od zawsze i wiecie jak z niej korzystać więc powiedział bym że to raczej uni idealne dla flociarza. To że ta gra to tylko kolejna przegródka w portfelu GF to kwestia oczywista i z tym nikt nic nie zrobi. Zagrałbym bym sobie na tym universum ale mam zasadę że zawsze gram tylko na jednym.

      PS do tych wszystkich wyżej co się wypowiadają na temat braku ACS mam pytanie - gdzie byliście przy Io i Kasio ?


      Latać? Ktoś się zabunkruje i jak w niego wlecisz z zyskiem? Przypominam, że nie możesz przekroczyć 5 krotnej przewagi ;). A jak ktoś ma hajs to i 3 krotnej nie przekroczysz...

      Szkoda, że Art nie wynegocjowal złomu z obrony i wyższego % z floty :/

      Jak ktoś z flotą będzie chcial przeżyć to tylko 85% flota, 15% eko bo inaczej się nie da...


      Mimo to, na początek full flota - jeżeli nie będzie szło przerzuce się na eko i przeboleje, że będe musiał górniczyć...
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Mind_war ().

    • Art, masz jeszcze troche czasu :E
      Wynegocjuj przynajmniej 2x flote, bo to unii umrze szybciej niż nawet normalne.... Co to za zabawa klikać budynki co 7 godzin :/

      3x eko 2x flota 50% złomu i napewno zachęciłoby to większą ilość graczy...
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu
    • Zapowiada się szczególnie nudne uni dla górników i ludzi którzy nie mają czasu i chęci na skanowanie. Jak chcesz bezkarnie górniczyć to wybierz to uni. Z pewnością nie splami się tu grą ani jeden flociarz a jeśli się nawet taki tu zawieruszy to będzie złomował same transportery.
      My Niemcy zawsze gramy pierwsze skrzypce. Inni mogą sobie najwyżej pobębnić. My Niemcy kochamy czystość i porządek

      GAME OVER 5.03.2014
    • Zapowiada się smutno... Na samym x1 górnicy i tak mają ogromną przewage, a tutaj dostana wydobycie x3.... komandorzy + boostery i mamy jakieś +35% wydobycia z samej kasy.
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu
    • Mind_war napisał(a):

      Wynegocjuj przynajmniej 2x flote, bo to unii umrze szybciej niż nawet normalne.... Co to za zabawa klikać budynki co 7 godzin :/
      Niestety, zmiany w konfiguracji nie będą możliwe. Są odgórnie narzucone z racji 'sprawdzenia czy będą miały wzięcie'. Nic więcej w tym zakresie nie będę mógł dla Was zrobić :(
      Może uda się przy kolejnym serwerze.

      Community Manager
    • No to w takim razie nie pozostaje nic innego jak oświadczyć wszystkim przyszłym górnikom, że najprawdopodobniej każdy flotowiec będzie latał na śmieszne 30 satelit :P
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu
    • a tam narzekacie :P mogło być gorzej, chociaż dali coś nowego ;)
      ja Wam mówię, eko + bunkier i jest zabawa :D

      edit

      zamiast zajmować się różnymi parametrami nowych uni, mogli by dać jakiś nowy statek albo coś innego co nie jest za kase

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Michael ().

    • Michael napisał(a):

      a tam narzekacie :P mogło być gorzej, chociaż dali coś nowego ;)
      ja Wam mówię, eko + bunkier i jest zabawa :D

      edit

      zamiast zajmować się różnymi parametrami nowych uni, mogli by dać jakiś nowy statek albo coś innego co nie jest za kase

      dokładnie nie jest źle zawsze mogła być zwykła konfiguracja ;P chociaż złom z floty mógłby być 70 % było by miodzio :) :]
      ST Solo: 475,15%; 327,97%; 985,12%; 702,24%;; 110,49%; 327,72%
      ST ACS : 521,56


      "W żyCiu WażNe Są wsPomnIeniA, WiĘc TwoRzyMy ChwIle GodNe PrzYpoMnieniA
      "
    • Ludzie graja na x1 ogolem i zyja i graja. Slabe Eko przy flotowcu to tez slabe rozwiazanie a tak lepsze eko szybsza rozbudowa/wiecej statkow/wieksze % ;] Mi sie podoba, chociaz mimo wszystko chicaz x2 floty byloby fajne ;] Szybciej by expa wrocila ;]
      Hear Me Roar!
    • Nie rozumiem tego marudzenia "flociarzy" przeciez jak przyfarmicie to surowce z wydobycia x3 a nie x1 :) wiec kto pierwszy dorobi sie floty bedzie mial sporą przewagę a na bank znajdzie się masa wakacyjnych kont które przy chwili pięknej pogody nie będą pilnowane i aż będą się prosić o wlot.

      [665] Mniejsze Zło

      uni 13: OFF top xx
      uni 31: OFF top 10
      uni Mizar: ON top 3

    • Nie rozumiesz? Prosty przykład.

      Ile na speed x1 ekowiec dostanie z boosterów i geologa? Powiem Ci - 3x mniej niż na tym uni.

      A co dostanie z tego flotowiec? Nic, bo prędkość statków jest TAKA SAMA. Czyli x1

      Jednym słowem - szybciej ekowiec postawi obrone niż ja tam dolece. Teraz chyba wszystko jasne :)
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu
    • Tak samo jak on szybko zbuduje obrone tak samo ty mozesz szybko budowac flote ;x Wchodza nowe konfiguracje moze jeszcze wejdzie cos nowego, inne innowacje ;] Moze czas zejsc ze starych szlakow i zaczac ucierac nowe ;] Na takim uni flociaz rowniez moze pograc bardzo zacnie uwazam tyle ze rownie dobrze musi ucisnac w eko( co moim zdaniem i tak powinien robic niz opierac sie na zlomie/rabunku). I tak jak ktos wczesniej napisal wieksze eko wiecej do zrabowania ;] Jak ktos zaspi/nie upilnuje to nie bedzie mialo znaczenia czy ma wieksze eko od flociaza czy nie ;] Tyle co to boli ze dlugi lot i nie raz zal w dupe ucisnie jak 10min przed dolotem ktos napisze ze jest ;] Ale taka gra...nie moze byc za latwo i nie tylko nołlajfy musza oblegac topke ;] Peace! I tak bedzie sie dobrze gralo ;]
      Hear Me Roar!
    • W locie to ja nie poskładam nowych CMów czy też krążków... Mówie tylko jak to wygląda z mojej strony. Będzie nieciekawie - po prostu.
      Gdyby lot był 3x szybszy to obrońca miałby 3x mniej czasu, a tak dostaje 3x więcej czasu (budowa obrony jest 3x szybsza - oczywiście tutaj byłby błąd atakującego który nie zauważyłby *, ale na początku nie każdy ma sonde więc niektórzy pomyśleliby, że gracza po prostu ktoś skanuje)

      Dobre jest to, że uni powstanie 14-15 czyli pierwszy MT będzie około północy :)
      Będzie ciężko ale i tak nie zamierzam rezygnować z floty.
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Mind_war ().

    • to jak tak marudzicie , to ja zapraszam na ogame.fr duzo graczy +10k i wiecej a teraz rusza Vega we wtorek 2x wszystko , osobiscie tam sie wybieram, jak ktos : D chcialbym sie skontaktowac to prv na boardpl
    • Jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie to już wie jak to uni będzie wyglądało. Górnicy będą budować DT by wozić surę i robić kilkudniowe fs-y. Będą się bunkrować i podniecać kto jakiego poziomu kopalni się dorobił. Będą też badacze i oni będą windować wszelkie technologie na absurdalnie wysokie poziomy choć np technologii szpiegowskiej do niczego nie będą używać i będą z siebie niezwykle dumni.
      Dla flociarzy pozostanie tu tylko walka z bunkrami, kasowanie satelit i transporterów z małym zyskiem bo niski % złomu ma być.
      Ja tu nie będę grał. Poczekam na uni z ciekawszą konfiguracją.
      My Niemcy zawsze gramy pierwsze skrzypce. Inni mogą sobie najwyżej pobębnić. My Niemcy kochamy czystość i porządek

      GAME OVER 5.03.2014

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GERMANIN ().

    • GERMANIN napisał(a):

      Jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie to już wie jak to uni będzie wyglądało. Górnicy będą budować DT by wozić surę i robić kilkudniowe fs-y. Będą się bunkrować i podniecać kto jakiego poziomu kopalni się dorobił. Będą też badacze i oni będą windować wszelkie technologie na absurdalnie wysokie poziomy choć np technologii szpiegowskiej do niczego nie będą używać i będą z siebie niezwykle dumni.
      Dla flociarzy pozostanie tu tylko walka z bunkrami, kasowanie satelit i transporterów z małym zyskiem bo niski % złomu ma być.
      Ja tu nie będę grał. Poczekam na uni z ciekawszą konfiguracją.

      Nie wszystkim się da dogodzić... ;P
      ST Solo: 475,15%; 327,97%; 985,12%; 702,24%;; 110,49%; 327,72%
      ST ACS : 521,56


      "W żyCiu WażNe Są wsPomnIeniA, WiĘc TwoRzyMy ChwIle GodNe PrzYpoMnieniA
      "