Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zróbcie Uni dla flociarzy. Tyle uni jest Eko już rzygam tymi bunkrami.
      Dlatego właśnie zrezygnowałem z grania na ostatnim Uni Sirius.

      Najlepsze dla mnie:
      x3 wszystko - (bez chorych udziwnień typu x1 flota x1000 eko )
      PZ z floty 50% + pz z obrony 20%
      ACS

      podejrzewam że jednak nie przejdzie takie uni wiec ja głosuję coś w stylu QUANTUM zawsze będzie można później połączyć z UNI x5

      -uni x5 !!!

      a jak ktoś chce eko grać to niech pogra w gierki typu settlers lub życie na farmie.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Robert1987 ().

    • Robert1987 napisał(a):

      Zróbcie Uni dla flociarzy.

      Każde Uniwersum jest dobre dla flociarzy.

      Robert1987 napisał(a):

      Tyle uni jest Eko już rzygam tymi bunkrami.

      Oj, jakiś Ty biedny. Za mało floty, żeby wlecieć w bunkier? To postaw sobie kilkanaście tysięcy niszczycieli. Na średnie bunkry wystarczy. A dla większych postaw sobie kilkaset (kilka tysięcy) GS'ów. Też wystarczy. Masz za mało? To poleć w ACS'ie z innymi graczami.

      Robert1987 napisał(a):

      a jak ktoś chce eko grać to niech pogra w gierki typu settlers lub życie na farmie.

      To jest taki sam argument zarówno w jedną, jak i w drugą stronę. Równie dobrze można napisać:
      Jak komuś przeszkadzają bunkry w OGame, to niech sobie idzie grać w Settlersów lub w życie na farmie. Tam bunkrów nie ma.



      Pomysł na Uni z prękością flot x1 zaś pozostałymi prędkościami x3 już parę ładnych lat temu przychodził mi do głowy.
      Nigdzie nie jest napisane, że OGame nie jest grą dla ludzi, którzy nie mogą sobie pozwolić na ślęczenie na koncie po 18 godzin dziennie, a z czego większość czasu w nocy. Wielu graczy poważnie traktuje swoje obowiązki w realu (czy to naukę, czy pracę, czy rodzinę). Prędkość flot x1 jest dla takich ludzi najlepszym rozwiązaniem.
      Natomiast zwiększenie pozostałych prędkości (badania, stocznia, obrona) zdecydowanie uprzyjemniłoby tę grę.

      Jest jeszcze jeden aspekt ustawień takiego nowego, hipotetycznego Uniwersum, który warto wziąć moim zdaniem pod uwagę: danie możliwości włączenia urlopu na 24 godziny zamiast standardowych 48. na uni z prędkością flot x1.
      Wiele razy zdarzało mi się wyjeżdżać awaryjnie do roboty w teren. Nie wiedząc kiedy się wróci jedyną opcją było włączenie urlopu. A tu się okazywało, że z robotą można było sobie poradzić w jeden dzień. Wraca się do domu i trzeba czekać kolejny dzień na możliwość wyłączenia urlopu.
    • Almera napisał(a):

      Wiele razy zdarzało mi się wyjeżdżać awaryjnie do roboty w teren. Nie wiedząc kiedy się wróci jedyną opcją było włączenie urlopu. A tu się okazywało, że z robotą można było sobie poradzić w jeden dzień. Wraca się do domu i trzeba czekać kolejny dzień na możliwość wyłączenia urlopu.

      Oj, jakiś Ty biedny. Idź grać w życie na farmie, tam nie trzeba włączać urlopu ^^

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dziecinada ().

    • Nie rozumiem o co ten płacz że na takim uni nie będzie sensu grać flotą. Fakt, górnicy będą w trochę lepszej sytuacji ale flociarze wcale nie będą pokrzywdzeni. Skoro wydobycie będzie x3 to ekowcy będą wozili o wiele większe ilości sury niż przy x1. Jedyny problem to że o wiele łatwiej będzie postawić bunkier.
    • Bardzo Ciekawy pomysł z tą kombinacją. Dla każdego kawałek chleba. Szybsze wydobycie = większe farmienie, szybsze wydobycie/badania = większe eko, szybsze wydobycie = większa flota. Kombinacja jakiej dotychczas brakowało. Czekam na otwarcie.
    • Panowie którzy są za uni x1 grają chyba tylko tam .
      szkoda że 3/4 takich uni jest wymarłe a te co nie są za 2 miesiące będą , bądźmy realistami to na Elce , fornaxie i Quantumie teraz się gra . Jak ktoś ma mało czasu robi eko jak ktoś ma dużo czasu robi flotę przecież to jest proste i logiczne w dobie kiedy dobrze wychodzi się na uFSie można dla konta poświęcać godzinę dziennie szczególnie na takim uni x5 , tam atak ze zbiórką trwa godzinę , a na x1 ? - 3-4h i gdzie tu logiczność co do stwierdzeń że x5 wymaga nie wiadomo ile czasu . Na Elce i Fornaxie nie mówię o Quantumie da się normalnie grać nie jest tak że większość kont to idlaki , wniosek z tego prosty ludzie chcą szybkie uni . ,,Niedługo,, ma być uF a że te niedługo będzie pewnie za rok , zróbmy opcje żeby nowe uni mogło się połączyć z Quantumem
      - x5
      - 75% złomu z floty
      - x6 wydobycie
      - x6 badania
      Taka opcja do uF potem zmiana na opcje z Quantuma lub ku uciesze Quantuma zmiana ich konfigurację na tą
      Wszystkie udogodnienia jakie są wprowadzane są dla ekonomów , może pójdźmy raz na rękę dla ludzi którzy eko mają u sąsiadów .
    • Vega dobrze pisze :)
      ja również jestem za uni x5 :D
      Jordanek vel. KochamPaskude
      * * * * *
      uni Libra
      * * * * *
      „Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę.
      Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo. Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy...
      ...Moc mnie wyzwoli"
    • Mari napisał(a):

      Też jestem za speed 5x, ale jedno mnie martwi ostatnio chciałem sobie pograć na quantum i tam już nawet 9 gala zajęta, może coś by się znalazło, ale naprawdę na takich uni szybko zapełnia się cały wszechświat.
      Niema się co dziwić to najlepsze uni jakie powstało , tam jeszcze długo długo będą grali , a ktoś kto zagrał tam flotą już na nic innego się nie przestawi
    • wiecie co... zróbcie znowu ankietę i wszyscy zagłosują i zobaczymy co i jak....

      osobiście jestem za x1 flot + wydobycie x3-x4 (bo znowu chce postawić mega bunker ^^ )

      ale jak speed flot to tak jak vega napisał
      albo
      a wydobycie x10 ^^
      flota x5
      gs x1

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Michael ().

    • wydobycie 10x... W progamelle zagraj. 5x to jest max predkosc bo pozniej to juz jest syf... Kopalnie za pol roku beda dawaly 1kkk sury dziennie a za dwa lata na godzine;p gsy 1x tez zle bo moony nie beda padaly, 2/3x byloby dobrze
    • Planowane rozróżnienie prędkości zostanie wdrożone z wersją 5.5 Oznacza to, że nowe uni w konfiguracji prawdopodobnie 1x/3x (zgodnie z opiniami w tym wątku) może pojawić się już w lipcu.

      Najbliższe otwarcie nowego serwera niestety nie będzie miało tej możliwości.

      Community Manager
    • to stawiaj flotę to będzie opozycja, jak nie zs to jakiś inny sojusz będzie na innym uni i tak w kółko, quantum jeszcze nie jest takie złe, zobacz uni 60 tam to wipy masakrują uni, najlepiej jakby otworzyli uni dla noobów, gdzie zakaz wstępu jest ludzi z poza top 100 z innych uni :E quantum ma x5 i 70% i to że byś pograł na uni podobnym bo Tobie się tam nie podoba, bo jest tam 2-3 graczy o za wysokim poziomie jak dla Ciebie to możesz podnieść skilla :P

      ja głosuje na 1x flot i x3 speed reszty ;)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Michael ().

    • Destruktor napisał(a):

      Jest juz moze jakas odpowiedz co do nowego uni ?? jakas data cos w tym stylu ?

      Czytaj temat :>
      Kilka postów wyżej:

      Art napisał(a):

      [...] Oznacza to, że nowe uni w konfiguracji prawdopodobnie 1x/3x (zgodnie z opiniami w tym wątku) może pojawić się już w lipcu.


      since 2005

      PL (17, 36, 50, Orion, Ganimed, Cosmos), ORG (23), DE (Antares, Orion), US (Libra).



      ..always look on the bright side of life..

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez elf ().

    • Art a jakie będzie uni co powstanie za tydzień?

      ostatnio same normalne wychodzą :( można by dać teraz x3

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Michael ().