Nowe uni - nowe możliwe opcje

• Nie kumam ludzi wypowiadajacych się w tym temacie, większość te same osoby co jakiś czas wypowiadajace się na temat konfiguracji aby pograc do miesiaca max :thumbsup: osobiście polecam wezn tylko prosze jak wam juz sie znowu znudzi nie zapinajcie urlopu bo zawsze to jednego idlaka więcej ;)
      For The Horde!!!
      I will not forget it

El Cuatro
    • Czy ankiety nie można podpiąć pod lobby? Nie miałem wczoraj siły i zagłosowałem chyba tylko z 6 kont :P Przy okazji system płatniczy też mógłby być podpięty pod lobby, bo zapamiętywanie karty na każdym uni z osobna może do szału doprowadzić :)

Lwica jest boska :)
    • Na szczescie sa jeszcze zagraniczne universa moze cos tam podpasuje ( angielskie niemieckie i francuskie sa dosc aktywne tak samo jako polskie) bo granie na flota x6 mija sie z celem. 2 tygodnie grania i czlowiek wypalony. Wrocilem po jakichs 10 lata bez grania : )

The post was edited 1 time, last by mazi335 ().

• nie gram na quantum, nie gram urlopem
      ale doszly mnie sluchy, ze nie bedzie tam mozna juz zalaczyc urlopu na chwile po zejsciu z niego
      mozliwosc legalnego pushu mocno ograniczona, brak mozliwosci wrocenia na urlop zaraz po spushowaniu sie, koniecznosc wysylania fsow - ciekawe co sie stanie z takim uni bez tych urlopow :]

Almera wrote:

Nie dość, że push to jeszcze bush.
    • Wolne uni - źle. Szybkie uni - źle. Wyważone uni - źle. Oczywiście za każdym razem płaczą te same nooby, które wskakują na nowe uni, pograją kilka tygodni, dostają złoma i znowu płaczą, że kolejne uni nie dla nich (ale i tak grają). Nie podobają się parametry - nie grajcie, nie ma przymusu.
    • Paczka serwerów! :D
      Info z forum DE - ich serwer otwierany - 14.05.2019 um ca. 14:00 Uhr

MX Eco x6, Fleet x4, Research x12, 70% DF, Deu Consumption 0.5, 5 Galaxies, +30 fields, Espionage probe storage ON, 25000DM after validation, Category: fleeter, Stomt on.
      CZ Eco x6, Fleet x2, Research x12, DF 60%, DiDF 60%, Deu Consumption 0.6, 5 Galaxies, +30 fields, 25k DM after validation, Category: miner.
      DE Eco x6, Fleet x3, Research x12, 50% DF, Deu Consumption 0.9, 6 Galaxies, +25 fields, Category: balanced.
      DK Eco x6, Fleet x2, Research x12, 80% DF, 0.5 Deu Consumption, 4 Galaxies, +30 fields, Espionage probe storage ON, Category: miner.
      EN Eco x4, Fleet x6, Research x12, 80% DF, Deu Consumption 0.9, 6 Galaxies, +25 fields, Category: fleeter, Stomt ON.
      ES Eco x4, Fleet x4, Research x8, 60% DF, Deu Consumption 0.7, 6 Galaxies, +25 fields, Category: balanced, Stomt on.
      FR Eco x2, Fleet x2, Research x12, 40%DF, 0.7 Deu Consumption, Category: balanced, Stomt on.
      IT Eco x6, Fleet x6, Research x12, 50% DF, Deu Consumption 0.7, 6 Galaxies, +30 fields, 25000 DM after validation, Category: fleeter.
      NL Eco x7, Fleet x4, 50% DF, Deu Consumption 0.7, 5 Galaxies, +25 fields, Category: miner.
      PL Eco x6, Fleet x6, Research x12, 70% DF, 0.5 Deu Consumption, 7 Galaxies, +25 fields, Category: fleeter, Stomt on.
      BR Eco x7, Fleet x1, 80% DF, 0.5 Deu Consumption, 5 Galaxies, +30 fields, Espionage probe storage ON, Category: miner.
      RU Eco x6, Fleet x2, Research x12, DF 60%, DiDF 60%, Deu Consumption 0.6, 5 Galaxies, +30 fields, 25k DM after validation, Category: miner.
      TR Eco x6, Fleet x2, Research x12, 70%DF, 0.5 Deu Consumption, 5 Galaxies, +25 fields, Espionage probe storage ON, Category: miner.
      US Eco x7, Fleet x6, 80% DF, Deu Consumption 0.5, 5 Galaxies, +30 fields, Espionage probe storage ON, 25000 DM after validation, Category: miner, Stomt on.
    • Cztery wrote:

Poka_Bydlaka wrote:

Tak głosują ułomy. :P
      sam tak głosuje z nastawieniem że nowe uni szybko zdechnie a ci co pośli z mojego serwera szybko wrócą ;) Ułomy zaczynąją co miesiąc na nowym uni i grają do pierwszego wpierdolu albo do momentu aż nie otworzą nowego serwera xd
      Każdy gra tak jak lubi i pisząc, że tylko ułomy grają na nowych uni obrażasz sporą część graczy. Miałem ochotę zagrać na x3 - grałem na x3, mam ochotę grać na x6 - gram na x6 ;)
      In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
    • Guderian wrote:

Cztery wrote:

Poka_Bydlaka wrote:

Tak głosują ułomy. :P
      sam tak głosuje z nastawieniem że nowe uni szybko zdechnie a ci co pośli z mojego serwera szybko wrócą ;) Ułomy zaczynąją co miesiąc na nowym uni i grają do pierwszego wpierdolu albo do momentu aż nie otworzą nowego serwera XD
      Każdy gra tak jak lubi i pisząc, że tylko ułomy grają na nowych uni obrażasz sporą część graczy. Miałem ochotę zagrać na x3 - grałem na x3, mam ochotę grać na x6 - gram na x6
      Równie dobrze mógłbym powiedzieć że @Poka_Bydlaka obraża sporą część graczy którzy głosują jak głosują :) punkt widzęnia w tym wypadku zależy od punktu siedzenia :p Poza tym chyba nie doczytałeś ze zrozumieniem mojego posta ;)
      For The Horde!!!
      I will not forget it

El Cuatro
    • Puck wrote:

Paczka serwerów! :D
      Info z forum DE - ich serwer otwierany - 14.05.2019 um ca. 14:00 Uhr

MX Eco x6, Fleet x4, Research x12, 70% DF, Deu Consumption 0.5, 5 Galaxies, +30 fields, Espionage probe storage ON, 25000DM after validation, Category: fleeter, Stomt on.
      CZ Eco x6, Fleet x2, Research x12, DF 60%, DiDF 60%, Deu Consumption 0.6, 5 Galaxies, +30 fields, 25k DM after validation, Category: miner.
      DE Eco x6, Fleet x3, Research x12, 50% DF, Deu Consumption 0.9, 6 Galaxies, +25 fields, Category: balanced.
      DK Eco x6, Fleet x2, Research x12, 80% DF, 0.5 Deu Consumption, 4 Galaxies, +30 fields, Espionage probe storage ON, Category: miner.
      EN Eco x4, Fleet x6, Research x12, 80% DF, Deu Consumption 0.9, 6 Galaxies, +25 fields, Category: fleeter, Stomt ON.
      ES Eco x4, Fleet x4, Research x8, 60% DF, Deu Consumption 0.7, 6 Galaxies, +25 fields, Category: balanced, Stomt on.
      FR Eco x2, Fleet x2, Research x12, 40%DF, 0.7 Deu Consumption, Category: balanced, Stomt on.
      IT Eco x6, Fleet x6, Research x12, 50% DF, Deu Consumption 0.7, 6 Galaxies, +30 fields, 25000 DM after validation, Category: fleeter.
      NL Eco x7, Fleet x4, 50% DF, Deu Consumption 0.7, 5 Galaxies, +25 fields, Category: miner.
      PL Eco x6, Fleet x6, Research x12, 70% DF, 0.5 Deu Consumption, 7 Galaxies, +25 fields, Category: fleeter, Stomt on.
      BR Eco x7, Fleet x1, 80% DF, 0.5 Deu Consumption, 5 Galaxies, +30 fields, Espionage probe storage ON, Category: miner.
      RU Eco x6, Fleet x2, Research x12, DF 60%, DiDF 60%, Deu Consumption 0.6, 5 Galaxies, +30 fields, 25k DM after validation, Category: miner.
      TR Eco x6, Fleet x2, Research x12, 70%DF, 0.5 Deu Consumption, 5 Galaxies, +25 fields, Espionage probe storage ON, Category: miner.
      US Eco x7, Fleet x6, 80% DF, Deu Consumption 0.5, 5 Galaxies, +30 fields, Espionage probe storage ON, 25000 DM after validation, Category: miner, Stomt on.
      wszystkie z ACS?