Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • satanael napisał(a):

      Hawok napisał(a):

      kozackie uni w innych krajach a u nas pipa :P trzeba bedzie poklikać na zagranicznych

      fajnie się na .US zapowiada
      Eco x7, Fleet x6, 80% DF, 5 Galaxies, 0.5 Deu Consumption, +25 fields, Espionage probe storage ON

      w Hiszpanii też spoko
      - Velocidad x6 Flotas.
      - Velocidad x6 Economía.
      - Velocidad x12 Investigación.
      - 70% escombros generados tras las batallas.
      - Consumo de deuterio 0.5.
      - 6 galaxias.
      - +30 campos por planeta.
      - Universo lineal (galaxias y sistemas).
      - Sondas con capacidad de carga.
      Eco mogło by być jeszcze wyższe ale i tak parametry dość ciekawe :) Kiedy podobne uni u nas ? :D
      No właśnie wyżej też poprosiłem o podobne to jeszcze dali mi 2 minusy -.-
      Ja tam nie wrócę do ogame, jeśli nie powstanie jakieś sensowne uni.
      Obecnie to troche chłam jest. Jak masz wydobycie to latasz jak cwel, a jak nie masz wydobycia to jako tako latasz.
      Nie można połączyć tych dwóch parametrów? Dlaczego? W UK i w USA maja 7x wydobycie i 5x flote, a u nas gówno jest.
      U nas są w serwery bodajże z 7x eko i 5x flota, ale są to serwery po fuzji stare na których top 50 mają od 100kk punktów do 1,2kkk. Tam mam zaczynac? Serio?
    • ale cios antynazista napisał(a):

      nie pekaj i tak kazde nowe uni zostanie poddane fuzji i predzej czy pozniej wszczyscy traficie na Quantum xd
      A co wy macie na tym Q po tej fuzji teraz ? Ponad 8 k kont , z czego aktywnie gra tak naprawdę garstka ludzi . Praktycznie cała topka na ciągłych urlopach , masa kont nieaktywnych itd ... Jak było przed tak i po łączeniu uni , nic się praktycznie nie zmieniło tylko liczba kont na serwie :D
      Ave Racovia !!
    • tu przynajmniej sa ludzie co nie graja kilka mcy i konta "oddaja" , Quantum weryfikuje graczy którzy myślą, że coś wiedzą, poziom hard/hell xd i to nie z powodu kont z topki bo tylko 10 graczy ma pkt odstajace od standardow ... za to jest urodzaj w farmach i to jedno znajaktywniejszych uni... Zreszta powtarzam, ze albo fuzje beda miedzynarodowe albo i tak wszystkie unie trafia na Q jedne wczesniej drugie pozniej,; dlatego od razu lepiej grac z najlepszymi a nie stukac nowe uni i po zlomie sie poddac lub sprzedac za kilka złotych ... mam nadzieje ze u 68 w tym roku przyfuzjuje do nas xd dali wam eko x7 dadza i flo xd
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu
    • ale cios antynazista napisał(a):

      mam nadzieje ze u 68 w tym roku przyfuzjuje do nas XD dali wam eko x7 dadza i flo xd
      O ile z eko x7 mozna sobie poradzic zmniejszajac w ustawieniach indywidualnie poziom wydobycia to o tyle predkosci floty nie da sie (poki co) zmienic i jesli by takie uni 68 wrzucili z Q do jednego worka dajac speed floty na obecnym dla Quantuma poziomie to smiem twierdzic, ze zdecydowana wiekszosc graczy u68 zniknela by na urlopach :P juz bardziej sprawiedliwy bylby kompromis - "zloty srodek" czyli np. x3 floty po fuzji z Q.
    • To fakt, mogliby zrobić uni z większym speed floty. Tak by zachęcić więcej graczy, bo teraz to i tak każde uni ma wysoki speed eko to górnicy powinni być również zadowoleni.
      także eko x6/7 a może i być nawet więcej
      flota x4/5
      badania x12 super rozwiązanie
      galaktyk 5/7
      spalanie deu 0,5
      pz 50 % bo przy wysokim pz 70/80% odchodzą różne akcje w których niby kogoś złomujesz, a w zasadzie tak sie wyzbiera za anty, że wcale na tym złomie nic nie straci
      brak ładowności sond
      + 25 pól albo i więcej

      i na bank uni byłoby naprawdę aktywne.. tym bardziej, że w zimę dużo ludzi chętnie klika
    • @Truck driver najpierw na wiosne widzialbym ankiete u was do flo x3 a potem do x6 to juz niedaleka droga ... to sie nazywa nieuchronnym postepem ... wiecej szybciej i efektywniej ... probowalem grac na europie tam jakos x7 i x3 i powiem ze zwozka 2h dla mnie to wiecznsc a 20slotow na 1h do farmingu to juz wogle starta czasu by czekac az wroca... pomijam fakt ze kazdemu nowemu co sie odezwie do mnie a jest ich zawsze kilku w tygodniu wysylam na dziendobry tyle sury co na nowym uni by w miesiac wykopal i nafarmil XD ddsfsdf
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu
    • Truck driver napisał(a):

      Gram na Librze aktualnie czyli x2 floty :P zwozka max 3h z calego konta a przeciez nie trzeba sury transportowac tylko stacjonujesz i potem telepami odsylasz dt na planety wiec mozesz non stop farmic i nie narzekac na zawalone sloty ^^
      nie skumales nie istotne czy telepniesz to tylko kolejny nie potrzebny manewr by czas zaoszczedzic
      napisalem ze wydajnosc flo x3 to 20 slotow farmingu na 1h ... na Q robie ponad 50 farmingow na na 1h .....
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu
    • ale cios antynazista napisał(a):

      tu przynajmniej sa ludzie co nie graja kilka mcy i konta "oddaja" , Quantum weryfikuje graczy którzy myślą, że coś wiedzą, poziom hard/hell XD i to nie z powodu kont z topki bo tylko 10 graczy ma pkt odstajace od standardow ... za to jest urodzaj w farmach i to jedno znajaktywniejszych uni... Zreszta powtarzam, ze albo fuzje beda miedzynarodowe albo i tak wszystkie unie trafia na Q jedne wczesniej drugie pozniej,; dlatego od razu lepiej grac z najlepszymi a nie stukac nowe uni i po zlomie sie poddac lub sprzedac za kilka złotych ... mam nadzieje ze u 68 w tym roku przyfuzjuje do nas XD dali wam eko x7 dadza i flo xd
      Najaktywniejsze to jest uni Europa a nie Q no ale to z wiadomych względów :P Czy na Q grają jak to powiedziałeś "najlepsi" ? - na pewno dobrzy gracze ale czy najlepsi ;) z wami śmiało może konkurować u68 i Nekkar jeżeli chodzi o "najlepszych" graczy z resztą na obu tych uniach grają starzy wyjadacze od których nie jeden z topowych graczy na Q na pewno mógł by się czegoś nauczyć ... Piszesz o fuzjach międzynarodowych - może i coś by to zmieniło , na pewno jakiś dodatkowy smaczek :)
      Ave Racovia !!
    • ale cios antynazista napisał(a):

      Truck driver napisał(a):

      Gram na Librze aktualnie czyli x2 floty :P zwozka max 3h z calego konta a przeciez nie trzeba sury transportowac tylko stacjonujesz i potem telepami odsylasz dt na planety wiec mozesz non stop farmic i nie narzekac na zawalone sloty ^^
      nie skumales nie istotne czy telepniesz to tylko kolejny nie potrzebny manewr by czas zaoszczedzicnapisalem ze wydajnosc flo x3 to 20 slotow farmingu na 1h ... na Q robie ponad 50 farmingow na na 1h .....
      Zgoda ale kazdy ma swoje preferencje i jeden woli grac na x1/x2 floty a inny bedzie gral tylko na x5 czy x3 :) nie mozna nikogo zmusic. Glownie chodzi o fs-y. Nie kazdy moze miec czas pilnowac konta i floty na wiekszym speedzie dlatego wybierze uni, ktore bedzie mu pasowalo.
    • @satanael na u68 napewno graja starsi wyjadacze czy lepsi sie może okazać do na nas z eri też topowe konta doszly po fuzji fakt maja taki skill ze podwoili swoje konto w kilka miesiecy (pisze w liczbie mnogiej bo kilku pracuje na zysk jednego) sa lepsi od nas bo nie dość ze graja raz w tygodniu w niedziele i urlop ... handluja na potege bijac rekordy przyrostow bez punktów w złomie i jeszcze potrafia dostac tydzien bana za bluzgi wobec innego topowego gracza na dwóch kontach jednoczesnie w szczególnosci to drugie konto po zezlomowaniu i shandlowaniu po minimalu .... ty tam raczki pewnie masz juz umyte bo pln sie zgadzaja i dlatego nie chcesz przyjsc na stare/nowe smieci heh
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu
    • Cios ja póki co odpoczywam od ogame :) wpadam tylko na forum sprawdzić co się dzieję a jeżeli kiedyś powstanie naprawdę jakieś ciekawe uni z parametrami które będą mnie satysfakcjonować to pewnie jeszcze coś poklikam . Póki co odpoczywam :) A to co się dzieje obecnie na Quantum mnie nie interesuje ;)
      Ave Racovia !!
    • @Truck driver wez ta swoja ciezarowke :ow: i pojedz do @Juventus :tratata: strzelcie sobie ze dwa razy po gebie, bo juz ciezko sie wasze przepychanki czyta.
      Co do tematu nie wydaje mi sie by zmiksowali tak odmienne uni jak u68 i Q, wydaje mi sie, ze ten podzial zostanie zachowany. Co do nowego uni to racja dawno nie bylo uni naprawde szybkiego typu flota x5 - x6...


      Uni Taurus [ON]
    • no coz co gracz to inny styl wlasnie dla mnie ten kto chce pograc to sie nie szanuje grajac na predkosci ponizej x5... a jak chcesz powoli wegetowac i byc nie istniejacym elementem gry to kampisz na niskiej predkosci .. co problem zrobic zwozke sury raz dziennie?.. jesli liczysz na spokoj na nizszej predkosci to se grasz rekraacyjnie i bez aspiracji tylko dla funu, a gdy masz juz czas to gra jest nie ufektywna w zdobywaniu surowcow
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu
    • ale cios antynazista napisał(a):

      @EkoMan zakladaj na Q i pisz dostaniesz paczke pushu na start
      Statystyki Quantum
      graczy 8,391
      Nieaktywne (30 dias): 7,433 (88.58%)
      Nieaktywne: 279 (3.32%)
      Normalny: 350 (4.17%)

      350 osób gra na Quantum. Fest duzo :D

      Europa ma juz 45% nieaktywnych graczy. 2592 gra aktywnie
      Ostatni serwer, Fenir ma 22% nieaktywnych. 2920 gra aktywnie.
      Statystyki wskazują, że 2 miesiace od wypuszczenia serwera traci on pół populacji.
      Fenir ma dopiero miesiąc a stracił już prawie 1/4 graczy.
      Cały Polski ogame liczy tylko 12860 aktywnych graczy rozsianych po serwerach po 400osób. Reszta wyludniona w 85%

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez EkoMan: Dodaję ().

    • ale cios antynazista napisał(a):

      co problem zrobic zwozke sury raz dziennie?
      Nie zrozumiesz tego poki tego nie doswiadczysz :)

      ale cios antynazista napisał(a):

      a gdy masz juz czas to gra jest nie ufektywna w zdobywaniu surowcow
      Moze Ci sie wydawac, ze masz czas ale wypadek losowy, cos wypadnie w realu :P nie kazdy musi siedziec na emeryturze i pykac w ogame lub pilnowac konta z tableta czy fona ;) sa tacy co maja tez zycie poza gra a nie tylko gre i bez obrazy oczywiscie :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Truck driver ().

    • Nie wiem czy ktos kto chce wiekszego speedu flot , zastanowil sie co pisze
      Przy flocie 1 x lot pancrami w ukladzie niecale 25 min najblizsze 10 ukladow okolo 50 min , przy nadprzestrzennym 15 lev ( co niektorzy maja juz 17 )
      To teraz policzcie sobie ile trwa lot przy flocie 5 x
      Czasu lotu innych np Gs nie chce mi sie liczyc
      Czyli podsumowujac wyjscie na papierosa czy do toalety moze skonczyc sie zlomem jezeli nie zrobisz FS.a
      A budzac sie rano mozesz nie miec ani jednego Moona
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Bo przy locie musisz siedzieć ileś razy więcej? Nie czekasz na powrót floty z ataku 15 minut, tylko 50 minut. Recki z ataku nie wracają kilkanaście minut, tylko ponad godzinę.
      Raz na jakiś czas porządnie przysiadasz i w kilka godzin nafarmiasz tyle sury, że przez następny tydzień ją przetapiasz i nie musisz robić nic.
      This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
      Now is the time for action.
    • ale cios antynazista napisał(a):

      znam wielu co daj rade zawsze wydobycie mozna wylaczyc/zmiejszyc
      Tak zwani no live :P skoro decyduje sie ktos grac na eko x7 to chyba nie po to by zmniejszac wydobycie? :>

      Speed floty jaki macie na Q nie jest dla kazdego i co bys nie argumentowal to nie przekonasz ludu, ze tylko najlepsi graja na speed uni. Bo by sie upilnowac na takim uni to serio trzeba byc non stop zalogowanym (czytaj: uwiazanym) z tabletem czy telefonem by w kazdej chwili moc kontrolowac sytuacje na koncie a jak ktos czasu nie ma to siedzi na urlopie jak wiekszosc graczy na quantum :P
    • Każdy z Was ma po trochu rację :)
      Wolne uni jest idealne do spokojnej gry. Na takim x1 robisz sobie ul i spokojnie możesz zrobić fsa na całą noc, bez obaw że stracisz moona. Z drugiej strony weź farm na tak niskim speedzie:/ Na szybkim mniej czasu tracisz na farmienie/złomowanie.

      W skrócie:
      Muszą powstawać różne uniwersa o różnych parametrach, bo różne są style gry różnych ludzi :]

      PS. Gra na takim Q od początku ma swoje plusy. Dostaniesz małą paczkę surowców, tak by dojść do mt i możesz rozwijać się bardzo szybko. Problem zaczyna się, gdy przekroczysz 500k pkt i stracisz noobprotection. Dlatego @ale cios antynazista stawiaj ss. Jak znajdę chwilę, to ściągnę urlop i poproszę o jakąś kulkę :D
      PSS. Na zwrot złomu nie licz :E
    • ale cios antynazista napisał(a):

      nie zgodze sie XD moze i oni nigdy nie wejda do top 100 to maja satysfakcje ale to jest demokracja a postep i tak poniesie kolejne ofiary czy dzis czy jutro XD
      Zaczynalem na juz dosyc mocno rozwinietym Draco od zera. Doszedlem do top 50+. Po fuzji z Libra i Wasatem spadlem na top 100 z hakiem. Dzis mam top 75 wiec nie gadaj glupot, ze nie da sie wbic do topki :)
    • ale cios antynazista napisał(a):

      snody sa na porzadku dziennym moony tez wam stawiam ale w zamian pozniej oczekuje dexu ... wielu od siebie juz uzaleznilem i z kozyscia obustronna
      Pan Cios celowo nie wspomniał o dexie skupowanym od ludkow za zywy hajs ? ile to kontaktow na gygy sie ma co :)
      Dobry jestes z Ta obustronna korzyscia a jeszcze lepszy z telerankiem ktory odstawiasz kiedy przychodzi negocjowac cene w pln za ile chcesz kupic tygodniowe wydobycie dexu od tego czy owego.
      W Twoim przypadku to juz nawet nie chodzi o no live jak to truck driver wspomniał,bo to cos zgoła innego.
      Ale pozniej oczywiscie ochy i achy ze takich ilosci dexu jak to Cios wozi nikt nigdy jeszcze na oczy nie widział ]:-D
      Stary piernik Cios z Ciebie,patrzac na Twoj styl gry zastanawia mnie czy potrafisz jeszcze odroznic dni tygodnia <X
      Dla wszystkich mniej lub bardziej poirytowanych tym co napisalem dodam ze to najmniej slowny gracz jezeli chodzi o handel na Q.
      Wartosc punktowa Twojego konta to w duzej mierze szwindle zrobione na zakupiuonej anty od glodnych dzieci ulicy skorych sprzedac wszystko co maja.