von eliminator i szu i GRAFF i olesniczanin i pokorny [NetWars] vs Blabla vel Dargoth [Nemezis], mietek i Wims i Jarecki [Templars], Bladeripper [DoF] - 114710,17% - TOP 3 OGAME.PL ACS - OBRONA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • von eliminator i szu i GRAFF i olesniczanin i pokorny [NetWars] vs Blabla vel Dargoth [Nemezis], mietek i Wims i Jarecki [Templars], Bladeripper [DoF] - 114710,17% - TOP 3 OGAME.PL ACS - OBRONA

    Witam U1 :) Mam przyjemność zaprezentować nowe top 2 U1 i top 3 ogame.pl ACS.

    Dargoth:
    Pomysł - 100% mój. Organizacja - 100% Jarecki.

    Ale zaczynając od początku... Konto dostałem dobre pół roku temu. Miałem coś tam pozdejmować moonów ale jakoś wszystko umilkło. Stukałem sobie flotke/bunkier i w międzyczasie dostałem złoma zapominając że mam drugie konto. Potem stwierdziłem że za dużo czasu tu schodzi i zacząłem ciułać jeden bunkier z którego fs-owałem. Dziwnie trochę wyszło bo pomysł na tą akcję zrodził się gdy bunkier przeorał mi poprzedni właściciel konta top 1 swoimi GSami. Więc zacząłem dalej ciułać bunkier i napatoczył się fajerman, który usilnie mnie rakietował i próbował farmić. Po czym dostał pstryczka w nos. W RW delikatnie zasugerowałem jak fsuje ( na stacjonuj przez galę z bunkra ). Czy to pomogło, nie wiem.
    Zaczęło się szukanie osób do pomocy. Zapytałem Westa( jedna z niewielu osób na tym uni których znałem ) i tak o to udało mi się zgadać z Jareckim. Chłop odwalił kawał dobrej roboty, pomysł mu się spodobał, zaczął szukać chętnych do pomocy i GSówek do niszczenia moona. Ale zgodnie ustaliliśmy, że bunkier musi być większy i sury musi być więcej. Budowałem bunkier ze dwa miesiące. Surki uzbierałem ze 300 mln. I z akcji były by nici bo pomyliłem dni powrotu fsa. Przez przypadek zalogowałem dzień wcześniej, okazało się że flota wróciła 3h wcześniej i własnie leci Eliminator :D Szybka kalkulacja - flota wysłana na TRANSPORTUJ przez gale na 10% i logout. Następnie wiadomość do Jareckiego że termin za około 15-16 dni. Przed dolotem oczywiście fs zawrócony i w eter poszła wiadomość o powrocie mojego fsa.


    Około 2 dni przed powrotem Eliminator puścił pilota. Zaczęło się dosyłanie GS na niszczenie które trzeba było zmieścić w ciągu dwóch sekund. I to WIELKIE podziękowania dla: Andre, Inkiego, Zanego, Wimsa, Faraona, Jareckiego, Mietka, Khameira i GeO. Łącznie leciało 29 FAL GS.


    Od początku zakładałem, że padnie tylko Eliminator. Niedługo po pilocie Jarecki posłał swoje zabawki na zatrzymaj. Nie spodziewałem się, że jakoś dobę przed zaczną dołączać znaczne ilości GS. Zaczęło się robić ciekawie. Też jakąś dobę przed dowiedziałem się, że top 1 jest po naszej stronie i będzie się też podstawiał. A tu coraz więcej i więcej tych GS. I pozostało tylko czekanie. O dziwo agresorzy dołączyli też części flot. Po co? Tego nie rozumiem :) Pozostało tylko czekanie.


    Moon padł dopiero w 24 fali dzięki jednej jedynej posłanej przez GeO za co WIELKIE DZIĘKI I GRATULACJE :D

    Twoja flota z: Księżyc Gadres [x:xxx:x] dotarła do księżyca planety [x:xxx:xx]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na zniszczenie księżyca: 15.65 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 %

    A ja pozdrawiam wszystkich znajomych z u67 i tych nowo poznanych z tego uni :)
    Mam nadzieję, że po kolejnym UF jeszcze nie raz staniemy po tej samej stronie.

    Jarecki:
    Pokaż spoiler

    Na początek nutka żeby lepiej się czytało. Myślę, że tytuł jest jak najbardziej adekwatny do tego co się stało..


    http://www.youtube.com/watch?v=5Z0Ho3iFb-U


    O organizacji i przebiegu napisze Dargo, więc skupię się na czymś innym..


    W pewnym momencie zastanawiałem się czy dalej lecieć czy zawrócić.. Jednak sojusznicy powiedzieli, że NW swojego czasu zachowało się tak samo a Dargo mówił, że akcję od dawna planowaliśmy i powinienem dalej lecieć. Ponadto obrona sojusznika. Ostatecznie zostałem..


    Generalnie jestem naprawdę dumy z tego, że wreszcie mamy to na co tak naprawdę zasłużyliśmy.


    Z tego miejsca chciałbym podziękować Dargo za wciągnięcie mnie, Spotowi, Wimsowi i Mietkowi za udział w obronie sojusznika (kto się nie domyślił niech zerknie w nasz układ na 6:309, ludzi obcych byśmy nie brali), wszystkim, którzy pomogli w niszczeniu moona i trzymali kciuki.


    Dziękuję Wam ludziska za te chwile radości.. Naprawdę jestem wzruszony..


    PS. Czuję się ogameowo spełniony. Tak naprawdę to bez żalu mógłbym już machnąć end game.


    PSS. Wielkie brawa i bSzo ode mnie w stronę Olesia (poniżej część pm).. Żeby każdy miał takie podejście do GRY.. Powodzenia!


    "cze
    tu to zabawa
    nie ma o czym mówić
    tak to bywa nie mam żadnych pretensji
    pozdrawiam i powodzenia"

    Bladeripper:
    Pokaż spoiler

    Podkładzik

    Na początku chciałbym podziękować dla TEMPLARS a w szczególności dla: Jareckiego, Wimsa, Mieetka i dla kolegi z Nemesis Dargoth'a, bez którego nie byłoby tego ST.
    W drugiej kolejności chciałbym pozdrowić agresorów za chęci i odwagę kończenia lotu oraz za zachowanie po samym RW.
    Teraz czas na znjomych i innych ludzi którzy moim zdaniem zasługuja na pozdrowienia z tego miejsca:
    Sojusz LH na Andromedzie
    Sojusz DoF który mnie przygarnał
    Sojusz SFEO
    Oraz imienne pozdrowiania dla: Masakry Domingo, Huzara, HanSolo, Ksiencia, Maka, Buzzera oraz jarwq oraz wiele innyc osób które znam z U18, U Andomeda i U1.


    Na koniec 2 słowa do Poziomki gdy rozmawialiśmy na gg mówiłeś że będziesz smiać sie i polewać z DoF jeżeli do nich dołącze, póki co słysze tylko jęk rozpaczy ze strony Twojej i całej koalicji pokazuje to Twoja wypowiedz pod ST Rafusa ^^

    Wims:
    Pokaż spoiler

    Dzięki komapnom za lot oraz osobom które pomagały.
    Pozdrowiania GeO, Tasadara, Jareckiego oraz dla Sojuszy TEMPLARS i SFEO
    Do naSTępnego spotkania.


    Mietek:
    Pokaż spoiler

    pozdrowienia dla mojego bajecznego sojuszu TEMPLARS dla naszych kochanych ekowcow ze SFEO.
    Dziekuje za mozliwosc uczestniczenia w tak bajecznym rw
    Pozdrowienia rowniez dla PMG oraz ich akadamii. Wlozyliscie duzy wklad w moj rozwoj za co dziekuje

    Podgląd



    Starcie z 2013-03-23 następujących flot:

    Agresor von eliminator [NetWars] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Niszcz. 14.248
    G.Smierci 63

    Agresor szu [NetWars] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    G.Smierci 1.565

    Agresor GRAFF [NetWars] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    G.Smierci 362

    Agresor olesniczanin [NetWars] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    G.Smierci 765

    Agresor pokorny [NetWars] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 93.352
    C.mysliw. 5.271
    Krazownik 10.698
    O.wojenny. 12.445
    Panc. 36.634
    Niszcz. 4.131

    Obrońca Blabla [Nemezis] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 6.849
    D.transp. 6.400
    L.myśliw. 3.801
    Krazownik 913
    Recykler 568
    G.Smierci 76
    Sat.slon. 500
    Obrona:
    Wyrz.rak 92.342
    L.laser 8.052
    C.laser 1.194
    Gauss 777
    Plazma 999

    Obrońca mietek [Templars] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 204.698
    Recykler 400
    Bombowiec 2.076
    Niszcz. 4.403
    G.Smierci 151

    Obrońca Wims [Templars] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 116.891
    L.myśliw. 413.915
    C.mysliw. 794
    Krazownik 35.106
    O.wojenny. 2.149
    Bombowiec 2.139
    Panc. 30.692
    Niszcz. 2.922
    G.Smierci 250

    Obrońca Bladeripper [DoF] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 85.150
    D.transp. 40.000
    L.myśliw. 821.295
    C.mysliw. 10.802
    Krazownik 100.001
    O.wojenny. 42.620
    Bombowiec 115
    Panc. 50.000
    Niszcz. 10.085
    G.Smierci 1.999

    Obrońca Jarecki [Templars] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.396.366
    Krazownik 30.000
    O.wojenny. 10.500
    St.kolon. 1
    Panc. 12.500
    G.Smierci 140

    Kabuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

    Agresor von eliminator [NetWars] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor szu [NetWars] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor GRAFF [NetWars] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor olesniczanin [NetWars] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor pokorny [NetWars] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca Blabla [Nemezis] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 5.037 -1.812
    D.transp. 4.789 -1.611
    L.myśliw. 2.785 -1.016
    Krazownik 701 -212
    Recykler 434 -134
    G.Smierci 76
    Sat.slon. 378 -122
    Obrona:
    Wyrz.rak 68.464 -23.878
    L.laser 6.019 -2.033
    C.laser 897 -297
    Gauss 602 -175
    Plazma 770 -229

    Obrońca mietek [Templars] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 152.148 -52.550
    Recykler 315 -85
    Bombowiec 1.575 -501
    Niszcz. 3.375 -1.028
    G.Smierci 151

    Obrońca Wims [Templars] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 86.576 -30.315
    L.myśliw. 307.044 -106.871
    C.mysliw. 587 -207
    Krazownik 27.082 -8.024
    O.wojenny. 1.657 -492
    Bombowiec 1.677 -462
    Panc. 23.705 -6.987
    Niszcz. 2.247 -675
    G.Smierci 247 -3

    Obrońca Bladeripper [DoF] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 63.050 -22.100
    D.transp. 30.299 -9.701
    L.myśliw. 609.926 -211.369
    C.mysliw. 8.116 -2.686
    Krazownik 76.703 -23.298
    O.wojenny. 32.764 -9.856
    Bombowiec 88 -27
    Panc. 38.774 -11.226
    Niszcz. 7.753 -2.332
    G.Smierci 1.972 -27

    Obrońca Jarecki [Templars] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 1.036.141 -360.225
    Krazownik 22.939 -7.061
    O.wojenny. 8.077 -2.423
    St.kolon. 1
    Panc. 9.640 -2.860
    G.Smierci 139 -1

    Obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 34.444.325.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 7.984.591.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 6.563.933.700 metalu i 4.907.083.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 114710,17%
    Z czego 92528,2% z floty agresora, a 22181,97% z floty obrońcy.
    Created by cuteConverter v 0.3 - Adam Woźniak


    :lm: LECIMY DALEJ :ow:

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Darg0th ().

  • Dziękuję wszystkim którzy brali udział w ST, którzy pomagali i zastanawiali się co z tego będzie, warto było czekać bo sporo się wydarzyło. ST praktycznie z wieloma podtekstami, a stało się jak się stało.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez geo13 ().

  • Dziekuje za mozliwosc lotu
    nasz sojusz ostatnio na fali i bardzo dobrze odbitka za Turka zostala dokonana z nawiazka ;)
    W naszym sojuszu bylo sporo osob do lotu ale jako ze mialy byc slane gsy to sie zglosilem a ze bylem juz tak zmeczony niestety pancki i krazki nie trafily w sekundy i zostaly zawrocone ;)
    JEszcze raz dziekuje Jareckiemu Bladeripperowi wimsowi i Dragotowi za lot :*
    Oraz bajecznemu Ge0 jego gsy sa niezwyciezone jak lmy :P
    Pozdro
  • gratulacje dla obrońców a my sie jakos podniesiemy :))

    tyłek rozerwany ale jest już cerowany dratwa w drodze na ta operacje :)


    coś o złomie żadnej wzmianki więc sie chyba coś wam nie zgadza


    ale mały wpis co rachunków


    1.
    (18000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 360.000.000. Na polu zniszczeń
    [ciach] znajduje się 6.363.933.700 jednostek metalu i 4.707.093.700 jednostek kryształu. Flota odzyskała 180.000.000 jednostek metalu i 180.000.000 jednostek kryształu.
    2.
    (18000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 360.000.000. Na polu zniszczeń
    [ciach] znajduje się 5.388.933.700 jednostek metalu i 3.732.093.700 jednostek kryształu. Flota odzyskała 180.000.000 jednostek metalu i 180.000.000 jednostek kryształu.
    3.
    (18000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 360.000.000. Na polu zniszczeń
    [ciach] znajduje się 2.545.673.700 jednostek metalu i 888.833.700 jednostek kryształu. Flota odzyskała 180.000.000 jednostek metalu i 180.000.000 jednostek
    kryształu.


    PS. lot do końca był z świadomością ze może sie coś takiego stać
    podjelismy próbę która okazała sie błędna i tyle


    Moderator Dziuba:
    koordy

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez von eliminator ().

  • Wielkie i bardzo zasłuzone gracisze Panowie!
    Należy sie Wam uznanie za tą akcję :)

    Bardzo mnie ucieszył ten raport, bo poniekąd jest to pomszczenie tych Templarsów, którzy polegli w starciu z flotami Olesia i Grafa
    (Mietek dobrze napisałeś)
    Jak to się powiedziało " złom wrócil do swoich" :) .

    Ku chwale Templars!
  • Omg :E To szybkie palce taką akcję zorganizował ? Pięknie, chwali się i wgl bo prawie cały sojusz zezłomowany w jednym RW, ale zapytam - bez żadnych podtekstów - "Gdzie jest złom ?" :P bo prawdopodobnie jest to najbardziej stratny Topowy ACS na OGame.pl ale o tym nikt nie raczył wspomnieć bo trzeba było wstawić 5 nutek dla upiększenia. Swoją drogą dalej nie kumam że Koalicja patrzy co się dzieje z boku zbierając siły, Templars i NetWars nawzajem się wybijają a do tego dołącza ten śmieszny koleś z DoF :O Myślałem że będzie 3 vs 3 a tu jest 3 vs 2 vs 1 :E Ktoś gdzieś popełnił bład pytanie tylko gdzie i kiedy i jakie będą tego konsekwencje ;)
    SzO wszystkim.
    pozdro

    Edit. NetWarsy próbowały chociaż ściągać tego moona ? Ehhh na taką wyświechtaną już akcję to ciężko dać się nabrać jeszcze przy takiej aktywności obrońcy o jakiej pisze 0_o


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leonidas ().

  • Widziałem już wcześniej rw, ale piękna robota chłopaki :) utarliście nosa pokazując wielką siłę ;P
    Kosmiczny % jestem ciekawy jak odpowie PN.. bo Netwars to chyba na razie da sobie spokój z lotami ;)

    SZO mimo wszystko, albo czego tam chcecie.. ;P
    ST 169 1 104 816 % :gszo:

    PB SOLO 66 686,35%
    PB ACS 369 507,5%


    UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
    U1 - 9693,37 - 10 ST
    U50 - 73 165,47 - 10 ST
    U67 - 9937,6 - 4 ST
    UAndro - 18 326,18 - 3ST

    TOP 1 ACS uAndro
    TOP 3,5 ACS u50
    TOP 6 uDRACO

    U12 - 48 396% - 24 ST
    U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

    VENI VIDI VICI (!)
  • Dobrze jest statystować przy takim ST i zdejmowaniu moona, tylko że nie spadł z mojej fali.
    Nieźle to wyszło i ustrzeliliśmy topowego ACSa Ogame.pl i Top1 ACS u1 po łączeniu.
    Graty i do naSTępnego :).
  • Można tylko napisać - szkoda, że miszczunie z NW nie mają więcej zabawek gdyż stracili na długo szansę śrubowania swoich rekordów :D





    Ale znając zapał zwłaszcza topowego bywalca PZ, to coś tam za jakiś czas pobudują i z jeszcze większą werwą rzucą się do bicia kolejnych rekordów. Szybkiej i udanej odbudowy życzę, a dodatkowo 3 kropkom lepszego nauczyciela spawania ;)

    A żeby wam się lepiej budowało to taka nuta: Odbudujemy NW...


    Obrońcom zaś należą się gratulacje za ryzyko które podjęli oraz szczęście z moonem i że trafili na takich miszczuniów. Procent wymiata. Szkoda tylko, że zysku nie ma. Sojusznikowi szybkiej odbudowy strat - bogate konto to szybko pójdzie :)

    Pozdro.
    96 ST - 512.685%
    Rzekły 3 Kropki: "... współpraca scisła z Templars realna i dostaje ostatnie spawy - umacnia się."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lualua ().

  • Akcja miód, dzięki Mietek. :D

    Co do złomu i zysku - to tylko zabawa. ;) Ogromne gratulacje dla wygranych. :)

    Czekam na wpis CL'a, może byc ciekawy. :E

    KozaX napisał(a):

    Już nawet nie będę się rozpisywał, by Was dalej nie ośmieszać, ile to daliście Szydłowi czasu na ucieczkę na 7G - zdążyłby zrobić porządnego klocka. :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szydel77 ().

  • No cóż, gratulacje. Piękna akcja, naprawdę jest na co popatrzeć.
    Obrońcom przetopu, a agresorom SzO. No może tobie graff nie bo wiadomo.

    I taka mała dygresja...na wielce lamerskim u1, na którym nie ma poważnych flot, pada tyle gs. A na pro elo u67 NIE DA SIE zdjąć jamnika :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez .Numerek ().

  • Miazga, miazga, miazga. Właśnie dla takich ST gra się w te gre! SzO życze i lewej stroni i prawej.

    PS.Harry teraz twój podpis pod sygnaturką brzmi tak ze padłem ze śmiechu. :E :D
    "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
    _____________________________________________________________________
    MEMENTO MORI
  • Dołączam się do tych Ochów i Achów ;)
    Mega % wyszedł, a że zysk sie poszedł kochać? trudno.
    Często tak własnie kończą sie duże starcia.
    Najważniejsze, że zapiszecie się w historii ogame.
    Gratulacje dla całej ekipy, a pokonanym SzO - bo mają z czego zacząć.
    • Mężczyzna
    • Użytkownik od 28 Lip 2005
    Wiesio, Tiamant, LazyGreg [CDnDR] vs Tyka, K_Pax [CDnDR] & kpt Matthew[DeathRow]- 29k % pożegnalna ustawka U 20

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tyka ().

  • Trzeba przyznać, że procentowo osiągnęliście ogame-owe szczyty.
    Gratuluję organizacji oraz wykonania tak wielkiego przedsięwzięcia zakończonego tak wielkim sukcesem
    Zapowiada się wspaniały rok dla sojuszu TEMPLARS. Patrząc na Waszą aktywność oraz biorąc pod uwagę współpracę z sojuszem DoF (a przynajmniej z wybranymi członkami), jeszcze wiele wielkich starć może się trafić :)

    Żeby nie było za pięknie jeszcze jedno zdanie ciśnie się na usta. Powtarza się historia z kontem KLIMY, teraz konto Masakry zagrało główną rolę i właściwie to zastanawiam się ile spotles wytrzyma w DoF i kiedy trafi do TEMPLARS, które największe dni swojej chwały zawdzięcza kupionym kontom.
    Silly rabbit, tricks are for kids
  • tinamou napisał(a):

    Żeby nie było za pięknie jeszcze jedno zdanie ciśnie się na usta. Powtarza się historia z kontem KLIMY, teraz konto Masakry zagrało główną rolę i właściwie to zastanawiam się ile spotles wytrzyma w DoF i kiedy trafi do TEMPLARS, które największe dni swojej chwały zawdzięcza kupionym kontom.
    no tak, taka mała dygresja ...
    Przypadkiem , u was tam w soju nie było zrzutek na acc?
    pozdrawiam Cię serdecznie :)

    dzięki jarecki za linka. Ładna akcja , lecz chyba nie do końca zrozumiałem te wprowadzenie .
    Gratuluję
  • hehe posadzili na monowke Dragotha a ten wykręcił z nudów top3 ogame.pl :E
    :bdb:

    widzę nowe znajomości w TEMPLARS
    przy kolejnym UF z nimi się łączymy ? :E
    ściągaj urlop na u67 i tam polataj bo te nasze lamy sojuszowe się opierniczają

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • Tyle osób ze starej naszej uni sie tu powpisywało, że aż się wpisze.

    Gratki wielkie dla obrońców z ta akcję, dla Dargotha i reszty.
    Dla ekipy moonkilerów też :D

    No i gratki dla agresorów za odwagę, że polecieli mimo iż podobne akcje już były.
    Na u 67 ktoś tak podobnie stracił GS.
    Na u 68 też w podobny sposób padło GS jeszcze więcej i to z mojego sojuszu.

    Dołączenie floty iście nie zrozumiałe, no chyba, że ci co dołączyli wiedzieli co się święci i chcieli ładnie zakończyć.
    Znani są z tego gracze na u 1 nie Harry :D

    Pytanie czy była próba zdjęcia moona przez agresorów?(

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sarcophilus ().

  • gratulacje akcja bardzo ładna , najlepsze jest zgranie.
    atakującym szo

    ps. teraz pewnie po takim rw trzeba brać poprawkę na takie większe akcje i kasować mona przed swoim wlotem :> , jak będzie jego obrona to pewne że coś obrońca kręci jak nie będzie to wyjdzie jakie floty są ukryte :>
    solo - top2 uni1 5713 % - swojego czasu
    acs - 2920 %

    EriFW Forever .....
    Nie rób FS-a - uwolnij się od nałogu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dev14 ().