von eliminator i szu i GRAFF i olesniczanin i pokorny [NetWars] vs Blabla vel Dargoth [Nemezis], mietek i Wims i Jarecki [Templars], Bladeripper [DoF] - 114710,17% - TOP 3 OGAME.PL ACS - OBRONA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mieetek napisał(a):

    RAFUS1973 napisał(a):

    Mietek ty chyba sam nie widzisz co piszesz co ? Gdzie się starałeś ? Nawet nie dałeś rady wpasować najważniejszej swojej floty hehe śmiech normalnie .Druga rzecz nie chce ci się to nic nie rób , tak będzie chyba lepiej dla wszystkich nie patrzeć na twoje bzdurne wypociny , a nie chce ci się słuchać to dobrze , bo nikt tu nic nie mówi tylko pisze , co za tym idzie nie słyszysz hehe , nie chcesz patrzeć to nie patrz nikt ci nie każe,możesz nawet skasować konto na boardzie i nawet nie zatęsknię uwierz . Co do wchodzenia tam gdzie światło nie dochodzi swojemu przełożonemu , to takie wpisy rób na forum sojuszu , bo chyba nie czytasz ze zrozumieniem o co ludziom chodzi . Przyjdzie jakiś i tu zacytuję Graffa .......... wlnie coś głupiego i szuka posłuchu , ech co za ...... .

    Jeszcze raz gratki dla Obrońców , jaj dla atakierów i odbudowy dla wszystkich .



    ooo odezwal sie 2 Grafff ale nie .... tylko ,,,, :D


    Jakbyś jeszcze wykraczał poza poziom inteligencji łodygi rabarbaru, to bym zainterweniował, a tak powiem: go go go, łodygas absurd rangers!

    PS: Jestem na licencji trzech kropek, truskafffki i każdego innego owoca leśnego.

    Moderator Dziuba:
    Upominam za obrazę
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Skull Collector napisał(a):

    Templars nie ma zadnego kapitalu i samo nic nie zdziala.


    zgadza się, Wy jesteście liderem z pusz kontami ^^

    Skull Collector napisał(a):



    Spotless robiacy na kupionym koncie przeszlo 100k % i legendarne universum 1 na to pozwala. Tyle lat sie chwaliliscie, ze jestescie najlepsi i co?



    za to puszujący się i wymuszajacy minimalny przelicznik w handlu Maska był cacy? :roll:


    pozdrawiam i bez komentarza :E
  • ooo...Dargoth " Szybkie palce" na u1 :) jak miło :)
    piękne starcie panowie - procent powala. w takich bitwach zysk jest drugorzędną sprawą.

    historyk napisał(a):



    za to puszujący się i wymuszajacy minimalny przelicznik w handlu Maska był cacy? :roll:


    pozdrawiam i bez komentarza :E

    ja tam jego "prośby" o handel zawsze olewałem i żyłem sobie spokojnie co jakiś czas zbierając złom z sond przy moich koloniach.
  • W sumie chyba wszystko zostało napisane pod RW, jednak pogratuluje NW. Wiem jakie są emocje podczas takiego lotu i wiem, że leci się ze świadomością że można już nie wrócić, ale po to się gra żeby lecieć.

    Gratulacje za Templars za zorganizowanie, tylko czy do końca ? Sytuacja wygląda dziwnie, wiele miałem do powiedzenia ale powiedziałem to do osób które owe zdania tyczyły, jednak podsumowując nie do końca wiem jak można tak spartolić mając RW pod kontrolą.
    Faktem jest to, że pół uni recki słało, ale wracając do wspomnianej akcji na Turka, wtedy na uni nie było tyle recków a jednak ogrom złomu trafił do organizatorów, tutaj w drugą stronę.

    Odnośnie samego złomu, na NW sam osobiście bym poleciał na minus i to nie przez gre 4Fun jak to niektórzy mówią, a z czystej satysfakcji. A gadki dla mnie, że gram dla 4F a potem skanowanie całego uni w poszukiwaniu złomu, trochę poniżej poziomu..

    Na koniec zacytuje kolegę po RW: "...lameriada po całości, część uni wie, że NW leciało, część, że Tenplars się podstawia, inni zbierają złom, a Koalicja nic nie wie"

    Gratulacje %, życzę odbudowy wszystkim.
  • Endriuu napisał że w tym temacie to prawie wszystko było powiedziane . Jest jednak jeszcze "coś " co miało wpływ na naszą wtopę...
    Po naszym ataku , leciał atak Khameir sarina ..co to zmienia? -- niestety ale dużo .
    lot jego był po naszym .....on leciał jako rzekome dofarmienie .... niezła zmyła Templars...
    oczywiście do sojuszu Templars , i osób lecących nam na powitanie --nie mamy nic. (z wyjątkiem buddy jareckieego)
    To jedynie nam" pokazywało" że Templars nie leci.... problem w tym że było inaczej. To widać w tym ST.
    nasza uwaga była skierowana zamiast na nich , to na PN koalicję ,czy DOF.
    Dużo też to mówi o inicjatorze tego lotu... nooo sprytne.
    każdy ma prawo myśleć co chce... i my , i inni.
    niemniej jednak w tej grze są ludzie , cyfry to dodatek tej gry...i warto czasem o tym pamiętać. (cokolwiek to znaczy )
    zaufanie do pewnych osób przez to rw zostało kompletnie zrujnowane ..czy warto?
    to pytanie pozostaje bez odpowiedzi
    tu każdy sam sobie odpowie.
    i każdy może mieć inne odpowiedzi , mnie to dylematu jednak nie sprawia .
    pozdrawiam gratulacje
    CL GRAFF...
  • endriuu napisał(a):



    Na koniec zacytuje kolegę po RW: "...lameriada po całości, część uni wie, że NW leciało, część, że Tenplars się podstawia, inni zbierają złom, a Koalicja nic nie wie"



    A zapytałeś czy możesz mnie cytować? :P Bo to chyba ja napisałem :D

    Zgadzam się z tą częściom o poszukiwaniach złomu, z całym szacunkiem, ale takiego cyrku to chyba jeszcze nie widziałem.

    "15:00 <ktoś z Templars> mi tam na zysku nie zależy, gram 4FUN
    15:10 <ktoś z Templars> nie wiesz może czy gracz xxx słał recki?" *

    --------------------------------------
    * podane godziny są przypadkowe

    EDIT: tak zauważyłem, że CL GRAFF im ma mniej pkt tym mniej kropek stawia - ciekawa zależność, aż strach pomyśleć jak wyglądały by posty gdyby konto Maski trafiło w jego ręce :O
    Best SOLO:30'119%
    Best ACS: 29'692%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez P Y S I U ().

  • Miałem już nic nie pisać ale chyba coś źle odbieracie. To, że straty są do przełknięcia i za dużo wrażenia nie robią, to jedno a drugie, to świadomość kto zebrał złom. Można szukać złomu by mieć tą wiedzę a nie "rozpaczliwie się go domagać"
    Interpretujecie tylko w jedną stronę wiadomo dlaczego.

    Pysiek jak by Tobie ktoś zawinął sporo złomu to nie chciałbyś wiedzieć kto to zrobił?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez historyk ().

  • @historyk

    Jakby mi ktoś zwinął tyle złomu to chciałbym go odzyskać, ale nie napisałbym, że mi na nim nie zależy, bo gram 4FUN, a chwilę później szukał namolnie tego złomu. To taka różnica. Może nie doczytałeś ze zrozumieniem co napisałem, samo poszukiwanie może i nie byłoby dziwne, ale łącząc to co najpierw "pisaliście" a to co później "robiliście" zmienia całkowicie postać rzeczy.

    Co do "rozpaczliwego domagania" lepiej nie pisz nic więcej, bo sie bardzo możesz zdziwić jak Ci coś wkleję :)
    Best SOLO:30'119%
    Best ACS: 29'692%

  • @Andre taki duży z Ciebie już chłopiec, a nie wiesz, że to agresor ustawia dokładny czas starcia ? Co za tym idzie, chyba nie muszę mówić. Nie wspomnę też, że w czasie kiedy Turek dostawał bęcki, nie było lagów i można było dokładnie ustawić recki żeby doleciały w tej samej sekundzie, co atak i zebrały to, co miały zebrać (zakładam, wnioskując z tego co napisał Jarecki, że lagi powróciły i ustawienie wszystkiego nie jest pozbawione losowości lub bliżej mi nieznanych prawidłowości). A to gratulowanie NW, to z cyklu Gloria Victis, jak mniemam.

    Reszta widzę bez większych zmian, tylko niektórym chyba znów wiatr zawiał z innej strony.

    Ja tylko pogratuluję, bo starcie wielkie i akcja przednia. Top 3 ACS Ogame.pl to ogromny sukces w tej grze i życzę udanego jego świętowania. ;)

    Edit.
    Pozdrawiam i życzę rodzinnych świąt !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tfuj miszcz ().

  • Graff, to co teraz ludzie wymyślają tylko po to aby akcja się udała raczej nie powinno nikogo dziwić, że Sarin poleciał na coś takiego. O ile się domyślam to tylko po to abyście za wiele nie opóźnili, tylko właśnie co to miało na celu skoro oni źle recki posłali ?
    Kwestie buddy Twojego i Jarka nie komentuję, bo to Wasza indywidualna sprawa, o ile widzę jak Rw przebiegało, to buddy nie miało nic do tego, inna sprawa że dająć komuś buddy jednak darzy się kogoś jakimś tam zaufaniem. Równie dobrze możesz sobie zadać pytanie po co dałeś Jarkowi buddy? Jest sens gdybyać nad tym teraz ? Zmienić to nic nie zmieni, a jesteś o jedną rzecz mądrzejszy i następnym razem się zastanowisz, bo dla mnie lepiej było się na słowo dogadać : nie latamy po sobie i już.

    Historyk ładnie napisałeś: "Interpretujecie tylko w jedną stronę wiadomo dlaczego." Gdybyśmy podstaw nie mieli to byśmy tego nie robili, ale czy Wy sami tego nie robicie w drugą stronę ?

    Pysiek dobrze napisał. Skoro wiecie gdzie złom, to go po prostu odbierzcie. A nie poniżajcie siebie prośbami aby ktoś odesłał. Za błędy się płaci. Ja nie tak dawno za błąd w niewiedzy płaciłem w akcji dużą ilością spalonego deu, Wy płacicie dziś złomem.


    Miszczu, myślałem że na emeryturze trochę Ci przeszło ale widać, że nie do końca. Było trzeba najpierw dopytać się sojuszników czyt. byłych, bo podobno nie grasz jak wyglądała akcja. Wims ze spotlesem wysłali recki na odpowiednio 7 i 9 sek po, nie wiem kto tym rządził, ale nawet NW nie było na tyle naiwne aby dać taki luzsobie czy obrońcy, to istna lameriada a nie lag, czemu aduch zebrał pytam się ? Czy laga nie mieli wszyscy ? Ci co zbierali ? Ci co atakowali ? Ci bronili ?
    Powiem tak: przy takich RW lag faktycznie niejednokrotnie się pokazuje , jednak sam się nie raz przekonałem, że jeśli wcześniej się ustawi wsio dobrze, to lag przesuwa wszystko, wlatuje ładnie jak przy kolejności wysyłki a tylko w RW i w zbiórce pokazuje inny czas. Tak wygląda lag.
    Także jeszcze większy chłopcze ;) proponuje najpierw się dowiedzieć co i jak.
    Gratulowanie NW takie samo jak podczas obrony Turka gratulowanie Templars, ma to samo na celu.
  • Świetne starcie w moim stylu :D.
    Niby ekstra, ale nie do końca.
    Sława jest, gorzej z zyskiem.
    Sikam na to.
    Bardzo szkoda mi ekipy z NW, równe chłopaki, dostali po dupie, ale wstydu nie ma .

    Templarsi mnie miło zaskoczyli kombinując to RW, jedynym elementem bardzo zgrzytającym jest tu nasz nowy Top 1, bo niby zakon go nie lubi, a na wycieczki zabiera.

    Świetna akcja, tak myśli pewnie połowa uniwersum, zwłaszcza ta , która załapała sie na złom za free :D

    Wszystkim SZO, i pracujcie dalej.


    małe PS .:
    Teraz Templars będzie musiało samotnie stawić czoła koalicji, bo z DOFem, jakoś wytrzymacie. Choc we sumie nie po takich bęckach sie gracze znowu kochali.

    Ja gram 4Fun, mi by samo St bez złomu wystarczyło :D:D:D
  • Na wstępie Gratulacje obu stronom XD / GRATY TOP3 OGame / Fajna akcja ale tylko jeden mógł wyjść z tego zwycięsko:)
    Trochę gwiazdek spadło nie ma co. ;P Powodzenia obu stronom w odbudowach i do następnego...
    Ale człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
    Ernest Hemingway

    21.07.2016r emerytura OGame!
    Uni 68 - OFF
    Uni 69 - OFF
    Hydra - OFF




  • Powoli temat cichnie .

    Nawet po tym fajnym laniu NW nadal ma przewagę flot nad Templars ... do zgonu daleko . :D
    padły floty co obstawiały powroty ... to właśnie gsy robiły często u nas... , trudno -- trzeba będzie bardziej uważnie grać .
    w między czasie z powodu pilnego wyjazdu w nocy , utraciłem flotę atak yesmena .. życie .
    A dzisiaj -- Templars traci Robaka flotę... to obecna sytuacja.
    Spawarki pracują u nas nonstop , Templars nie zaufamy , więc nauka" miła" była... i w las nie pójdzie panie jarecki :D

    co nie zabije, to wzmocni :D
    pozdrawiam
    CL GRAFF.
    Templars po tym ataku jest na minusie , złom poleciał pa pa. I TO cieszy .

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez GRAFF ().

  • Graff uspokoj sie.

    Gratuluje obroncom :)

    Do do tych krzykaczy z NW o BL - jakie to mialo znaczenie w tym locie? Statusu obroncy nie potrzebowali.
    Jedynym bledem Jarka bylo to, ze nie usunal Cie z niej pare miesiecy temu.

    Szkoda tylko zlomu, ale farmingami szybko nadrobicie :)


    51 ST
    81`242,71%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Arshen ().

  • Baranku .

    nie spoko , wszystko można :D , zawsze i wszędzie ....świata nie zawalisz , świat nie takie rzeczy widział :E
    Buddy ...to w pewnej ocenie JAKIŚ GLUT I badziew .
    rozumiem i pozdrawiam , a pewne tematy po prostu nie są dla ciebie...

    CL GRAFF...
    punkty widzenia mamy tu kompletnie inne.... i dobrze XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GRAFF ().

  • Całe szczęście temat jeszcze nie został zamknięty więc zostawię tutaj dla ziomeczków gratulacje za akcję. Możne i nie wyszło perfekcyjnie, ale RW wygląda bardzo konkretnie.


    p.s przeczytałem niektóre wpisy i serio na leczenie u kilku osób już chyba za późno ;)
  • to ja na koniec napisze ze liczylismy sie ze zdjeciem mona ale ze padnie w tym czasie tez mielismy mysli iz zostanie na swoim cmiejscu hehe jakies 2s, przed wlotem zobaczylem kolke zdjeta lecz juz nic sie nie dalo zrobic!!!! wiedzialem ze to bedzie wielkie buum poza tym zastanowic sie bardziej to lot tylu GS juz kusil innych by NW bylo po innej stronie lecz starcie mialo byc na mini stratach i akcjia w ACS miala byc OLES mowil ze moze byc obrona lecz nie myslalem ze konto ma ktos inny niz obronca heh pechozja gram na jednym koncie nie na zmiennym IP wiec wykluczam kilku graczy na jednym koncie mopj blad!!
    poza tym recki fakt wyslane przez NW byly tzm. jakies 90k recka hehe a namawialem na wiecej reckow by slac w ciemno w razie czego i dopiero by byla jazda jak caly zlom by byl u agresorow powstaly by nowe GS w tydzien tak powstaja w 6 miesiecy trudno zabawa trwa szkoda ze GO nie pozwolil na odbudowe niektorych kont!!
    ale eko dadza rade4 i zapal do gry i kolezenska gra i przyjazn w NW nie ma mocnych kolesie sie rozumieja))
    pozdro NW gratki obroncom wiecej takich starc prosze))))) ;)
  • Sam już nie wiem co mnie bardziej kręci, radość lektury forum czy obijanie się o pył gwiezdny?
    Przy tym dziwię się sobie, że nie mając w zasadzie wolnego czasu, tyle czasu poświęcam tej grze. Fenomen jakiś czy słabość? Rozjaśnieniem mi nawet nie jest to, że podobnych sobie tu odnajduję... ;)

    Panowie Roztropni, chwała Wam za ciekawe przedstawienie! Panowie Doświadczeni, niech ta lekcja coś na dobre w Was zmieni...



    Przy okazji pozdrawiam Czyścioszków, którzy wiedzą lepiej, oczywiście...