[AMD] The0ne vs dziadzia komornik [UnHell13] - 57723% - top 4 OgamePl/uni67

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [AMD] The0ne vs dziadzia komornik [UnHell13] - 57723% - top 4 OgamePl/uni67

    [center]#367
    ( #69 @ u67)
    (regular: 340 speed: 27)

    Morał jest prosty i niektórym znany - jak się napijemy to w ogame nie gramy ;)
    Innymi słowy podczas skanowania w nocy z soboty na niedziele dostałem od komornika dwie ładne wiadomości dotyczące kobiet pracujących w najstarszym zawodzie świata, ich synów, więźniów zmuszonych do odbywania mimowolnych stosunków z innymi więźniami itp - oczywiście w formie podwórkowej łaciny ;)
    Efekt mógł być tylko jeden.

    Spokojny lot pod recki -> bitwa, zbiórka i inne ciekawe wiadomości w grze sugerujące, że to moi znajomi zablokowali konto i zdjęli urlop komornikowi - ot tak, zupełnie bez przyczyny :E

    Przede wszystkim podziękowania dla Zakaveliego za brakujące recki.
    Dedki dla ekipy, Torcika i kto tam jeszcze chce ;)

    Tym ST udało mi się przekroczyć MILION procent wstawionych do ST, co dało ostatecznie wynik 1 019 202% 8-)

    Teraz to już spokojnie można się pozbyć konta :P

    Starcie następujących flot:

    Agresor The0ne [AMD]
    Flota:
    L.myśliw. 4.006.664
    C.mysliw. 148.096
    Krazownik 391.097
    O.wojenny. 115.939
    Recykler 2
    So.szpieg. 285.000
    Bombowiec 412
    Panc. 107.806
    Niszcz. 101.093

    Obrońca dziadzia komornik [UnHell13]
    Flota:
    D.transp. 21.100
    L.myśliw. 30.768
    C.mysliw. 240
    Krazownik 34
    O.wojenny. 13
    Recykler 39.001
    So.szpieg. 30.000
    Panc. 1.932
    G.Smierci 1.695

    Obrońca ZosiaSamosia [UnHell13]
    Flota:
    So.szpieg. 5

    ...po 2 rundach:

    Agresor The0ne [AMD]
    Flota:
    L.myśliw. 3.794.611 -212.053
    C.mysliw. 140.338 -7.758
    Krazownik 370.711 -20.386
    O.wojenny. 109.823 -6.116
    Recykler 2
    So.szpieg. 269.147 -15.853
    Bombowiec 387 -25
    Panc. 102.346 -5.460
    Niszcz. 95.854 -5.239

    Obrońca dziadzia komornik [UnHell13]
    Zniszczony!

    Obrońca ZosiaSamosia [UnHell13]
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 9.807.522 metalu, 2.313.614 kryształu, 104.431.698 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 7.355.641 metalu, 1.735.210 kryształu, 50.909.148 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 1.838.910 metalu, 433.803 kryształu, 27.727.286 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 459.728 metalu, 108.450 kryształu, 14.431.821 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 114.932 metalu, 27.113 kryształu, 7.357.954 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 28.733 metalu, 6.778 kryształu, 3.004.116 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 3.021.024.000 jednostek, z dofarmieniem 3.021.024.000.
    Obrońca stracił łącznie 18.226.681.000 jednostek, z dofarmieniem 18.226.681.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 3.296.884.800 metalu i 2.476.322.100 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 57732,07%
    Z czego 8458,18% z floty agresora, a 49273,89% z floty obrońcy.
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 1.471.453.266, K: 1.506.647.268, D: 6.230.023, P: 2.984.331).
    Bilans obrońcy (M: -9.164.184.466, K: -7.284.676.968, D: -2.009.912.023, P: -18.458.773).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    255.466 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 5.109.320.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 3.296.884.800 jednostek metalu i 2.476.377.300 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 2.632.942.700 jednostek metalu i 2.476.377.300 jednostek kryształu.

    40.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 800.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 663.942.100 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 663.942.100 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 3.296.884.800 metalu i 2.476.377.300 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3 - Adam Woźniak[/center]
    Liczba ST: 385 (regular: 358 speed: 27)
    Suma % w ST: 1 393 466% (regular: 1 301 446% speed: 92 020%)
    Personal best (regular): ACS 173 678%, SOLO 80 189%
    Personal best (speed): ACS 21 846%, SOLO 14 135%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez The0ne ().

  • Słabe zachowanie teamu, gdzie warunkowe złagodzenie kary jak u mroczka i gdzie bany z urlopem jak na innych uniach

    Gratulacje dla agresora % i zysku. Nikt inny nie mógł tego zdjąć (chodź obstawiałem acsa)
    Obrońcy nowego konta .... dawno nie widziałem by ktoś z topki w tak głupi sposób stracił flotę =)

    Pisanie z mobilnego netu to masakra O_O
    W końcu post z edytowany ^^

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Bigot ().

  • Na początku jak zobaczyłem co leci na co, pierwszą moja myślą było ile na to mogło pójść paliwa.
    Gdy zobaczyłem bilans, nie miałem pytań.

    Ładnie szkoda, że w taki sposób poległ obrońca.

    Gratulację
  • Zacny % zacnego gracza :)! Piękny zysk, a do tego 1kkk % w dziale ST robi wrażenie nic tylko gratulować. !

    Obrońcy SZO razem z nauką kultury ;)
    ST 169 1 104 816 % :gszo:

    PB SOLO 66 686,35%
    PB ACS 369 507,5%


    UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
    U1 - 9693,37 - 10 ST
    U50 - 73 165,47 - 10 ST
    U67 - 9937,6 - 4 ST
    UAndro - 18 326,18 - 3ST

    TOP 1 ACS uAndro
    TOP 3,5 ACS u50
    TOP 6 uDRACO

    U12 - 48 396% - 24 ST
    U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

    VENI VIDI VICI (!)
  • Oj posypały się piórka, szkoda że takie piękne konto ginie w taki sposób.
    The0ne gratuluję osiągnięć, trzeba przyznać że są imponujące.
    Co do oddania konta to pewnie to jeszcze trochę potrwa
    i nie jedna flotka padnie po drodze
    ale na pewno zasłużyłeś już sobie na szczęśliwą emeryturę XD

    alkohol jest beee :P

    obrońcy powodzenia
    Łączny % w ST
    u20 - 42 ST - 103.266,63 %
    u67 - 30 ST - 202.268,71 %
    Nekkar - 3 ST - 9058,3 % off
    :popcorn: :czytam: :kawa:
  • Jak dla mnie to brzydkie starcie i nie ma się co zachwycać, po prostu zwykłe wykonanie egzekucji... taki ban, kara jak dla mnie idiotyczna co już zresztą nieraz pisałem... szkoda, nie wiem co obrońca tam dokładnie napisał ale tak czy inaczej sam sobie zawinił a T1 to wykorzystał, co zrobiłby prawie każdy na jego miejscu, pogratkować zysku i tyle.
  • Gratuluje serdecznie. Dopiero w grudniu bylo top 3 solo ogame.pl a a ponownie zapisujesz się w histori, tym razem top 4.
    Piątal leci z mojej strony bo piekny zysk, cudny pokaz siły, i miodzio flota.
  • Takie floty nie mogły powstać w uczciwy sposób. No ale to tylko taka dygresyjka żeby tu za wesoło nie było.
    Starcie piękne. Ordynarny pyskacz nadużywający alkoholu ukarany. Brawo.
    My Niemcy zawsze gramy pierwsze skrzypce. Inni mogą sobie najwyżej pobębnić. My Niemcy kochamy czystość i porządek

    GAME OVER 5.03.2014
  • GERMANIN napisał(a):

    Takie floty nie mogły powstać w uczciwy sposób. No ale to tylko taka dygresyjka żeby tu za wesoło nie było.
    Starcie piękne. Ordynarny pyskacz nadużywający alkoholu ukarany. Brawo.

    oczywiscie ze nie mogły , przeciez normalne jest ze niemozna zrobic floty wiekszej niz ty ,
    prace dostaja tylko kolesie w firmach zatrudnia sie tylko rodzine bo przeciez gdyby było inaczej to pracowałbys ty
    ludzie zarabijaja płace minimlana a znajomi dostaja premie
    dziewczyny leca na kase i na miesniaków a nie na takich fajnych chłopaków jak ty
    jednym słowem masz przej... w zyciu a mama mówi ze jestes naj, zreszta sam to doskonale wiesz


    graty u szo

    komornik kojarzę z uni 4 ?
    to nie jest ta flota ca ja uratował rokita ?
  • GERMANIN napisał(a):

    Takie floty nie mogły powstać w uczciwy sposób. No ale to tylko taka dygresyjka żeby tu za wesoło nie było.
    Starcie piękne. Ordynarny pyskacz nadużywający alkoholu ukarany. Brawo.

    I jeszcze brzoza na drodze :E


    Starcie z założenia bez finezji , więc nie ma co w tym temacie gadać. Jednak , niech ktoś się zgłosi , kto solo potrafiłby dziabnąć taką flotę z takim zyskiem??
    Atakierowi graty i szacun ;)
    Obrońcy - czego tam sobie życzy! (głównie krótszego ;P )
  • Ronin. napisał(a):

    Jak dla mnie to brzydkie starcie i nie ma się co zachwycać, po prostu zwykłe wykonanie egzekucji... taki ban, kara jak dla mnie idiotyczna co już zresztą nieraz pisałem... szkoda, nie wiem co obrońca tam dokładnie napisał ale tak czy inaczej sam sobie zawinił a T1 to wykorzystał, co zrobiłby prawie każdy na jego miejscu, pogratkować zysku i tyle.

    Swięte słowa. Całe ich może zostało już przelane w tematach dotyczących niewspółmierności kar do przewinień. Takie ST to nie ST i to mimo dużego procentu. Gratulować T1 można tylko sprawnie wykonanej egzekucji
    2FAST4U
  • Niedawno na U66 Dziadzia grał u nas w soju Hanza, pisał o konto flotowe bo na eko nie chciało mu się grać, w końcu dostał dobre konto flotowe i efekt po jakiś tygodniu był taki KLIK... :-/
    Najbardziej żałuje tylko tego że ja sam najwięcej przyczyniłem sie do tego, że te konto trafiło do Komornika... :(
    oczywiście po dzwonie do dziś dnia ani me, ani be, ani kukuryku -_-
    Dlatego tym większe gratki za tą egzekucje, najwidoczniej "normalna" gra na ogame nie stanowi już dla tego pana wyzwania ]:-D
    :bdb:
    Nie wierzę, że ludzkość przetrwa następne tysiąc lat, jeśli nie udamy się w kosmos. Zbyt wiele zagraża życiu na jednej planecie.
    Stephen Hawking

    TOP SOLO 1193,6%1193,6%
  • Pogratulować wypada potęgi floty i to chyba jedyna flota na ogejmie która by to solo ściągnęła z takim zyskiem 0_0 3 miliardy to jakby to przełożyć 2 tygodnie handlowania 24 h na dobę Ciap z całymi swoim kontami :D co jest ostatnio modne. Lub walnięcie parę puszów ahh już oni nie grają (sentyment wybaczcie :D aż się łezka w oku kręci). Tak sądziłem,iż tam wyląduje flota gsowa i co by tu dużo mówić nawet nie byłoby sensu lecieć na to przy obecności tak bliskiej floty t0. Takie są realia XD
    A ja wciąż dzierżę ostrze.A ono każe mi zabijać.

    Jam jest pomnik spokoju,opoka dialogu,mistrz opanowania
  • Paul nie ty jeden do tego żeś się przyczynił gwoli ścisłości... :E
    TheOne nic tylko pogratulować Ci ubicia pushówki czyjejś bo za taką raczej na u66 robił w mniemaniu niektórych graczy od nas :P
    3kkk drogą nie chodzi więc jak oddasz mi swoje konto za 10 pln to będę starał się dalej tępić wspomagaczy :E
    :graty:

    COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

    :D

    Lepiej chyba już nie będzie :E

  • Nawet nie wiem co napisać. T0 straciłeś u mnie jako gracz. Myślalem że masz klasę. Komornik może za dużo wypił i zbytnio Ci zaufał ale w żaden sposób Cię nie obraził i zgłaszanie takich wiadomości świadczy tylko o tym, jak te cyferki poprzestawiały niektórym w głowach. Powiedzmy sobie szczerze, te mohery w kółkach różańcowych nie są tak wyczulone na słownictwo jak społeczność ogame aby dorwać się do koryta. I informacja dla wszystkich "moralnych" którzy piszą, że chamstwo trzeba tępić. Komornik nie jest małolatem który wyzywa innych graczy gdy ktoś go zeskanuje. Dziadzia w jego nicku to nie przypadek naprawdę jest już dziadkiem. Po %% język mu się rozwiązał i użył słowa "cwel" Oczywiście nie w kierunku adresata wiadomości tylko w normalnej rozmowie bez żadnych złośliwości.
    Naprawdę wielkie chamstwo które skutkuje zmarnowaniem konta. Dla mnie większym chamstwem są pushe ekstremalne czy ucieczki w sekundę za które należy się tydzień urlopu.
    A kto banuje? IQ - człowiek który zdjął bana mrocznemu. Sam broniłem wtedy jego decyzji bo uznałem go za człowieka myślącego, analizującego wspólmierność winy do kary. Jak widać w teamie nic się nie zmieniło a przypadek mrocznego jednak wynikał z kolesiostwa a nie logicznego myślenia. Być może tym banem chciał oddać T0 za przepalone wtedy paliwo? Nie będe wnikał. W każdym razie przez takie decyzje coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że ta gra nie ma sensu i chyba niedługo wyląduje na wiecznym "u"
    I na koniec parę cytatów samego Art z dyskusji o zdjętym banie mrocznego. Pogrubiam moje ulubione:)

    A teraz do rzeczy - moim zdaniem IQ postąpił zgodnie z własnym sumieniem i wykorzystał przysługujące mu prawo zmiany decyzji niższego rangą operatora.
    W tym wypadku wulgaryzm został zacytowany, nie obrażał odbiorcy wiadomości w żaden sposób, a odbiorca po prostu wykorzystał to na swoją korzyść.

    Owszem, nie zaprzeczam, że kiedyś tego typu sytuacje może i były banowane bez mrugnięcia okiem. Ale chciałbym zaznaczyć, że czasy się zmieniają - kary nakładane na graczy stają się co raz słabsze. To głównie dzięki prowadzeniu przeze mnie polityki przyjaznej użytkownikom (schowanie tabeli kar, reagowanie w zależności od sytuacji)

    Team OGame.pl zmienił się i to znacznie w przeciągu ostatnich lat i nawet jeśli ktoś wyciąga argument, że jego konto otrzymało blokadę za identyczną sytuację X czasu temu, to teraz nie może mieć pretensji, że ktoś inny jej nie otrzymał.
    Uważam to za postęp, w którym poszliśmy o krok do przodu i nie banujemy za byle błahostkę. Możliwe, że IQ zamiast niefortunnego "Warunkowego złagodzenia kary" mógł napisać "Blokada wyjaśniona" to i problemu by nie było.
    [Tak nawiasem mówiąc, jeśli cały ten temat powstał tylko z powodu niezadowolenia/frustracji tych, co chcieliby wykorzystać tę blokadę i zezłomować gracza Mroczny - to na prawdę szkoda słów.
    Zamiast dokonać oceny tejże sytuacji jako objaw pozytywnej pracy Teamu, który nie banuje mechanicznie i mimo wszystko ratuje konta przed wątpliwymi blokadami, sprowadzacie to do zarzutów o przekupstwo bądź innych.
    Osobiście nie nazwałbym tego nadgorliwością.
    Psotka mogła podjąć taką decyzję, jednak po tejże dyskusji uważam, że takich sytuacji już nie będzie. Postaramy się w jakiś sensowny sposób opracować nasze podejście zarówno do samych wulgaryzmów jak i obrażania odbiorcy wiadomości.

    Możliwe, że wrócą blokady z urlopem. Liczę, że uda nam się znaleźć odpowiedni kompromis :)

    Teamowi gratuluję polityki przyjaznej użytkownikowi
    a komornikowi powodzenia w realu.
    57 ST
    BEST SOLO 5582%
    BEST ACS 15563%
    Moje Tytany
    [/align]
  • Wiesz, szczerze nie chce mi się wierzyć, że można dostać bana tylko za słowo "cwel". To nie jest w ogóle obraźliwe słowo... Jest to skrócona forma człowieka wykorzystywanego seksualnie w więzieniach. Ot tyle...

    Chyba musiałobyć coś więcej :>