Przyklejony #120: mr_X [RedMoon] vs balala [ - ], MadOFF (webber) i lifer [MNS] - 3934,79% - WOJNA!

  • Leo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kulisy techniczne znam. Tylko jakoś mi się wierzyć nie chciało że polecieli w ciemno na obronę. Sądziłem że agresor im się podłożył. Po otrzymaniu kolejnej porcji danych spojrzałem na pewne rzeczy w innym swietle.
    EX UNI 7 , UNI 32, UNI 53, LEO.

    Merkur Powrót do nałogu (Crusader).

  • Gratulacje, akcja przednia. Ciekawe czy ten myk z moonem jest celowo zostawiony przez GF czy jednak to rodzaj ich niedopatrzenia i za jakiś czas zostanie poprawiony. Bo skoro nawet najszybsze jednostki potrzebują ponad 2 minuty na pokonanie dystansu z moona na planetę, to dlaczego w takiej sytuacji jak w tym starciu flota podstawkowa jest niejako teleportowana na planetę na ten sam czas dolotu co na moona?
    2FAST4U
  • Jak by było tak jak piszesz , to do dziś miał bym 15k pancków :D
    Ale pomysł dobry, zgłoszę to jako błąd niech mi oddają flo , a jak haha

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mr-x ().

  • Zawsze to wesolo poczytac jak ktos wysnuwa ciekawe teorie na temat starcia :D A wystarczy pogrzebac troche, poczytac :) Takich starc bylo dosc duzo, wiec raczej nie bedzie z tym problemu :)

    Gratulacje za akcje, calkiem fajnie to wyszlo. Ciekawe czy druga strona w wojence da rade odpowiedziec. Strata duza, ale kto wie :D Fajnie, ze jest wojna, w koncu cos sie dzieje na uni ;)
  • no no no co ja pacze, ło ła łi ło ło łu!
    Webber i Alko, takich dwóch jak was trzech nie ma ani jednego, piekna akcja, wykminione bardzo dobrze, agresor nie mogl przewidziec czegos takiego ;)
    Bijcie tam dalej, ja moze kiedys tu jeszcze wroce, topcie na nowe planetki ;) Przetopionemu zycze BSzO