PHP - baza danych RS

    • Narzędzia:
    • PHP - baza danych RS

      Witam.
      Mam do zaprezentowania skrypt do ogame. Niestety tylko w wersji SSów.
      Założenie skryptu jest takie, żeby łatwo szukać i niszczyć cele w ogame, a dodatkowo służy, jako baza danych raportów (nic się nie kasuje). Wgranie raportu polega na zasadzie kopiuj, wklej, wyślij. Potem raport jest już przechowywany w bazie danych. Podgląd raportów wygląda mniej więcej tak: Klik (raporty z quantum). Na zdjęciu raporty są pokazane tylko te, które zostały zrobione dziś oraz zostały posortowane według ilości surowców na planecie rosnąco.
      Co do opisu kolumn to komentarza wymagają chyba ostatnie. SZT - ilość raportów z danej planety, Surowce - suma surowców, Atak - siła ataku floty i obrony, PŻ - ilość PŻ z floty
      Raporty można filtrować na kilka sposobów. Można wyświetlić wszystkie na raz (najnowsze z poszczególnych planet), z danego dnia, wszystkie z danej planety (stare też), z wszystkich planet danego gracza (tylko nowe).
      W sortowaniu jak narazie jest mało opcji. Można sortować według: Surowców, Ataku, PŻ.
      Minusem jest szerokość. SSy robione na monitorze 1080p i jak widać całość zajmują.
      Skryptu na chwilę obecną nie mogę dać na publikę gdyż nie ma zrobionego logowania tak, aby każdy miał swoje raporty i wszystko jest na darmowym hostingu. Najtańszy hosting kosztuje 120zł, ale i tak trochę się zejdzie zanim będzie gotowy.
      Chciałbym się dowiedzieć, co sądzicie o czymś takim i czy warto udostępniać to publicznie. Wszelkie propozycje rozpatrzę.

      Link do wersji testowej:

      Kod źródłowy

      1. http://test.veygr.cba.pl/

      Przy umieszczaniu raportów należy kopiować od "Temat: Raport szpiegowski z ..." do "Szansa na przechwycenie sond ...".

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Veygr ().

    • zireael napisał(a):

      jak zrobisz dobrą bazę do przechowywania raportów to masz u mnie wielkiego plusa

      To już istnieje.


      zireael napisał(a):

      co do szerokości dość łatwo zaimplementować będzie zwijane/rozwijane/ukryte kolumny.

      Ewentualnie strona będzie się przesuwało w prawo i lewo. Można też dać skróconą datę i surowce podawać w tysiącach.


      wakat napisał(a):

      Przenoszę do podforum Poradniki i Narzędzia i życzę powodzenia we wdrażaniu projektu w życie

      Nie wiem czy to dobry dział ze względu że dostęp do tego mam tylko ja.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Veygr ().

    • ja juz to widzialm wczesniej i tak jak pisalem na pw- pomysl dobry i przydatny. Mialem mozliwosc przetestowania tego i mi sie podoba. Proste w obsludze. Male poprawki i bedzie git. Pomysl 5/5. Gratulacje sojuszniku