Przyklejony ORJONOWE GWIEZDNE WOJNY - CZYLI RZEŹ NIEWINIĄTEK - TOP 1 (14813,68%) i TOP 2 (10521,32%) ACS

  • Orion [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • i tak ja jestem najlepszy na Ogej, więc po co się trudzicie chłopaki ?( :E



    graty chłopakom z CAZADORA :E:E:E

    trsukaffka aka mydelko aka taki 1 słabooo :E



    jestem hejterem i sobie hejtuj, a czasem umpa mi kule podtrzymuje :E:E



    Edit/ doznalem szoku, bo wprowadzili cenzora, a ja pisze precz z komuną !
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez freelove ().

  • Miazga miazga i jeszcze raz miazga :D:D
    i nie wiem czemu ale najbardziej cieszy mnie zlom kamo :D:D
    Kolejne konto w reckach ;))

    i jeszcze ta muzyka "mydelko fa" az milo bylo ogladac starcie :D:D

    Gratki CAZADOR i MJETKI ladnie wam to wyszlo ;))

    No i pogratulowac ekipie broniacej bo mieli jaja do konca chociaz teraz te posty z "lagiem" nooo ale bywa zawsze musi byc jakies wytlumaczenie;))

    Pozdro;))
    Powstawaj nieustannie, aż owce przemienią się w lwy.
  • ITakCieDorwe napisał(a):

    Miazga miazga i jeszcze raz miazga :D:D
    i nie wiem czemu ale najbardziej cieszy mnie zlom kamo :D:D
    Kolejne konto w reckach ;))

    i jeszcze ta muzyka "mydelko fa" az milo bylo ogladac starcie :D:D

    Gratki CAZADOR i MJETKI ladnie wam to wyszlo ;))

    No i pogratulowac ekipie broniacej bo mieli jaja do konca chociaz teraz te posty z "lagiem" nooo ale bywa zawsze musi byc jakies wytlumaczenie;))

    Pozdro;))



    śŚina jakie jaja ??? Oni do końca wierzyli że czas lotu 1 -szej ekipy się zmieni , byli pewni , ze opóznią !
    Oni się przeliczyli !!!!! A później już było za późno na jakąkolwiek reakcję z ,,Ich" strony ... i dlatego teraz to ,,ONI" te swoje jaja ..... liżą :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Vincento ().

  • Zaczne od malych ustyskiwan;) - echh dosyc dlugo trzeba bylo czekac na to ST ale sie w koncu doczekalem. Starcie a w zasadzie starcia masakryczne, piekne floty sie poturbowaly ale czuje, ze bedzie szybka odbudowa. Generalnie jestem zupelnie z boku, i ani mnie ziebia ani grzeja obie strony chociaz musze przyznac, ze wiecej znajomych mam po stronie Mjetkow i Cazadorow bo tam znam przynjamniej po jednej osobie- no to za duzo powiedziane ale gralo sie juz kiedys razem na roznych uniach, Dobermana jeszcze z u62 i nadal jego ST z u62 mam w ulubionych zapisane i jest dla mnie wyznacznikiem mistrzostwa osiagnietego w tej grze(nie podlizuje sie wcale hehe;) no a z Cazadorow z Idkeim sie razem gralo w soju na draco jeszcze;). Stad bardziej bym preferowal ta strone konfliktu i tylko jedno mi psuje to wrazenie i tutaj musze sie zgodzic z zireaelem(mam nadzieje, ze dobrze nicka napisalem;) i przylaczyc sie do Ciebie w narzekaniu na gibona - jego wypowiedzi tez sa ponizej mojego poziomu niestety i nie moge tego jadu i ze zacytuje "szamba, gowna i fekalliow" czytac - chociaz to bym jeszcze zniosl bo widac, ze bije poprostu glupota z tych wypowiedzi ale zeby nazywac a w zasadzie wyzywac druga strone od gowniancyh flociarzy, obrazac itd to juz nic jak tylko kompletny brak kultury i buractwo wylazi - swoja droga jesli oni tacy gowniani sa a niektorzy mieli wieksze floty to ciekawy jaki epitet zachowales dla siebie;). - i nie wiem ale chyba z wypowiedzi wynikai, ze na tym koncie jeszcze od niedawna gra chyba, zreszta to niewazne od kiedy w zasadzie. Wkzadym razie SZO zycze wszystkim uczestnikom starcia i oby wiecej takich doznan - bylo nie bylo 6 oczek do przodu awansowalem poki co. Pewnie na krotko ale zawsze hehe.

    pozdrawiam i gratulacje dla obu stron
    shock
    If I Was To Walk Away From You, My Love, Could I Laugh Again?

    I am the storm and I am the wonder
    And the flashlights, nigthmares
    And sudden explosions

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez SHININGindaDARKNESS ().

  • SHININGindaDARKNESS napisał(a):

    tutaj musze sie zgodzic z zireaelem(mam nadzieje, ze dobrze nicka napisalem;) i przylaczyc sie do Ciebie w narzekaniu na gibona - jego wypowiedzi tez sa ponizej mojego poziomu niestety i nie moge tego jadu i ze zacytuje "szamba, gowna i fekalliow" czytac - chociaz to bym jeszcze zniosl bo widac, ze bije poprostu glupota z tych wypowiedzi ale zeby nazywac a w zasadzie wyzywac druga strone od gowniancyh flociarzy, obrazac itd to juz nic jak tylko kompletny brak kultury i buractwo wylazi - swoja droga jesli oni tacy gowniani sa a niektorzy mieli wieksze floty to ciekawy jaki epitet zachowales dla siebie;). - i nie wiem ale chyba z wypowiedzi wynikai, ze na tym koncie jeszcze od niedawna gra chyba, zreszta to niewazne od kiedy w zasadzie. Wkzadym razie SZO zycze wszystkim uczestnikom starcia i oby wiecej takich doznan - bylo nie bylo 6 oczek do przodu awansowalem poki co. Pewnie na krotko ale zawsze hehe.
    I ja się zgadzam z ta wypowiedzią :)

    Graty jeszcze raz postawy Agresorom i Obrońcom
    RW piękne
    NIE KUPUJ OBRONY ZA ANTY !

    A najlepiej nie kupuj anty :)


  • No i ja się tutaj ośmielę wpisać. Akcja pierwsza klasa, taktycznie, strategicznie i logistycznie wszystko zapięte na ostatni guzik. Sprytne posunięci z tym lotem przed flotą Khain'a. Tyle topowych flot straciło swój żywot, myślę że nie będzie już tutaj drugiego takiego RW, bynajmniej nie na taką skalę. Ogólnie mi się podobało :) Gratulacje agresorom za pokonanie wielu jak się domyślam trudności, ale jednak się udało, są po wygranej stronie. Pokłon należy się również wiaarze za dotrwanie do końca, chociaż mieli możliwość zawrócenia, ale żaden z obrońców nie wymiękł zawracając swoją flotę aby uchronić przed zniszczeniem. Domyślam się że zawrócić tyle slotów w 30sek byłoby trudno. Oby tylko nie pojawiały się w tym temacie zaczepkowe posty. Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje akcji.
  • Akcja fajnie zorganizowana, super wykończona, pozostało jedynie porozdawać złom i dalej śmigać po galaktycznych otchłaniach.
    Gratuluję starcia obu stronom. Jakby nie spojrzeć w rw są nicki i agresorów i obrońców - ślad po Was nie zaginie 8-)
    Tak na poważnie to mniej spiny o błahe sprawy.

    Serdeczne buziaczki dla zgranej paczki :top1:
  • Siemka wam, ST mega miazga kiedy Jaska wysłał mi na Quantum linki to przez chwile nie wierzyłem szukałem haczyka w tym starciu. Ale nie! To starcie odbyło się na prawdę! jestem bardzo ale to bardzo dumny z CAZADORU i chylam wam czoła. Gratuluje a obrońcom życze przerwy kilka miesiecy i powrotu w pełnych siłach!!!
  • Doberman Ty jesteś inny niż wszyscy :]..... masakra polecam czytać to z blantem w zębach :D

    Szkoda tylko że ta fotka usunięta.... co za chłopaki :D

    Graty wspaniałej akcji.... cieszy mnie to niezmiernie..... choć nie wszyscy obrońcy na to zasłużyli....

    A jeśli chodzi o te żale co do szydzenia, zaczepiania naśmiewania się z obrońców to jest po prostu śmieszne..... Wiaara jak zrobi jakąś akcję to kąsać, szydzić i naśmiewać się może..... a jeśli z nich szydzą że aż im wstyd to zgłaszają posty.....

    Gratulacje.... odbudowy wszystkim..... i dobijcie jeszcze tylko "najgrozniejszego" i "największego" z Trolli :)..... Edit: i nie mówię tu o Umpie :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mocny Zawodnik ().

  • Przemiał niesamowity.
    Nie wiem, czy kiedykolwiek jeszcze tak się staty flot na Orionie poprzewracają.
    Nie wiem, czy gratulować jednym, czy żałować drugich (a za zacięcie wszystkim się pewnie graty należą) ale aż dziwne, że ta kilkusekundowa niewypowiedziana wojna miała początek na ściągnięciu jednego moona i to gracza, który w żadnym soju nie był.
    Masakra dosłownie.
    Lagi się zdarzają niestety na tym uni, może nie tak często jak krótko po starcie, ale jednak.
    Może wynik mógłby być inny ale z pewnością przemiał flot byłby podobny.
  • Acra napisał(a):

    Przemiał niesamowity.
    Nie wiem, czy kiedykolwiek jeszcze tak się staty flot na Orionie poprzewracają.
    Nie wiem, czy gratulować jednym, czy żałować drugich (a za zacięcie wszystkim się pewnie graty należą) ale aż dziwne, że ta kilkusekundowa niewypowiedziana wojna miała początek na ściągnięciu jednego moona i to gracza, który w żadnym soju nie był.
    Masakra dosłownie.
    Lagi się zdarzają niestety na tym uni, może nie tak często jak krótko po starcie, ale jednak.
    Może wynik mógłby być inny ale z pewnością przemiał flot byłby podobny.
    tylko że żadnego laga nie było, bo chyba że w wyświetlaniu raportu...
    taki1 najwidoczniej leciał albo w tej samej sekundzie co my albo jeszcze ułamki sekund przed drugim atakiem (bądź wracał równo z khainem).
    zakładałem taką akcję podczas obmyślania manewrów na te oto starcia i uznałem że warto zaryzykować, Doberman też się z tym zgodził no i jest jak jest ;)
    zwalanie tutaj wszystkiego na laga to jak narzekanie, że z ciasta wyszedł zakalec. a dlaczego ? bo śnieg pada :?
    jedno kompletnie niepowiązane z drugim, nie w tym wypadku.
    gdyby było inaczej, zaraz leciałoby tu pełno screenów jak to oszukaliśmy przeznaczenie.
    a jednak nie!
    proszę sobie przesymulować jeżeli ktoś ciekawy, jak oba starcia by wyglądały gdyby taki1 wylądował na planecie szybciej.
    z flot obrońców zostaje tylko 113 GS, cała szybka flotka zostaje przemielona w drobny mak.
    o flocie khaina i bitwie 5 vs 5 nie ma mowy, przecież właśnie dlatego poszedł pierwszy atak ;)

    moim zdaniem DOBERMAN mógł przedstawić ciut więcej szczegółów jak doszło do tego starcia, bo jakby nie patrzeć to jest historyczne ST na orionie i jeszcze długo pozostanie top1 starć (top2 też)
    Najbardziej rozlatany nielot na Orionie :E
    Kontynuacja nauki latania dla pingwinów: Universum Vega :D
  • Well Well Well

    Co za banda aroganckiego ciach, o szacunek się teraz proszą. A ja zapytam tą gawiedź - GDZIE BYŁ WASZ SZACUNEK PRZED TYM ST ? Może w licznych tematach założonych w dziale DID ? Albo we wpisach w ST i wiadomościach PW do mnie ? Hmmm a może raczej w zgłoszeniach jakie wysyłaliście do GO żeby mnie na pręgierz wrzucić wszelkimi możliwymi sposobami, bo w grze nie szło to trzeba było zgłaszać - ile tego było ? Nieregulaminowe treści na stronie sojuszu, obrazy, alarmy, programy...

    Klasą wykazał się tylko Eltron i (ku mojemu zaskoczeniu) Kamo (chociaż w jego szczere gratulacje nie do końca mimo wszystko wierzę). Tylko oni pogratulowali po starciu, a cała reszta proletariatu stwierdziła - fart, błąd w grze, przypadek. Powiem to tylko raz, mieliście chłoptasie 24 godziny żeby dograć wszystko idealnie, więc tłumaczenie o lagu wywołuje u mnie jedynie uśmiech politowania.

    Jak to napisał ostatnio Was sojusznik "tacy gracze (mowa o mnie) nie zasługują na szacunek", a Wy wszyscy razem zgodnie klaskaliście jajcami o swoje własne tyłki, więc ja patrząc na całokształt waszego wsiowego zachowania mam powiedzieć....

    ...Oh dziękuję i pozdrawiam sojusz WIAARA - to oni są prawdziwymi zwycięzcami, nam się jedynie przyfarciło...

    A Ty Hazar to już może lepiej zamilcz na dobre, Twoi sojusznicy prawdę o Tobie powiedzieli. Orzeł którego konto zmarnowałeś miał przynajmniej klasę...a Ty zwykły ciołek jesteś.

    /edit
    Pajhi
  • Graty starcia, ładne flotki poszły w piach.
    Gibon, naucz się pisać, nie wiem cofnij się może do podstawówki. Bo czytanie tego jedno zdaniowego bełkotu sprawia fizyczny ból. Nie mówiąc już o treści. Robisz z siebie idiotę, a masz się za cwanego hejtera :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez turboj ().

  • turboj napisał(a):


    Graty starcia, ładne flotki poszły w piach.
    Gibon, naucz się pisać, nie wiem cofnij się może do podstawówki. Bo czytanie tego jedno zdaniowego bełkotu sprawia fizyczny ból. Nie mówiąc już o treści. Robisz z siebie idiotę, a masz się za cwanego hejtera :E

    Nic dodać nic ująć. :E

    A co do starcia to mistrzostwo, uważam że gratulację należą się każdej ze stron.

    Vincento, opinie że wiara do końca wierzyła że opóźnią atak uważam za godną gracza który od tygodnia gra w ogame, chyba za długo jesteś na urlopie. O_O

    Pozdrowienia dla wszystkich :D
  • Gratulacje top 1 i 2 ACS. Wyszło jak wyszło - miałem także lecieć ale wiedziałem że może się nie udać więc zaproponowałem Hazar'a. Niestety takiemu troche flota zlagowała... jakbym wiedział o tym o 5 to w drugim starciu byłaby miazga bo mógłbym podstawić swoją flote na planete. Troche brakowalo organizacji pod koniec -> ja miałem problemy z kompem to tylko przekazałem im że jak nie opóźnią na 30 sec przed końcem to niech te 3 floty cofają bo szkoda złomu a w 2 starciu wyjdzie remis i khain obroniony. No ale zdecydowali że lecą do końca w nadziei że opóźnią lot w końcówce. Szacunek za to że lecieli do końca choć ja bym się tak nie rozbijał właśnie dla takich komentarzy. Cóż odbudowa już ruszyła pakiety pierwsze poszły i jedziemy dalej.

    Życze szybkiej odbudowy i rewanżu - nie za to ze stracliscie kilka cyferek w przegladarce internetowej. Ale za fakt jak zachowali się co po niektórzy agresorzy. Dodam tylko że na koncie GIBON gra oczywiście vincent - żeby nie było niedomówień więc surke co zebral bedzie mógł w końcu odesłać na planete SGO za pushe z pushówek (napisał kamo w grze PW że go spakował po raz drugi a Vincent go wcześniej zezłomowal a nie jakiś tam gibon) . Zmiana nicku oczywiście jest tylko po to aby nie musiał odsyłać xxxx surki z pushów bo ban jest na gracza a nie na konto.

    Pozdrawiam i SzO

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bombey ().

  • Bombey napisał(a):

    Dodam tylko że na koncie GIBON gra oczywiście vincent - żeby nie było niedomówień więc surke co zebral bedzie mógł w końcu odesłać na planete SGO za pushe z pushówek (napisał kamo w grze PW że go spakował po raz drugi a Vincent go wcześniej zezłomowal a nie jakiś tam gibon) . Zmiana nicku oczywiście jest tylko po to aby nie musiał odsyłać xxxx surki z pushów bo ban jest na gracza a nie na konto.
    No proszę ładnie to tak!! Nie dobry Vincent "
    NIE KUPUJ OBRONY ZA ANTY !

    A najlepiej nie kupuj anty :)


    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Alfa 7 ().

  • Bombey napisał(a):

    Gratulacje top 1 i 2 ACS. Wyszło jak wyszło - miałem także lecieć ale wiedziałem że może się nie udać więc zaproponowałem Hazar'a. Niestety takiemu troche flota zlagowała... jakbym wiedział o tym o 5 to w drugim starciu byłaby miazga bo mógłbym podstawić swoją flote na planete. Troche brakowalo organizacji pod koniec -> ja miałem problemy z kompem to tylko przekazałem im że jak nie opóźnią na 30 sec przed końcem to niech te 3 floty cofają bo szkoda złomu a w 2 starciu wyjdzie remis i khain obroniony. No ale zdecydowali że lecą do końca w nadziei że opóźnią lot w końcówce. Szacunek za to że lecieli do końca choć ja bym się tak nie rozbijał właśnie dla takich komentarzy. Cóż odbudowa już ruszyła pakiety pierwsze poszły i jedziemy dalej.

    Życze szybkiej odbudowy i rewanżu - nie za to ze stracliscie kilka cyferek w przegladarce internetowej. Ale za fakt jak zachowali się co po niektórzy agresorzy. Dodam tylko że na koncie GIBON gra oczywiście vincent - żeby nie było niedomówień więc surke co zebral bedzie mógł w końcu odesłać na planete SGO za pushe z pushówek (napisał kamo w grze PW że go spakował po raz drugi a Vincent go wcześniej zezłomowal a nie jakiś tam gibon) . Zmiana nicku oczywiście jest tylko po to aby nie musiał odsyłać xxxx surki z pushów bo ban jest na gracza a nie na konto.

    Pozdrawiam i SzO


    jeżeli uważasz, że nie wizięlibyśmy pod uwagę floty lecącej pod nasz falangą to nie doceniasz przeciwników.
    jak myślisz, dlaczego doszło do pierwszego starcia ?
    wasz plan był zupełnie inny, 5vs5. Przewidzieliśmy to i udało nam się znaleźć inny sposób.
    to były takie ogamowe szachy i wbrew pozorom to My kontrolowaliśmy akcję a nie Wy ;)
    podsumowując, gdybyś wysłał na planetę flotkę faktycznie obronilibyście Khaina, ale flot byście nam nie zezłomowali, no chyba że każdemu prąd odłączycie i zezłomujecie mu satelity...
    jeżeli chcecie wiedzieć jak to wyglądało albo przedstawić swoją wersję wydarzeń to zapraszam na pw, możemy tam sobie pogdybać...
    Najbardziej rozlatany nielot na Orionie :E
    Kontynuacja nauki latania dla pingwinów: Universum Vega :D
  • nie ma co gdybać: "co by było gdyby" Ale jeśli flota zostałaby opóźniona o 1 sek to jabym zawrócił w sumie to i tak obronca + 4 floty broniace sa max wiec mi by cofnelo flote jako że miałem nieco mniejszą od pozostałych. No a jak porobiłbyś symulacje 5 flot na 5 flot to tak kolorowo jak w 1 starciu by nie było....

    Nic to tyle w temacie licze na pomoc w szybkiej odbudowie pozostałych sojuszników. Ja miałem odbudowe błyskawiczną - cycek błyskawicznie przeklikaną - zobaczymy jak bedzie w tym przypadku... czas pokaze :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bombey ().

  • Bombey napisał(a):

    [...] na koncie GIBON gra oczywiście vincent [...]

    Vincento napisał(a):

    taaaaki no napisz posta ....nie wstydz się :-))


    Vincent no napisz posta.. nie wstydź się =)

    Nóż się w kieszeni otwiera, autentycznie. Durna gra przeglądrkowa a wy ###### musicie kantować :grr:


    since 2005

    PL (17, 36, 50, Orion, Ganimed, Cosmos), ORG (23), DE (Antares, Orion), US (Libra).



    ..always look on the bright side of life..

  • jaska pisząc wczoraj na irc "zobaczysz cala akcje to stwierdzisz ze obydwa to git :P"
    stwierdzam co następuje: obydwa starcia są git XD

    gratuluje wszystkim uczestnikom zamieszek a w szczególności tym lepszym, wygranym ^^ jednocześnie mała uwaga dla drugiej strony - ilość statków bojowych czy czas wylatanych godzin po układach nie świadczy o tym jaki kto jest dobry. dobry gracz potrafi pokazać klasę po tego typu starciach, o której co niektórzy pewnie nigdy nie słyszeli ;) nie mniej miło, że nie pouciekali bo byłby komplet :?

    Wszystkim szybkiej odbudowy :*




    [88] napisał(a):

    a nie wiem czemu 2 starcie wystawiles skoro wygrali je obroncy

    a kto Ci takich herezji naopowiadał? Regulamin ST czytałeś? ]:-D
  • no więc gratuluje pięknego starcia ale ST trochę szkoda, bo jakiś taki odorek z niego zaczął lecieć, bo kulturą, też nie pachnie...

    Gloria victis, bo z tego co wiem zasłużyli sobie grą
    Gloria victoribus, bo z tego co wiem zasłużyliście sobie także grą i tym starciem


    Więcej szacunku do siebie i budując swoją legendę nie depczie jej jednocześnie!!

    Gratki agresorom, raz jeszcze, jednego z najładniejszych starć jakie widziałem!!
  • Mam chwilke to i ja sie wpisze...
    Pomijajac te cale szambo i kozakowanie, naprawde mialem nadzieje ze chociaz w takim duzym steku bedziecie potrafili pokazac cos wiecej jak tanie zaczepki na poziomie nieosiagalnym dla mnie. Gdybym jednak mial byc zlosliwy napisalbym, ze przy drugim starciu jedna flota WIAARY miala mniejsze straty przy walce z 5 topowymi flotami Cazadoru :*
    Khainowi dalem slowo ze co by sie nie dzialo lece do konca, Kamo tez sie przylaczyl, reszta chlopakow miala wybor, jak widac nie wszystkim cyferki zrobily wode z mozgu i ciesze sie ze mialem przyjemnosc grac w tak zacnym gronie :) Szczegolnie slowa uznania dla Hazara ktory sie poswiecil nie znajac nas wlasciwie wcale, szacuneczek kolego. Co do waszego misternego planu, od razu gdy dowiedzialem sie ze spadl moon i wraca flotka zakladalem ze poleca 2 acsy ;) Wiedzielismy doskonale jak to moze sie skonczyc, zabraklo troche szczescia ale i tak bywa, pamietajmy ze to tylko gra :) Ze swojej strony gratuluje wyniku bo jest niezly jak na tak mlode uni. Zycze wam jednak mimo wszystko wiekszego dystansu bo odnosze wrazenie ze ta zawisc i zlosc z Waszej strony to tak na powaznie :)

    Aaaa i zapomnialem, Cycuś a Ty skad masz info na moj temat jesli moge wiedziec? :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Reason 4.0 ().

  • Czytam i aż nie wierzę....Czy to ten sam taki1 ? taaaki wytonowany , taaaki elokwentny takki grzeczny no i taaaki kulturalny :-))

    ....noo noo Panowie bijemy temu panu brawo.... jednak lekcja pokory z wczoraj i dziś.... nie poszła w las ;-))))

    Brawo jestem pod wrażeniem taaakuś :-))