Amnestia i niedziałający link

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Amnestia i niedziałający link

    V. Amnestia

    a. Ostrzeżenia:
    Ostrzeżenie może zostać usunięte przez administratora forum na prośbę użytkownika, o ile spełnione są następujące warunki:
    usuwane ostrzeżenie jest starsze niż 6 miesięcy,
    użytkownik od otrzymania ostatniego ostrzeżenia wykazał znaczną poprawę w zachowaniu i nie otrzymał kolejnych ostrzeżeń,
    usuwane ostrzeżenie nie dotyczy sprawy poważnej (np. gróźb, mocnych wulgaryzmów, łamania OWU, multikont),
    za dane ostrzeżenie nie udzielono bana na konto (lub bana w wyniku poprzednich ostrzeżeń),

    Uwagi:
    Nawet mimo spełnienia tych warunków administrator zastrzega sobie prawo do negatywnego rozpatrzenia prośby lub postawienia dodatkowych warunków.
    Amnestia nie dotyczy ostrzeżeń sprzed bana czasowego oraz kont zablokowanych na stałe.
    Każdy użytkownik może skorzystać z amnestii maksymalnie trzy razy.
    Prośby należy wysyłać za pomocą ticketu: generator.ogame-team.pl/?id=22



    Wycinek z Regulaminu Forum. Jednak link, który jest tutaj podany najzwyczajniej nie działa :D.

    W jaki inny sposób moge pozbyć się tych ostrzeżeń? (maja już 3,5 roku)
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mind_war ().

  • Zawily ten support jest... Nie wiadomo gdzie rejestracja, a gdzie logowanie. A jak już się zarejestrowałem to nie moge się zalogować o.O.
    scr.hu/0i9o/ekgnm

    Po czym wpisuje dane po prawej i...
    Przenosi mnie tutaj scr.hu/0i9o/v8go9

    // Po 5 próbach się udało :D

    Temat do zamknięcia :p

    Denior: zamykam w takim razie.
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Mind_war ().