2005-2010

    • uni1:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • 2005-2010

      - 2013 rok.

      Nikt już nie pamięta Watahy, Red Stara, VisMajor, PMG, FM'u (i jego charyzmatycznego przywódcy XD). Tych klawych- nudnych wojen gdzie 400% to były epickie bitwy, dudka27, mapy ogame która była nielegalnym przełomem wywiadu, kłótni o łączenie flot, jaką nowością były bombowce i niszczyciele, pierwsze przekroczenie magicznej bariery 100 gwiazd śmierci, włamywania się na forum wrogich sojuszy żeby tylko zdobyć informacje i przyciąć jakiś złom..

      W sumie to nostalgłem straszliwie.
    • no powiem wam że różnie to bywa ... grałem w 2005 teraz w grudniu mnie tkneło i znalazłem znajomych co prawda z uni 15 gdzie zaczynałem ale i weterani grają:)

      szok .... na Xalynth tak sobie zagrałem i okazało się ze znazłem kolege z jakim grałem prawi 10 lat temu w tym samym sojuszu :)

      ZAPRASZAM DAWNYCH GRACZY Z UNI15 na Xalynth
    • Witajcie.

      Tak dawno tu nie byłem że aż szkoda gadać, z tego co zdążyłem zauważyć to już starzy znajomi nie grywają na uni 1 i troszczę opustoszało tu i tam.
      Jak to się mówi pora wrócić do swojego starego nałogu i zabawić się co nie co :)
    • Psud napisał(a):

      - 2013 rok.

      Nikt już nie pamięta Watahy, Red Stara, VisMajor, PMG, FM'u (i jego charyzmatycznego przywódcy XD). Tych klawych- nudnych wojen gdzie 400% to były epickie bitwy, dudka27, mapy ogame która była nielegalnym przełomem wywiadu, kłótni o łączenie flot, jaką nowością były bombowce i niszczyciele, pierwsze przekroczenie magicznej bariery 100 gwiazd śmierci, włamywania się na forum wrogich sojuszy żeby tylko zdobyć informacje i przyciąć jakiś złom..

      W sumie to nostalgłem straszliwie.


      Ja Pamiętam :)
      ANIOŁY z Lord Devilem :) Pamiętam epickie wojny. Pamiętam jak zakładałem Plemiona Nocy dziś Paradox Nocoy [PN] .. stare dobre czasy :) kiedy to było xD
      % w ST = 64.861%
      Ilośc ST = 48
    • Ja pamiętam sojusz UNI, gdzie wszyscy mieli imperatora z przodu, kiedy KLIMA był top1 a 10k owiec el chupacabry było hitem. Szkoda że nie mam kontaktu że znajomkami z tamtych lat A się grywalo pierwsze nocki na og za czasów gimbazy