Sojusz Cazador Zaprasza Pogodnych Ludzi Na Wspólne Picie Piwa 10,11,12 Maja. Mazury 15 Km Od Olsztyna Ośrodek Kołatek

• Sojusz Cazador Zaprasza Pogodnych Ludzi Na Wspólne Picie Piwa 10,11,12 Maja. Mazury 15 Km Od Olsztyna Ośrodek Kołatek

Tak Więc jak w Temacie :) Zapraszamy na zlocik Pogodnych Ludzi ;)
    ośrodek ma bardzo prostą Lokalizacje. Położony w lesie i otaczającym go jeziorze
    Czekamy na chętne osoby :)
    Ośrodek bardzo fajny do spędzenia czasu wolnego ;)
    można Pobawić się w jakieś sporty, iść na Ryby ( spore powodzenie zdobyczy) ognisko , grill ;)
    byliśmy tam w tym roku w Maju i gorąco POLECAMY !
    Link do ośrodka:)
    kolatek.pl/

POZDRO&POĆWICZ
  • Umpa w tamtym roku mnie nie bylo na zlocie;d ale teraz postaram sie byc;d

ps. ludzie jedzie ktos z Wroclawia albo opola?;d no okolice?;d bo z checia bym sie zlozyl na paliwkooooo :D:D:D

Pozdr;d jak umpa cos organizuje to musi byc grubo;d
    Powstawaj nieustannie, aż owce przemienią się w lwy.

• Przelotnie na Orionie grałem, też mogę?
    Mam znajomych z draco będących z okolic Wrocławia i Opola to jeśli to nie impreza dla ścisłego grona to mógłbym popytać.
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

TOP1 solo + TOP1 ACS + top10 solo uni - w 6h - rekord ever?

The post was edited 1 time, last by FuZzy ().

• FuZzy wrote:

Przelotnie na Orionie grałem, też mogę?
    Mam znajomych z draco będących z okolic Wrocławia i Opola to jeśli to nie impreza dla ścisłego grona to mógłbym popytać.

Gdyby było Tylko dla Scisłego tego tematu by nie było :)
    tylko muszę mieć listę do kwietnia , aby załapać się na rezerwację :)
    zreszta Cieszy Mnie Twoja cheć bo ślina przynajmiej sam nie bedzie jechał i się nie zgubi :) już w domu :)

POZDRO&POĆWICZ

The post was edited 1 time, last by umpa ().

• dokladnie;d jestem za poczatkowo mial byc to zlot CAZADOR-u ale zapraszamy wszystkich z ogame;d
    ja mieszkam pomiędzy opolem a wroclawiem wiec do jednego jak i drugiego miasta moge dojechac :D
    Sporo czasu jeszcze jest wiec luzik ale trzeba juz cos myslec;))
    Powstawaj nieustannie, aż owce przemienią się w lwy.

• Źle mnie trochę zrozumiałeś. Gdybym jechał samochodem to mam do ośrodka hmm z 40 km .. Może mniej ;)
    Ale przy takim układzie może wyciągnę znajomych z tamtych okolic, bo zawsze marudzili, że daleko, długo i drogo :D
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

• Jest jakiś dogodny publiczny środek transportu do tego ośrodka z Olsztyna? Bo jeśli szkoła pozwoli, to bardzo chętnie opróżniłbym kilka małych jeziorek :D
  • Warunek pełnoletności jest spełniony od kilku lat :) pytam, bo wolę jechać transportem publicznym niż własnym po każdym pochlejparty, ale skoro nie byłoby z tym problemu - bardzo chętnie skorzystam :)

EDIT: Jakaś zrzutka na deuter nie jest oczywiście problemem.

The post was edited 1 time, last by gucinio ().

• gucinio wrote:

Warunek pełnoletności jest spełniony od kilku lat :) pytam, bo wolę jechać transportem publicznym niż własnym po każdym pochlejparty, ale skoro nie byłoby z tym problemu - bardzo chętnie skorzystam :)

EDIT: Jakaś zrzutka na deuter nie jest oczywiście problemem.

haha :) stary za transport z Olsztyna do Ośrodka nikt od Ciebie grosza nie weźnie.... i nie obrażaj :P
    lecz kasta piwa bardzo wskazana :)

CAR ! jestes wiadomo mile widziany ! przy okazji powiesz nam co sie z Toba działo!
    w takim tępie ośrodka zabraknie ;D

POZDRO&POĆWICZ

The post was edited 1 time, last by umpa ().

• gucinio wrote:

Jest jakiś dogodny publiczny środek transportu do tego ośrodka z Olsztyna?
    Masa tzw. 'okejek' jeździ z dworca głównego. Jeśli mnie pamięć nie myli to odjeżdżają z naprzeciwka poczty zaraz przy dworcu PKP na Olsztynek.
    Z Olsztynka może już jakiś dobry duszek podwiezie :D
    Zabrakło podstawowej informacji .. czy gdzieś na miejscu jest tani monopolowy :E
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

• FuZzy wrote:

gucinio wrote:

Masa tzw. 'okejek' jeździ z dworca głównego. Jeśli mnie pamięć nie myli to odjeżdżają z naprzeciwka poczty zaraz przy dworcu PKP na Olsztynek.
    Zabrakło podstawowej informacji .. czy gdzieś na miejscu jest tani monopolowy :E
    No właśnie do Olsztyna to ja zawsze dojeżdżam z północy, nie z południa i zawsze mam problem :) Co do dojazdu do Olsztynka to wolę Radexem linii Orneta-Olsztyn-Warszawa, bo po znajomości mogę taniej, ale potem w Olsztynku trzeba kombinować, a ja byłem tam.. hm, RAZ. Więc już bardziej wolałbym się z kimś zabrać spod HP Park albo stacji benzynowej zaraz obok, bo tam mam najbliżej z Generałów.
  • gucinio wrote:

FuZzy wrote:

gucinio wrote:

No właśnie do Olsztyna to ja zawsze dojeżdżam z północy, nie z południa i zawsze mam problem :) Co do dojazdu do Olsztynka to wolę Radexem linii Orneta-Olsztyn-Warszawa, bo po znajomości mogę taniej, ale potem w Olsztynku trzeba kombinować, a ja byłem tam.. hm, RAZ. Więc już bardziej wolałbym się z kimś zabrać spod HP Park albo stacji benzynowej zaraz obok, bo tam mam najbliżej z Generałów.

Ja będę jechał z Lidzbarka Warmińskiego więc w autku 3 miejsca się znajdą :)
  • Ja od wschodu, więc nadciągniemy ze wszystkich stron świata :D
    A radex do Olsztynka ile kosztuje z Olsztyna? Wtedy razem się zabrać zawsze lepiej. Ja w Olsztynku nigdy nie byłem, tylko przejazdem.
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

• Radexem to tylko rezerwacja albo nawet i zakup biletów on-line, zresztą ostatnio naplątali w związku z opóźnieniami w Olsztynku i generalnie się mało to opłaca, bo przecież potem z Olsztynka też trzeba kombinować.

Co do ceny to okolice 10 zł, może mniej. Na odcinki 48 km Orneta - Olsztyn płaci się dychę, a Olsztyn - Olsztynek to krótsza trasa, więc powinno być taniej :)

The post was edited 1 time, last by gucinio ().