Sojusz Cazador Zaprasza Pogodnych Ludzi Na Wspólne Picie Piwa 10,11,12 Maja. Mazury 15 Km Od Olsztyna Ośrodek Kołatek

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sojusz Cazador Zaprasza Pogodnych Ludzi Na Wspólne Picie Piwa 10,11,12 Maja. Mazury 15 Km Od Olsztyna Ośrodek Kołatek

Tak Więc jak w Temacie :) Zapraszamy na zlocik Pogodnych Ludzi ;)
    ośrodek ma bardzo prostą Lokalizacje. Położony w lesie i otaczającym go jeziorze
    Czekamy na chętne osoby :)
    Ośrodek bardzo fajny do spędzenia czasu wolnego ;)
    można Pobawić się w jakieś sporty, iść na Ryby ( spore powodzenie zdobyczy) ognisko , grill ;)
    byliśmy tam w tym roku w Maju i gorąco POLECAMY !
    Link do ośrodka:)
    kolatek.pl/

POZDRO&POĆWICZ
  • Umpa w tamtym roku mnie nie bylo na zlocie;d ale teraz postaram sie byc;d

ps. ludzie jedzie ktos z Wroclawia albo opola?;d no okolice?;d bo z checia bym sie zlozyl na paliwkooooo :D:D:D

Pozdr;d jak umpa cos organizuje to musi byc grubo;d
    Powstawaj nieustannie, aż owce przemienią się w lwy.

• Przelotnie na Orionie grałem, też mogę?
    Mam znajomych z draco będących z okolic Wrocławia i Opola to jeśli to nie impreza dla ścisłego grona to mógłbym popytać.
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

TOP1 solo + TOP1 ACS + top10 solo uni - w 6h - rekord ever?

The post was edited 1 time, last by FuZzy ().

• FuZzy wrote:

Przelotnie na Orionie grałem, też mogę?
    Mam znajomych z draco będących z okolic Wrocławia i Opola to jeśli to nie impreza dla ścisłego grona to mógłbym popytać.

Gdyby było Tylko dla Scisłego tego tematu by nie było :)
    tylko muszę mieć listę do kwietnia , aby załapać się na rezerwację :)
    zreszta Cieszy Mnie Twoja cheć bo ślina przynajmiej sam nie bedzie jechał i się nie zgubi :) już w domu :)

POZDRO&POĆWICZ

The post was edited 1 time, last by umpa ().

• dokladnie;d jestem za poczatkowo mial byc to zlot CAZADOR-u ale zapraszamy wszystkich z ogame;d
    ja mieszkam pomiędzy opolem a wroclawiem wiec do jednego jak i drugiego miasta moge dojechac :D
    Sporo czasu jeszcze jest wiec luzik ale trzeba juz cos myslec;))
    Powstawaj nieustannie, aż owce przemienią się w lwy.

• Źle mnie trochę zrozumiałeś. Gdybym jechał samochodem to mam do ośrodka hmm z 40 km .. Może mniej ;)
    Ale przy takim układzie może wyciągnę znajomych z tamtych okolic, bo zawsze marudzili, że daleko, długo i drogo :D
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

• Jest jakiś dogodny publiczny środek transportu do tego ośrodka z Olsztyna? Bo jeśli szkoła pozwoli, to bardzo chętnie opróżniłbym kilka małych jeziorek :D
  • Warunek pełnoletności jest spełniony od kilku lat :) pytam, bo wolę jechać transportem publicznym niż własnym po każdym pochlejparty, ale skoro nie byłoby z tym problemu - bardzo chętnie skorzystam :)

EDIT: Jakaś zrzutka na deuter nie jest oczywiście problemem.

The post was edited 1 time, last by gucinio ().

• gucinio wrote:

Warunek pełnoletności jest spełniony od kilku lat :) pytam, bo wolę jechać transportem publicznym niż własnym po każdym pochlejparty, ale skoro nie byłoby z tym problemu - bardzo chętnie skorzystam :)

EDIT: Jakaś zrzutka na deuter nie jest oczywiście problemem.

haha :) stary za transport z Olsztyna do Ośrodka nikt od Ciebie grosza nie weźnie.... i nie obrażaj :P
    lecz kasta piwa bardzo wskazana :)

CAR ! jestes wiadomo mile widziany ! przy okazji powiesz nam co sie z Toba działo!
    w takim tępie ośrodka zabraknie ;D

POZDRO&POĆWICZ

The post was edited 1 time, last by umpa ().

• gucinio wrote:

Jest jakiś dogodny publiczny środek transportu do tego ośrodka z Olsztyna?
    Masa tzw. 'okejek' jeździ z dworca głównego. Jeśli mnie pamięć nie myli to odjeżdżają z naprzeciwka poczty zaraz przy dworcu PKP na Olsztynek.
    Z Olsztynka może już jakiś dobry duszek podwiezie :D
    Zabrakło podstawowej informacji .. czy gdzieś na miejscu jest tani monopolowy :E
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

• FuZzy wrote:

gucinio wrote:

Masa tzw. 'okejek' jeździ z dworca głównego. Jeśli mnie pamięć nie myli to odjeżdżają z naprzeciwka poczty zaraz przy dworcu PKP na Olsztynek.
    Zabrakło podstawowej informacji .. czy gdzieś na miejscu jest tani monopolowy :E
    No właśnie do Olsztyna to ja zawsze dojeżdżam z północy, nie z południa i zawsze mam problem :) Co do dojazdu do Olsztynka to wolę Radexem linii Orneta-Olsztyn-Warszawa, bo po znajomości mogę taniej, ale potem w Olsztynku trzeba kombinować, a ja byłem tam.. hm, RAZ. Więc już bardziej wolałbym się z kimś zabrać spod HP Park albo stacji benzynowej zaraz obok, bo tam mam najbliżej z Generałów.
  • gucinio wrote:

FuZzy wrote:

gucinio wrote:

No właśnie do Olsztyna to ja zawsze dojeżdżam z północy, nie z południa i zawsze mam problem :) Co do dojazdu do Olsztynka to wolę Radexem linii Orneta-Olsztyn-Warszawa, bo po znajomości mogę taniej, ale potem w Olsztynku trzeba kombinować, a ja byłem tam.. hm, RAZ. Więc już bardziej wolałbym się z kimś zabrać spod HP Park albo stacji benzynowej zaraz obok, bo tam mam najbliżej z Generałów.

Ja będę jechał z Lidzbarka Warmińskiego więc w autku 3 miejsca się znajdą :)
  • Ja od wschodu, więc nadciągniemy ze wszystkich stron świata :D
    A radex do Olsztynka ile kosztuje z Olsztyna? Wtedy razem się zabrać zawsze lepiej. Ja w Olsztynku nigdy nie byłem, tylko przejazdem.
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

• Radexem to tylko rezerwacja albo nawet i zakup biletów on-line, zresztą ostatnio naplątali w związku z opóźnieniami w Olsztynku i generalnie się mało to opłaca, bo przecież potem z Olsztynka też trzeba kombinować.

Co do ceny to okolice 10 zł, może mniej. Na odcinki 48 km Orneta - Olsztyn płaci się dychę, a Olsztyn - Olsztynek to krótsza trasa, więc powinno być taniej :)

The post was edited 1 time, last by gucinio ().