[AMD] The0ne vs tymczasowy operator [Legion] - 80189% top3 OgamePl/uni67

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • W końcu jakieś godne starcie solo warte twojej floty, bo to poprzednie pb trzeba powiedzieć słabo się prezentowało jak na takiego gracza. ;) Teraz możesz iść na urlop, najlepiej na rok albo dwa. :-x
    Nie wiem kto grał na koncie romo ale coś kiepski ten tymczasowy operator, już chyba lepiej by było aby konto przeczekało na urlopie niż taka wtopa i zmarnowanie lat czyjejś pracy... dodatkowo padło kolejne potężne konto nie zaprzyjaźnione z AMD, które dobrze wykorzystane, jako jedno już z niewielu mogło im krwi trochę napsuć...i tak będą powoli padać kolejne z większych floty, tucząc przy okazji nasze trio a przepaść militarna na uni będzie się stale powiększać. Niestety kolejne unifusion i tak nic nie zmieni bo już będzie zapóźno na działanie.
    Ah zapomniałbym, jak zwykle barwny opis akcji i nie wiadomo czy był to bfs w układzie czy też może trochę finezji w tym starciu zagościło, po braku opisu stawiam jednak na to pierwsze. :P Co do obrońcy to ciekawe czy coś napisze w końcu od siebie, ze swojego prawdziwego konta na forum czy jednak zabraknie odwagi, w sumie pewnie po to się grało cały czas incognito... :-/
  • ale wy beczycie , to moze sie wszyscy rozbeczcie i pokasujcie konta
    taka przewaga to zadna przewaga wystarczy zeby jeden sojusz z top 10 zebrał sie i kazdemu z amd postawił po jednym ksiezycu w układzie
    i do miesiaca wszyscy by grali z urlopu bo nikt normalny by nie wytrzymał jak by mu coparegodzin dolatywały gsy na jakiegos moona


    Gratulacje dla T1 , jeszcze troche i znowu bedziecie mogli bez stresu latac na fsy na transportuj z bunkra
  • Patrząc na takie rw ręce wręcz same składają mi się do oklasku gratuluję Wam panowie tak mega zyskownego wlotu przetapiajcie na nowe zabawki natomiast obrońcy życzę powodzenia w prawdziwym świecie no chyba, że zdecyduje się na odbudowę, bo to w sumie tylko gra no to życzę :xgszo:
  • kuleczka102 napisał(a):

    Ciekawe uczucie, jak nie z Twojej winy ciężko wypracowana latami flota idzie w ..... co nie, Romek?

    Gratuluje, imponujące.

    Proste nie szaruj z retardami konta, ale wina jest tylko wlasciciela bo nie umial o konto dbac czy to nie pilnowal czy to sharowal co za roznica na jedno wychodzi ^^

    odbuduj cos by w nastepnym zlomie lepszy % byl, bo przynajmniej takie rekordy z mrocznym mozecie na ogame robic to wam niezle wychodzi nawet :)
  • Gratulacje TheOne powalający %. Korzystając z okazji chcę poinformować ze ja nie gram na knocie sam i z tego miejsca proszę Cię Iron abyś zmienił miał, nie chcę być spostrzegany w złym świetle więc Mazur czy jak tam tobie nie masz co się cieszyć. Pozdrawiam wszystkich znajomych z eR Unhell13 i innych. :) z unii 7 itp.
    eR
  • Tak patrząc na poczynania AMD, mam wrażenie, że zatęsknili za pozestawianiem floty bez FS'a. Jeszcze parę miesięcy i nie będzie 5 flot które mogłyby im coś zrobić. Siły zostały zachwiane, troszkę szkoda, aczkolwiek przy następnym łączeniu będą mieli najcięższe armaty na ogame.pl, a może i całego ogame. Standard dla agresora i obrońcy.
  • ******ADHD****** napisał(a):

    ale wy beczycie , to moze sie wszyscy rozbeczcie i pokasujcie konta
    taka przewaga to zadna przewaga wystarczy zeby jeden sojusz z top 10 zebrał sie i kazdemu z amd postawił po jednym ksiezycu w układzie
    i do miesiaca wszyscy by grali z urlopu bo nikt normalny by nie wytrzymał jak by mu coparegodzin dolatywały gsy na jakiegos moona


    z boku to mądry urlopowicz :D plan jest tylko trzeba wrócić do gry - czekamy ADHD

    Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.
  • jezry napisał(a):

    ******ADHD****** napisał(a):

    ale wy beczycie , to moze sie wszyscy rozbeczcie i pokasujcie konta
    taka przewaga to zadna przewaga wystarczy zeby jeden sojusz z top 10 zebrał sie i kazdemu z amd postawił po jednym ksiezycu w układzie
    i do miesiaca wszyscy by grali z urlopu bo nikt normalny by nie wytrzymał jak by mu coparegodzin dolatywały gsy na jakiegos moona


    z boku to mądry urlopowicz :D plan jest tylko trzeba wrócić do gry - czekamy ADHD
    nie z boku tylko z doswiadczenia, tak zakończylismy aktywną gre jerrego na ogame
    mały sojusz z duzymi flotami jest swietny do prowadzenia wojen ale ma tez minusy które mozna wykorzystać
    sojusze tu maja po 30-40 członków , wiec co to za problem zeby kazdy gracz przeniósł jedną planete i obstawic im te 30 moonów
    to nie chodzi nawet o to zeby zdjał moona a juz na pewno nie chodzi o niszczenie floty wystarczy ze dzień w dzien ktos wysyła atak po jednym gsie
  • Piękne flotki, piękne starcie :E

    Co do flot - każdą można zezłomować. Jedną trudniej, drugą łatwiej.
    Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
    Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
  • Jeśli chodzi o byłe konto Romo to pozwolę sobie wtrącić kilka słów. ST mnie bardzo cieszy ]:-D
    Już piszę dlaczego, swego czasu ów wielki Romo top cóś tam u67 dostał od nas konto na hydrze. Wszystko ładnie pięknie - duże doświadczenie, sporo st a skończyło się 2 razy złomem bfs
    Linki do jego ST:
    board.ogame.pl/board790-z-ycia…ka-do-wojny/#post16300271
    board.ogame.pl/board790-z-ycia…ing-zbi-rka/#post16389103
    Tak jak on nam zmarnował konto tak teraz ktoś jemu zmarnował i bardzo dobrze :quasi:


    Wracając do ST % spory, zysk również konkretny. Gratulacje dla agresora - niech jeszcze mu tylko dobije pozostałe 600gsów :D
  • Gratulacje starcia, procek powala, szkoda tylko, że na koncie sojuszowym zrobiony. Szkoda pracy romo jaką włożył w budowę konta, ale tak zazwyczaj kończą się takie przekazywania. Zasłużonego przetopu agresorowi, obrońcy chyba tylko reala, a konto może trafi jeszcze w dobre ręce.

    PB
    SOLO
    - 5376,02%
    TOP :top1: SOLO Andromeda 4153,22% stan na dzień 05.03.2012r.
    ACS - TOP 5 Andromeda 6585,56 stan na dzień 13.05.2012r.
  • jeszcze koles co zloma dostal odszczekuje mi na pw, nie wiem czy to on czy nie ale...


    OD : janek wisnieski
    Dzisiaj, 00:09
    tymczasowy
    nie znasz [bluzg] kulisów starcia, to się nie wypowiadaj, to co The One napisał w opisie to jedno, a to jak było to drugie...


    no nie wiemny jak bylo , ale zlom to zlom a ktora lama go dostala to juz malo wazne, chyba ze sa tu jakies rewelacje to prosimy bardzo opisac jak to bylo 'naprawde' ^^
  • ja ..... co za debil (sorki ale inaczej tego nie okresle) tak zniszczył sprawe i nie pilnowal konta jak nalezy

    ehhh konto Roma poszlo do lamusa... :quasi:

    //Proszę używać innego słownictwa.
    //Asiaa
    "The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell
  • Wypada pogratulować pokaźnego %, oby się przełożył na realne % wypite :)
    Miłego przetopu i szukania kolejnych celów, choć coraz mnie ich jest.

    Obrońcy powodzenia w tym co zamierza.
  • Gratuluje nie ma to jak złożyć 1.5k gsa w 3 rundy a widok floty wnatarciu przerażający skąd ty na to deksu nabrałeś?Nie no widze tu całkowitą dominacje Bryka jak i twoją eh piękne starcie pewnie jesteś z siebie dumny a jak najbardziej szczere gratulacje jeszcze raz obrońcy za mało mięsa jak na tyle gs...
    Proteusz(E..S..Z) vs STILGAR(B.D) - 3926,82% + zbiórka-TOP 4 SOLO-Personal Best Solo...
    Proteusz(E..S..Z), vince1500(BlackSun) vs Proof(7dt) - 2120,69% + zbiórka-Top 6 ACS...Personal Best ACS

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -Proteusz- ().

  • Mroczna napisał(a):

    no nie wiemny jak bylo , ale zlom to zlom a ktora lama go dostala to juz malo wazne, chyba ze sa tu jakies rewelacje to prosimy bardzo opisac jak to bylo 'naprawde'


    Rewelacji ni ma. Wystarczy zeskanować go w układzie. Szybki moon z sond albo z lmów przygotowanych niedaleko, teleport za antymaterie i lot z układu. Więc także hektolitry spalonego paliwa to bujda.
    Gratulacje za dobrze wyczajony moment.
  • Miałem się nie wpisywać ale jako, że padło konto przed którym na Uni 11 nie raz i nie dwa musiałem zawijać moja międzygalaktyczną kitę to i skubnę kilka literek.
    Widząc brak zapału do gry jaki w ostatnich miesiącach zapanował u wielu graczy w L można było się spodziewać że poleca grubsze % i ładne floty niestety moje przypuszczenia sprawdziły się i robię wpis w kolejnego tytana na byłym już sojuszniku. Nie mogłem patrzeć na ciągłe manewrowanie kontami raz trafiało do tego raz do tamtego i tak w kółko w pewnym momencie ja lisek :) czytaj dalej detektyw ;) choć już nie z takim zapałem straciłem kontrole kto gra na kontach kolegów z L.
    Pamiętam również moja frustracje informując wręcz krzycząc że ta unia nie wybacza błędów nawet najmniejszych tutaj nie można sobie pozwolić na nie odbieranie floty zaspanie czy robienie standardowych fs które przez rożnego rodzaju nazwijmy to narzędzia detektywistyczne :D zostają szybko wyłapane i spakowane.
    Jest pewna prawidłowość jeżeli nie grasz na koncie które budowałeś od podstaw to konto idzie pod młotek i tak niestety było tym razem.
    Nie znam kulisów akcji ale coś mi się wydaje, że nie była bardzo skomplikowana choć mogę się mylić :>
    Jako że jestem zwolennikiem równowagi na uni proponuje przetopić całość w EKO =)

    AAA i bym zapomniał to pisałem Ja Lis między Galaktyczny
  • Gratulacje STarcia, teleporty za anty coraz bardziej modniejsze, ciężko teraz czuć się bezpiecznie nie mając zapchanego układu jak niektórzy na g8 :) Też będe musiał takie rozwiązanie rozważyć ^^
  • Szczerze mówiąc liczyłem, że uda mi się trafić flotę z wszystkimi
    gs'ami, co dawało 50k% więcej ale okazało się, że 1200 gs gdzieś
    zniknęło
    Powinieneś napisać NAM. Miałeś kogoś do acs'a w razie czego? Bo niestety, ale jeszcze nie łykasz na solo 2700 gąsiorów :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Patriota ().