Przyklejony #112: Darmozjad777 i webber i qrakos [MNS] vs owens106 [WB] - 10269,2%

  • Leo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #112: Darmozjad777 i webber i qrakos [MNS] vs owens106 [WB] - 10269,2%

    Witamy w top1 ACS na (byłym) top1 uLeo


    Od Darmo:
    mozesz napisac cos na temat mojego zakladu z owensem jak to starzy znajomi zaczeli na siebie latac i o tym ze do konca grudnia mielismy na sibeie latac i ze taraz czekam na rewanz z jego strony

    To ciekawa historia, kupe czasu mieli siebie w buddy ale postanowili odłożyć na jakiś czas swoje układu na bok i nie skończyło to się dla owensa zbyt dobrze. W tym miejscu warto wspomnieć, że to Darmo zaczął calą akcje tankując ropę prosto z USA :)

    Od Qrakosa:
    Graty Panowie akcji :) i czujnosci ;> ładnie nam to wyszlo :E

    niósł wilk razy kilka...ponieśli i wilka :] powiedzmy, że to taka nasza "mała" zemsta za naszych sojusznikow :]


    Ode mnie:
    3:0! Zemsta! KO! Chcieli mi zrobić kuku [cconverter.adam85w.net/index.php?action=base&id=c94c68b76b], a to dało mi tylko większą ochotę do gry ;)

    Co ze złomem?
    Zebraliśmy połowę. To była spontaniczna akcja, braki deuteru, braki flotowe... ale dla takiego % i zrobienia takich strat najistotniejszemu przeciwnikowi warto było się troszkę rozbić.

    Coś jeszcze?

    Dziękujemy wszystkim za gratulacje. Owens pewnie się odbuduje bo eko ma znakomite, a i podobno czasu ma więcej to będzie miał kiedy farmić :)

    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor Darmozjad777 [MNS]
    Flota:
    Krążownik 10.201
    Okręt wojenny 1.132
    Pancernik 5.729

    Agresor PrzeszedlemOGameEND (webber) [MNS]
    Flota:
    Lekki myśliwiec 46.244
    Krążownik 6.080
    Sonda szpiegowska 1
    Pancernik 11.431
    Niszczyciel 149

    Agresor qrakos [MNS]
    Flota:
    Mały transporter 1
    Lekki myśliwiec 125.683
    Ciężki myśliwiec 1.101
    Krążownik 14.647
    Okręt wojenny 3.801
    Pancernik 9.235
    Niszczyciel 2.633

    Obrońca owens106 [WB]
    Flota:
    Mały transporter 3.834
    Duży transporter 226
    Lekki myśliwiec 111.035
    Ciężki myśliwiec 121
    Krążownik 15.849
    Okręt wojenny 1.970
    Recykler 13.330
    Sonda szpiegowska 2.305
    Bombowiec 13
    Pancernik 18.070
    Niszczyciel 1.643
    Gwiazda Śmierci 2

    ...po 6 rundach:

    Agresor Darmozjad777 [MNS]
    Flota:
    Krążownik 7.770 -2.431 (M: 48.620.000 K: 17.017.000 D: 4.862.000)
    Okręt wojenny 1.086 -46 (M: 2.070.000 K: 690.000)
    Pancernik 5.640 -89 (M: 2.670.000 K: 3.560.000 D: 1.335.000)

    Agresor PrzeszedlemOGameEND (webber) [MNS]
    Flota:
    Lekki myśliwiec 12.119 -34.125 (M: 102.375.000 K: 34.125.000)
    Krążownik 4.612 -1.468 (M: 29.360.000 K: 10.276.000 D: 2.936.000)
    Pancernik 11.274 -157 (M: 4.710.000 K: 6.280.000 D: 2.355.000)
    Niszczyciel 149

    Agresor qrakos [MNS]
    Flota:
    Lekki myśliwiec 33.346 -92.337 (M: 277.011.000 K: 92.337.000)
    Ciężki myśliwiec 438 -663 (M: 3.978.000 K: 2.652.000)
    Krążownik 11.083 -3.564 (M: 71.280.000 K: 24.948.000 D: 7.128.000)
    Okręt wojenny 3.662 -139 (M: 6.255.000 K: 2.085.000)
    Pancernik 9.123 -112 (M: 3.360.000 K: 4.480.000 D: 1.680.000)
    Niszczyciel 2.622 -11 (M: 660.000 K: 550.000 D: 165.000)

    Obrońca owens106 [WB]
    Flota:
    Gwiazda Śmierci 2

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 771.815.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.025.959.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 622.639.800 metalu i 404.279.700 kryształu.
    Potrzebnych 51.346 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 10269,2%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Created by cuteConverter v 0.2.8.1 - Adam85[/center]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ==Webber== ().

  • Co tu dużo pisać, ładnie się spisaliście. Po prostu PIĘKNIE :)

    Pi.eS. Już się nie mogę doczekać teorii spiskowych ... :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Giermcarz ().

  • Gratuluję panowie top1 acs uni Leo - trafiliście nie byle kogo i tym bardziej szacun dla was. To że udało się to wam świadczy że macie "jaja". A czy starcie było wynikiem skilla, farta waszego czy niefarta obrońcy ma drugorzędne znaczenie - na "tap łan" byle kto nie lata ]:-D
    Agresorom szybkiego przetopu i uzupełnienia strat życzę, a obrońcy SzO - mimo takiej straty spadł bardzo niewiele, sporo złomu zebrał, eko ma mocne więc da radę.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez dawca punktów ().

  • No, to sie nazywa starcie. Kolejne takie an tym uni moze sie nie pojawic przez ladnych kilka lat. Kto wie, moze dopiero po laczeniu zobacyzmy takie % :) Takze wielkie gratulacje ustrzelenia, moze zysku nie ma, ale jest wyeliminowany przeciwnik, jedno zagrozenie mniej, duzy %. Takze w dluzszym okresie czasu pewnie nawet lepiej na tym wyjdziecie, bo pewnie dzieki temu zdjeciu zezlomujecie cos, co normalnie zezlomowalby owens. Przegranemu Szo.
  • Gratulowałem już na PW pogratuluje i tutaj oficjalnie.
    Choć brak zysku to % rewelacja. Szkoda, że padło na owensa ale wisiało w powietrzu ST z udziałem któregoś z TOPków.. Niestety padło na Owensa.

    Owens LAMO pijacka jak już Webb napisał EKO jest porządne, sporo złomu wyzbierałeś więc jest na odbudowe. Wierze, że szybko się podniesiesz ;) Oby tylko chęci starczyło
  • hehe no i z mojej zemsty nici :D owens na urlopie, chyba cały roztrzęsiony teraz jest, tyle życia i pieniędzy poszło w recki... szybkiego powrotu do zdrowia życzę :) gratulacje agresorzy widać potęgę narodu :D
  • Gratki się należą, dzwon, że hey.
    Dobrze, że na plus nie wyszliście, w zasadzie to się tam w top10 możecie złomować i złomować z pożytkiem dla reszty servera :)
  • dzieki za locik szkoda ze tak malo paliwa mialem i nie starczylo na reszte floty ale i tak ladnie to wyszlo ;) myslalem ze to owens mnie zlomnie bo na kazdym uni oprocz uni 60byl lepszy a tu masz udalo mi sie i nie skonczylo sie na tankowaniu

    wracaj szybko tak jak pisales na gg i czekam na rewanz ;)


    Ps.

    Od: Sojusz [MNS]
    Do: Darmozjad777

    Gracz PrzeszedlemOGameEND informuje cię, że:
    ekipa z niebieskiego jeepa

    2 raz robimy mega % na tym uni i drugi raz na stratach a ktos mowil ze juz po naszy pierwszym rw wiecej takich nie zrobimy

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Raku77 ().

  • Nie wierzyłem, że ktoś z topki polegnie. Wielkie gratulacje dla Was za ten kosmiczny wlot i %. Zysku może i nie ma ale tak jak !Pete więcej celów będzie waszych no i uzyskaliście przewagę na uni.
    Czekamy na odpowiedź WB.
    Owensowi powrotu do gry a w przyszłości wzięcia rewanżu.
  • Gratulacje głównemu mózgowi tej operacji! Jak tak dalej pójdzie, to będziecie się sami tłukli w kolejnej edycji S&D.
    Universum 12 (13.04.2005 - 8.10.2009)
    Universum Leo (13.07.2011 - 20.11.2013)
    Universum Bellatrix (12.06.2018 - ??.??.20??)
  • Marandoss™ napisał(a):

    Gratulacje głównemu mózgowi tej operacji! Jak tak dalej pójdzie, to będziecie się sami tłukli w kolejnej edycji S&D.


    widzisz? zobacz jakie chłopaki ST wykręcili, a ty jeszcze żadnego nie masz tylko to jedno wielkie oszustwo, które pokazuje twój charakter i styl życia, konto pewnie kupione albo ukradzione masz. widac jak sobie nie radzisz z odbudową. ktoś się namachał ,żeby takie stworzyć a ty za pare złotych kupiłes oszuscie.


    Co do ST. Niesamowity %. Fajnie by było zamieścić jakiś opis akcji jak ta flota padła, bo nie wierzę,że tak po prostu sobie stała na moonie tyle czasu.
  • To się nazywa starcie tytanów! Brawa Panowie! Jak się bawić to się bawić! Drzwi wyyyyrzucić okno wstawić! hah
    Owensowi nie pozostaje życzyć nic innego jak odbudowy i łajdaka qrakosa ^^
    Gratulacje!
  • Gratuluje zgrania i szczypty szczescia - bo bez niego by sie tutaj nie obeszlo...

    W drugim zamieszczonym przez ciebie Webber RW zabraklo nam... W sumie to byl po prostu blad zgrania, ktory posrednio umozliwil to RW - wiesz, ze jesli wtedy inaczej poprowadzilibysmy akcje, to rownowaga sil przechylilaby sie na uni w druga strone, ale wyszlo jak wyszlo i pozostaje jedynie grac dalej.
  • Takie pierdyknięcie, że aż na mizar wielkie echo rozwałki było słychać :)
    Gratulacje, bo % naprawdę ładny, no i USA zostało zdobyte przez Webbera i jego kompanię lotników
    choć na - to satysfakcja na pewno ogromna :)
    "Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci umierali za swoją. "
    George S. Patton
  • Jakiś czas temu Owens wyprowadził się z 8 gali, zrobiło się cicho i pusto. Wczoraj sprawdzam statystyki a tam top 4. SZOK w trampkach. Piękna akcja. Graty za %. Będę czekała na raport z rewanżu :)
  • Ja Przede wszystkim gratuluje zgrania
    1 osoba leci kiedy chce na kogo chce, złapanie się we 2 na spontan cel to rewelka
    3 osoby to więcej niż jakiś tam Fart czy "odrobina szczęścia

    MNSowm gratlacje - już po raz 2gi robicie gigant %cent na tym Unii
    Najpierw wjazd w Te Gsy teraz Owens - KLASA
    Pierwszy miał być " ...... na długo nie pobitym rekordem na Unii..." a tu rychło po misiącu niemal podwojony %
    Poprzeczka nie byle jaka

    Owens stracił wiele nie przespanych nocy ale widać że Te Konto jest WIELE warte
    Odpocznij zapij porządnie i wracaj do Gry

    " puki piłka w grze ..... " Historia pisze różne scenariusze - zatem SZO

    Kenshin

    LEO, NEKKAR - 45 ST
    Kenshin Unii NEKKAR
  • Powiem tak wielka strata, bo teraz uni przechylilo sie troszeczke na 1 strone, ale mam nadzieje ze Owens sie podniesie ;).
    MNS co by nie powiedziec akcja piekna.

    Top 1 solo
    http://board.ogame.onet.pl/thread.php?threadid=898276
    Top 1 ACS
    http://board.ogame.onet.pl/thread.php?threadid=977463
  • Przyznam szczerze, że takich trzech, jak Was dwóch to nie ma ani jednego! :D

    pięknie Panowie, wiedziałem, że kiedyś do tego dojdzie :D

    teraz może czas na drugą flotę Animków? :D Albo innych z tego nieudanego ACSa na Ciebie Webber :D

    Owens, świetny gracz z Ciebie więc szybko się odbudujesz, sojusz pewnie też swoje podeśle :)

    pozdrawiam MNS i znajomych! :D

    21-GoW
    33-KoU
    Leo-MNS
    Ursa-MNS
    Wasat-MNS
    Antares-TAG
    Quantum-TTG
    Galatea-NFZ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez (Cannabis) ().

  • Najlepszy post Evrine: "gratulacje szczęścia" :xbiggrin:

    No ładnie panowie żeście ustawili uni do pionu, długo co prawda było czekać, ale się udało. Owens widzę z urlopu już wrócił, także to nie koniec zabawy w galaktyce.
    Oby więcej MNSy ! ;]
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • Ho Ho Ho...

    Webber dlaje gania się z owensem :) ta historia trwa juz tak długo , od czasu uni 49, teraz gdy już troche więcej wiem na temat gry juz nie zarzuce Webberowi że ma układy z GO bo dał mi 3 sek na ucieczke flotą...

    gratuluje rw i % jest ładny i zacny, zaś przed oboma Panami owensem i Webberem chyle czoła za umiejętrności :)

    SzO owens

    Pozdrowienia z andromedy
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn