Porozmawiajmy na temat UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • I am back napisał(a):

      edes napisał(a):

      zaś będzie larmo na 10 stron
      Domena naiwnych ludzi, myslacych, ze w ogame wszystkiego musi byc po rowno dla kazdego.
      Te darmowe przenosiny dla graczy uniwersów docelowych były właśnie zasługą "lamentu" na forum... gdzie więc tu naiwność, skoro osiągnęli sukces? Tylko skończony frajer nie walczy o swoje.
      Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
    • I am back napisał(a):

      wampek napisał(a):

      Te darmowe przenosiny dla graczy uniwersów docelowych były właśnie zasługą "lamentu" na forum
      Wniosek jest wiec jeden, bardzo prosty. Co roku proszenie sie i pytania na forum o to kiedy fuzja a potem placzem i roszczeniami domaganie sie czegos, bo ktos dostal a ktos nie dostal. Przypomina to klotnie miedzy dziecmi o zabawki w piaskownicy.
      Ty to się w każdym temacie kłócisz o każdą pierdołę, więc taki atak na innych "kłótliwych" trochę dziwnie wygląda w Twoim wykonaniu.
      Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
    • I am back napisał(a):

      edes napisał(a):

      zaś będzie larmo na 10 stron
      Domena naiwnych ludzi, myslacych, ze w ogame wszystkiego musi byc po rowno dla kazdego.
      Sorry za oftop
      Ale dlaczego tak myslisz
      Ze nazekamy
      Teeam dal nam inne unii w fuzji
      Jestesmy ponizej topki kazdego z uni exodus
      Oni dostana profit mimo ze im sie malo co zmieni a nam
      Eko x6 chyba prawie rok temu prosilismy o podniesienie
      Mamy pana zgona co ma gruby portfel dlatego tez na uni zostalo kilku graczy
      Z naszej topki wyladujemy przy mlodrzych uni w okolice top 50
      To robi różnicę dlaczego dajemy lament
      Przy zmianie eko na x7 mam roznice w wydobyciu okolo 40 kk
      Policz teraz ile jestesmy w tyle z samego eko a o expach nie wspomne
    • Niestety tak to wygląda. Nie płaczesz, nie masz.
      Migrują do nas uni, które grały na wydobyciu x 7.
      Prosiłem o zmianę na hima prawie rok temu.
      Dostaliśmy ją wczoraj, na 2 dni przed fuzją.
      Jestem jak najbardziej za łączeniem, nic tak nie ożywia gry.
      Ale na sprawiedliwych warunkach dla obu stron.
      Antares top10 END
      Cygnus top 10 END
      Quantum top 50 ON
      Himalia top 4 ON


      Top 1 ACS uni Himalia ~ 757860.27%
    • Uni Himalia prosiła o zmianę prędkość EKO na x7 we wrześniu. Tutaj jest temat: Porozmawiajmy o zmianie prędkości wydobycia
      Dostaliśmy odpowiedź, że do fuzji zmiana parametrów nie będzie możliwa. Teraz jest fuzja, i co? Łączą nas z uniami, które mają większą prędkość EKO. Zmienili nam prędkość EKO na x7 na dwa dni przed fuzją. Moje pytanie - jaki więc był problem, żeby podnieść prędkość Eko na x7 na Himalii we wrześniu, tak jak prosiliśmy.

      ping @Art
    • Dastan napisał(a):

      Gracze, którzy samodzielnie dokonają wyboru uniwersum docelowego otrzymają w nagrodzie Sztab dowodzenia (7d) i złote dopalacze surowców


      jak juz taki bonus dajecie dajcie wszystkim po rowno
      himalia nie dosc ze o podniesienie eko pisalo rok temu to teraz jeszcze w dupe po fuzji
      mozecie cos dolozyc dla nas z himali
      Bonus nie dostają wszyscy... tylko ci którzy klikną w wybór uniwersum.

      macer napisał(a):

      Uni Himalia prosiła o zmianę prędkość EKO na x7 we wrześniu. Tutaj jest temat: Porozmawiajmy o zmianie prędkości wydobycia
      Dostaliśmy odpowiedź, że do fuzji zmiana parametrów nie będzie możliwa. Teraz jest fuzja, i co? Łączą nas z uniami, które mają większą prędkość EKO. Zmienili nam prędkość EKO na x7 na dwa dni przed fuzją. Moje pytanie - jaki więc był problem, żeby podnieść prędkość Eko na x7 na Himalii we wrześniu, tak jak prosiliśmy.

      ping @Art
      Zmiany konfiguracji po prostu nie były możliwe. Gdyby tak było na pewno zmiany zostałyby wprowadzone.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • wampek napisał(a):

      I am back napisał(a):

      edes napisał(a):

      zaś będzie larmo na 10 stron
      Domena naiwnych ludzi, myslacych, ze w ogame wszystkiego musi byc po rowno dla kazdego.
      Te darmowe przenosiny dla graczy uniwersów docelowych były właśnie zasługą "lamentu" na forum... gdzie więc tu naiwność, skoro osiągnęli sukces? Tylko skończony frajer nie walczy o swoje.
      zacytuje sam siebie sprzed ponad 2 lat co by się nie powtarzać:

      litek. napisał(a):

      Chris Matters napisał(a):

      Jak pies ogrodnika. Sam nie mam to niech inni też nie mają...
      Gracze uni docelowego mieli przywilej wybrania sobie lepszych pozycji które podczas fuzji mogą być pozajmowane.

      Chcecie równości? Wyrzucić wszystkim graczom planety z uni i poukładać losowo.
      Wszyscy wtedy będą mieli po równo...
      Taki przywilej ma każdy zakładając konto.Ja nie domagam się żeby exodusowi zabrać! Tylko żeby wszyscy gospodarze dostali. Poniżej zacytuję sam siebie ;P

      litek. napisał(a):

      Podam głupi przykład - na uni yakini miałem urlop bo nie gram tam praktycznie wcale. Wystarczyło, że kliknąłem uni docelowe na dzień przed fuzją i mam teraz na yildun 9 relokacji mimo, że kordy mi się praktycznie nie zmieniły (głównie zmieniło pozycje w układzie). I teraz jak się to ma do graczy gospodarzy z yildun?? A no tak, że oni muszą teraz wybulić hajs żeby znaleźć dogodną lokalizację podczas gdy ja mam te 9 relokacji i mogę sobie teraz wyliczanki robić do kogo by się tu przykleić. Dodam jeszcze, że yakini miało 8 gal a yildun ma 7 gal, podczas gdy libra przed/po fuzji 7/8. Tak więc na librze mam teraz 1 galaktykę nie osiedloną i muszę teraz zasuwać CAŁĄ galę do potencjalej ofiary :/
      Troszkę to niesprawiedliwe, ale @Art jak i reszta teamu ma na nas wywalone.
      ...

      Truck driver napisał(a):

      "alles gut" czy "alles klar" odpowie a i tak zrobi co swoje jak to macie za zle do Arta? Mialo byc 7 galaktyk a jest finalnie 8 i jakos o to nie placzecie tylko o glupie przenosiny. Kto chcial fuzji to teraz ma tego konsekwencje, nigdy wszystkim sie nie dogodzi, zawsze bedzie cos komus przeszkadzalo.
      Mamy za złe bo raz pisze że max 5 relokacji, później już tyle ile planet, jeszcze następnym razem na dobę przed fuzją pisze że z 7 gal zrobi się 13 aby po chwili było 8 po czym nie raczy odpowiedzieć na zadane pytania 0_0 z kim my mamy do czynienia? Do kogo innego mamy mieć pretensje? No sorki, ale jest to co najmniej śmieszne.
      @Art wiadomo coś nt. gospodarzy??
      tylko VICIA !!!
    • Ruda napisał(a):

      Dastan napisał(a):

      Gracze, którzy samodzielnie dokonają wyboru uniwersum docelowego otrzymają w nagrodzie Sztab dowodzenia (7d) i złote dopalacze surowców


      jak juz taki bonus dajecie dajcie wszystkim po rowno
      himalia nie dosc ze o podniesienie eko pisalo rok temu to teraz jeszcze w dupe po fuzji
      mozecie cos dolozyc dla nas z himali
      Bonus nie dostają wszyscy... tylko ci którzy klikną w wybór uniwersum.

      macer napisał(a):

      Uni Himalia prosiła o zmianę prędkość EKO na x7 we wrześniu. Tutaj jest temat: Porozmawiajmy o zmianie prędkości wydobycia
      Dostaliśmy odpowiedź, że do fuzji zmiana parametrów nie będzie możliwa. Teraz jest fuzja, i co? Łączą nas z uniami, które mają większą prędkość EKO. Zmienili nam prędkość EKO na x7 na dwa dni przed fuzją. Moje pytanie - jaki więc był problem, żeby podnieść prędkość Eko na x7 na Himalii we wrześniu, tak jak prosiliśmy.

      ping @Art
      Zmiany konfiguracji po prostu nie były możliwe. Gdyby tak było na pewno zmiany zostałyby wprowadzone.
      Skoro uni docelowe to hima
      To jaki maja wybór wiec w 7 dni moga sobie darme bonusy dostac

      Oczywiście zmiany byly by wprowadzone jakos wiezyc mi sie nie chce
      Jakos backup konta mozna zrobic a parametrów uni zmienic nie mozna
      Przykladow mozna szukac wiele
    • Dlaczego zmiana nie była możliwa od września? To pewnie chwila zmienić to w skrypcie gry. Wiadomo,że przy fuzji ktoś będzie bardziej poszkodowany a ktoś na tym zyska ale starajmy się zrobić to możliwie sprawiedliwie. Kilka przenosin planet i przedmiotów to już jakaś rekompensata i gest dla naszego wymarłego uni pomyslcie o tym drogi teamie zamiast od razu to odrzucać.
    • I am back napisał(a):

      wampek napisał(a):

      Ty to się w każdym temacie kłócisz o każdą pierdołę, więc taki atak na innych "kłótliwych" trochę dziwnie wygląda w Twoim wykonaniu.
      Kloce sie kiedy jestem pod wplywem alkoholu. Z samego rana, byc po nocy za kierownica to pijany raczej od kofeiny moge byc co najwyzej. Domagacie sie darmowych przenosin na uniach docelowych ale z jakiego powodu? Koordy sie pozmienialy na tych docelowych uni? Bo mam wrazenie, ze faktycznie wtracam sie w dyskusje a chyba cos waznego pominalem.
      Daj na luz bo ci pikawa stanie
      Tez mam nocna linie
      Ale do tematu
      Z takiego ze inne uni co do nas przyjda dostana
      Sztab i dopalki za free
      Nikt nie bedzie czekal na przeniesienie do konca fuzji wezmie bonusy TAK BONUSY
      w postaci sztabu i dopalek

      Uni himala jest specyficzna
      Mielismy eko x6 mimo prób nic nie wskuralismy
      Topka 10 uni exodus to 300 kk pkt
      U nas 100 kk
      Pisze w ogolnym zaokragleniu
      Terazpolicz srednio 30 kk sury z wydobycia przez 180 dni daje nam 5 400 000 000 sury w plecy dodaj do tego expy i podejrzewam ze nie spadlibysmy z top 10 do top 100 po fuzji
    • wampek napisał(a):

      Hehe... i jeszcze forum zmieniają akurat w momencie gdy rozpoczyna się unifusion. Lepszego terminu chyba nie można było wybrać ;P


      Termin zostal tak celowo wybrany aby cala historia przed uf zostala w jednym miejscu. Jednak sami zostalismy lekko zaskoczeni informacja o UF, bo dowiedzielismy sie w momencie ogloszenia tego na forum. Nagle okazalo się, ze sa problemy z logowaniem. Dlatego nie mozemy jeszcze udostepnic nowego forum.
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • kasai napisał(a):

      wampek napisał(a):

      Hehe... i jeszcze forum zmieniają akurat w momencie gdy rozpoczyna się unifusion. Lepszego terminu chyba nie można było wybrać ;P
      Termin zostal tak celowo wybrany aby cala historia przed uf zostala w jednym miejscu. Jednak sami zostalismy lekko zaskoczeni informacja o UF, bo dowiedzielismy sie w momencie ogloszenia tego na forum. Nagle okazalo się, ze sa problemy z logowaniem. Dlatego nie mozemy jeszcze udostepnic nowego forum.
      Nikt ci nie naobiecuje tyle co spedytor
      Wiec swizdu gwizdu a pieniądze poszły w p
      Wy zawsze nic nie mozecie i nie wiecie i zawsze macie problemy
    • kasai napisał(a):

      wampek napisał(a):

      Hehe... i jeszcze forum zmieniają akurat w momencie gdy rozpoczyna się unifusion. Lepszego terminu chyba nie można było wybrać ;P
      Termin zostal tak celowo wybrany aby cala historia przed uf zostala w jednym miejscu. Jednak sami zostalismy lekko zaskoczeni informacja o UF, bo dowiedzielismy sie w momencie ogloszenia tego na forum. Nagle okazalo się, ze sa problemy z logowaniem. Dlatego nie mozemy jeszcze udostepnic nowego forum.
      Oby ten pomysł był lepszy od tego z wprowadzeniem wersji 7.0 tuż przed świętami ;)
      Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
    • wampek napisał(a):

      kasai napisał(a):

      wampek napisał(a):

      Hehe... i jeszcze forum zmieniają akurat w momencie gdy rozpoczyna się unifusion. Lepszego terminu chyba nie można było wybrać ;P
      Termin zostal tak celowo wybrany aby cala historia przed uf zostala w jednym miejscu. Jednak sami zostalismy lekko zaskoczeni informacja o UF, bo dowiedzielismy sie w momencie ogloszenia tego na forum. Nagle okazalo się, ze sa problemy z logowaniem. Dlatego nie mozemy jeszcze udostepnic nowego forum.
      Oby ten pomysł był lepszy od tego z wprowadzeniem wersji 7.0 tuż przed świętami ;)
      Moze dadza rynek i bonus dedroida do mnozenia flot ;(
    • Duch Puszczy napisał(a):

      Z takiego ze inne uni co do nas przyjda dostana
      Sztab i dopalki za free
      Nikt nie bedzie czekal na przeniesienie do konca fuzji wezmie bonusy TAK BONUSY
      w postaci sztabu i dopalek

      Uni himala jest specyficzna
      Mielismy eko x6 mimo prób nic nie wskuralismy
      Topka 10 uni exodus to 300 kk pkt
      U nas 100 kk
      Pisze w ogolnym zaokragleniu
      Terazpolicz srednio 30 kk sury z wydobycia przez 180 dni daje nam 5 400 000 000 sury w plecy dodaj do tego expy i podejrzewam ze nie spadlibysmy z top 10 do top 100 po fuzji
      Ok niby logiczne. Ale w czym maja pomoc te darmowe relokacje? Czy to moze tylko taki gift na pocieszenie?
    • I am back napisał(a):


      Ok niby logiczne. Ale w czym maja pomoc te darmowe relokacje? Czy to moze tylko taki gift na pocieszenie?
      3 go o 10 tej pojawią się na hima pierwsi goście, bardzo się z tego cieszę, ale może jakiś nowy sąsiad będzie dla mnie niewygodny? Dlaczego w każdej fuzji uważa się, ze tylko migrujący może być poszkodowany?
      Antares top10 END
      Cygnus top 10 END
      Quantum top 50 ON
      Himalia top 4 ON


      Top 1 ACS uni Himalia ~ 757860.27%
    • guff napisał(a):

      3 go o 10 tej pojawią się na hima pierwsi goście, bardzo się z tego cieszę, ale może jakiś nowy sąsiad będzie dla mnie niewygodny? Dlaczego w każdej fuzji uważa się, ze tylko migrujący może być poszkodowany?
      Tutaj to juz wchodza osobiste preferencje w grze. Wiadomo, wiele zmian bylo juz w grze. Osobiscie, gdybym mial sie przejmowac, ze bede mial wroga zbyt blisko to zwyczajnie uciekal bym jedynie z fs-ami gdzies dalej, niz od razu myslal nad przenosinami. Jak ktos gra w "ulu" to faktycznie, jestem w stanie zrozumiec sens darmowych relokacji na docelowych uni gdyz taki gracz z automatu staje sie latwym celem dla nowych flociarzy, glodnych zysku. Ale jesli ktos ma planety rozrzucone po calym uni to te darmowe relokacje jakos nie bardzo chyba wplyna na styl gry...
    • Duch Puszczy napisał(a):

      Himala będzie poszkodowana
      Eko dawno peosilismy by podniesc
      Bylo noe bo fuzja
      Teraz az oczy przecieramy ze zdumienia ile mielismy mniej od innych
      Floty beda wolniejsze kolejna strata
      Po co mamy byc uni docelowym
      Niech inne uni nie ma prezentow a nam dajcie
      Pikus sztab ale te dopalki mozna dac i relokacje
      @Art podumaj trochu i daj nam tez troche

      Zgadzam się, dajcie docelowe janice, obędzie się bez relokacji, tylko zostawcie te sondy :)

      Ale to że himalia ma mniej to akurat ich wina, bo mogli latać na ekpy jak reszta, różnica eko między 6 z 7x jest pomijalna przy aktywnej grze, zresztą janice też długi czas miało 6x, do tego istnieje krócej.

      Kiedyś było dużo gorzej np łączenie uni x2/x2 30% z uni x4/x2 70% złomu - efekt to 2,5 krotna różnica w pkt, nie musze pisać że byłem w tym słabszym...

    • Polacy znani są z gościnności wiec niecierpliwie czekamy na nowych graczy, ale na to chwilę to oni nam tu z brudnymi buciorami włażą w układy, a my nie mamy nawet szansy na ucieczkę czy jakiekolwiek pomoce.

      Zostaliśmy postawieni przed faktem, kilka dni temu padła informacja ze dużo silniejsze uni do nas dołączają. Na starcie jesteśmy na przegranej pozycji. Szybkie paczki z surowcami czy relokacje na pewno jakoś pomogą nam to przetrwać i walczyć jak równy z równym z przybyszami.


      Szanowni Moderatorzy jesteśmy pewni ze możecie nam jakoś pomóc ;)