Porozmawiajmy na temat UniFusion

• New

Apofis wrote:

Nie sprawdzałem co to ale czy to będzie współmierne z kontami rozbudowanymi a tyle co powstałymi.

Czy nagrody będą zróżnicowane w zależności od zaawansowania konta, bo inną wartość będzie miała dla konta początkującego a inną dla bardzo rozbudowanego, niewiele znacząca.

Wszystko będzie zależeć od tego, czy GF zmieni wartości nagród, czy zostawi jak na testowym.
      Bawiłem się w testowanie tylko dwa dni i w tym czasie z nagród miałem 1k MT, 100 rozpruwaczy, 10k wyrzutni rakiet, 100 plazm i 20 gwiazdek. Po przetopieniu tego wszystkiego u Handlarza złomu po 75% wartości uzbierała się ładna sumka :)

Troszkę szkoda, że niektóre zadania wymagają użycia anty - np. chcą żeby skrócić czas czegoś, co się buduje w stoczni albo kupić dowolną rzecz (dopalacz) w sklepie. Z drugiej strony zadania typu wejdź w Statystyki, w Ekwipunek z posiadanym dopalaczami, kup coś w Import/Export albo poderwij do lotu 100 owiec praktycznie nic nie kosztują poza czasem spędzonym na klikaniu.

A i jeszcze taka uwaga - gra pakuje nagrodę w miejsce, gdzie akurat się znajdujemy, więc zanim klikniemy w Odbierz, warto sprawdzić, czy jesteśmy tam, gdzie chcemy ją otrzymać :)
      Do 09.01.2018 światowy TOP1 badań 8-) (na uni z podstawową prędkością)

Od 17.10.2018 do 22.06.2019 światowy TOP1 badań 8-) (na uni z prędkością x1x7)

Od 11.07.2020 powrót na szczyt światowej tabeli wśród uni x1x7 ]:-D (światowe Top10 wśród wszystkich prędkości) :E
    • New

Ja tam zawsze lubiłem klaski gdzie liczyły się skille i taktyka a nie portfel i ojro.. Po 7 latach z bigpoint'em rozstaliśmy się przez klienta, więc wróciłem do klasyki od GF ale od wprowadzenia modów było jedynie klikanie obrazków.. Powiem wam tak szczerze że sam też lubię pykać w gierki ale 4fun bo pieniędzy na gry nigdy nie wydam :D
      Dziwię się jedynie tym co tu dalej siedzą i dowartościowują się gierką, na dobrą sprawę konto budujesz ale Niemca (Turka?) sponsorujesz a ten się śmieje bo my się bijemy między sobą o punkty które i tak są jego :E
      No ale co ja mogę wiedzieć, za to chętnie z kimś podyskutuje, gdzie moje orzeły? :E
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
    • New

Powiem tak - ostatnio gra się dość mocno ożywiła. Co i rusz wchodzą jakieś zmiany: rynek, cmentarzysko, eventy, pakiety, PZ z piratów etc. - to wszystko od grudnia 2019 r. Kiedy ostatnio mieliśmy rok, gdzie ze 2-3 razy trzeba było zmieniać strategię? Moim zdaniem takiego roku nie było nigdy. Zawsze zmiany były raczej pojedyncze: redesign + astrofizyka, turborecki, nadprzestrzenna czy ładowność sond.

Jeśli ktoś załadował GF toną forsy, to mnie to... cieszy :) Bo z pewnością będą chcieli więcej i będą dążyć do kolejnych zmian.

Lwica jest boska :)
    • New

Tylko szkoda, że zmiany są naszym kosztem. Mało tego to nawet nie potrafili sami ogarnąć wersji 7.0 tylko gracze w większości im pomagali w niwelowaniu błędów.
      Mają dobrych ludzi od marketingu i tyle. Ale to i tak mały Pikuś, za dużo oszustów jest i przez to człowiekowi grać się nie chce.
      "Amor Patriae Nostra Lex"
    • New

Devastator wrote:

buleon wrote:

Jeśli ktoś załadował GF toną forsy, to mnie to... cieszy Bo z pewnością będą chcieli więcej i będą dążyć do kolejnych zmian
      Tak będą wprowadzać coraz więcej zmian za kolejne tony forsy a ty normalny gracz nawet nic nieznaczącym pionkiem nie będziesz :D
      Moze ja nie wiem, moze sie nie znam ale tego nic nie znaczacego pionka ubic to bedzie duzo wieksze wyzwanie niz wpakowac taczkami kase w konto. Za kase skilla sie nie kupi :P