Porozmawiajmy na temat UniFusion

• Starrk wrote:

@Dr Grande uAquarius:

- 793 kont
      - 80 aktywnych
      - 713 idlerów
      - 39 urlopów
      - 12 banów
      Uwierz lub nie, ale to wciąż bardzo dobry wynik :)
      Co nie zmienia faktu, że ten i tak dobry wynik woła o pomstę do nieba. Patrząc na to, że Aquarius jest stosunkowo młodym uni, doszukiwałbym się raczej winnego w gównianych ustawieniach uniwersum. Niestety ankiety to zło tak samo jak demokracja już z samej definicji :)
      Aquarius to dobry przyklad, nie wiem tylko dlaczego niby niezły wynik skoro w tej chwili jest to chyba najbardziej opustoszałe uni.

Pół roku czekania na kolejną fuzje to zdecydowanie za długo.
    • Tego wieku to jesteś pewien stark? :D
      Ja mam nadzieje, ze kolejne fuzje nie będą robione tak bardzo na odpiernicz i ze gracze z tych nowszych względem reszty uniwersow nie będą aż tak bardzo w czarnej D już po połączeniu. Za przykład niech posłuży u68, gdzie grupa starszych kont ma teraz eldorado i tylko wyłapują sporo mniejsze floty od swoich. Floty, które jak na realia przed-fuzyjne były nie do ruszenia.
      17.08.2005r - ...
      Zawsze z fartem 8-)
    • HyperCam jest lepszy od szotów, mniej plików do wertowania :P
      Co do lotników reguły nie ma, wystarczy chwila zawieruchy w pracy/domu i po frytach.. I nie każdemu chce się kampić przed lapkiem i obserwować drugiego lotnika, niektórzy wolą real.. Za przykład podam szpilkę z dawnej sześćdziesiątki, niektórzy powinni go dobrze pamiętać ;)

Co do samej fuzji to mi wsio ryba, potrafisz grać to się nie dasz nawet jak floty są większe, nie pójdzie w całości to torcik trzeba pokroić :P A płaczki i tak będą klepać swoje, my Polacy tacy już jesteśmy :E

Polecam wyszukać na YT tytuł "Modlitwa Polaka" jak dla mnie trafione w punkt :lool:
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
    • Starrk wrote:

E: @Dr Grande uAquarius:
      - 793 kont
      - 80 aktywnych
      - 713 idlerów
      - 39 urlopów
      - 12 banów
      Uwierz lub nie, ale to wciąż bardzo dobry wynik :)
      Co nie zmienia faktu, że ten i tak dobry wynik woła o pomstę do nieba. Patrząc na to, że Aquarius jest stosunkowo młodym uni, doszukiwałbym się raczej winnego w gównianych ustawieniach uniwersum. Niestety ankiety to zło tak samo jak demokracja już z samej definicji :)

Nie wiem skąd masz te dane bo jak pisałem wyżej aktualnie na uni jest 761 kont. Te aktywne to chyba planety razem. Nawet jakiś czas temu ciap pokazywała statystykę w którymś temacie, że jest około 40 aktywnych kont na Aquarius. Najlepiej polecam z zainstalowaną wtyczką UniverseView założyć konto i spojrzeć w statystyki. To pokazuje cały obraz uni. O idlaków też jest coraz ciężej bo raz za razem kasują się kolejne.
    • Czyli trzeba dodać do statystyk serwerów, bo jeżeli MMO liczy tylko zmiany pkt, to górnicy, którzy zbierają przez x tygodni sure i nic nie wstawiają, nie są brani pod uwagę.
      Chyba że strona bierze pod uwagę logowania - wtedy te liczby można traktować poważnie.
    • f4ust wrote:

Czyli trzeba dodać do statystyk serwerów, bo jeżeli MMO liczy tylko zmiany pkt, to górnicy, którzy zbierają przez x tygodni sure i nic nie wstawiają, nie są brani pod uwagę.
      Pokazuje tez zmiany nickow, relokacje planet i inne ale te dane sa z "wczorajszych" 24h. A z relokacji planet nawet chyba dopiero z calego tygodnia zbiera i robi pelny raport. Na biezaco, tak jak napisales, aktualizuje sie tylko co godzine kiedy ktos punktuje lub spada w dol.
    • W kolejnym uf nie ma co liczyć na fuzję międzynarodową. Najpierw trzeba posprzątać uni starsze, zmielić wiecznych idlaków na uni zapasowe i zobaczyć jak to działa.
      Jeżeli za kolejne 2 lata (domysł) będzie potrzeba IUF, to będzie dyskusja na wyższych poziomach..
      Chyba każdy wie, że na szybko to można się tylko..