Porozmawiajmy na temat UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • To czy w takiej sytuacji możemy otrzymać oficjalną deklarację (wyjaśnienie) od @Art lub @smoki czy gospodarze na Uniwersach, którzy POSIADALI darmowe relokację z poprzednich fuzji MAJĄ pisać zgłoszenia do supportu gry odnośnie brakujących dwóch relokacji czy też definitywnie temat jest zamknięty i te relokacje nigdy nie zostaną przyznane?

      Gdyż z jednej strony @smoki odpowiedziała wyraźnie, że relokacje nie zostaną przyznane (a post z jej odpowiedzią z tego co widzę został usunięty, brawo, nie ma to jak dobrze tuszować swoje odpowiedzi) a następnie @Art sugeruje aby "napisać zgłoszenie do supportu". Jedno przeczy drugiemu.

      Chyba że osoby odpowiedzialne za zaistniałą sytuację (czyt. @Art i @smoki) specjalnie zrzucają temat na support gry, aby to osoby z supportu odpowiadały każdorazowo do graczy przyjętym szablonem odpowiedzi na wzór tego co napisała @smoki, że (w skrócie) "relokacje nie zostaną przyznane"? Ponieważ osoby te same wiedzą, że sytuacja to od strony informacyjnej ich wina gdyż nawet jeśli najpierw GF przekazał informację odnośnie darmowych relokacji "A" i taka informacja "A" została opublikowana a potem GF zmienił zasady i wyszło, że jednak "B" to należało o tym poinformować a nie zadeklarować jedno a dostarczyć drugie, a teraz migać się od jakiejkolwiek odpowiedzialności.

      Mi tak naprawdę nie zależy na dodatkowych relokacjach, jednak w 100% popieram oburzenie graczy którzy zostali krótko zrobieni w balona ale forma przekazywania informacji i podejście do wykonywania swoich obowiązków przez niektóre osoby z Teamu po prostu poraża (a kasowanie postów to już w ogóle amatorszczyzna)...

      Pozdrawiam
    • Gregory* napisał(a):

      żałosne, kiedy było ostatnie UF?? 2 czy 3 lata temu i przez ten czas nie wykorzystał darmowych relokacji, a nagle dodatkowe dwie są mu niezbędne. Szukanie dziury w całym po prostu. Szczególnie, że nie musieli nam nic dawać.

      Może po prostu o tej 1 relokacji sprzed kilku lat zapomniał, bądź też zostawił sobie na awaryjną sytuację :)

      Ale Twój tok myślenia @Gregory* wg mnie jest dobry
      "Zegar Tyka...
      Planeta Umiera...
      Zwierzęta Płaczą...
      Rzeki Krzyczą...
      Nie Słyszycie ?
      Żar Zabija..."__________________________
      UniTOPoddo
      Spica4702.05.1724.10.18U-F
      Virgo6024.10.18terazoff
      Fenrir10006.01.19terazoff
    • Nie chciałabym wchodzić w dyskusję i nie będę więcej komentowała tego tematu ale wcześniej chcę potwierdzić, że pisanie zgłoszeń przez support jest jak najbardziej celowe.
      Każde zgłoszenie o braku darmowych relokacji weryfikujemy sprawdzając całą historię konta. Jeżeli stwierdzimy, że gracz nie otrzymał relokacji, a na jego koncie w momencie ich przydzielania nie było innych niewykorzystanych przenosin, naprawiamy ten błąd. W innym przypadku gracz dodatkowych relokacji nie otrzyma.
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki napisał(a):

      Nie chciałabym wchodzić w dyskusję i nie będę więcej komentowała tego tematu ale wcześniej chcę potwierdzić, że pisanie zgłoszeń przez support jest jak najbardziej celowe.
      Każde zgłoszenie o braku darmowych relokacji weryfikujemy sprawdzając całą historię konta. Jeżeli stwierdzimy, że gracz nie otrzymał relokacji, a na jego koncie w momencie ich przydzielania nie było innych niewykorzystanych przenosin, naprawiamy ten błąd. W innym przypadku gracz dodatkowych relokacji nie otrzyma.
      A wielka szkoda, bo ja chętnie poznałbym powód, dlaczego informacja o tym, że niewykorzystane relokacje spowodują NIE otrzymanie nowych nie została udostępniona nam żadnym oficjalnym kanałem.
    • sillsill napisał(a):

      GDZIE !!!!!! są w końcu ci aktywni idlerzy, czy Niemcy to naród leniwych nacji zawodowych? czy tylko Polaczków z góry ?bo na niemieckim juz włączeni są !!!!
      Na Draco byles top 4. Na librze jestes top 11. Tak Ci zal, ze spadles o te 7 oczek? Czy moze problem w tym, ze Twoje stado gesi jest na Librze nic nie warte i nie mozesz czuc sie pewnie?

      A juz chyba wiem :D na licytacjach juz nie grasz bo szkoda wydobycia :D
    • dorsz napisał(a):

      @smoki - przenosiny to jedno, i tak to byl tylko mily gest bo pierwotnie mialo ich w ogole nie byc, ale czy cos sie ruszylo z rozlaczaniem kont z lobby?
      Prace trwają, jednak nie znamy jeszcze daty ich zakończenia.
      Wszyscy mamy świadomość, że jest to w tym momencie kluczowa sprawa dla wszystkich społeczności objętych fuzją uniwersów.
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki napisał(a):

      Nie chciałabym wchodzić w dyskusję i nie będę więcej komentowała tego tematu ale wcześniej chcę potwierdzić, że pisanie zgłoszeń przez support jest jak najbardziej celowe.
      Każde zgłoszenie o braku darmowych relokacji weryfikujemy sprawdzając całą historię konta. Jeżeli stwierdzimy, że gracz nie otrzymał relokacji, a na jego koncie w momencie ich przydzielania nie było innych niewykorzystanych przenosin, naprawiamy ten błąd. W innym przypadku gracz dodatkowych relokacji nie otrzyma.

      Uprzejmie proszę o wskazanie, gdzie w momencie ogłoszenia publicznego przyrzeczenia przyznania dwóch darmowych relokacji, była choć jedna wzmianka o jakikolwiek obostrzeniach dotyczących ich przyznania!

      Moim zdaniem, sytuacja wyglądała następująco: GF dokonało serii błędów związanych z fuzją. Mało tego, swoich pięć fałszywych groszy dołożył tutejszy "team", prezentując politykę informacyjną na poziomie... Następnie, zarówno GF, jak i Wy, usiłowaliście wyjść "z twarzą" z przedmiotowej sytuacji. Pojawił się Szanowny Pan @Art , cały na biało, który oświadczył, że "załatwił" w GF dla poszkodowanych gospodarzy docelowych Uniwersów bonus w postaci m.inn. wspomnianych darmowych relokacji.
      Tradycyjnie i w tej sprawie GF poszło po najmniejszej linii oporu, "dając ciała" ze skryptem. W tym momencie, nieudolnie usiłujecie nadal "zachować twarz", powołując się na nieistniejące zastrzeżenia co do faktu posiadania ewentualnych, wcześniejszych darmowych relokacji.
      Sprawa jest jasna dla każdego, mającego więcej niż wykształcenie gimnazjalne.
      Żałosnym niewątpliwie jest fakt, że z uporem maniaka idziecie nadal w "zaparte", miast grzecznie przyznać się do swoich kolejnych błędów, próbując naprawić zaistniałą sytuację.

      z wyrazami szacunku

      Boba

      Super Moderator Dziuba:
      Miłujmy zwierzęta :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Boba Fett: Literówka, błąd stylistyczny. ().

    • dorsz napisał(a):

      smoki napisał(a):

      Wszyscy mamy świadomość, że jest to w tym momencie kluczowa sprawa dla wszystkich społeczności objętych fuzją uniwersów.
      rozumiem, dziękuję :) a czy na takich kontach można normalnie grać i klikać kopalnie?
      Można.

      Nie można mieć kontaktów flot między kontami. Dlatego bezpieczniej jest urlop.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • [ciach]

      @smoki a gdzie była informacja o tym, że posiadając relokacje nie dostaniemy kolejnych?


      Super Moderator Ruda:
      komentarz do usuniętej czesci mniam
      This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
      Now is the time for action.
    • List z przeprosinami od Martina Liedtke to jedno. Drugą sprawą, powinny być wyjaśnienia bezpośrednio od @Art oraz @smoki, dzięki czemu dowiedzielibyśmy się w końcu, kto odpowiada z "polskiej" strony za niewyobrażalny bałagan, także informacyjny. Oczekuję od @Art przedstawienia osoby, która tak nieudolnie zmodyfikowała skrypt przyznający dwie darmowe relokacje, że zmuszeni byliście do szeregu kłamstw, usiłując pokryć przedmiotową amatorszczyznę, tracąc jednocześnie całkowicie resztki wiarygodności.

      Ponadto, uważam, że należą się przeprosiny za bulwersujące prostactwo prezentowane przez Was, kierując nas do supportu celem wyjaśnienia pominięcia wielu osób przy rozdziale w/w darmowych relokacji, jednocześnie zastrzegając, że nasze pretensje i tak nie mają żadnego znaczenia (vide wpisy @smoki ) ....na zasadzie "nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?".

      Jednocześnie, oczekuję wypełnienia przyrzeczenia publicznego Szanownego Pana @Art z 29 października 2018, w którym zapowiedział przyznanie w/w darmowych relokacji, bez żadnych dodatkowych zastrzeżeń.



      z wyrazami szacunku

      Boba
    • Art napisał(a):

      dorsz napisał(a):

      A na poważnie - kiedy w końcu idlaki stracą urlopy?! aktywnych muszę atakować
      Jeszcze niestety nie wiadomo. Miało się to stać w zeszły piątek, ale nie pykło. Jak tylko będę coś wiedział, to dam znać
      Nieee no spokojie @Art poczekamy ile trzeba:) Przeciez Fuzja poszła cacy kawał roboty wykonane wszyscy mamy takie ulokowanie kolonii jak byśmy chcieli nic to nie zmieniło w naszej grze przecież dla kogos z flotą 10/13 koloni w 1 gali bez mozliwosci przeniesienia do innych bo sa tak zapchane idlakami i innym syfem to standard ;) mam nadzieje tylko ze wyrobicie sie do kolejnej fuzji co by wam znowu taki ot co ,,mały" babolek znowu nie wyskoczył:) A ten list z przeprosinami hmmmmm kpicie z nas od XX czasu i naprawde ktos mysli ze byle tekscik kogos kto tak naprawde ma to wszystko w 4 literach cokolwiek zmieni? Jeśli tak to ,,Good luck with your life" Zrobiliscie co chcieliscie nie liczac sie z nikim i z niczym teraz wielce jestescie skruszeni.. dramat...
      Personal best: 2660%
      ACS:17122,97%
    • Bora 3d napisał(a):

      Nieee no spokojie @Art poczekamy ile trzeba:) Przeciez Fuzja poszła cacy kawał roboty wykonane wszyscy mamy takie ulokowanie kolonii jak byśmy chcieli nic to nie zmieniło w naszej grze przecież dla kogos z flotą 10/13 koloni w 1 gali bez mozliwosci przeniesienia do innych bo sa tak zapchane idlakami i innym syfem to standard mam nadzieje tylko ze wyrobicie sie do kolejnej fuzji co by wam znowu taki ot co ,,mały" babolek znowu nie wyskoczył:) A ten list z przeprosinami hmmmmm kpicie z nas od XX czasu i naprawde ktos mysli ze byle tekscik kogos kto tak naprawde ma to wszystko w 4 literach cokolwiek zmieni? Jeśli tak to ,,Good luck with your life" Zrobiliscie co chcieliscie nie liczac sie z nikim i z niczym teraz wielce jestescie skruszeni.. dramat...
      Art ma przypisaną w grze funkcję komunikacji z graczami i nie może odpowiadać personalnie za błędy w fuzji, czy jeśli operator komórkowy czy płatnej telewizji nie do końca wywiązuje się z umowy i nie możesz korzystać przez pewien czas z niektórych usług z jego winy to dzwonisz na infolinię i obarczasz pracownika infolinii winą za brak możliwości pełnego korzystania z usług?

      Boba Fett napisał(a):

      może sobie Pan zawsze psa kupić
      Tudzież kota, papugę lub świnkę morską. :E
    • ackra napisał(a):

      Bora 3d napisał(a):

      Nieee no spokojie @Art poczekamy ile trzeba:) Przeciez Fuzja poszła cacy kawał roboty wykonane wszyscy mamy takie ulokowanie kolonii jak byśmy chcieli nic to nie zmieniło w naszej grze przecież dla kogos z flotą 10/13 koloni w 1 gali bez mozliwosci przeniesienia do innych bo sa tak zapchane idlakami i innym syfem to standard mam nadzieje tylko ze wyrobicie sie do kolejnej fuzji co by wam znowu taki ot co ,,mały" babolek znowu nie wyskoczył:) A ten list z przeprosinami hmmmmm kpicie z nas od XX czasu i naprawde ktos mysli ze byle tekscik kogos kto tak naprawde ma to wszystko w 4 literach cokolwiek zmieni? Jeśli tak to ,,Good luck with your life" Zrobiliscie co chcieliscie nie liczac sie z nikim i z niczym teraz wielce jestescie skruszeni.. dramat...
      Art ma przypisaną w grze funkcję komunikacji z graczami i nie może odpowiadać personalnie za błędy w fuzji, czy jeśli operator komórkowy czy płatnej telewizji nie do końca wywiązuje się z umowy i nie możesz korzystać przez pewien czas z niektórych usług z jego winy to dzwonisz na infolinię i obarczasz pracownika infolinii winą za brak możliwości pełnego korzystania z usług?

      Boba Fett napisał(a):

      może sobie Pan zawsze psa kupić
      Tudzież kota, papugę lub świnkę morską. :E
      I kolejna najmądrzejsza osoba wsród Ogamo-wej społeczności:) Gdzie ja mówię że to @Art Programował fuzje i to z jego winy te wszystkie buble:)? Jak słusznie napisałaś jest od komunikacji to kogo mam oznaczać? Ciebie? Czy kogo? Mnie chodzi tylko o sposób traktowania i ciągłego zapierania się że wszystko jest spoko tylko gracze to idioci i mają czelność mieć odmienne zdanie i może im sie nie podobać taki a nie inny obrót spraw:) Co do dziwnego wywodu o usługach: Skoro jest w tej firmie ktos kto jest odpowiedzialny za kontakt z klientem to tak samo mam prawo dochodzic swoich praw jak i go chwalic co wiecej jak ja nie mam internetu/telewizji Bóg wie czego z nie mojej winy dostawca odlicza to rachunku z powodu braku świadczenia danej usługi. W tym wypadku (nie mówie że dtyczy to bezpośrednio mnie) usługą jest Antymateria/Geolodzy ble ble ble cały ten syf wiec jeśli ktos ma przykład taki jak mój 6 dni obowiązkowego urlopu z powodu Bubla Lobby z pwodu braku możliwosci przeniesienia utrata Wydobycia możliwosci latania i relokacji przed OSADEM to wybacz ale chyba mam prawo uważać że USŁUGA nie zostałą wykonana lub zostałem potraktowany delikatnie mówiąc ŹLE i żadne pisemka tego nie zmienią:) relokacje tym bardziej bo po prostu nie mam sie gdzie przenieść i moge wsadzic je sobie w buty lub czekać aż łaskawie pozdejmują sie kiedyś tam urlopy i jakieś tam konta się skasują :) Ot cały mój problem...
      Personal best: 2660%
      ACS:17122,97%
    • Drodzy Państwo... Szanuję Wasze prawo do posiadania swojego zdania, szanujcie zatem i moje prawo.
      Zapominacie, że obracamy się w sferze cywilno-prawnej. GF świadczy nam usługi, za które otrzymuje także konkretne świadczenia finansowe. Jest to przedsięwzięcie stricte biznesowe, a nie spotkanie z kolegami przy grillu, celem rozegrania partii brydża.
      Tak, Szanowny Pan @Art nie jest osobiście odpowiedzialny za problemy przy fuzji (choć nadal chciałbym poznać autora modyfikacji skryptu dotyczącego darmowej relokacji planet). Na jego barkach spoczywa jednak odpowiedzialność za politykę informacyjną. To właśnie on sam, z własnej podobno inicjatywy, wystąpił do GF z sugestią zadośćuczynienia gospodarzom docelowych Uniwersów, czym zresztą nie omieszkał się podzielić publicznie. Ponadto złożył wtedy przyrzeczenie publiczne co do bonusu w postaci w/w relokacji. Zawarł tym samym umowę cywilną-prawną.

      Gdy doszło już do realizacji przedmiotowej umowy, okazało się nagle, że nie została ona dopełniona. W tym momencie Pan @Art zaczął się z niej wycofywać, powołując się na powstałe nagle wyjątki. Mało tego, zamiast powiedzieć otwarcie, zasłaniał się anonimowymi pracownikami lokalnego "teamu", nie biorąc odpowiedzialności za swoje słowa.

      Wyobraźcie sobie sytuację, naturalnie z zachowaniem wszelkich proporcji, że np. zamawiacie samochód m-ki Audi. Z przyczyn niezależnych od polskiego dealera, koncern Volkswagen opóźnia dostawę zamówionego auta. W tym momencie, polski przedstawiciel f-my oświadcza, że każdemu z poszkodowanych klientów "załatwił" dodatkowy komplet opon zimowych. Kiedy samochody trafiają już do nabywców, okazuje się, że tylko część z nich otrzymała przedmiotowe opony. Na pytanie o przyczynę, dealer nagle oświadcza, że sprawdził, iż część z nich ma już takie opony w garażu, wobec czego czuje się zwolniony z realizacji obietnicy. Rozumiecie to już?
    • Boba Fett napisał(a):

      Wyobraźcie sobie sytuację, naturalnie z zachowaniem wszelkich proporcji, że np. zamawiacie samochód m-ki Audi. Z przyczyn niezależnych od polskiego dealera, koncern Volkswagen opóźnia dostawę zamówionego auta. W tym momencie, polski przedstawiciel f-my oświadcza, że każdemu z poszkodowanych klientów "załatwił" dodatkowy komplet opon zimowych. Kiedy samochody trafiają już do nabywców, okazuje się, że tylko część z nich otrzymała przedmiotowe opony. Na pytanie o przyczynę, dealer nagle oświadcza, że sprawdził, iż część z nich ma już takie opony w garażu, wobec czego czuje się zwolniony z realizacji obietnicy. Rozumiecie to już?
      Nie do końca. Producent opóźnia dostawę auta i tu jest jego wina jeżeli w umowie był podany termin.
      Przeniesienia GF były prezentem. Niczego przed fuzją nie obiecywało, nie dawało żadnych 'terminów'. To są dwie różne sprawy. Proszę Pana.

      PS. Też nie dostałam przeniesień bo zostawiłam sobie 1 przeniesienie na czarną godzinę.

      PS2. Do mnie też będziesz nazwiskami pisać? x_x
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Szanowna Pani Ciap, podałem przykład prosto z brzegu, prosząc o zachowanie wszelkich proporcji. Jeżeli chce Pani teraz rozbierać podany przykład na części składowe, proszę sobie darować, tym bardziej, że nie zrozumiała Pani jego głównego przesłania.
      Co do reszty, jeżeli tylko Pani zależy... chociaż z drugiej strony, proszę sobie nie pochlebiać. Pozdrawiam.
    • Boba Fett napisał(a):

      W tym momencie, polski przedstawiciel f-my oświadcza, że każdemu z poszkodowanych klientów "załatwił" dodatkowy komplet opon zimowych.
      Skoro już jesteś taki skrupulatny w słowach wskaż gdzie w informacji była mowa o DODATKOWYCH relokacjach

      Art napisał(a):

      Uprzejmie informuję, że w środę gospodarze na Universach docelowych otrzymają dwie darmowe relokacje
      Nie twierdzę, że nie powinien każdy na docelowych dostać dodatkowych relokacji, bo moim zdaniem powinien dostać je każdy, ale Pański przykład jest nieadekwatny do sytuacji.
      Chciałbym jeszcze wszystkim tu piszącym powiedzieć, ze mam w sojuszu osobę która ma obecnie 3 konta na Librze i 4 na Quantum i czeka spokojnie na możliwość rozdzielenia tych kont w lobby żeby przekazać je innym graczom a nie wypisuje codziennie żądań i oczekiwań które już od dawna się tu pojawiały i wszyscy o nich wiedzą.
    • ackra napisał(a):


      Chciałbym jeszcze wszystkim tu piszącym powiedzieć, ze mam w sojuszu osobę która ma obecnie 3 konta na Librze i 4 na Quantum i czeka spokojnie na możliwość rozdzielenia tych kont w lobby żeby przekazać je innym graczom a nie wypisuje codziennie żądań i oczekiwań które już od dawna się tu pojawiały i wszyscy o nich wiedzą.
      i to jest sedno problemu i jeden z dwóch (moim zdaniem) realnych problemów - to oraz mnostwo kont na urlopach w pierwszych galach. to sa problemy. darmowe przenosiny to jest pierdoła, ale rozumiem że może zdenerwować.
    • ciap napisał(a):

      Nie do końca. Producent opóźnia dostawę auta i tu jest jego wina jeżeli w umowie był podany termin.Przeniesienia GF były prezentem. Niczego przed fuzją nie obiecywało, nie dawało żadnych 'terminów'. To są dwie różne sprawy. Proszę Pana.

      PS. Też nie dostałam przeniesień bo zostawiłam sobie 1 przeniesienie na czarną godzinę.

      PS2. Do mnie też będziesz nazwiskami pisać? x_x


      @ciap osoba publiczna podając dane jako oficjalne powinien je wcześniej sprawdzić, nie chodzi tu już o sam fakt braku tych relokacji tylko o to że nie powinien z gęby ...... robić.. Jeśli nie jestem czegoś pewny to staram się nie odzywać, po prostu o wizerunek trzeba dbać a oczekując szacunku sam musisz go dać.
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę