Porozmawiajmy na temat UniFusion

• @Mari nie widzę sensu powielana tego tematu, dlatego oba tematy zostały połączone. GF wie, że gracze chcą UF, jednak z jakiegoś 'odgórnego' powodu nie nastąpi to w najbliższym czasie, jak już zapowiedział art. Czy pod petycją podpisze się 5 osób czy 100, nie zrobi to w tym momencie na GF żadnego wrażenia.
      Proszę więc dyskutować w jednym temacie, a nie w 5 czy 10.
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • To może zbiorowa rezygnacja z ogame jeśli nie zrobią nam łączenia? Zbierzmy ludzi każdy z każdego swojego uni. Zliczmy ile osób pójdzie na taki układ. I wszyscy się wypowiemy na tym lub innym forum. Jeśli nikt na to nie zaraguje to kończymy i tyle. Może jak będzie nas duża ilość i faktycznie zagrozimy, że kończymy grać to coś z tym zrobią. Z mojej strony nie widzę sensu dalszego grania w 20-30 osób, bo po prostu nic się nie dzieje. Nie ma się co dziwić, że ludzi ubywa na starych uni jak jest co tydzień nowe. Nie szanuje się graczy, którzy umieją grać i mają kupe doświadczenia a stawia się na nowych z $$. Prawda tez, że dzięki nam troche ogame umiera, bo nowi gracze nie mają szansy przebicia :) Ale i my kiedyś nie umieliśmy grać a jednak się nauczyliśmy.
      Jeden za Wszystkich...Wszyscy za Jednego
      Największe bitwy:

Solo: 2485.97%, 2168.6%

ACS: 52359.31%, 12933.84%

1x po niewłaściwej stronie na 2609,53%
    • Takie pomysły strajku były przy każdej większej aktualizacji - urlop lub zaprzestanie kupowania komandora/anty (wtedy jeszcze kupowało się komandora). Nigdy się nie udały.
      Top1 badań PL & World (na uni x1x7), top4 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top8 badań World (wszystkie prędkości) :ffreak:

Astrofizyka stanowi 30,6% wartości konta :fgrin:
    • No tak bo zawsze możecie otworzyć 3 nowe uni i będzie fajnie i kasa będzie a Ci co nawet zrezygnują zazwyczaj zaloguja się na nowych uni :). Pozostaje mi skończyć z ogame i to będzie najsensowniejsza decyzja dla mnie i dla każdego kto takie rozwiązanie wybierze skoro nikt nie powie nic konstruktywnego na temat UF.
      Największe bitwy:

• A ja kończyć nie chcę, jestem tu od lat, mogę kisić konto na wielomiesięcznym urlopie, ale fajnie jest wrócić i poklikać w wolnej chwili, chcę tylko by zaczęto doceniać starych graczy bo dzięki nim ta gra tak na prawdę powstała, finansowa lameriada jaka ma obecnie miejsce nigdy by nie wypromowała ogame w taki sposób, w jaki to było zrobione parę lat temu, to, że gra traci na atrakcyjności jest winą tylko i wyłącznie nieudolnego zarządzania, zamiast opiekować się kurą znoszącą złote jaja, ukręcacie jej głowę.
      Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

[09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
      [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
    • ciap wrote:

Takie pomysły strajku były przy każdej większej aktualizacji - urlop lub zaprzestanie kupowania komandora/anty (wtedy jeszcze kupowało się komandora). Nigdy się nie udały.
      Udały się, ale tylko od strony graczy. Przed pierwszym UF bezpowrotnie zniknęło 3/4 graczy z u38 w tym cały mój sojusz =] Jak się okazuje prócz mnie na dobre :)
      top ileś U20
      top40 U38 - Blood ~ 8lat temu =]
      Best ST - 5 562% - scr.hu/Y90e7W

U147 /Uriel/ - powrót 22.09.2017
      / jednak emerytura, to nie to samo co kiedyś
    • Jak to się mówi Hajs Musi się zgadzać :) Polityka gier stary weteran ma juz wszystko zdobył to ciężka pracą ale co tam przyjdzie nowy wypełni magazyny i będzie leciał w góre :D No bo przecierz jest opcja $
      Na tym właśnie polega piękno życia,Że jesteś autorem sytuacji nie do przebicia :!: :!:
    • Vendetta wrote:

Jak to się mówi Hajs Musi się zgadzać :) Polityka gier stary weteran ma juz wszystko zdobył to ciężka pracą ale co tam przyjdzie nowy wypełni magazyny i będzie leciał w góre :D No bo przecierz jest opcja $
      No ok chca kase za dany produkt nie ma problemu ale niech to bedzie logicznie przemyslane... Niech gracze maja mozliwosc rownego grania a nie tak jak teraz ze za kase kupuja sobie topke... Chca zarabiac niech biora kase za samych oficerow po co dawac mozliwosc kupowania surowcow itd.... to w tym miejscu juz przekracza granice racjonalnosci i zniecheca pozostalych graczy
    • Nie wiem bo nie kupowałem nigdy surowców. Nie wiem czy dają aż taką przewagę, ale wiem jedno, że na uni nie ma co robić i co to za granie jak fsów nie trzeba robić :D Więc dlatego samego powinni zrobić UF.
      Największe bitwy:

• Skalpelek wrote:

Vendetta wrote:

Jak to się mówi Hajs Musi się zgadzać :) Polityka gier stary weteran ma juz wszystko zdobył to ciężka pracą ale co tam przyjdzie nowy wypełni magazyny i będzie leciał w góre :D No bo przecierz jest opcja $
      No ok chca kase za dany produkt nie ma problemu ale niech to bedzie logicznie przemyslane... Niech gracze maja mozliwosc rownego grania a nie tak jak teraz ze za kase kupuja sobie topke... Chca zarabiac niech biora kase za samych oficerow po co dawac mozliwosc kupowania surowcow itd.... to w tym miejscu juz przekracza granice racjonalnosci i zniecheca pozostalych graczy
      Ja kupowałem surowce jeszcze jak był serwer ........ ale nie bylo wtedy magazynów ale od osob prywatnych po co dawać szwabom zarabiać jak można sie pobawić w mikołaja , wolę dać jakiemuś gościowi zarobić. I tak samo zrobił bym teraz , ale mam eko i sura mi nie potrzebna. Teraz jak tak patrze na te grę i widzę te multi konta (te osoby wiedzą ) aż rzygać się chce :). Uni Fusion jest okej jak wspomniał Pan wyżej ale do czasu :)
      Na tym właśnie polega piękno życia,Że jesteś autorem sytuacji nie do przebicia :!: :!:
    • Grudniowy newsletter OGame

Oprócz starań uczynienia naszych światów bardziej interesującymi, np. poprzez kolejne nowe ustawienia serwera, chcemy oczywiście również wesprzeć w międzyczasie nieco rzadziej zasiedlone uniwersa: obecnie pracujemy nad nowym i ulepszonym procesem fuzji. Pozwoli to na przestrzeni roku usprawnić przeprowadzanie fuzji i zaoferować doświadczonym wojownikom z Waszego grona więcej akcji.

Jak to rozumiecie że w 2018 będzie fuzja czy dopiero powstaną narzędzia ??
    • Nie wiem czy się cieszyć czy nie.

Znowu połowa ludzi z którymi gram pójdzie na inne uni. ;x

@FILU
      S&D to zabawa polskiego teamu więc GF nie będzie patrzeć czy jakieś zabawy są tylko zrobi niezależnie od S&D.
      Top1 badań PL & World (na uni x1x7), top4 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top8 badań World (wszystkie prędkości) :ffreak:

• Starrk wrote:

Tylko nie zapominajcie, że nad "narzędziem do migracji" pracują od dwóch lat...
      Coraz więcej wspominają o fuzji. Art też mrugał ostatnio okiem na u68 więc chyba bliżej niż dalej.

Idę się żegnać z połową uni. :fsad:
      @FILU żegnaj.

• @ciap w czasie, gdy Art mrugał ostatnio okiem na u68 wciąż mówił, że nie ma odzewu w sprawie UF, a chwilę wcześniej mówił również, że nie ma co liczyć na UF w nadchodzących latach ze względu na zepsute narzędzie migracyjne. Niemiaszki jak zwykle nie dali nic konkretnego. Skoro pracują nad narzędziem od dwóch lat, to w informacji "pracujemy nad nowym i ulepszonym procesem fuzji" nie widzę "niedługo będzie gotowe" :)