Porozmawiajmy na temat UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Arkadius napisał(a):

      ja to bym chciał w końcu przeczytać od Arta że o Vedze nie zapomniał i wrzuci nas do jakiegoś wora :P

      z tym jakimś worem to nie przesadzaj, bo na uni z flotą x5 to ja już na pewno nie chcę, pójdę z psem na spacer i jak wrócę żadnego moona nie ma, to nie dla mnie :-/
      Draco jakoś przeboleję, chociaż z top16 zlecę na top200 jak X też w tym worze będzie.
    • sorro03 napisał(a):

      normalny gracz który chce pograc zgodzi sie na każda opcję byle doszła do skutku !
      ci co nie potrafia grac beda marudzic i przez to bedzie dupa a nie UF !

      choć dodanie U do u1 tez dobra opcja tylko zostaić ekox3 :)
      po co Ci eko x3 ? ... cytując Ciebie samego "normalny gracz, który chce pograć zgodzi się na każdą opcję"
      więc dodanie słów "tylko zostawić" jest prawie też jak przeczenie sobie :D
      u66, u69, Andro i Ursa -> wszystko w pełni x1 ;]

      Edit:
      Jeśli połączą u1, u68, u67 - do tego powróci T1 i bryk to przyjmuje zakładany dotyczące długości przetrwania całej "potężnej" koalicji PNu :]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pozamiatany ().

    • xxX NIGHTHUNTER Xxx napisał(a):

      pomysł fuzji wywołał wielką dyskusję i poruszenie na uni Vega. Jestem na stałych łączach przez gg, priv, tel z wieloma graczami z Warriors jak i z wielu wielu innych sojuszy. Ludzie od lewa do prawa pytają głośno dlaczego chcecie nas pominąć przy fuzji. Powiem szczerze często ostatnio przeglądam poziomy rozwoju poszczególnych uni na infuzie i aż dziw bierze że nie padła propozycja fuzji ursa xaltym vega i wasat. Te uni są na bardzo podobnym poziomie rozwoju i z tego co słyszę problem wyludnienia dotyka ich w tym samym stopniu. Wielu świetnych graczy woli nawet fuzję z draco które pewnie nas zje niż pozostawienie naszego uni znów na boku. Nasze uni świeci pustkami a przeglądanie gali to jak pisałem wcześniej wygląda jak wycieczka po cmentarzu. Myślę że do tematu dzisiaj i jutro wpisze się jeszcze wielu wielu graczy z naszego uni.

      Nie znam nikogo z VEGi kto nie poparł by apelu o niepomijanie nas przy fuzji.



      Całkowicie się pod tym podpisuję Vega umiera naturalną śmiercią i tak jak napisano przegląd galaktyki to jak spacer po cmentarzu. My chcemy grać nie dbamy czy po fuzji nasze miejsca drastycznie spadną zdajemy sobie sprawę iż niektóre uni są mocniej rozwinięte ( Draco) ale chcemy grać i nic to. Myślę, że jeśli nie teraz to następnego razu Vega może nie doczekać. Prośba graczy Vega: Przy podejmowaniu decyzji o fuzjach nie zapominajcie o Vega!!!
      LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


      PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


      Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






      Best ACS U Quaoar -147810.62%

      Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
    • pozamiatany napisał(a):


      Edit:
      Jeśli połączą u1, u68, u67 - do tego powróci T1 i bryk to przyjmuje zakładany dotyczące długości przetrwania całej "potężnej" koalicji PNu :]


      Szanowny nowicjusz chyba trochę nie w temacie, "potężna koalicja PNu" flotowo liczy kilku graczy więc skąd ta potęga? na u67 poza AMD na wiecznych urlopach, jest jeszcze sojusz The best który powstał z aktywnych flociarzy z różnych sojuszy, czy sojusz 3x z u68 - po co T1 czy bryk? i bez nich mają więcej aktywnych flot od PNu a poza tym T1 czy bryk niekoniecznie będą patrzeć kto z jakiego jest uni. Czyżby szanowny gracz miał jakiś uraz do PN? zakładów ile przetrwają flociarze z u67 i u68 nie będzie? :).

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

    • Gladiator81 napisał(a):

      xxX NIGHTHUNTER Xxx napisał(a):

      pomysł fuzji wywołał wielką dyskusję i poruszenie na uni Vega. Jestem na stałych łączach przez gg, priv, tel z wieloma graczami z Warriors jak i z wielu wielu innych sojuszy. Ludzie od lewa do prawa pytają głośno dlaczego chcecie nas pominąć przy fuzji. Powiem szczerze często ostatnio przeglądam poziomy rozwoju poszczególnych uni na infuzie i aż dziw bierze że nie padła propozycja fuzji ursa xaltym vega i wasat. Te uni są na bardzo podobnym poziomie rozwoju i z tego co słyszę problem wyludnienia dotyka ich w tym samym stopniu. Wielu świetnych graczy woli nawet fuzję z draco które pewnie nas zje niż pozostawienie naszego uni znów na boku. Nasze uni świeci pustkami a przeglądanie gali to jak pisałem wcześniej wygląda jak wycieczka po cmentarzu. Myślę że do tematu dzisiaj i jutro wpisze się jeszcze wielu wielu graczy z naszego uni.

      Nie znam nikogo z VEGi kto nie poparł by apelu o niepomijanie nas przy fuzji.



      Całkowicie się pod tym podpisuję Vega umiera naturalną śmiercią i tak jak napisano przegląd galaktyki to jak spacer po cmentarzu. My chcemy grać nie dbamy czy po fuzji nasze miejsca drastycznie spadną zdajemy sobie sprawę iż niektóre uni są mocniej rozwinięte ( Draco) ale chcemy grać i nic to. Myślę, że jeśli nie teraz to następnego razu Vega może nie doczekać. Prośba graczy Vega: Przy podejmowaniu decyzji o fuzjach nie zapominajcie o Vega!!!
      Podoba mi się pomysł uf Ursa, Xalynth, Vega, Wasat,
      Orion z Draco niech sie łączą i wtedy wszyscy powinni być zadowoleni
    • Flociarz stawiający flotę na uni eko x3, może mieć później spory problem by taką flotę ruszyć, pomyślcie o tym zamiast kłapać dziobami, żeby Ursę zrobić x1 ;)
      Zamiast cieszyć się, że coś zostało ruszone to jest płacz, lament i miauczenie jak to źle i nie dobrze, ja się ucieszę jak w ogóle te fuzje ruszą bo na razie to słowa na wiatr, ale jak się jakimś cudem uda, Art, nie pomijaj młodszych uni, to już nie są czasy kiedy uni wymierały po 2-3 latach, teraz to się liczy w miesiącach, masz roczne uni na którym gra garstka zapaleńców, za chwilę zaczniemy skanować sojuszników, żeby tylko coś się działo :(
      Antares, Eridanus, Cygnus, zdjąć brak ACSA na A, wszystko standard do x4 flo/eko i robi się interesująco, dałoby się? pktowo podobnie, speed podobnie...
      Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

      [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
      [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
    • JTR napisał(a):

      pozamiatany napisał(a):


      Edit:
      Jeśli połączą u1, u68, u67 - do tego powróci T1 i bryk to przyjmuje zakładany dotyczące długości przetrwania całej "potężnej" koalicji PNu :]


      Szanowny nowicjusz chyba trochę nie w temacie, "potężna koalicja PNu" flotowo liczy kilku graczy więc skąd ta potęga? na u67 poza AMD na wiecznych urlopach, jest jeszcze sojusz The best który powstał z aktywnych flociarzy z różnych sojuszy, czy sojusz 3x z u68 - po co T1 czy bryk? i bez nich mają więcej aktywnych flot od PNu a poza tym T1 czy bryk niekoniecznie będą patrzeć kto z jakiego jest uni. Czyżby szanowny gracz miał jakiś uraz do PN? zakładów ile przetrwają flociarze z u67 i u68 nie będzie? :).
      kilku graczy, ale to Wam wystarcza, aby cały czas sądzić, że to uni1 jest najlepszym uni.
      Od zawsze ta sama tematyka była wałkowana jak to koalicja PN Hunters i Rycerzy są pr0 elo , a cała inna reszta uni to po prostu dla słabszych którzy nie dawali sobie rady ...
      The Best ? ... sojusz który powstał i zaczął działać po tym jak T1 i Bryk wytłukli większość uni ?... czy to już legalnie czy nie to od razu zaznaczam, że nie wnikam, lecz są to z pewnością osoby, które mimo wszystko jakieś pojęcie mają o grze.
      co prawda nie sądzę od razu, że i cała koalicja ma małe pojęcie.
      Lecz nawet jakby Andromedę połączyli z u1 to jestem pewien, że jeśli Lightman nie zostałby ściągnięty w przeciągu miesiąca to późniejsze czasy są czarnym scenariuszem dla rdzennych graczy z u1. oczywiście dodatkowo Lightman jest w miarę dość porządnym strategiem, ale potknięcia mu się zdarzały.
      tak czy siak powoli czasy tak śmiesznie zwanej dominacji Koalicji PNu może powoli , ale zaczynają być porządnie zagrożone.

      Edit: w nawiązaniu do cytatu gracza Sarmik:
      Flociarz stawiający flotę na uni eko x3, może mieć później spory problem by taką flotę ruszyć, pomyślcie o tym zamiast kłapać dziobami, żeby Ursę zrobić x1 ;)


      otóż dziecinko nie chce mi się cytować dalszej części postu, bo jest to wręcz niepotrzebne.
      Sama w tym momencie rozpaczasz... a czemu ? ... a temu, że jeśli dobrze pamiętam to zaproponowałaś chyba także jako jedna z nielicznych aby Urse przerobić na prędkość floty x2 ( jeśli nie to przepraszam ) , ale nawiązując do tego zaprzeczasz sama sobie ... co jest lepsze ? .... flota x2 czy eko x1 ?
      suma sumarum chyba eko x1 ? ... dobry flociarz mimo wszystko sobie poradzi ... na deuter zarobi ...
      chcecie x2 ... więc flota lata 2x szybciej ... 2x więcej pali ? .. gdzie tu logika ? ...
      patrząc na inne unie x1 ... są o wiele większe floty na takowych uniach a powstają coraz większe i nikt nie płacze, że uni jest z eko x1 ...
      więc Twój argument jest po prostu najzwyczajniej w świecie głupi...
      oczywiście patrząc na ostatni wyskok gracza DrJoint z tematem zabraniającym ekonomom wymiany deutru w Handlarzu - jak i sprzedaży innym ekonomom to chyba Twoje śmieszne podejście pokazuje co Ciebie i tego gracza mogłoby łączyć oO

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez pozamiatany ().

    • JTR napisał(a):

      Szanowny nowicjusz chyba trochę nie w temacie, "potężna koalicja PNu" flotowo liczy kilku graczy więc skąd ta potęga? na u67 poza AMD na wiecznych urlopach, jest jeszcze sojusz The best który powstał z aktywnych flociarzy z różnych sojuszy, czy sojusz 3x z u68 - po co T1 czy bryk? i bez nich mają więcej aktywnych flot od PNu a poza tym T1 czy bryk niekoniecznie będą patrzeć kto z jakiego jest uni. Czyżby szanowny gracz miał jakiś uraz do PN? zakładów ile przetrwają flociarze z u67 i u68 nie będzie? :).
      Selene... Wy po prostu macie lepszy PR :P

      @pozamiatany: Mnie bardziej ciekawi aktywność T1 i bryka po uf. Inna sprawa czy gracze wyciągną wnioski z tego co się działo po uf 67 bo jeśli tak... to może być ciekawie :)
      Kozak nad kozakami
      Narcyz nad narcyzami


      ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

    • haha pozamaiatany, mniej kropeczek to może zacznę czytać to co piszesz, na Ursie grałam, wiem jak to wyglądało, teraz klikam na x4 więc nie dopisuj mi ideologii i marudzenia bo osobiście jest mi kompletnie obojętne gdzie trafię, ważne by trafić.
      I taka dobra rada, nie nazywaj obcej sobie osoby dziecinką, odrobinka kultury jest zawsze mile widziana.
      Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

      [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
      [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
    • pozamiatany napisał(a):

      kilku graczy, ale to Wam wystarcza, aby cały czas sądzić, że to uni1 jest najlepszym uni.
      Od zawsze ta sama tematyka była wałkowana jak to koalicja PN Hunters i Rycerzy są pr0 elo , a cała inna reszta uni to po prostu dla słabszych którzy nie dawali sobie rady ...
      The Best ? ... sojusz który powstał i zaczął działać po tym jak T1 i Bryk wytłukli większość uni ?... czy to już legalnie czy nie to od razu zaznaczam, że nie wnikam, lecz są to z pewnością osoby, które mimo wszystko jakieś pojęcie mają o grze.
      co prawda nie sądzę od razu, że i cała koalicja ma małe pojęcie.
      Lecz nawet jakby Andromedę połączyli z u1 to jestem pewien, że jeśli Lightman nie zostałby ściągnięty w przeciągu miesiąca to późniejsze czasy są czarnym scenariuszem dla rdzennych graczy z u1. oczywiście dodatkowo Lightman jest w miarę dość porządnym strategiem, ale potknięcia mu się zdarzały.
      tak czy siak powoli czasy tak śmiesznie zwanej dominacji Koalicji PNu może powoli , ale zaczynają być porządnie zagrożone.

      Po pierwsze każde uni uważa że jest najlepsze i tak jest dla graczy którzy na danym uni grają - i uważam nie ma w tym nic złego.
      Po drugie chętnie dowiem się gdzie ta tematyka była tak wałkowana jakoby to koalicja PN, Hunters i Rycerzy była taka Pro elo? To że w jakimś okresie była nasza dominacja to jest fakt który pokazywały podliczenia robione swojego czasu przez Poziomkę - to o to chodzi? Na każdym chyba uni jest sojusz ktory dominuje w danym momencie. Czy ta dominacja będzie zagrożona po uf? oczywiście że tak, tym bardziej że flociarzy już u nas jest tylko kilku a i z aktywnościa kiepsko - i co z tego? mnie osobiście to wcale nie martwi, cieszę się na to uf, cieszę się na rywalizację, jak mnie zezłomują szat nie będę rozdzierać, ważne żeby coś się działo, chociaż wiadomo że nikt nie zakłada najgorszego tylko chciałby samych fajnych akcji po właściwej stronie ;). Nasz czas jest na u1, tutaj już daliśmy się poznać - i jak widać nie tylko tutaj, po UF to już będzie całkiem inne uni.
      Moim zdaniem ani bryk ani T1 już nie wrócą - sprzedadzą konta :P. Podobnie będzie z wieloma innymi graczami, tak jak to było przy poprzednim UF - będzie to widać w dziale ST.

      Włosiu napisał(a):


      Selene... Wy po prostu macie lepszy PR


      Chyba coś w tym jest ;)
    • JTR napisał(a):

      pozamiatany napisał(a):

      kilku graczy, ale to Wam wystarcza, aby cały czas sądzić, że to uni1 jest najlepszym uni.
      Od zawsze ta sama tematyka była wałkowana jak to koalicja PN Hunters i Rycerzy są pr0 elo , a cała inna reszta uni to po prostu dla słabszych którzy nie dawali sobie rady ...
      The Best ? ... sojusz który powstał i zaczął działać po tym jak T1 i Bryk wytłukli większość uni ?... czy to już legalnie czy nie to od razu zaznaczam, że nie wnikam, lecz są to z pewnością osoby, które mimo wszystko jakieś pojęcie mają o grze.
      co prawda nie sądzę od razu, że i cała koalicja ma małe pojęcie.
      Lecz nawet jakby Andromedę połączyli z u1 to jestem pewien, że jeśli Lightman nie zostałby ściągnięty w przeciągu miesiąca to późniejsze czasy są czarnym scenariuszem dla rdzennych graczy z u1. oczywiście dodatkowo Lightman jest w miarę dość porządnym strategiem, ale potknięcia mu się zdarzały.
      tak czy siak powoli czasy tak śmiesznie zwanej dominacji Koalicji PNu może powoli , ale zaczynają być porządnie zagrożone.

      Po pierwsze każde uni uważa że jest najlepsze i tak jest dla graczy którzy na danym uni grają - i uważam nie ma w tym nic złego.
      Po drugie chętnie dowiem się gdzie ta tematyka była tak wałkowana jakoby to koalicja PN, Hunters i Rycerzy była taka Pro elo? To że w jakimś okresie była nasza dominacja to jest fakt który pokazywały podliczenia robione swojego czasu przez Poziomkę - to o to chodzi? Na każdym chyba uni jest sojusz ktory dominuje w danym momencie. Czy ta dominacja będzie zagrożona po uf? oczywiście że tak, tym bardziej że flociarzy już u nas jest tylko kilku a i z aktywnościa kiepsko - i co z tego? mnie osobiście to wcale nie martwi, cieszę się na to uf, cieszę się na rywalizację, jak mnie zezłomują szat nie będę rozdzierać, ważne żeby coś się działo, chociaż wiadomo że nikt nie zakłada najgorszego tylko chciałby samych fajnych akcji po właściwej stronie ;). Nasz czas jest na u1, tutaj już daliśmy się poznać - i jak widać nie tylko tutaj, po UF to już będzie całkiem inne uni.
      Moim zdaniem ani bryk ani T1 już nie wrócą - sprzedadzą konta :P. Podobnie będzie z wieloma innymi graczami, tak jak to było przy poprzednim UF - będzie to widać w dziale ST.

      Włosiu napisał(a):


      Selene... Wy po prostu macie lepszy PR


      Chyba coś w tym jest ;)
      już nie mogę się o nic kłócić :] dostałem w realu upomnienie 8====D --- niech będzie jak wszyscy mówicie :]
      jeśli mają mieć zysk ładny to niech sprzedają ;] prędzej czy później znajdzie się ktoś kto jakieś wybujałe ceny zapłaci za ich konta. a jak na zmarnowanie to nie co szkoda :]

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez pozamiatany ().

    • terry napisał(a):

      .pl1. napisał(a):

      do elki przylaczcie wszytko co nie uwzglednili:D albo do quantuma : ) drako tez do elki - dobre floty tam sa:D i te z u1 u68 i 67 tez;D
      edit:D
      dobrzy pro gracze:D sobie poradza;D


      Ta dobrze gada polac mu, albo moze pl juz starczy na dzis alko bo widze ze jest dobrze... :P
      Bardzo dobrze piszecie, Draco do Elki przyłączyć :E . I pomyśleć że jeszcze wczoraj wyczytałem że nikt by takiego połączenia nie chciał. Ja tam bym chciał i pl1 i Terry ;P
    • Jak już zamiast ekscytacji czy nowych pomysłów wkradają się żarty to chyba wszystko odnośnie UF wyjaśnione
      Pozostało czekać ]:-D Art napisz nam tu jak coś bedziesz mniej więcej wiedział na temat terminów.

      Podając plan do GF może podsuniesz propozycje zasilenia kont odrobiną antymaterii po przeniesieniu kont. Jeśli nie będzie opcji darmowych relokacji to może to wywalczymy na "dobry" start :)
    • Hola,hola, a co z graczami którzy maja konta na kilku uni, w moim przypadku 67 i 68 migracja do 1, 66 i 69 migracja do A(na A tez mam konto) z którego konta niby mam zrezygnować, kto mi zwróci pieniądze za antymaterię ,na każdym z tych kont buliłem ciężko zarobione pieniądze, już jedno zmarnowałem(dawne 56) przy okazji poprzedniego unifussion.Może jakaś rekompesata z okazji rezygnacji z jednego konta które musi iść psu w 4 litery np, po levelu do każdego rodzaju badań(do wyboru) i jedna wybrana planeta z konta co psu w 4 litery do konta które ma pozostać, o antymaterii już nie wspomnę która jest rzecz jasna na wszystkich kontach.Na pewno jest więcej takich osób jak ja,może któraś z tych osób też dorzuci swoje 3 grosze do tego problemu. Ciap, ratuj, co czynić?!!! ?(

      Matka ma pięcioro dzieci, każde z nich wykarmiła własną piersią,poświęciła swój czas i pieniądze w ich wychowanie,przychodzi kat i powiada że trójka z jej dzieci idzie pod topór.Pytanie za 100 pkt. Panie Art, które z tych dzieci matka ma oddać katowi, najmłodsze?najstarsze? a może najbardziej chorowite?hmm?
      Jak mawiają starzy Szoszoni ??? ;}

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KristovOne ().

    • xxX NIGHTHUNTER Xxx napisał(a):

      pomysł fuzji wywołał wielką dyskusję i poruszenie na uni Vega. Jestem na stałych łączach przez gg, priv, tel z wieloma graczami z Warriors jak i z wielu wielu innych sojuszy. Ludzie od lewa do prawa pytają głośno dlaczego chcecie nas pominąć przy fuzji. Powiem szczerze często ostatnio przeglądam poziomy rozwoju poszczególnych uni na infuzie i aż dziw bierze że nie padła propozycja fuzji ursa xaltym vega i wasat. Te uni są na bardzo podobnym poziomie rozwoju i z tego co słyszę problem wyludnienia dotyka ich w tym samym stopniu. Wielu świetnych graczy woli nawet fuzję z draco które pewnie nas zje niż pozostawienie naszego uni znów na boku. Nasze uni świeci pustkami a przeglądanie gali to jak pisałem wcześniej wygląda jak wycieczka po cmentarzu. Myślę że do tematu dzisiaj i jutro wpisze się jeszcze wielu wielu graczy z naszego uni.

      Nie znam nikogo z VEGi kto nie poparł by apelu o niepomijanie nas przy fuzji.

      Jak dla mnie gra na vedze robi się po prostu nudna i bez polotu wszyscy moi znajomi z utęsknieniem czekają na UF, jeśli VEGA zostanie pominięta przy następnej FUZJI stanie się faktycznie jednym wielkim cmentarzyskiem z paroma grabarzami którzy z braku celu klepią ECO żeby w ogóle cokolwiek klepać , a przecież lepiej klepnąć czyjąś flotę niż następny poziom kopalni bo to nie dostarcza adrenaliny tylko zmienia cyferki w statach .
      Dlatego proszę o wzięcie pod uwagę VEGI w planach UNI FUZJI obojętnie gdzie ważne żeby rozhulać tą zastaną unie

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Teddi ().

    • Pomysł super z Uni 66,69 i A ale tutaj wybrałbym docelowe Uni na 66 albo 69 żeby jeszcze jakies cyferkowe uni zostało:) Ponieważ tylko zostało by uni 1!!:)

      Uni Nekkar [on]
      31.725.993 (Miejsce 204 z 3.318)

      TOP 204

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jurgen ().

    • Na Vedze nie ma zycia jesli chodzi o aktywnosc graczy 90% to bunkry i to uni na pewno nie dotrzyma do nastepnego UF wiec jesli nas pominiecie to na pewno wielu dobrych graczy zakoczy przygode z OG bo to uni juz dawno jest martwe i nie wazne dla nas z kim nas polaczycie byle nas UF nie ominelo bo to ostatnia szansa dla wielu graczy ;P

      Moze nie boimy sie Drako choc wiemy ze nie mamy tam szans ale zawsze to lepsze nie wieczny urlop z nudow :(


      Dla tego prosze zeby nie pomijac Vegi w UF bo to ostatnia szansa dla wielu graczy miedzy innymi dla mnie samego tez :E


      Nie wazne czy bedziemy z X,W,V czy tez z Ursa czy tez ze wszystkimi czyli D,O,X,W,V,U? to i tak to na pewno bedzie lepsze dla nas niz pominiecie nas przy UF

      co z tego ze mam flote top 2 na uni Vega i nie musze nawet FSow robic jak to zadna przyjemnosc z gry dla mnie wiec wole stracic ta flote niz dalej grac na tym Uni ....
      slimakkk [VETO] u67 --> u68
      Schan [WarriorS] uVega --> uWasat --> uLibra

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez slimakk ().

    • Jeśli w ogóle dojdzie do tego UF, to następne pewnie będzie za ~10 lat, więc proponuję się nie cackać i zamiast:

      2: u1,u67,u68,A => u1
      3: u66,u69 => u69

      Zrobić:
      u1,u66,u67,u68,u69,A => u1

      .
      "Błogosławiony ten, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa..."

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez White Adam ().

    • Nie spodziewalem sie Adam ze Cie tu zobacze po tylu latach ;P ale mysle ze masz racje bo nie wiadomo kiedy bedzie nastepnu UF i nie wiem czy wiekszosci graczy bedzie dane go doczekac wiec tez mam nadzieje ze jak najwiecej Uni zostanie polaczone :)
      slimakkk [VETO] u67 --> u68
      Schan [WarriorS] uVega --> uWasat --> uLibra

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez slimakk ().

    • klawo, łączenie uni!
      już w tej chwili rysujemy z The0ne i Matiqiem kredkami strategie na nowe AMD!
      kandydaci na giermków (patrz: Zakaveli) proszę aplikować na gg

      z okazji napisania tego posta chciałbym serdecznie pozdrowić ludzi poznanych w grze i nie tylko, od 2005 roku! wow, tyle czasu!

      dziękuje za uwagę oraz pamięć o AMD w tym temacie

      ps: Endy, graty ST na dziwnych literkowych uniwersach!
      ps2: ktoś jakiś zlot w wawie? ;-)
      better dead than red

    • Kogoś fantazja chyba ponosi z Elka i Draco :E tylko ciekawe co powiedzą ci z x5 jak obniżmy prędkość do np x3 ;P
      Floty zbudowane na x2, nie można porównywać do tych z x5. Są uni gdzie jest zdecydowana przewaga dla x5 jak i x2.
      Doceniam Vege za chęć przyłączenia do jakiegokolwiek uni na UF, bo np Wasat to już patalogia ?( widział ktoś floty tego uni ? Vega jest zdecydowanie bardziej rozbudowana od Wasatu .. kto wgl wpadł na ten pomysł ? :D to bardzo słabe uni.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Witam,

      Odnośnie rozlokowania planet po połączeniu uni.
      Jaka jest polityka gameforge odnośnie graczy którzy zapłacili za relokację ? Czy nasze pieniądze zostaną po prostu wyrzucone w błoto ?
      Czy ktoś pomyślał o zwrocie antymaterii ?

      Będę zobowiązany jak wypowie się ktoś kto WIE jak mają się sprawy w tej kwestii.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Muniek ().

    • w takiej sytuacji najlepiej by zrobili jak by was zostawili razem z waszymi rozstawieniami planet na starym uni wraz z idlakami zbanowanymi i urlopowiczami ahahahaha:E:E:E

      dosłownie dno czytać juz tego się nie chce takim to nikt nie dogodzi :E :E :E

      ze swojej strony chciałbym jeszcze raz przypomnieć o Vedze żeby dorzucić nas do jakiegoś wora obiecujemy że nie będziemy pitolic smutków i narzekać nawet jak wszystkie planety upchniecie nam w jeden us :E :E :E