Porozmawiajmy na temat UniFusion

• Fear - masz rację, górnikowi się to bardziej opłaca, ale nudno mi będzie grać na uniwersum gdzie nie będzie flociarzy. Ot, klikanie i wysyłanie rmp na bunkry nadające się do przerobienia na farmy.
      Kiedyś latałem trochę, więc wiem co to adrenalinka przy wlocie...chociaż wtedy ACS był nowością :P
      W sumie 70% jest minusem dla tych górników, którzy mają bardzo mało czasu i rzadko zwożą surówkę wierząc w bunkier. Cóż, teraz trzeba go będzie rozbudować i to chyba tyle, bo złom niekoniecznie zrekompensuje wydany deuter na wysłanie większej floty.
    • @Art
      Jakieś wiadomości ? Przybliżone terminy typu : "Panowie już za 6 miesięcy mamy łączenie". ??
      Czy cokolwiek nowego się ukazało ? Czy Niemcy ino na Sochi patrzą, OG się nie przejmują teraz :p.

//Edit :
      A teraz dopiero wprowadzają 5,7 ? :D Uwielbiam tą grę, hahahahaha.

The post was edited 1 time, last by F3arlesS ().

• F3arlesS wrote:

@Art
      Jakieś wiadomości ? Przybliżone terminy typu : "Panowie już za 6 miesięcy mamy łączenie". ??
      Czy cokolwiek nowego się ukazało ? Czy Niemcy ino na Sochi patrzą, OG się nie przejmują teraz :p.

Napisał przecież że dopiero po wersji 6.0

Universum Io 250 ST - 370 690 % OFF

Universum Jupiter UF 40 ST - 215 799 %
    • skanujesz całe unii i nie ma nic konkretnego na farming, a w top 100 jest 10 flot które są bez urlopu i jest sens je zdejmować.
      w ubiegłym tyg. na Mizar 280osób miało jakikolwiek przyrost.
      niech się szwaby pośpieszą, bo nudy...

to moja modlitwa :E
      :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
      U24
      U64
      GEMINI
      MIZAR
      NEKKAR

The post was edited 1 time, last by freelove ().

• Ciężko się dziwić GF, że postanowili nieco sfolgować... Łączenie miało ratować Ogame, a okazało się że tylko przyspieszyło jej koniec. Sama idea łączenia jest bardzo dobra, lecz nie w takiej formie jak to zrobiono. Spójrzcie na to uczciwie, że w bardzo szybkim czasie po prostu wytłukliśmy się między sobą. Wytłumaczeń można doszukiwać się wielu, lecz chyba najbardziej bliskie prawdzie będzie stwierdzenie, że powciskali wszystkich możliwie jak najbliżej siebie. Teraz prawdopodobnie się zastanawiają, co zrobić aby ponownie do takiej sytuacji nie doszło...
      Lepiej się z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć!
    • Póki jest możliwość, to powinni teraz połączyć wszystkie możliwe universa (na równym poziomie punktowym +/-) i dać jakieś nowe ulepszenia, np. prędkość GS na niszcz x1 itp ;). zredukowało by to liczbę urlopów :D

The post was edited 1 time, last by yoda^ ().

• no masakra z aktywnymi graczami na quantum tez jest lipa więcej osób nieaktywnych i na U niż grających mogli by połączyć elke forka i quantum ;d ale by jadka była może by sie coś ruszyło
    • może masz racje ale każde uni tak kończy , jestem ciekaw za ile ogame zacznie GF straty przynosić i zakończą projekt .. bo nieaktywni graczy tylko robią sztuczny tłum ... większość Uni dopadła stagnacja i bez natychmiastowej reakcji ze strony GF ogame upadzie to kwestia czasu , ten proces już się rozpoczął a otwieranie nowych uni nic nie daje .. jak na nowym uni jest 2 k graczy ;d ...
      zrobić 2 albo 3 uni docelowe i połączyć wszystkie Uni .

Wiadomo mamy różne prędkości i rożne % ze zniszczonej floty wtedy np ;
      1) uni speed x1 i 30 % ze złomu

2) speed x 40-50 i 40 - 50 % ze zlomu

3) speed x5 i 60-70 % ze zlomu

i na dłuższy okres czasu problem mógł by się rozwiązać , kolejna sprawa nigdzie nie ma żadnych reklam to tez robi swoje postawić na reklamę i na na szybsze UF może coś z tego będzie
    • gluttony wrote:

gdy gracze czekają, to grają... jak połączą to szybko zacznie się wyniszczanie graczy :/
      wg. mnie wypadałoby zrezygnować z S&D - ludzie latają na co popadnie dla "aktywisty" i sporo osób odchodzi z gry...

dobra uwaga, tylko moim zdaniem, nie tyle co odchodzi z gry, ale myślę, że są zniechęceni ciągłymi wlotami.
      bo przecież nie ma bunkra, którego nie da się nie przeorać.

wyniszczanie graczy, na tym ta gra polega. :P tutaj dużo chodzi o "klasę" graczy, bo jak ktoś potrafi upilnować to szybko nie spadnie.
    • z tego co kojarzę to aktywista nie zależy od wielkości % a od ilości nabicia tych małych
      są gracze którzy tak rywalizują i wlatują w najmniejsze bunkierki z satkami by tylko zrobić RW na swoją korzyść. Jak siedzisz w pracy 8h to nie dasz rady tego upilnować, a ilość czerwonych raportów potrafi nieźle zniechęcić do dalszej gry.

Tu nie chodzi o starych wyjadaczy którym już na niczym nie zależy, grają for fun, a o nowych, co już się zaznajamiają z mechaniką i dostają mega baty bo jest jakiś event
    • Uwielbiam takie nic nie wnoszące opinie, że nie warto robić x1.
      Równie dobrze mogę powiedzieć, że jak chcecie speed to idźcie na progamele.
      To jest ogame a nie speed ugameela. Kiedyś nie było uni speed i jakoś ludzie nie płakali a teraz ciągle ból dupy, że nie ma ich ulubionego speed uni.