Porozmawiajmy na temat UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Kratos[.] napisał(a):

      Art jakieś info byś zamieścił co dalej z łączeniem ?
      w jakim punkcie stanęliśmy? ( w martwym napewno)
      coś działasz w tym kierunku ? bo minęło już sporo czasu od kiedy ten temat wałkujemy ?(
      Proces łączenia serwerów rozpoczął się....








































      ale jeszcze nie u nas :P
      Prace ruszą u naszych duńskich kolegów. Wybranie tak małej społeczności zostało uzasadnione tym, że po ostatnich zmianach czyt. aktualizacjach, programiści chcą sprawdzić czy nie wystąpią żadne efekty uboczne połączenia. Zatem pomału, w żółwim tempie idziemy do przodu.

      Community Manager
    • board.ogame.dk napisał(a):

      exodus: Barym, Capella (no acs _ DiDF _ 6 gala), Electra, Fornax
      target: 1, Andromeda, Draco (2x _ 7 gala _ 50% DF)

      Time to select target: 06.05.2013 - 03.06.2013
      Migration: 03.06.2013 - 07.06.2013


      Dunski znam raczej slabo, ale to akurat rozumiem. Wyglada wiec na to, ze faktycznie cos drgnelo.


      Zastanawia mnie udzial w II fazie laczenia uni1.dk, ktore juz chyba bralo udzial w I fazie. Czyzby przewidywali, ze kolejna, III faza bedzie Bog wie kiedy i profilaktycznie dolaczyli je jako docelowe by mialo szanse na "przezycie"??
    • Interesuje mnie na jakiej zasadzie bym miał lokalizowane planety po unifusion, chodzi mi konkretnie o fakt ze przenosiłem za anty dwie kolonie, tam gdzie potrzebowałem, 12 pozycja. By mnie chyba krew zalala jak bym dostał 4 pozycje po fusion. Ktos cos wie na ten temat?
    • DIZEL napisał(a):

      Interesuje mnie na jakiej zasadzie bym miał lokalizowane planety po unifusion, chodzi mi konkretnie o fakt ze przenosiłem za anty dwie kolonie, tam gdzie potrzebowałem, 12 pozycja. By mnie chyba krew zalala jak bym dostał 4 pozycje po fusion. Ktos cos wie na ten temat?
      Bedzie Ci chyba wszystko jedno na jaka pozycje Cie przeniesie, bo po migracji wielkosc planety a takze jej temperatura pozostaja niezmienne.



      u66juras napisał(a):

      Nie tak, robisz kolonie na 4-10 duża i możesz relokować na 1 pole i 15ste też, a nie tylko przenosic na 4-12, a jak przenisiesz np. z 8 na 15stke to tylko temperature sie zmienia.
      Cos Ci sie kolego pokrecilo. Planete skolonizowana w przedziale 4-12 mozesz relokowac tylko w ramach przedzialu 4-12. Natomiast planety z pozycji 1-3 i 13-15 mozesz relokowac tak w ramach wlasnego przedzialu jak tez do przedzialu 4-12.
    • nie odbiegajmy od tematu - wszak czekamy na uni fusion ;)

      jedynie szkoda mi że skoro przy łączeniu ele + forek to uni docelowe to forek - nie da rady pozmieniać rozłożenia planet

      dobrze że coś drgnęło - teraz ani się obejrzymy i na gwiazdkę będziemy się cieszyć z Uni Fusion ]:-D
    • koboldzisko napisał(a):

      nie odbiegajmy od tematu - wszak czekamy na uni fusion ;)

      jedynie szkoda mi że skoro przy łączeniu ele + forek to uni docelowe to forek - nie da rady pozmieniać rozłożenia planet

      dobrze że coś drgnęło - teraz ani się obejrzymy i na gwiazdkę będziemy się cieszyć z Uni Fusion ]:-D

      Dobrze powiedziane na gwiazdkę :]
      ST Solo: 475,15%; 327,97%; 985,12%; 702,24%;; 110,49%; 327,72%
      ST ACS : 521,56


      "W żyCiu WażNe Są wsPomnIeniA, WiĘc TwoRzyMy ChwIle GodNe PrzYpoMnieniA
      "
    • kolejne UNI
      To jest skandal!
      To sa kpiny!
      My do kurki wodnej nie chcemy nowego UNI
      Chcemy polaczenia!
      Chcemy gry mmo, a nie gry z szarakami i urlopowiczami!

      Cisnie mi sie na jezyk wiazanka...

      Art, naprawde nie mozesz tym swira z GF powiedziec, ze ludzie poprostu koncza gre, bo nie ma z kim grac na tych naszych PUSTYCH UNIACH?

      Tyle razy to bylo walkowane...
      I co? I slowo na 7 litere alfabetu?
      Ruszylo sie? A co mnie Dania, Etiopia czy Paczambaj obchodzi?




      Sory za brak polskich znakow, ale pisalem z chinskiej N7, gdzie takowych ni ma.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez SeboSky ().

    • SeboSky napisał(a):

      kolejne UNI
      To jest skandal!
      To sa kpiny!
      My do kurki wodnej nie chcemy nowego UNI
      Chcemy polaczenia!
      Chcemy gry mmo, a nie gry z szarakami i urlopowiczami!

      Cisnie mi sie na jezyk wiazanka...

      Art, naprawde nie mozesz tym swira z GF powiedziec, ze ludzie poprostu koncza gre, bo nie ma z kim grac na tych naszych PUSTYCH UNIACH?

      Tyle razy to bylo walkowane...
      I co? I slowo na 7 litere alfabetu?
      Ruszylo sie? A co mnie Dania, Etiopia czy Paczambaj obchodzi?




      Sory za brak polskich znakow, ale pisalem z chinskiej N7, gdzie takowych ni ma.

      Ciężko mi z tym postem dyskutować, bo niczego nowego nie odkryłeś. Po raz kolejny przypomnę się o informacje na temat postępu prac nad migracją, jednak jedyne co możemy teraz zrobić to czekać.

      Community Manager
    • Art, a czy istnieje mozliwosc wlaczenia do tej fazy UniFusion, wzorem dunczykow, rowniez tych uniwersow, ktore juz wczesniej byly laczone tzw uni cyferkowych ?? Niektore z nich od czasu UF poniosly spore ubytki "kadrowe" a znaczna czesc kont jest na wiecznych urlopach lub wyswietla sie na .... szaro. Mozliwosc (a nie obowiazek) ograniczonej migracji, na te wlasnie uniwersa moglaby byc ciekawa alternatywa.

      Kolejna (nie liczac tej najblizszej) faza laczenia moze byc za rok lub dwa, a wtedy to ..... moze juz nie byc czego laczyc.


      Na pewno mozemy tylko czekac na smierc ?
    • Napiszę tak: Ziemia zadrżała, ktoś ruszył 4 litery i przygotował 'plan' migracji. Ująłem go w cudzysłów, bo ciężko go nazwać planem.
      W harmonogramie zostały uwzględnione tylko dwa Universa jako exodusy i żadne z nich nie jest literkowym.

      Z ogłoszeniem wstrzymam się do wieczora, do czasu zakończenia połączenia serwerów .dk. Co by nie było, że ogłaszam coś oficjalnego, aby zaraz to odkręcać.

      Stopniowo będzie zwiększana ilość migracji jeśli wszystko będzie grało i buczało.

      Community Manager
    • Universa literkowe tak czy siak mają się lepsze niż stare. IMO Uni cyferkowe powinny dostać alternatywe exodusu na np. Kassiopeje czy Draco bo Fornax i Electra jest poza zasięgiem wszystkiego (top1 440kk pkt - druga u gamela :D)