Porozmawiajmy na temat UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • VEDI napisał(a):

      Jeszcze Niech zrobią teleporty za anty dzięki którym będzie można zmieniać sobie uni kiedy sie chce... :)

      A to było by ciekawe, 1 teleport na rok wystarczy :D wracając do naszego tematu ART coś już wiadomo o naszym łączeniu? Czy jest w ogóle realne że to wydarzy się w tym stuleciu ?
      EX-GO Unii: 58, 59, 60, 66, Nekar, Quantum

      23.12.2012 - TOP 10 ACS Uni Andromeda 4923,03%

      Andromeda ON
      - SOLO - 8
      - ACS - 8
      Uni 32 OFF

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jucek ().

    • Jako że jestem graczem z u50 to się wypowiem.

      pl50, pl60, D => x2, 50% DF target: D

      Z tego co rozumiem będziemy grać po 9 gal. Mi to pasuję jak przeanalizowałem sytuacje na naszych uni to nie ma kolosalnych różnic. (Oprócz top 1 u60) Gra stanie się o wiele ciekawsza ale teraz mam pytanie.
      Na u50 mamy 50 galaktyk.
      W takim razie gracze z u50 będą mieli tyle możliwości przenosin ile mają planet??
      Jeżeli ktoś nie ma ani jednej planety w 1-9g to by nie było fer gdyby losowo nas rozstawili po tych galach :)
      Czekam na odpowiedz Art :)

      Pozdrawiam NoFInd
    • ja z kassio... freelove, dobry gracz z leo poradzi sobie z gra na speed x2 bez problemu, nawet mając słabsza flotę szybko jej dostuka i poziom dosyć szybko by się wyrównał;) wiadomo fabiana flota jest od mojej prawie dwa razy większa, nie zwracaj na niego uwagi bo on nie z tej planety jest:D
      poziom rozbudowy planet to 11x 36/32/33 tu były chyba problem... bo nie wiem jak na Leo ale tutaj mam wydobycia po wymianach z graczami 43kk użytecznej dla ekonoba sury na dobre
      ale bardzo mało ludzi aktywnych, całe uni to jeden wielki antyfanclub gracza blackbeard mowie, cięzko sie wypowiadac na temat tego co by moglo sie stac, ale jedno jest pewne

      KIEDYS I TAK WSZYSCY SPOTKAMY SIE NA JEDNYM UNI ;)
      A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
    • Nie rozumiesz Miki. My nie chcemy 2x. Gramy na zwyklym speedzie, bo nam pasuje taka predkosc, dluzsze loty. Poziom sie wyrowna? No ciekawe w jaki sposob, skoro ludzie z Kassio robia miesiecznie 3-4x wiecej punktow i oddalaja sie coraz bardziej, bo maja wieksze zyski ze starc oraz o wiele wieksze wydobycie. Z calym szacunkiem dla naszej czolowki na Leo, ale ani Qrakos, ani Evrine, ani Webber, ani ktokolwiek inny, nie dogoni czolowki Kassio. Brak umiejetnosci? Nie, po prostu musielibysmy spedzac caly czas przed komputerem i latac po kazdy, chocby minimalny zysk. Czy o to chodzi? Na pewno nie w moim przypadku. A juz predkosc x2... Specjalnie pisalismy sie na 1x, ustawilismy konta i gre wlasnie pod taka predkosc. Mowie tu w swoim imieniu, ale wiem, ze inni tez tak mysla. Na leo pasuje mi zrobic fs przed wyjsciem z pracy i odbieram go po powrocie. Przy 2x musialbym go robic nawet jak jade na chwile do banku, innego oddzialu firmy albo ide na krotkie zebranie. Pewnie, wszystko jest do ogarniecia. Tylko jest jedno ale: wybralem Leo z normalnym speedem, bo nie chce sie angazowac tyle co te 7 czy 8 lat temu. Nie zalezy mi na tych cyferkach i nie zamierzam poswiecac ani minuty wiecej czasu dziennie niz do tej pory. I watpie, ze znajdziesz na Leo chocby jedna osobe, ktorej taka zmiana sie podoba.
    • Panowie spokojnie, pewnie będzie możliwość wybrania innego uni docelowego niż tylko te które wstępnie podał Art.
      Ale jak na razie nic nie słychać o UF, Art rzucił hasło i teraz cisza. A uni z dnia na dzień tracą graczy. Zaraz nie będzie co łączyć :|
    • znowu mineło 14 dni od ostatniej wypowiedzi art to znaczy "propozycji" i tak naprawdę nic dalej nie wiemy
      Może jakieś przybliżone daty Art byś podał co ? Kiedy by miało dojść do łączenia ? czy wogóle jest realne to łączenie? czy to tylko mydlenie nam oczu
      ST Solo: 475,15%; 327,97%; 985,12%; 702,24%;; 110,49%; 327,72%
      ST ACS : 521,56


      "W żyCiu WażNe Są wsPomnIeniA, WiĘc TwoRzyMy ChwIle GodNe PrzYpoMnieniA
      "
    • Sorry za to milczenie, ale wynika to z braku jakiejkolwiek aktywności wyżej.
      Propozycję przedstawiłem, nawet wprowadziliśmy pewne zmiany do planu, o których zapewne wspomniała Kasia321. Na obecnym etapie nic nawet nie drgnęło.

      Jeśli tylko będę miał chociażby strzępek informacji, dam znać. Na pewno nie zapomniałem o Was ;)

      Community Manager
    • Art napisał(a):

      Propozycję przedstawiłem, nawet wprowadziliśmy pewne zmiany do planu, o których zapewne wspomniała Kasia321.

      Gdzie kasia321 wspomniała o zmianach do rzekomego planu ?
      Bo mi to jakoś umknęło!
      A widzę że Kasia321 w tym temacie się nie wypowiadała jeszcze.
      EX-GO Unii: 58, 59, 60, 66, Nekar, Quantum

      23.12.2012 - TOP 10 ACS Uni Andromeda 4923,03%

      Andromeda ON
      - SOLO - 8
      - ACS - 8
      Uni 32 OFF

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jucek ().

    • jucek napisał(a):

      Art napisał(a):

      Propozycję przedstawiłem, nawet wprowadziliśmy pewne zmiany do planu, o których zapewne wspomniała Kasia321.

      Gdzie kasia321 wspomniała o zmianach do rzekomego planu ?
      Bo mi to jakoś umknęło!
      A widzę że Kasia321 w tym temacie się nie wypowiadała jeszcze.

      Możliwe, że odpowiedź padła gdzieś w DiD. Zmiany naszego planu dotyczyły serwerów K i L. Ostatecznie przekazałem następujące rozwiązanie:

      L,M,N => target: N

      K => G lub D (dwa uni docelowe)

      to tyle.

      Community Manager
    • Tylko że w takim wypadku może też wypadałoby zrobić wybór dwóch uni docelowych :)
      A nie tak wszystkich do jednego...
      Poza tym Kassio jakby dołączyło do u60, u50 i Draco to tamtejsza topka jest bez żadnych szans - top1 we flocie ma tylko 14kk pkt :/
      A teraz dla porównania chociażby top 10 u60 - 23kk
      Dajcie wybory :D
    • przecież kassio będzie miała miała dwa uni docelowe wiec ma wybór a w reszcie to mniej więcej się uni pokrywają punktowo z małymi wyjątkami ale to nie przeszkadza. =)

      Art dzięki za info i od czasu do czasu mógłbyś wrzucić posta jak sprawy się mają
      ST Solo: 475,15%; 327,97%; 985,12%; 702,24%;; 110,49%; 327,72%
      ST ACS : 521,56


      "W żyCiu WażNe Są wsPomnIeniA, WiĘc TwoRzyMy ChwIle GodNe PrzYpoMnieniA
      "
    • Co do samego łączenia unii z większa różnica we flotach, pkt, itp... Ja bym się tym aż tak nie przejmował. Ta gra jest grą bym powiedział grą zespołową. Zgrany sojusz może dużo zdziałać i każdy znajdzie coś dla siebie. Należy jednak sobie odpowiedzieć na pytanie, czy lepiej grać na unii z 200 graczami i być top1? Czy pograć na unii z 7000 graczami i być top 100? A dobrzy gracza i tak zrobią swoje, zawsze znajdą coś dla siebie. A ci co marudzą zawsze będą to robić.

      Po tępię prac nad Unifusion Literkowym widać że może w tym roku coś się uda zrobić. Mineły dobre da miesiące i tak naprawdę wiemy tyle że coś sie dzieje, nie mamy żadnego potwierdzenia od GF że uniifusion i schemat przedstawiony przez Arta i Team w ogóle będzie tak wyglądał. A może się okazać ze wszystko sie pozmienia.

      A wiec pozostaje nam czekać no Oficjalne Terminy i propozycje. Bo jak zauważyliście:

      Art napisał(a):

      ...ale wynika to z braku jakiejkolwiek aktywności wyżej.
      EX-GO Unii: 58, 59, 60, 66, Nekar, Quantum

      23.12.2012 - TOP 10 ACS Uni Andromeda 4923,03%

      Andromeda ON
      - SOLO - 8
      - ACS - 8
      Uni 32 OFF

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jucek ().

    • Fakt, ale czasem denerwujący jest tak drastyczny spadek w punktach nawet dla tych lepszych graczy, bo tracą czasem nawet i ponad kilkaset miejsc.
      Na razie póki nic nie robią z u1 to się cieszę, wiadomo, że kiedyś tam zrobią jakieś łączenie ale jak ktoś już mówił, żeby był sens łączenia trzeba by poczytać dokładnie zestawienia z liczbą graczy aktywnych, itd. Bardziej bym się cieszył jakby więcej graczy było aktywnych w sensie mniej na urlopach bo niektórzy nie mają czasu na grę to biorą urlop a czasem szkoda 8 slota, który i tak kisi się na urlopie i praktycznie nic nie robi.
      Btw.kiedy nowe uni?
    • jucek jako były go i osoba ktore chociaz powinna miec duzo cierpliwosci do niekumatych ludzi wytlumacz temu gamoniowi wyzej istote laczenia

      dobrze ze kassio dostało taka opcje, najlepsze konta zapewne dolacza do draco bo normalni gracze bede chcieli grac na dobrym poziomie z duza iloscia graczy a reszta dołączy do lei czy gdzie tam mieli
      Best Solo: 160,415k% / 100,289k % / 58,407k % / 56,086k % / 50,763k %

      Do 14.07.2013

      242 ST Solo --> 949,104k %
      16 ST Acs --> 52,459k %

      Dalej nie licze..

    • SANDERu60 napisał(a):

      jucek jako były go i osoba ktore chociaz powinna miec duzo cierpliwosci do niekumatych ludzi wytlumacz temu gamoniowi wyzej istote laczenia
      18.11.2011 17:32:12GO jucek SANDER 04.04.2039 17:32:12 Multikonto 2/2



      Tobie jucek już wytłumaczył istotę multikonta, więc nie bądź taki hop hop :D


      u50 + u60 + draco jest dobrym rozwiązaniem

      chyba przenoszą tylko tych aktywnych ... mogliby przynajmniej wysłać mejle do wszystkich i powiadomić
      jak nie ma jeszcze daty łączenia to nie ma co sobie zawracać głowy takimi sprawami ... na razie jest to fazie może tak może siak a nie wiadomo co gdzie i kiedy


      gluttony:
      mi tam szczerze obojętnie, ale draco i 60tka jest na 9 gal więc pewnie zostanie standardowo
      zobaczymy


      gluttony:
      nie smutaj, znajdziesz nowe iglaki ... może przerzucisz się na liściaki :P


      Sanderek bądź grzeczny i idź spamować gdzie indziej 8-)

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez baaabuuu ().

    • u50 + u60 + draco jest dobrym rozwiązaniem


      Rozumiem że docelowym jest u50 tak?


      pl50, pl60, D => x2, 50% DF target: D - z planu wynika, iz uni docelowym jest Draco


      A co się dzieje z idlakami? Też są przenoszeni?


      Relokowane sa konta tylko te, na ktorych gracz wlaczy magiczny przycisk wybierajac uni docelowe o ile jest taka mozliwosc.

      Po takim łączeniu mogę już ich nigdy nie zobaczyć?


      Pojawia sie nowi :P