Porozmawiajmy na temat UniFusion

• MichałK wrote:

A ja tak się tylko wtrącę słowem, bo często padają słowa, że po co otwierane są nowe uniwersa... oczywiście dla pieniędzy. Ale, moim zdaniem nie otwieranie nowych uniwersów to byłby gwóźdź do trumny całej gry. Gdyby były 2-3 uniwersa, mało komu nowemu chciałoby się zaczynać grę, bo po co? Grać ze świadomością, że dogonienie czołówki to zadanie na najbliższe 2-3 lata? Trochę bezsensu, ktoś pewnie zarzuci, że to granie dla statystyk. Tak, to jest granie dla statystyk, bycie wysoko w topie i bycie dobrym graczem, to jakby nie było jest przyjemność, a gramy chyba dla przyjemności prawda ;)?

;P Czyli, w sumie kolega też ma rację albo zacząć coś wprowadzać nowego i tworzenie, alfabetu univerum bo kasa to kasa jak noobek za płaci AM XD to myśli że jest cool ale się myli pojadą go przestanie grać po małym złomie, a GF ma kasiorę za darmo biznes to biznes żeby mieć dobre konta niestety trzeba utrzymywać firmę bo firma nie stawia się musi rozrastać żeby gracze, mieli przyjemność z obrazków i cyferek lol. :E
      Uni Draco] [/color] off :)

Uni orion on :)
      Uni 66 on :) top354

speedtest.net/my-result/3485047818 Typ Mobilny :)

Orion Best ACS 385% + 371% + 492%=1248% ;) Solo 200% +345 % + 195% +305%+116% +256% + 266%+ 259%+265+280% +395%+522% łącznie =3404% solo jak na ten czas :E

The post was edited 1 time, last by Sideswiper ().

• To kiedy bedzie ta wersja 5.3 i propozycja laczenia? bo nowe uni sie szybko wyludniaja, a lepiej polaczyc serwery w kilka zeby bylo ciekawiej na uni bo celów zaczyna brakować:D
      Edit: Mozna byloby robic co 3 universa laczyc, czyli 3 uni otwarte jeden po drugim sa na tym samym poziomie i przy 0twarciu czwartego 3 poprzednie laczyc w 1, a jak ndojdzie 5 i 6 to przy otwarciu 7dmego zlaczyc 4,5,6 to lepsze niz czekanie az uni sie wyludni dio kilkuset graczy

The post was edited 1 time, last by u66juras ().

• Tak jak mówisz Ev ;] u50 + u60 + draco

Poziom podobny a w kóncu byłoby na co polatać..

Może nawet fsy bym zaczął robić :E
      Best Solo: 160,415k% / 100,289k % / 58,407k % / 56,086k % / 50,763k %

Do 14.07.2013

242 ST Solo --> 949,104k %
      16 ST Acs --> 52,459k %

Dalej nie licze..

The post was edited 1 time, last by SANDERu60 ().

• lo+jupiter = jedno uni z ACS-em :]

i niech to się rusza wszystko szybciej
      ST Solo: 475,15%; 327,97%; 985,12%; 702,24%;; 110,49%; 327,72%
      ST ACS : 521,56

"W żyCiu WażNe Są wsPomnIeniA, WiĘc TwoRzyMy ChwIle GodNe PrzYpoMnieniA
      "

The post was edited 1 time, last by Kratos[.] ().

• No pewnie że do Andromedy - trzeba dołączyć Barym i Capella ]:-D :evil:

Wszystkie trzy universa - zamiast zamulać - zachce się im gry xD! mówię Wam :)

Z tym pomysłem :graty:

Mc mówi YES :uhuh:
    • Podobnie jak WIĘKSZOŚĆ przedmówców z otwartymi ramionami przygarnę graczy z uniwersów Barym i Capella ;] mam nadzieje że GF szybko i pozytywnie przychyli się do naszej woli :) czerpiemy przyjemność z gry więc mogli by coś zrobić dla nas a nie dla portfela
      Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

Universum: Wezn

• Trochę statystyk i liczb:

Andromeda marudzi że ma mało osób (1,6tys) to top najmniej w całym ogame to:
      25 - tr.ogame.org - 34
      26 - ogame.dk - 103-Capella
      31 - ogame.gr - 104-Draco
      31 - tr.ogame.org - 26
      38 - tr.ogame.org - 31
      39 - ogame.se - 104-Draco
      43 - ogame.se - 103-Capella
      48 - ogame.dk - 102-Barym
      49 - ogame.gr - 106-Fornax
      52 - tr.ogame.org - 23

Reszta danych:
      przyrostyogame.cba.pl/ogame/info.html

Przenoszenie planet na ogame.pl

W ostatnim tygodniu zostało przeniesionych 692 planety z czego 454 są na nowym uni więc nie są to darmowe przenosiny. :E
      ogame.de 117 - 50 planet. Ah nie ma to jak na nowym uni przenosić tyle planet.
      Mrum!
      :quasi:
    • Art wrote:

Według informacji jakie otrzymałem, do tematu UniFusion, czyli dalszego łączenia serwerów ze sobą wrócimy w jednej z najbliższych wersji OGame. Możliwe, że po wersji 5.3 powinno coś się ruszyć.

O wszelkich planach dotyczących połączenia będę informował Was na bieżąco.

a to iż co nieco wiadomo teraz ;) pozostaje jedynie czekac do wersji 5.3 i ufac iz GF dotrzyma słowa ;)

SOLO 1789,43%
      ACS 2203,43%
      Moons Destroyed 10
    • widzę ze już temat umarła jak większość uni a do wersji 5.3 jeszcze daleka droga ..... :quasi:

"
    • Art napisał ze przy wersji 5.3 coś się ruszy ale zapomniał zaznaczyć ze ta wersja będzie na gwiazdkę :] miejmy nadzieje ze tego roku 2013 ;P

"
    • lipa55 wrote:

Znając życie to łączenie bedzie za rok albo dłużej
      Gracze z uni numerycznych tez się sporo naczekali
      Tak więc i tak samo musi byc z graczami z pozostałych uni
      No chyba, że to nastąpi sporo czasu szybciej
      Wtedy bede mile zaskoczony

Tylko że to wielkie i szumne łączenie uni nic nie dało, sam długo czekałem i okazało sie że po łączeniu uni i tak zdychają bo ilośc aktywnych graczy błyskawicznie spadła. Popatrzmy realnie że wielu z nas gra na wielu uniach i dlatego łaczenie nic nie daje bo przecież nie będziesz grał na 5 kontach na jednym uni, nawet biorąc pod uwage różnych kombinatorów to i tak spuschują te konta i dostanie jedno lub dwa.
    • Ja już wypłaciłem sowite wynagrodzenie moim pushówką by dzielnie zbierały surowce do czasu łączenia, dajcie mi jeszcze tak z pół roku i wtedy możecie zaczynać łączyć.
    • Art wrote:

Według informacji jakie otrzymałem, do tematu UniFusion, czyli dalszego łączenia serwerów ze sobą wrócimy w jednej z najbliższych wersji OGame. Możliwe, że po wersji 5.3 powinno coś się ruszyć.

O wszelkich planach dotyczących połączenia będę informował Was na bieżąco.

Wersja 5.3

czy plan laczenia uni gdzies zaginal?:P bo specjalnie na 1 universum gdzie mialem eko robic zaczalem flote rozbudowywac z nadzieja ze wyprobuje ja na graczach innych universow:P