"Majty w Dół" czyli:...Vincent & CyCeK & ITakCIeDorwe & Umpa [CAZADOR] vs Mariano [Might] 1477,01% + moon + Zbiórka TOP 2 ACS !

• "Majty w Dół" czyli:...Vincent & CyCeK & ITakCIeDorwe & Umpa [CAZADOR] vs Mariano [Might] 1477,01% + moon + Zbiórka TOP 2 ACS !

Bry:)

1 Listopada to dzień w którym ludzie chodzą na cmentarze i spędzają czas z Bliskimi osobami. 1 Listopada to również dzień w którym Majty chcą/chcieli wypowiedzieć nam wojnę:)
    Wiec taki mały prezecik z dedykacjami dla nich tu wstawiamy:) RW proste jak no... :D Miała być lektura ale jednak nie będzie :) top 1 i top 2 ACS zrobione poprzez CAZADOR na was Graty :D

Pozdrawiamy CAZADOR wszystkich naszych znajomych tych wspólnych jak i pojedynczych :P

AVE CAZADOR

Majty w Dół

[center]Starcie z 2012-10-31 18:17:45 następujących flot:

Agresor Vincent [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 496
    L.myśliw. 24.600
    Krazownik 4.365
    O.wojenny. 300
    Bombowiec 395
    Panc. 2.129
    Niszcz. 1.000
    Razem: 33.285

Agresor CyCeK [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    D.transp. 450
    L.myśliw. 23.164
    C.mysliw. 221
    Krazownik 5.893
    O.wojenny. 19
    Bombowiec 22
    Panc. 5.994
    Niszcz. 535
    Razem: 36.298

Agresor ITakCieDorwe [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 540

Agresor Umpa [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    So.szpieg. 6

Obrońca Mariano [Might] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 2.576
    D.transp. 486
    L.myśliw. 10.783
    C.mysliw. 135
    Krazownik 3.089
    O.wojenny. 1.792
    Recykler 2.340
    So.szpieg. 1.063
    Bombowiec 245
    Panc. 1.096
    Niszcz. 166
    G.Smierci 1
    Sat.slon. 300
    Razem: 24.072
    Obrona:
    Wyrz.rak 8.000
    L.laser 1.400
    C.laser 100
    Gauss 10
    Jon 50
    Plazma 30
    M.powloka 1
    D.powloka 1
    Razem: 9.592

...po 5 rundach:

Agresor Vincent [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    D.transp. 405 -91
    L.myśliw. 16.878 -7.722
    Krazownik 4.129 -236
    O.wojenny. 297 -3
    Bombowiec 395
    Panc. 2.123 -6
    Niszcz. 998 -2
    Razem: 25.225 -8.060

Agresor CyCeK [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    D.transp. 371 -79
    L.myśliw. 15.981 -7.183
    C.mysliw. 170 -51
    Krazownik 5.591 -302
    O.wojenny. 19
    Bombowiec 22
    Panc. 5.968 -26
    Niszcz. 535
    Razem: 28.657 -7.641

Agresor ITakCieDorwe [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 540

Agresor Umpa [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    So.szpieg. 3 -3

Obrońca Mariano [Might] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 12.457.963 metalu, 7.341.216 kryształu, 1.864.493 deuteru.

Agresor stracił łącznie 80.925.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 472.002.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 97.545.900 metalu i 50.155.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 1477,01%
    Z czego 238,02% z floty agresora, a 1238,99% z floty obrońcy.
    Bilans agresora (M: 51.987.863, K: 36.173.716, D: 278.493, P: 88.440).
    Bilans obrońcy (M: -285.749.763, K: -154.076.216, D: -36.768.493, P: -476.594).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85[/center]

POZDRO&POĆWICZ

The post was edited 3 times, last by umpa ().

• Najwięcej ma do powiedzenia ten co za przeproszeniem gówno zrobił ;) Pisanie przez UMPE, czy tam MAŁPE ciągle " majty w dół" to jednak widoczny brak dziewczyny :D Ale wiadomo, u Was w sojuszu homoseksualizm się szerzy :D

Pozdrawiam obrońce i szo , pomożemy ! :)
  • Freeky wrote:

Najwięcej ma do powiedzenia ten co za przeproszeniem gówno zrobił ;) Pisanie przez UMPE, czy tam MAŁPE ciągle " majty w dół" to jednak widoczny brak dziewczyny :D Ale wiadomo, u Was w sojuszu homoseksualizm się szerzy :D

Pozdrawiam obrońce i szo , pomożemy ! :)

posłuchaj klocku nie poleciałem bo nie chciałem :) a wstawienie zostałem poproszony;] coś jeszcze;]? nie znasz histori majty w dol to zamilcz

POZDRO&POĆWICZ
  • Twój ból jest dla Mnie rozkoszą:D i po to jest sojusz żeby sobie pomagać ale co Ty możesz o tym wiedzieć; ] nazywając Mnie waflem może sam nim jestes w realu :D? i teraz mówisz na Mnie jak na codzień inni ludzie na ciebie:D ?

Poćwicz :D

POZDRO&POĆWICZ

The post was edited 1 time, last by umpa ().

• Do mnie mówią panie doktorze :) a ćwiczyć dziś nie mogę...siłownia zamknięta, bo święto jest przypominam, bo cały czas siedzisz przy komputerze :P
  • Nie róbcie kefu w każdym temacie "cazador vs might/might vs cazador"....

Freeky poboli i przestanie na cholerę robicie z siebie baranów??

Graty Panowie pięknego Starcia... "Majty w dól" jak to mówią do samych kostek....

Marianowi SzO..... Ale to że wrzuciłeś te starcie do ST to ******* zagranie
  • "my Was" to chyba nie bardzo.... powinieneś napisać "oni Was". "oni" czyt. twoi sojusznicy

Najwięcej zamętu wprowadzają ci co nic konkretnego nie robią.....

Idę pozdro
  • Klasyka gatunku. Dobrze, że obrońca nie zorientował się wcześniej, jak się sprawy mają, bo pewnie w soju by się zmobilizowali i mogliby spróbować obronić swoją flotę. Wyszło, jak wyszło. Na szczęście dla agresorów. Gratulacje super procentu, super zysku. Mariano - odbudowy życzę!
  • Jakby nie patrzec wbilem sie do was chlopaki na sepa ale przygarneliscie mnie;d
    Zbyt duzo nie pomoglem bo mam tylko flote farmingowa ale ostatnimi czasy w ogole czasu na gre nie mam... studia... treningi... no brak czasu ;/ a dzieki takim akcja wiem ze zabawa jest na pierwszym miejscu;))

Dzieki wielkie za lot przetapiajcie tam bo zarobiliscie rowno :D
    Obroncy gratulacje postawy i odbudowy zycze;))
    Pozdr;))
    Powstawaj nieustannie, aż owce przemienią się w lwy.

• gratulacje. Piękne starcie zapewne poprzedzone odrobiną obserwacji. Mario krótko w naszym soju, ale pewnie jacyś obrońcy by się znaleźli. No ale reala nie przeskoczymy. Obrońcy SZO za zdrowe podejście. Atakierom gratki raz jeszcze

edit dla umpy:
    • nie ma takiego słowa jak pojedyńczy

The post was edited 1 time, last by zireael ().

• do przedmowcy - nie kazdy mieszka w tym kraju i/lub obchodzi postkomunistyczne swieta :)

pieknie panowie strzeliliscie :D szkoda ze zapa nie dostalem bo 1ss bym dorzucil :D
    czesiu ty lepiej paliwa pilnuj a nie troluj :D
    friki opanuj sie dziecko to tylko gra - zycze tobie (celowo z malej) podejscia takiego jak Mariano

oczywiscie obroncy zwlaszcza za postawe - szybkiej odbudowy

pozdro
  • jaska wrote:

do przedmowcy - nie kazdy mieszka w tym kraju i/lub obchodzi postkomunistyczne swieta :)

pieknie panowie strzeliliscie :D szkoda ze zapa nie dostalem bo 1ss bym dorzucil :D
    czesiu ty lepiej paliwa pilnuj a nie troluj :D
    friki opanuj sie dziecko to tylko gra - zycze tobie (celowo z malej) podejscia takiego jak Mariano

oczywiscie obroncy zwlaszcza za postawe - szybkiej odbudowy

pozdro
    Sam pewnie latasz na dzien kobiet z kwiatami po miescie, o ile masz do kogo tato :)
  • Wielkie gratulacje dla agresorow (zwlaszcza umpie za pancerniaki). Sz/o obroncy za postawe. Aha mariano nie wiem czy wiesz, ale to ja napuscilem cazador na ciebie za te (proby) loty(ów) na mnie... (joke)
    jeszcze raz gz i sz/o obroncy
  • jaska wrote:

do przedmowcy - nie kazdy mieszka w tym kraju i/lub obchodzi postkomunistyczne swieta :)

Boże widzisz i nie grzmisz, O_O jaska z tym postkomunistycznym świętem to chyba troszkę po bandzie poszedłeś. A ty Freeky wrzuć na luz, czepiasz się Umpy że na prośbę sojuszu wystawił RW a czytając twoje posty odnoszę wrażenie że ty na prośbę swojego sojuszu zostałeś forumową płaczką.
  • Nomoss wrote:

Wielkie gratulacje dla agresorow (zwlaszcza umpie za pancerniaki). Sz/o obroncy za postawe. Aha mariano nie wiem czy wiesz, ale to ja napuscilem cazador na ciebie za te (proby) loty(ów) na mnie... (joke)
    jeszcze raz gz i sz/o obroncy

Oj to pewnie następny jestem ja :) Gratulacje - troche przyfarciło że przy 2 próbie ściągnięcia moona księżyc 8k został zniszczony - no ale tak to już bywa. Najważniejsze ze odbudowa ruszy - Mariano się nie zniechęcił do gry i to się liczy.

Ps ciekawe co Caza chciał osiągnąć mając gsówke w sojuszu "Wiaara" - czyżby "zdobycie" statuów i ubicie takiego1?
    Ps 2 Umpcia zmień informatorów czy też dilerów bo daty z deka Ci się pomieszały. Starcie było z wczoraj nie z dziś i skąd info że mamy wam wypowiedzieć wojne? Chyba wiesz więcej ode mnie pomimo iż jestem w tym sojuszu
  • No ty w sumie tez nie masz sie z czego cieszyc bo z tego co wiem ( z niepotwierdzonych żródel ) to zezlomowaliscie tylko Cazadorowe konto.... nie wiadomo co o tym myslec ale gratulacje bo z tego co wiem ( tez z niepotwierdzonych zrodel ) to ktos prowadzi w wojnie wiec graty przewagi..... cos bede wiedzial wiecej to cos wiecej powiem