CAZADOR [CAZADOR] 5438,81% vs eXiTuS [eXiTuS] 3781,3% WYGRANA CAZADOR !

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cazador ma przewagę flot i to wykorzystał.
    Gracze Exitus padali jak muchy, z prostych akcji skan lot bum, czy to z lotki czy z przeniesionego moona nie ma znaczenia.
    Wiedzieli w każdym przypadku że agresor czai się w ich układzie a mimo to dali się podejść.
    Każdy z nas popełnia błędy bo taka jest natura ludzka.
    Gratulacje dla Cazadoru za wykorzystanie ich.
    Szkoda że nie mieliśmy czasu na jakąś odpowiedź.

Wesołych Swiąt dla wszystkich.
  • Witam wszystkich i dziekuje za wspolna zabawe w tej wojnie. Przez ciagle wtopy, nie moglem aktywnie uczestniczyc w wojnie, ale duchem wspomagalem swoj sojusz :E
    Wojna byla dosyc ciekawa, sporo sie dzialo, kilka flot padlo, moonow takze.
    Mam nadzieje, ze pogramy na tym uni jeszcze dlugo i jakos sprobujemy sie odgryzc =)

Oczywiscie Gratulacje dla zwyciezcow. Wasza aktywnosc byla ogromna, tak jak i przewaga flot.

Pozdrawiam i Wesolych Swiat zycze Wszystkim.
  • Gratki ID zakończenia wojny przed świetami :)

ITS nie wiem czemu wspominasz o przewadze flot - sam niejednokrotnie sie przekonałes że nie ilośc floty sie liczy
    a exitusy do niedawna posiadali całkiem przyzwoite floty
    no ale skan - lot - bum jak sam wspomniałeś, mówi za siebie :P

wszyscy kiedys wylądujemy w reckach :D

WESOŁYCH ŚWIĄT :)

edit- ZIUTEK EXITUS MOONY ZA ANTY POSTAWIŁ DLATEGO ŻADEN NIE PADŁ :p

The post was edited 1 time, last by pszczolkamaja ().

• Nie pozostaje mi nic wiecej jak pogratulowac zwyciestwa, wojna miala bardzo ciekawy i burzliwy jak dla mnie przebieg :D na zadnym uni nie widzialem jeszcze na swoim koncie tylu misji niszcz, co swiadczy o zaparciu i determinacji Cazadoru w dozeniu do celu, troszke za pozno wzielismy sie do roboty ale to nauczka na przyszlosc, pozostal maly niedosyt i lekki pretesje do siebie :D ale juz niestety po fakcie ;)

Wesolych swiat panowie i panie :D wreszcie zasluzony odpoczynek dla obu stron :)

Pozdrawiam ThisIsMadness aka Misqu
    Imposible is Nothing

u17-TOP 100-Spartan[Assassin],[Starkaos]
    u60-TOP 100-Dark Templar [Al-Qaida]
    u63-TOP 700^-Dark Templar 24ST
    u64-Top 100- TiM [VCP]
    Orion Top - 100 ON
  • Ja również gratuluje wygranej ;) szkoda wlasnie ze tak latwo dalem sie zrobic ale zmeczenie wyszlo :(
    Pozdro dla całego Exitus :D moze kiedys gdzies na innym uni sie zobaczymy , ja narazie wole odpoczywać od ogame :E
    no i Wesołych Świąt z dala od kompa :E

:fa: :fa: :fa: :D Atak is the only Way.! :D :fa: :fa: :fa: