Przyklejony TOP 7 ACS; utyty [Sp.Z.o.o] vs FuZzy i Netka i DjDoman i RZUR i Pietrzas [BGS] - 38767,67%

  • Draco [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 7 ACS; utyty [Sp.Z.o.o] vs FuZzy i Netka i DjDoman i RZUR i Pietrzas [BGS] - 38767,67%


    Pozwoliłem sobie zamienić wszędzie nick z newcomer (taki był w momencie starcia) na FuZzy.
    Jak to powiadają, jak wracać to z hukiem, a więc czas na wielki comeback ;) Dwa miesiące robienia astro, klepania gęsi i recków i oto efekt. Miał paść lamus, żeby zakończyć sprawę raz na zawsze, ale uciekł na urlop. Jako, że już dużo sił włożyliśmy w organizację czekaliśmy do końca, gdy oto ku naszemu zaskoczeniu zaatakował ktoś kogo się wgl nie spodziewaliśmy :E


    Jak to Pietrzas finezyjnie nazwał,
    "sztuczka ze spadającą kulką, pozdro dla kumatych ;)" I DJ'a który ją zdmuchnął :P


    Pozdro dla Utytego za kulturalne zachowanie, za co Tobie SzO :)

    Pietrzas napisał(a):


    Szkoda że lamiszon na urlop zwiał
    ale już zawracać wszystkiego było szkoda
    Pozdro dla sojka,buddy i wuja


    DJDoman napisał(a):


    Pozdro dla prawdziwych sojuszników z BGSu, oraz dla tych co po pijaku ataki puszczają


    RZUR napisał(a):


    ode mnie :
    - pozdro dla całego sojka byliście, jesteście i będziecie najlepszą ekipą :D
    - dla iwo mojej cudownej żonki
    - Dla Game aby ci szczęście w realu dopisywało
    - dla Darka za mile spędzone wieczory na pogawędce
    i wszystkich o których zapomniałem :D


    Netka napisał(a):




    FuZzy napisał(a):


    A ja bym chciał pozdrowić:
    -Makaana
    -TheFarmera
    -Kodiego sorki nie dałbym rady grać i tu i tu, mam nadzieje, że zrozumiesz ;)
    -Burze, wziąłbyś się za grę :E
    -wariatka
    -s7474
    Oraz sojka, wspólników akcji i tych którzy chcieliby być pozdrowieni ;)
    P.S. Szukam konta dla siebie, najlepiej eko :E



    Podkład i jedziemy :D


    Cały złom u nas :D

    Starcie z 2012-10-20 14:04:49 następujących flot:

    Agresor utyty [Sp.Z.o.o] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 333.333
    Panc. 50.000

    Agresor utyty [Sp.Z.o.o] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 1

    Obrońca FuZzy [BGS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 28
    D.transp. 4.890
    L.myśliw. 25
    C.mysliw. 14
    Recykler 9.779
    So.szpieg. 681
    St.kolon. 1
    G.Smierci 94

    Obrońca Netka [BGS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 99.542
    C.mysliw. 2.875
    Krazownik 1.221
    O.wojenny. 101
    Bombowiec 1.020
    Panc. 13.128
    Niszcz. 1.047
    G.Smierci 1

    Obrońca DjDoman [BGS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 200.000
    Krazownik 10.000
    Panc. 20.000
    Niszcz. 5.000
    G.Smierci 50

    Obrońca RZUR [BGS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 112.324
    C.mysliw. 115
    Krazownik 1.000
    O.wojenny. 100
    Panc. 10.000
    Niszcz. 3.500

    Obrońca Pietrzas [BGS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 201.211
    C.mysliw. 389
    Krazownik 20.147
    O.wojenny. 263
    St.kolon. 1
    Bombowiec 1.451
    Panc. 20.000
    Niszcz. 2.066

    ...po 5 rundach:

    Agresor utyty [Sp.Z.o.o] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor utyty [Sp.Z.o.o] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca FuZzy [BGS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 22 -6
    D.transp. 4.023 -867
    L.myśliw. 17 -8
    C.mysliw. 11 -3
    Recykler 8.315 -1.464
    So.szpieg. 312 -369
    St.kolon. 1
    G.Smierci 94

    Obrońca Netka [BGS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 73.127 -26.415
    C.mysliw. 2.342 -533
    Krazownik 1.199 -22
    O.wojenny. 101
    Bombowiec 1.020
    Panc. 13.128
    Niszcz. 1.047
    G.Smierci 1

    Obrońca DjDoman [BGS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 147.285 -52.715
    Krazownik 9.800 -200
    Panc. 20.000
    Niszcz. 5.000
    G.Smierci 50

    Obrońca RZUR [BGS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 83.032 -29.292
    C.mysliw. 97 -18
    Krazownik 971 -29
    O.wojenny. 100
    Panc. 10.000
    Niszcz. 3.500

    Obrońca Pietrzas [BGS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 147.987 -53.224
    C.mysliw. 318 -71
    Krazownik 19.739 -408
    O.wojenny. 263
    St.kolon. 1
    Bombowiec 1.451
    Panc. 20.000
    Niszcz. 2.066

    Obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 5.583.361.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 709.126.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 2.115.235.499 metalu i 1.761.531.800 kryształu.
    Potrzebnych 193.839 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 38767,67%
    Bilans agresora (M: -2.500.019.000, K: -2.333.340.000, D: -750.002.000, P: -5.583.361).
    Bilans obrońcy (M: 1.593.489.499, K: 1.578.397.800, D: -4.246.000, P: 3.167.641).
    *Przy założeniu że obrońca zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

    TOP1 solo + TOP1 ACS + top10 solo uni - w 6h - rekord ever?

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez FuZzy ().

  • hahah :D
    lama, a nie osieł :D
    Brawo dla ekipy złomującej - szkoda tylko, że trafiło na utytego
    "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
    u50 - OFF
    uDraco - ON
    Chatek_emeryt

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Chatek ().

  • FuZzy napisał(a):

    Jak to powiadają, jak wracać to z hukiem, a więc czas na wielki comeback

    Tak, tak, sobie wszystko przypisuj.
    Srał pies że to ja wszystko ogarniałem od samego początku do samego końca który jeszcze nie nastąpił bo sure trza jeszcze rozdzielić
    You wanna piece of me, boy??
    PB Solo: 7396,8%
    PB ACS: 38767,67%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Pietrzass ().

  • Akcja ładna, pomysł niecodzienny i wykonanie bardzo dobre. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
    Najlepsza była gadka na gg, że utyty się gdzieś obija :E

    Praktycznie bez szans na uniknięcie, bo mało kto się spodziewa takiego numeru, aczkolwiek osieł lameriada odstawił w locie na GSy :E

    Wszyscy pokończycie to kto mi Pzty będzie robił?? :0
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Igła ().

  • Lameriada.. :E

    Taki prezent mi na koniec zrobili a nie tak mialem konczyc :E Akcja doskonala nie myslaem ze ktos to zrobi tu na uni i to jescze na mnie :E .Sytcuajca raczej ciezka do przewidzenia lecz jeden fakt malej kulki mogl mnie troche oswiecic.Ale coz pogratulowal. ;) Lepiej ta sura tutaj niz u Jajcusa :XP:
  • oj,oj osiole ,osiole mój ulubiony na tym uni nie wiem coś Ty za sztukę odstawił. Aczkolwiek gdzie drwa rąbią tam wióry lecą . Ostatnio sporo latałeś i recki pełne wracały. Mam nadzieję że flotkę odbudujesz i jeszcze ją zobaczę w jakimś spektakularnym ST ! :gszo:
    Ekipce broniącej szczere :graty: Zawsze podobało mi się jak słabsi gracze potrafią się zgrać i powalczyć.
  • Akcja wzorowa,dużo trzeba było przygotowań i efekt jak widać,gratki się należą duże,choć Pietrzasa dalej nie lubie;) utytemu szo , a Chatekowi więcej rozeznania ,może zrozumie to co czyta ,albo zacznie czytać ze ta akcja to hicior tej uni,tak bym to nazwał .Pozdro dla znajomków:)
    Grałem na u-41 OFF ,u-63-OFF ,Jupiter-OFF,Pegasus-OFF Vega-OFF Cygnus-off
    Draco-OFF Japetus-off
  • akcja zanczna - choć jeszcze ci pietzras brakuje skilla aby mnie dopaść a twoje prostactwo i słoma z butów o tym świadczy.
    było jeszcze jak ostatnio wysłąć te gęsi na solara lub innego z mojego buddy co bym napewno nieprzeoczył.
    Jeden nieudacznik co mu życie przysłoniło ogejmem jara się jak dziecko neostrady na szynke ;]

    osiel wiem że szo nie będzie - szkoda tylko że takiemu lamusowi się udało - teraz to urusł w piórka że go trza będzie ponad kanałem szukać :E
    Sojusz : =N= , Żniw , ZS

    Best Solo Draco : Top4 uDraco 30.780,73 ]:-D ]:-D ]:-D
    Best ACS Draco : Top2 uDraco 88.017,80% Top6 uDraco 54.102,12% :D


    Draco : Top 3 Off
    Quantum : off - uleczony przez jasnowłosą :D :D :D

    Tal'mac Goauld. Na'noweia si'taia. Di'dak'dida ?
    Tal mal'tiak mal we'ia
    ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D
  • Goauld napisał(a):

    akcja zanczna - choć jeszcze ci pietzras brakuje skilla aby mnie dopaść a twoje prostactwo i słoma z butów o tym świadczy.
    było jeszcze jak ostatnio wysłąć te gęsi na solara lub innego z mojego buddy co bym napewno nieprzeoczył.
    Jeden nieudacznik co mu życie przysłoniło ogejmem jara się jak dziecko neostrady na szynke ;]

    osiel wiem że szo nie będzie - szkoda tylko że takiemu lamusowi się udało - teraz to urusł w piórka że go trza będzie ponad kanałem szukać :E

    Od razu widać żeś lama
    Nie po to poszły dwie stacji gęsi, na dwa różne kordy, od dwóch różnych graczy.
    Jestem więcej jak pewien że je widziałeś i to Ty cynk utytemu dałeś.
    Widać jaj brakło na lot i na u zwiałeś.
    A czemu szła stacja a nie atak? W razie wypuszczenia przez agresora zbyt dużej floty by dało się obronić, można zawsze zawrócić i większą podstawkę kombinować.

    PS.
    Co do mojego skilla to se oszczędź. Ponad pół roku mi w ukladzie siedzisz i gówno zrobiłeś (żeby nie było, mój fs lata tam cały czas na stacjonuj, nie myśl że Twoja obecność zmusiła mnie do zmiany nawyków).
    Tuptuś siedział dużo krócej ale udało mu się dwa razy mi PR wyzerować
    You wanna piece of me, boy??
    PB Solo: 7396,8%
    PB ACS: 38767,67%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Pietrzass ().

  • Pani i Panowie jak już pisałem akcja- miodzio :D za wytrwałość i konsekwencję w działaniu wielkie gratulacje się należą :graty: :brawo:
    a i przyjdzie kolej na Goaulda " title=";>">

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pdarek ().

  • bollo napisał(a):

    a Chatekowi więcej rozeznania ,może zrozumie to co czyta ,albo zacznie czytać ze ta akcja to hicior tej uni,tak bym to nazwał .

    Chatekow zrozumiał co przeczytał :P
    Bollowi więcej czasu na lekturę postów na draco i relacji Chatek - Utyty - może zrozumie czemu piszę tak, a nie inaczej;)
    fajniejsze RW były na uni ;]
    "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
    u50 - OFF
    uDraco - ON
    Chatek_emeryt

  • Pozdrowienia już były ale kilka słów jeszcze napiszę :D
    Gratulacje należą się Fuzziemu, że gęsi utrzymał i Pietrzasowi bo dużo serca i nerwów włożył aby to wszystko zagrało, jednakże uważam iż wszystkim uczestniczącym w akcji należą się gratki za wbicie z flotami w ten bardzo mały zakres czasu pomiędzy gąskami a wlotem Utytego bo przy lagach netu czasem i najbardziej dopracowana akcja może polec. Po za tym zrobił to sojusz uważany za lamy itd ( nie ma sensu wnikać ).Cieszy mnie, że pomimo tego akcja jest oceniana pozytywnie i chociaż raz osobiste niesnaski nie przodują ( przynakmniej na razie ) :D.
    Ja ślę :graty: dla Utytego za postawę bo to rzadkie i pokazuje klasę gracza
    Cóż do tej pory miałem jednego kolesia do złomu z GOE aby zakończyć grę ale niedawno doszedł nowy więc czas się troche wydłuży ]:-D ]:-D
  • Goauld napisał(a):

    akcja zanczna - choć jeszcze ci pietzras brakuje skilla aby mnie dopaść a twoje prostactwo i słoma z butów o tym świadczy.


    Tu się nie zgodzę akcji takiej jak ta nie widziałem na tym uni więc szacun się ekipie należy. Gratuluję pomysłu i wykonania. Osieł może jeszcze się zastanowisz i pograsz trochę bo jakoś nudno tu będzie bez Ciebie więc SzO życzę. Jeśli jednak nie to powodzonka w realu.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • gratulacje zgrania i wykonania ... pomyslu nie, bo nie inowatorski gdyz o tym sposobie wroble w roznych miejscach cwierkaly od bardzo dawna ale zabraklo wodza ktory by tych wszystkich emertytow (lacznie ze mna) zebral do kupy - stad wielkie graty za organizacje organizatorowi.

    Pozdrawiam

    Torquemada
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española
  • Pietrzass napisał(a):

    Tak, tak, sobie wszystko przypisuj.
    Srał pies że to ja wszystko ogarniałem od samego początku do samego końca który jeszcze nie nastąpił bo sure trza jeszcze rozdzielić
    Długo kazałeś mi czekać na tego focha...liczyłem, że zrobisz to jak przed wklejeniem posta Tobie pokazałem, ale nie... wyczekałeś :E

    Mogłeś już nie marudzić, chociaż ze względu na podział sury
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

    TOP1 solo + TOP1 ACS + top10 solo uni - w 6h - rekord ever?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FuZzy ().

  • Piekna akcja ale dziwie sie ze osiel sie na to nabral bo prawde mowiac grubymi nicmi to bylo szyte.
    Tak czy inaczej gratuluje a lamusowi szo i zemsty (dziwie sie ze to szczerze pisze)
    Ave Ja
    Ps dzieki za pozdro
  • ojjj Osielku moj Ty Osielku... kilka dni mnie nie było a Ty tu takie cyrki odstawiasz :E :p
    heh zezłomowanie Ciebie mnie dziesięciokrotnie bardziej boli coby mnie w rece spakowali :)

    i ja również nie wierzę że to piszę:

    1.Przyznaje racje jarolowi: zepnij Osiole poślady i odkuj cos wtopił a nie tu jakieś farmazony o końcu wypisujesz ;) daj że pan spokój :E

    2. Szczerze gratuluje Pietrzasowi i jego ekipie BGS :) bardzo ładna akcja, bardzo ładne zgranie 5+! no nie powiem - poza marudzeniem coś tam jeszcze potrafisz wykręcić :E

    Osielku wielkie Szo! a agresorom dobrego spożytkowania sury :E
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kobrowski ().

  • Graty graty dobre chopaki i Netka :) Szkoda, że nie dane mi było użyczy wam mojej floty tym razem.. ale jako, że zezłomował ją utyty, a wyscie go teraz dopadli to bardziej happy byc chyba nie moge :E
    Gratz
    Ja już ne wchodze na ogame, ta architektura mnie niedługo wykończy, obrazowo rzecz ujmujac juz nie tylko nie mam czasu sr..c, ale nie jem i nie mam nawet czym xD

    Miss ya

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BurzaP ().