Rav4

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kilka osób nieźle mi ostatnio truło, że jeszcze nie mam takiego tematu, więc voila :D

    Parę słów o mnie:
    Wbrew pewnym zasłyszanym historiom, nie mam na imię Toyota. Rodzice dali mi Rafał i tak już zostało
    Mam 25 lat i liczę na dalszy progress w tym temacie
    Urodziłem się w mieście zwanym Perłą Centralnej Polski - Radomiu :E
    Studiuję Finanse i Rachunkowość w Warszawie
    Swoją przygodę z Ogame zacząłem na U1, dopełzając tam swojego czasu do top10, ale to było dawno i świat był wtedy jeszcze czarno-biały
    Gdyby opierniczanie się było sportem olimpijskim, nawet nie chciało by mi się wystartować

    Zapraszam do zadawania pytań :)
  • Będę pierwsza!

    Edit:D
    Skoro już wyprzedziłam marcikową, to teraz mogę na spokojnie coś napisać :D

    Skąd się wzięła Toyota? O_O Na szczęście Twoi rodzice nie myśleli jak ta osoba co to wymyśliła:P

    A teraz bądźmy przez chwile bardziej...poważni ^^ (a przynajmniej spróbujmy -> /me robi poważną minę)
    Nie zadam pytania dlaczego GO a nie MOD, bo marcik mnie już uprzedziła, wredna bestyjka...

    No to tak...
    ciepło czy zimno?
    wiosna czy jesień? (bo lato i zima są za bardzo oklepane)
    Lubisz Warszawę? Dlaczego nie? ]:-D
    Pierwsza potrawa, która właśnie przyszła Ci do głowy to...?:>

    Na początek wystarczy :E

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • Asiaa napisał(a):

    Będę pierwsza! Brawo! :top1:

    Skąd się wzięła Toyota? O_O Na szczęście Twoi rodzice nie myśleli jak ta osoba co to wymyśliła:P Rav4 to taki model Toyoty, niektórym się bardziej kojarzy niż z "Rafał" :D

    No to tak...
    ciepło czy zimno? Zimno
    wiosna czy jesień? (bo lato i zima są za bardzo oklepane) Wiosna
    Lubisz Warszawę? Dlaczego nie? ]:-D Lubię, bo ma masę ciekawych i pięknych miejsc o których wiedzą nieliczni
    Pierwsza potrawa, która właśnie przyszła Ci do głowy to...?:> Kaczka saute z żurawinami

    Na początek wystarczy :E Pragnę jeszcze :D


    psotka napisał(a):



    Ulubiony kolor? Są dwa, zielony i pomarańczowy
    Ulubiona potrawa? Zupa cytrynowa
    Dlaczego GO nie Mod? Rzucałem monetą, wypadło na GO, ale może kiedyś też coś pomoderuję..?
    Jakie 3 rzeczy zabrałbyś na bezludna wyspę? Scyzoryk, lusterko (od razu zdementuję, że nie do przeglądania się!) i dobrą mapę żeglarską
    Morze czy Góry? Góry
    Zima czy lato? Zima

    wroce tu jeszcze ;p Czekam z niecierpliwością :)
  • Rav4 napisał(a):

    Asiaa napisał(a):



    Skąd się wzięła Toyota? O_O Na szczęście Twoi rodzice nie myśleli jak ta osoba co to wymyśliła:P Rav4 to taki model Toyoty, niektórym się bardziej kojarzy niż z "Rafał" :D
    No patrz, masz rację :D Ale mimo że znam samochód taki to nigdy nie miałam takiego skojarzenia ^^

    Pierwsza potrawa, która właśnie przyszła Ci do głowy to...?:> Kaczka saute z żurawinami
    Dość...niecodzienny wybór :D

    Na początek wystarczy :E Pragnę jeszcze :D

    Pragnij...Bo wróciłam :D

    psotka napisał(a):



    Ulubiony kolor? Są dwa, zielony i pomarańczowy
    Cóż za dyplomatyczna odpowiedź ]:-D A łososiowy gdzie?:>
    Ulubiona potrawa? Zupa cytrynowa
    Znów potrawa..wyjątkowa ^^

    Jakie 3 rzeczy zabrałbyś na bezludna wyspę? Scyzoryk, lusterko (od razu zdementuję, że nie do przeglądania się!) i dobrą mapę żeglarską
    Już my wiemy po co Ci to lustereczko :E



    Nowe..

    Rowiń zdania:
    Gdybym umiał latać, to...
    Gdybym był kobietą przez rok, to...
    Gdybym miał być zwierzęciem to chciałbym być...

    Miłego dnia :)

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • Rafał ale z Ciebie kobieciarz, same panie sie wpisuja :E
    Pokaż klate bo nie wiem czy warto fatygowac sie z pytaniami :*



    Chodzą pogloski, ze juz nie grasz, ktore uni najlepiej wspominasz?
    Utworek do ktorego czesto wracasz?
    Jaki masz sposob na doła?

    pozdrawiam
    Obgadujesz mnie za plecami? O, to świetnie, jesteś w idealnej pozycji, żeby pocałować mnie w .... :*

  • Asiaa napisał(a):

    Rav4 napisał(a):

    Asiaa napisał(a):



    Skąd się wzięła Toyota? O_O Na szczęście Twoi rodzice nie myśleli jak ta osoba co to wymyśliła:P Rav4 to taki model Toyoty, niektórym się bardziej kojarzy niż z "Rafał" :D
    No patrz, masz rację :D Ale mimo że znam samochód taki to nigdy nie miałam takiego skojarzenia ^^ No widzisz, a niektórzy mają :D

    Pierwsza potrawa, która właśnie przyszła Ci do głowy to...?:> Kaczka saute z żurawinami
    Dość...niecodzienny wybór :D Tu nie było miejsca na wybór, miała być pierwsza to jest pierwsza :)

    Na początek wystarczy :E Pragnę jeszcze :D

    Pragnij...Bo wróciłam :D Mrrr :*

    psotka napisał(a):



    Ulubiony kolor? Są dwa, zielony i pomarańczowy
    Cóż za dyplomatyczna odpowiedź ]:-D A łososiowy gdzie?:> Nie ma takiego koloru!
    Ulubiona potrawa? Zupa cytrynowa
    Znów potrawa..wyjątkowa ^^ Najlepsze potrawy to takie których nie jada się na codzień :)

    Jakie 3 rzeczy zabrałbyś na bezludna wyspę? Scyzoryk, lusterko (od razu zdementuję, że nie do przeglądania się!) i dobrą mapę żeglarską
    Już my wiemy po co Ci to lustereczko :E Pomaga w rozpalaniu ognia i można nim błyskać na przepływające statki, ale zdaję sobie sprawę że Ty byś się pewnie tylko przeglądała w razie gdyby wyspa nie okazała się taka bezludna ;>



    Nowe..

    Rowiń zdania:
    Gdybym umiał latać, to... Przeleciałbym (sic!) cały świat wzdłuż i wszerz
    Gdybym był kobietą przez rok, to... Korzystałbym :D Ale srsly, tylko rok..?
    Gdybym miał być zwierzęciem to chciałbym być... Godzillą. Ale i tak pewnie bym został leniwcem :E

    Miłego dnia :) Wzajemnie :)


    Lethal Kiss napisał(a):

    Chodzą pogloski, ze juz nie grasz, ktore uni najlepiej wspominasz? Ale tendencyjne pytanie! Oczywiście Electrę, tam grałem najdłużej i miałem szczęście grać w znakomicie zgranym sojuszu, zarządzanym przez taką jedną sympatyczną babeczkę ;]
    Utworek do ktorego czesto wracasz? Jeśli musiałbym wybrać jeden, to chyba Marillion - Lavender
    Jaki masz sposob na doła? Moja antydepresyjna playlista na YT :)

    pozdrawiam Ja również.
  • Hej ]:-D

    dokoncz zdania :

    Najbardziej lubie gdy ...

    Nigdy nie zapomne ...

    Zawsze bede zalowac, ze ...

    Jestem ...

    Kiedy nikt nie widzi ...

    Mysle, ze starczy na dzis . Dobranoc ;P



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Lethal Kiss napisał(a):

    Chodzą pogloski, ze juz nie grasz, ktore uni najlepiej wspominasz? Ale tendencyjne pytanie! Oczywiście Electrę, tam grałem najdłużej i miałem szczęście grać w znakomicie zgranym sojuszu, zarządzanym przez taką jedną sympatyczną babeczkę ;]
    babeczke to mozesz sobie upiec :wrr:
    [/quote]


    Zmienilbys cos w swoim życiu , gdybys mogl cofnąć czas?
    Obgadujesz mnie za plecami? O, to świetnie, jesteś w idealnej pozycji, żeby pocałować mnie w .... :*

  • marcik napisał(a):


    Najbardziej lubie gdy ... tu nie można o takich rzeczach pisać ]:-D

    Nigdy nie zapomne ... jak w dzieciństwie zamknąłem się w szafie ka kilka godzin :E

    Zawsze bede zalowac, ze ... zacząłem palić

    Jestem ... niepowtarzalny

    Kiedy nikt nie widzi ... nie no marcik przeginasz z tymi pytaniami...


    Lethal Kiss napisał(a):


    Zmienilbys cos w swoim życiu , gdybys mogl cofnąć czas? Tak, zdecydowanie parę rzeczy bym zmienił
  • wolisz...

    basen czy łóżko ?
    Najbardziej zwariowana rzecz jaka Cie spotkała to ?
    optymista czy pesymista?
    ostatnia rzecz przed śmiercią która chciał byś zrobić to ?
    blondynka czy brunetka? długie czy krótkie włosy ?
    wymarzony Biust u kobiety? (sprecyzuj to rozmiaru)


    Pozdrawiam :Kwiat:

    POZDRO&POĆWICZ
  • umpa napisał(a):

    wolisz...

    basen czy łóżko ? Basen
    Najbardziej zwariowana rzecz jaka Cie spotkała to ? Ucieczka przed policją w paryskim metrze :E
    optymista czy pesymista? Niepoprawny optymista
    ostatnia rzecz przed śmiercią która chciał byś zrobić to ? Wejść na K2, potem mogę zamarzać i spadać w przepaście
    blondynka czy brunetka? długie czy krótkie włosy ? Kolor bez znaczenia, byle nie jakiś fiolet albo zielony. Długie włosy
    wymarzony Biust u kobiety? (sprecyzuj to rozmiaru) Nie ma takiego, po prostu musi pasować

    Następnego nie komentuję.
  • Lethal Kiss napisał(a):

    Rav4 napisał(a):


    wymarzony Biust u kobiety? (sprecyzuj to rozmiaru) Nie ma takiego, po prostu musi pasować


    Czyli musi byc spory bo dlonie masz duże :E Nadinterpretacja ;)


    1. Dlaczego nie lubisz wiskacza? Jestem patriotą i wspieram tylko polski przemysł spirytusowy. Poza tym whisky? Daj spokój, rude to to jakieś na myszach pędzone...
    2. Umiesz tanczyc? Jeśli pytasz o taniec towarzyski to coś tam potrafię, natomiast jeśli chodzi o jakieś gibanko w klubach to tylko jak się napiję :E
    3. Co sądzisz o nowym podatku od deszczu ? ]:-D Myślę, że pomysł ten doskonale odzwierciedla sytuację w kraju - komediodramat
  • witam

    miałem okazje Cie poznać więc pozwolę sobie na małe co nie co :D



    Ile godzin poświęcasz na sen? (bo kika złomów dostałeś w nocy XD )
    Dlaczego zostałeś GO, co Cię skłoniło do tego?
    Jaką masz opcje polityczną?
    Czym się zajmujesz na co dzień oprócz studiowania?
    Piwo czy wódka ?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez typhoon ().

  • typhoon napisał(a):

    witam Powitać sojusznika :D
    Ile godzin poświęcasz na sen? (bo kika złomów dostałeś w nocy XD ) Aktualnie poświęcam go wystarczająco, żeby złoma nie dostać ;)
    Dlaczego zostałeś GO, co Cię skłoniło do tego? Zaczęło mi się nudzić granie i potrzebowałem nowego wyzwania :)
    Jaką masz opcje polityczną? Nie mam konkretnej opcji której się trzymam, przed wyborami raczej (naiwnie) studiuję programy wyborcze każdego kandyta lub partii i na tej podstawie podejmuję decyzje. Niestety zaskakująco niski poziom polskiej polityki ostatnio skłania mnie do olewania tego tematu całkowicie.
    Czym się zajmujesz na co dzień oprócz studiowania? Forex i ostatnio trochę poker :E
    Piwo czy wódka ? Wódka, zdecydowanie.
  • 1. Jaki masz pomysl na życie?
    2. Twój najdziwniejszy sen?
    3. Pierwsze co robisz po wlaczeniu laptopa to?
    4. Jakie związki preferujesz ( singiel, typowo dla sexu czy z mysla o małzenstwie?)
    5.Wierzysz w Mikolaja? ;P
    6.Wygrałes kiedys Big Milka ? ]:-D
    Obgadujesz mnie za plecami? O, to świetnie, jesteś w idealnej pozycji, żeby pocałować mnie w .... :*

  • :D hej

    Przestaniesz latać na bunkry?
    Jak minął Ci dzionek?
    Ulubiona liczba?
    Czego się boisz? - oprócz mnie :D

    PA :D

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Podstawowe pytanie którego nikt jeszcze nie zadał:

    Parówki z ketchupem czy z musztardą? :D
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • Lethal Kiss napisał(a):

    1. Jaki masz pomysl na życie? Odpowiem jak go będę miał.
    2. Twój najdziwniejszy sen? Gonił mnie Alf zjadający dzieci. Do tej pory pamiętam jak mnie dorwał na schodach do mieszkania i jak po przebudzeniu sprawdzałem czy mam brzuch cały...
    3. Pierwsze co robisz po wlaczeniu laptopa to? Wbrew krążącym opiniom nie jest to redtube :E Wiadmości, poczta i machloje w Excelu, a od startu Quantum przoduje Skype, ogame i facebook.
    4. Jakie związki preferujesz ( singiel, typowo dla sexu czy z mysla o małzenstwie?) Na razie mi dobrze jako singiel, ale jak powiedziała moja babcia na zeszłorocznej Wigilii: "Latka lecą i trzeba by się ustatkować" :E
    5.Wierzysz w Mikolaja? ;P No pewnie! Kto nie wierzy w Mikołaja ten faja!
    6.Wygrałes kiedys Big Milka ? ]:-D I to nie raz!


    Madzia napisał(a):

    :D hej

    Przestaniesz latać na bunkry? Wcale nie śmieszne! Wcale! :E
    Jak minął Ci dzionek? Doskonale, dziękuję, a Tobie? :)
    Ulubiona liczba? 69 ]:-D
    Czego się boisz? - oprócz mnie :D Boję się, że moimi ostatnimi słowami w życiu będą "Ja tego nie zrobię? No to patrz!" :E

    PA :D Do zo! :)


    nazghull napisał(a):

    Podstawowe pytanie którego nikt jeszcze nie zadał:

    Parówki z ketchupem czy z musztardą? :D Z majonezem, i dwa jajka na twardo :D
  • Oj tam :D śmieszne, śmieszne ^^
    Mój dzień, rutynowo, bez większych ochów i achów :P
    69 to moja liczba :P

    :D Co Ci się podoba lub nie w Twoim życiu? Czy chcesz to w jakiś sposób zmienić? Dlaczego? :P
    Największe marzenie?
    Największe odkrycie? :P

    ^^

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    Oj tam :D śmieszne, śmieszne ^^
    Mój dzień, rutynowo, bez większych ochów i achów :P
    69 to moja liczba :P Pokaż zaświadczenie że należy do Ciebie :D

    :D Co Ci się podoba lub nie w Twoim życiu? Czy chcesz to w jakiś sposób zmienić? Dlaczego? :P Podoba mi się niezależność jaką się aktualnie cieszę i nie chcę tego zmieniać za żadne skarby!
    Największe marzenie? Jest ich cała lista. Mogę zdradzić najbliższe - Dodge Challenger 440 R/T z roku '70, koniecznie biały, oraz przejechanie nim paru tysięcy kilometrów po amerykańskich bezdrożach :)
    Największe odkrycie? :P Pamiętam jak na studiach odkryłem, że całkiem nieźle mi idzie gotowanie ^^

    ^^
  • puk puk:>

    Czy ktoś tu czasem nie narzekał na brak zainteresowania tematem?:>

    Twoje ulubione pytanie...
    Czy chciałbyś zmienić coś w swoim życiu, a jeśli tak to co i dlaczego? :D :D :D

    A teraz coś z innej serii:
    Kontynuując temat co zaczęłam kiedyś - chciałbyś być kobietą na stałe?
    Ulubiony kolor?
    Pierwszy przedmiot, który przychodzi Ci do głowy to..?

    Paaa:)

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • Asiaa napisał(a):

    puk puk:> Kto tam? :)

    Czy ktoś tu czasem nie narzekał na brak zainteresowania tematem?:> No coś ostatnio nikt się mną nie interesuje :E

    Twoje ulubione pytanie...
    Czy chciałbyś zmienić coś w swoim życiu, a jeśli tak to co i dlaczego? :D :D :D Ale to pytanie już było! Ale niech Ci będzie, odpowiem: kilka rzeczy bym zmienił :)

    A teraz coś z innej serii:
    Kontynuując temat co zaczęłam kiedyś - chciałbyś być kobietą na stałe? Nie bo to się wiąże z sikaniem na siedząco. Nie przehandluje tego nawet za wielokrotny orgazm!
    Ulubiony kolor? To też już było :D Ale chyba mi się odmieniło bo teraz lubię czerwony jak Ferrari którym kiedyś będę śmigał ;>
    Pierwszy przedmiot, który przychodzi Ci do głowy to..? Właśnie weszła mi w pole widzenia woda mineralna niegazowana, no więc chciał nie chciał to właśnie ona wygrała.

    Paaa:) Pa ;)
  • :D Rav wielkoludzie :*

    Co u Ciebie?
    Jak tam po zlocie?
    Jesteś z niego zadowolony?
    Z kim spędziłeś najwięcej czasu podczas zlotu?

    :* pa

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Rav4 napisał(a):

    Asiaa napisał(a):

    puk puk:> Kto tam? :)

    Czy ktoś tu czasem nie narzekał na brak zainteresowania tematem?:> No coś ostatnio nikt się mną nie interesuje :E

    Twoje ulubione pytanie...
    Czy chciałbyś zmienić coś w swoim życiu, a jeśli tak to co i dlaczego? :D :D :D Ale to pytanie już było! Ale niech Ci będzie, odpowiem: kilka rzeczy bym zmienił :)

    A teraz coś z innej serii:
    Kontynuując temat co zaczęłam kiedyś - chciałbyś być kobietą na stałe? Nie bo to się wiąże z sikaniem na siedząco. Nie przehandluje tego nawet za wielokrotny orgazm!
    Ulubiony kolor? To też już było :D Ale chyba mi się odmieniło bo teraz lubię czerwony jak Ferrari którym kiedyś będę śmigał ;>
    Pierwszy przedmiot, który przychodzi Ci do głowy to..? Właśnie weszła mi w pole widzenia woda mineralna niegazowana, no więc chciał nie chciał to właśnie ona wygrała.

    Paaa:) Pa ;)

    To ja! Pamiętasz? =)

    Ja się zainteresowałam! To za mało? ;(

    Wiem, że pytanie było, ale chciałam Cię...podenerwować ;P

    Hmmm, skoro wielokrotny orgazm nie jest w stanie wygrać, to chyba ja muszę zostać facetem :quasi:

    Widzisz? Dobrze, że zapytałam o kolor :D Ma się to wyczucie ^^ Skąd taka zmiana?

    Lepsza jest gazowana! Zły wybór, ale pierwsza rzecz to pierwsza.

    Jaką muzyczkę byś polecił na dzisiejszy zły dzień?

    Madzia napisał(a):

    Z kim spędziłeś najwięcej czasu podczas zlotu?

    ]:-D
    Dobre pytanie x_x

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • Madzia napisał(a):

    :D Rav wielkoludzie :* Cześć maluchu! :*

    Co u Ciebie? Wszystko świetnie, wręcz bym powiedział rewelacyjnie! A u Ciebie? :)
    Jak tam po zlocie? Rzekłbym iż dawno nie czułem się tak wspaniale, bynajmniej nie ze względów gastrycznych :E
    Jesteś z niego zadowolony? Oj i to bardzo! ^^
    Z kim spędziłeś najwięcej czasu podczas zlotu? Ze świetnymi ludźmi ale Kasia321 i tak Ci powie lepiej z kim :E

    :* pa Do zo! :)


    Asiaa napisał(a):

    Rav4 napisał(a):

    Asiaa napisał(a):

    puk puk:> Kto tam? :)

    Czy ktoś tu czasem nie narzekał na brak zainteresowania tematem?:> No coś ostatnio nikt się mną nie interesuje :E

    Twoje ulubione pytanie...
    Czy chciałbyś zmienić coś w swoim życiu, a jeśli tak to co i dlaczego? :D :D :D Ale to pytanie już było! Ale niech Ci będzie, odpowiem: kilka rzeczy bym zmienił :)

    A teraz coś z innej serii:
    Kontynuując temat co zaczęłam kiedyś - chciałbyś być kobietą na stałe? Nie bo to się wiąże z sikaniem na siedząco. Nie przehandluje tego nawet za wielokrotny orgazm!
    Ulubiony kolor? To też już było :D Ale chyba mi się odmieniło bo teraz lubię czerwony jak Ferrari którym kiedyś będę śmigał ;>
    Pierwszy przedmiot, który przychodzi Ci do głowy to..? Właśnie weszła mi w pole widzenia woda mineralna niegazowana, no więc chciał nie chciał to właśnie ona wygrała.

    Paaa:) Pa ;)

    To ja! Pamiętasz? =) Coś mi się kiedyś obiło o uszy :*

    Ja się zainteresowałam! To za mało? ;( A czy ktoś tu pisał że za mało? :)

    Wiem, że pytanie było, ale chciałam Cię...podenerwować ;P Mnie bardzo ciężko zdenerwować ^^

    Hmmm, skoro wielokrotny orgazm nie jest w stanie wygrać, to chyba ja muszę zostać facetem :quasi: Pamiętaj że wtedy będziesz musiała myśleć o seksie 99% czasu

    Widzisz? Dobrze, że zapytałam o kolor :D Ma się to wyczucie ^^ Skąd taka zmiana? Pod wpływem ;]

    Lepsza jest gazowana! Zły wybór, ale pierwsza rzecz to pierwsza. Bąbelki mnie laskoczą w podniebienie, wolę niegazowaną.

    Jaką muzyczkę byś polecił na dzisiejszy zły dzień? Dla mnie Queen jest dobre na wszystko, więc chyba to: Queen - Flash

    Madzia napisał(a):

    Z kim spędziłeś najwięcej czasu podczas zlotu?

    ]:-D
    Dobre pytanie x_x Wcale nie dobre!