[AMD] bryk vs Phoenix [BTC] - 82829,73%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No nareszcie mogę pogratulować :* w interesach liczy się kasa ^^ sentymentów brak :* to jest przykład super gracza ^^ kol. na dorobku oszczędza,a leje mądrusiów z górnej półki :* uważaj na siebie i dalej kasuj tych mądrusiów z górnej półki :* powodzenia ^^
  • Jest i mój faworyt z godnym starciem świetna flota jeszcze tylko czekam na jedno jedyne złomowanie z twoim udziałem ale wiem że nie karzesz długo czekac mysle ze wszyscy wiedza o co chodzi postawie ci skrzynke wódki jak spakujesz mrocznego najuczciwszych zasiadaczy tego konta...% masakra zaczynasz dominować na uni...
    Proteusz(E..S..Z) vs STILGAR(B.D) - 3926,82% + zbiórka-TOP 4 SOLO-Personal Best Solo...
    Proteusz(E..S..Z), vince1500(BlackSun) vs Proof(7dt) - 2120,69% + zbiórka-Top 6 ACS...Personal Best ACS
  • Gratulacje akcji, i procentu

    flota obrońcy ładnie spakowana

    TOP 2 solo jest i tak trzymaj

    ps. piękna flotka ;)
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • -Proteusz- napisał(a):

    Jest i mój faworyt z godnym starciem świetna flota jeszcze tylko czekam na jedno jedyne złomowanie z twoim udziałem ale wiem że nie karzesz długo czekac mysle ze wszyscy wiedza o co chodzi postawie ci skrzynke wódki jak spakujesz mrocznego najuczciwszych zasiadaczy tego konta...% masakra zaczynasz dominować na uni...

    hehehe proteusz zawsze miałeś bujną wyobraźnie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez h5n1. ().

  • Gratulacje Bryk - AMD pokazuje jak się powinno grać w ogame bez dwóch zdań :) Piekne RW, piękna flota, zysk też przedni - nic tylko pogratulować. Feniksowi SzO - byłeś aktywnym, dobrym graczem - ciekawe czy równie aktywnie staniesz na nogi.
  • gratulacje dla Bryk-a , to tyle co należałoby powiedzieć, pogratulować, podziwiać, jednym słowem uczyć się, natomiast co do zezłomowanego to raczej niewiele jest do powiedzenia w takiej sytuacji, ze wszystkich wypowiedzi widać brak poparcia , wsparcia, raczej SZO i byo
    pozdro
  • oj chyba jedna z większych flot padła...

    i obrońca fs na pz słał, hmm kolonizuj lepsze jak ma się np max planet wtedy za nic nikt nie wyłapie kiedy flota wraca jeśli nie zna godziny startu i szybkości lotu...

    graty top1 z tego co wyczytałem i przemyślanego przetopu ;)
  • coraz lepsi gracze padają :( teraz tylko czekać na kogoś z top 3 :P gratulacje miażdżącego procentu ;) obrońcy czego sobie życzy- umiejętności są więc miło by było jeszcze kiedyś w jakimś ST zobaczyć :)
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • Obudziłem się po weekendzie patrze w ST a tu tyle cyferek w jednym st xDD
    Gratulacje zdjęcia solidnej floty i niezłego obłowienia się.... Domyślam się że poleciała całość " title=":>">
    Obrońcy grania eko i spokojnej emerytury.
    Ale czemu agresor uciekła na urlop?:P
    U8-top 150 4+kk (off)

    U31-top 140 4.2kk (off)

    U18-top 25 13.5kk (Uni Fusion)

    U67- top 150 35kk (off)

    U Fenrir top 50 (on)

    U Xanthus top 400 (on)
  • czekałem czekałem i się doczekałem ...
    Jak nie dawno każdy powinien pamietać Phoenix zezłomował jedno z kont pirackich - dokładniej czarny charakter na którym grał jego jeden z najlepszych znajomych andyskorpion vel sandman - czyli push
    i mozna teraz powiedzieć że SPRAWIEDLIWOŚĆ istnieje .... Bryk pokarał go za tamto oszustwo najmocniej chyba jak idzie czyli złom
    DZIĘKUJE ci za to ST
    I życzę ci kolejnych ST na "uczciwych" tego uni !!
    Obrońcy ...hmmm ... zeby przejrzał swoje sumienie
  • To i ja się wpiszę, bo procek jakiś tam jest ;P Gratki jeszcze raz, teraz będziesz mógł rwać nie tylko na 180k puszek, ale i na 80k % :), aż strach myśleć jak będziesz top 1 :D

    PB
    SOLO
    - 5376,02%
    TOP :top1: SOLO Andromeda 4153,22% stan na dzień 05.03.2012r.
    ACS - TOP 5 Andromeda 6585,56 stan na dzień 13.05.2012r.
  • % jakoś mnie nie zachwyca - na tym uni stało się to już normą że padają tak duże rw (można się przyzwyczaić)
    opis w twoim stylu - tzn w sumie brak opisu a szkoda lepiej by się to czytało niż oglądało rw
    floty tylko ci pozazdrościć - możliwości ogromne
    o ogame wiesz już chyba wszystko.. + to co w tej grze najważniejsze wyczucia ci nie brakuje, więc z taką flotą zapewne daleko zajdziesz
    jedno co mnie tylko martwi sąsiedzie,że ze dużo sąsiadów z szyldem AMD w moich okolicach - jak się z wami nie "zaprzyjaźnię", zapewne prędzej czy później będę wyglądał gorzej niż na tej emotce :E

    co do rw - wypada pogratulować, jeden mniej na uni który może mi oko podbić 8-)
    :bdb:

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • Gratuluję Bryku udanej akcji i wykorzystania potencjału swojej floty. Phoenix Tobie życzę Szo i nie rezygnuj, na u 44 wpadłeś jak dobrze pamiętam z niezapowiedzianą wizytą do mnie ze 2 razy, cóż ale taka gra. Szkoda tej floty kilka wlotów nią zrobiłeś (mniej lub bardziej czystych w ocenach co niektórych osób). Mam nadzieję że jakoś się odbudujesz lub przesiądziesz na nowe konto. A ja czekam niecierpliwie na mega starcie BTC z top graczami bo wydaje mi się że to tylko kwestia czasu. a kto komu da złoma to zależy chyba tylko i wyłącznie od tego która strona popełni pierwsza błąd