[AMD] bryk vs Phoenix [BTC] - 82829,73%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • White Adam napisał(a):

    Nic nie poradzę na to, że jesteś małym człowiekiem, który uważa, że szanować można jedynie sojuszników, a po wrogach można jechać jak się chce.

    Nie posądzam tego starcie o push, bo widziałem na własne oczy co się działo.

    Mam pełną świadomość, że jeśli dam ciała, to The0ne, Bryk, Who, Dargoth, każdy poza BTC mnie zezłomuje.
    Działa to w drugą stronę, jeśli którykolwiek z nich popełni błąd, wykorzystam go.

    Niestety sztuka ta nie wyjdzie z Tobą, bo umiesz jedynie pisać bzdury na forum, a nie masz odwagi grać wraz z nami na tym uni. Kont nieobsadzonych jest bez liku, więc nie masz najmniejszego wytłumaczenia.
    oj nie rozsmieszaj mnie, zaplacilbym by grac z wami na u67 ale na moim koncie nie na jakims nowym kupionym, ja zrobilem swoje od 0 i niewymienilbym go na zadne.

    zrszta juz nieraz mowilem ze wolalbym u67 niz u66, bo u nas nie ma tylu celow, a i znajac siebie tez bym i bryka i theone skanowal, bo ja zawsze jestem opozycja wobec najsilniejszych, z tym ze bankowo bym nie trzymal z mrocznym :)
  • twardy napisał(a):

    White Adam napisał(a):

    Szacunek dla Bryka i jego sojuszników. Jednak współczuję wam waszych forumowych popleczników, jakbym miał takich kibiców, byłoby mi autentycznie wstyd.
    koles ale jestes smieszny, najpierw przy ST na malarzu sugerowales ze bryk to pusher, i to jeszcze przekrojowo do worka pusherow wrzuciles theona, no nie wprost ale wrzuciles text typu ze zachowuja sie jak krtacze bo uczciwi gracze by sie inaczej zachowywali, pewno jak mroczny co nie ?:P

    a teraz widze ze podlizujesz sie brykowi i sojusznika ?, to co juz nie sa pusherami? przeciez twoj wodz nadal twierdzi ze to oszusci? a ty teraz do nich szacunek ?:P

    jestes poprostu smieszny, jak od poczaku byles, a co do mnie to jak pisalem ze mrocznego i i ferajne po unifusion naucza grac uczciwie to tak wlasnie ucza, gdzie koles po chyba juz ponad pol roku wlasciwie stoi z punktami w miejscu mimo ze skanuje tu na u67 chocby mnie jak szalony, a w tym czasie theone i bryk prawie 2x zwiekszyli moc swojego konta z czego kolo polowy czasu uni siedzieli na urlopach, w twoj miszcz nawet 30 min od gry sie nie odrywal :)

    trzymaj nadal sztame z mrocznutkim, nie udawaj falszywego szacunku, jestem pewny ze wczesniej czy pozniej za twoj "szacunek" bryk i the one ci podziekuja umieszczajac cie tam gdzie twoje miejsce czyli w reckach :)

    a ja sie brykowi ani thenowi nie potrzebuje podlizywac oni sa poprostu lpsi od mrocznych ilu by nie gralo na tym koncie o nazwie mroczny, choc nie uwazam wcale ich ja wyjatkowych bo i od nich sa tu lepsi albo moze juz byli, bo cale zycie w te grac sie nie da :)

    takze wspolczuc brykowi mozna by takiego lizusa jak white adam bo ten juz nie wie komu wazlina sadzic :)

    Powiem tak, człowieku idź się już leczyć, skanuje często topke, a jak ciebie ostatni raz zeskanowalem to od razu pw dla kogo skanuje..... wszęzie widzisz spisek na swoją osobe, patrz, ja też nie przepadam za niekótrymi rzeczami, ale z jednej strony uczepiłeś się mrocznego i B.D. na u66. a na u67 Triady, a z drugiej striony TY ciśniesz wazeline pod każdym STkiem Speciala vel Eliego, wietrzenie spisku czy coś, ty masz juz paranoję i nie wiesz co robisz, jak nie wiesz o czym mówie to przejrzyj sobie swoje posty, uważasz że B.D. to pusherzy i nie pamiętam co juz nawet, a na loty zapraszasz speciala z B.D., nie wiem czy ze mna jest cos nie wporządku czy ty jestes konkretnie [ciach] człowiekiem bo piszesz jedno a robisz w ogóle coś innego, mam gdzieś na gg naszą rozmowę, wierzysz w takie bzdety jak mroczny ci napiszę że sie nie myje, chłopie jak on ci napisze że jest papieżem to też w to uwierzysz? Znowu złoma dostaniesz, jeśli Mroczny cię złapie na bfsie(nic więcej nie muszę dodawać bo pewnie będziesz miał swoje teorie, a wszyscy wiedza że nie da się zrobic top 1 na samych BFSach bez żadnych innych lotów szczególnie że dziwnym trafem ostatnio nic nie znalazł godnego STka dla siebie a wszyscy jakos znajdują) to znowu będziesz z jednej strony jeździł na B.D. a z drugiej strony lizał sie specialowi, nie bronię żadnego sojuszu, ale dla ciebie najlepszą terapia byłoby odłączenie od internetu bo co jak co ale coś w tobie nie tak i założe sie że dużo ludzi przyzna mi rację + jeszcze twoje loty po trzeciej bo nie umiesz sobie ataku upilnować

    //Proszę bez pseudowulgaryzmów.
    //Asiaa
  • Chyba każdy wie, że twardy ma ze sobą jakiś problem :)

    Zaelot, twardy... to są takie "Gwiazdy" forumowe.

    Edit: Tak, tak - cziterek :) Ehh... jaki ty słaby jesteś :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ==Webber== ().

  • bitwa44 napisał(a):

    twardy napisał(a):

    White Adam napisał(a):

    Szacunek dla Bryka i jego sojuszników. Jednak współczuję wam waszych forumowych popleczników, jakbym miał takich kibiców, byłoby mi autentycznie wstyd.
    koles ale jestes smieszny, najpierw przy ST na malarzu sugerowales ze bryk to pusher, i to jeszcze przekrojowo do worka pusherow wrzuciles theona, no nie wprost ale wrzuciles text typu ze zachowuja sie jak krtacze bo uczciwi gracze by sie inaczej zachowywali, pewno jak mroczny co nie ?:P

    a teraz widze ze podlizujesz sie brykowi i sojusznika ?, to co juz nie sa pusherami? przeciez twoj wodz nadal twierdzi ze to oszusci? a ty teraz do nich szacunek ?:P

    jestes poprostu smieszny, jak od poczaku byles, a co do mnie to jak pisalem ze mrocznego i i ferajne po unifusion naucza grac uczciwie to tak wlasnie ucza, gdzie koles po chyba juz ponad pol roku wlasciwie stoi z punktami w miejscu mimo ze skanuje tu na u67 chocby mnie jak szalony, a w tym czasie theone i bryk prawie 2x zwiekszyli moc swojego konta z czego kolo polowy czasu uni siedzieli na urlopach, w twoj miszcz nawet 30 min od gry sie nie odrywal :)

    trzymaj nadal sztame z mrocznutkim, nie udawaj falszywego szacunku, jestem pewny ze wczesniej czy pozniej za twoj "szacunek" bryk i the one ci podziekuja umieszczajac cie tam gdzie twoje miejsce czyli w reckach :)

    a ja sie brykowi ani thenowi nie potrzebuje podlizywac oni sa poprostu lpsi od mrocznych ilu by nie gralo na tym koncie o nazwie mroczny, choc nie uwazam wcale ich ja wyjatkowych bo i od nich sa tu lepsi albo moze juz byli, bo cale zycie w te grac sie nie da :)

    takze wspolczuc brykowi mozna by takiego lizusa jak white adam bo ten juz nie wie komu wazlina sadzic :)

    Powiem tak, człowieku idź się już leczyć, skanuje często topke, a jak ciebie ostatni raz zeskanowalem to od razu pw dla kogo skanuje..... wszęzie widzisz spisek na swoją osobe, patrz, ja też nie przepadam za niekótrymi rzeczami, ale z jednej strony uczepiłeś się mrocznego i B.D. na u66. a na u67 Triady, a z drugiej striony TY ciśniesz wazeline pod każdym STkiem Speciala vel Eliego, wietrzenie spisku czy coś, ty masz juz paranoję i nie wiesz co robisz, jak nie wiesz o czym mówie to przejrzyj sobie swoje posty, uważasz że B.D. to pusherzy i nie pamiętam co juz nawet, a na loty zapraszasz speciala z B.D., nie wiem czy ze mna jest cos nie wporządku czy ty jestes konkretnie pop****lonym człowiekiem bo piszesz jedno a robisz w ogóle coś innego, mam gdzieś na gg naszą rozmowę, wierzysz w takie bzdety jak mroczny ci napiszę że sie nie myje, chłopie jak on ci napisze że jest papieżem to też w to uwierzysz? Znowu złoma dostaniesz, jeśli Mroczny cię złapie na bfsie(nic więcej nie muszę dodawać bo pewnie będziesz miał swoje teorie, a wszyscy wiedza że nie da się zrobic top 1 na samych BFSach bez żadnych innych lotów szczególnie że dziwnym trafem ostatnio nic nie znalazł godnego STka dla siebie a wszyscy jakos znajdują) to znowu będziesz z jednej strony jeździł na B.D. a z drugiej strony lizał sie specialowi, nie bronię żadnego sojuszu, ale dla ciebie najlepszą terapia byłoby odłączenie od internetu bo co jak co ale coś w tobie nie tak i założe sie że dużo ludzi przyzna mi rację + jeszcze twoje loty po trzeciej bo nie umiesz sobie ataku upilnować
    1.Specjal to jest jeden z najporzadniejszych graczy na u66, probowali go kilka razy w pushe wrobic ale skonczylo sie to banem za wymuszenie pushu :)
    (ale to nie tyczy sie tematu tego ST, pewno modek zaraz tu posprzata wszystko)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez twardy ().

  • :super: slicznie po prostu slicznie, no ale szkoda ptaka bo to swiatowej klasy gracz :uhuh: oby odbudowa ruszyla pelna para bo uni straci wartosciowego gracza :E hahaha wiedzialem ze kiedys to sie stanie Jarku, bryk jakbys mieszkal blisko mnie to masz u mnie duuuuza butelke, ptaszku moze to ten czas i chwila abys w koncu zycien sie zajol, jak cie tu jeszcze kiedys zobacze to zamkne w psychiatryku ale ty pewnie juz plan zemsty opracowywujesz ;)
  • Ładne starcie, ładny lot - tylko po co ci tyle surówki?
    To rw długo wyczekane, widziałem już wczoraj - krążyło już po necie, ja je ściągnąłem ze strony "Gazety Wyborczej" :)
    Jestem starcem, ale jeszcze rozróżniam klawisze klawiaturki.... ;)



    uni 67, 69, ANTARES i ZAGADRA - Nozdromu
  • Przy takim % nie można skubnąć kilku sensownych literek, akcja z górnej półki bo widać że trochę zabawy logistycznej przy niej było szkoda tylko że nie ma więcej szczegółów.
    Jak zaczynałem zabawę to jeden z najlepiej złomujących graczy na mojej uni napisał mi takie oto słowa "... nie ma ludzi i flot nie do zezłomowania jest tylko taka różnica że jedni lepiej inni gorzej dbają o swój dobytek..." nie ukrywam że staram się być w tej lepszej grupie ;P
    Z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkie sony latające w moją stronę =)
    Nie ukrywam że obrońca był kontrowersyjna postacią i j/w widać są emocje ale to tylko dodaje smaczku tej grze, zobaczymy jak zareaguje BTC bo potencjał militarny mają wiec i grube % mogą polecieć w druga stronę.
    Obrońcy życzę SZO ale na tym koncie to już tylko zabawa w eko.

    To pisałem JA międzyGalaktyczny LIS-ek :)
  • Bryk - no cóż, znając całe kulisy akcji mogę tylko pogratulować tak wypracowanego RW. Super Ci to wyszło, procent kolosalny -Gratki Top 1

    Zostało już tylko kilku kandydatów z BTC, ciekawe czy ktoś jeszcze popełni błąd :) Bardzo Tego Chcę :D

    Nie ogarniam czemu zawsze trzeba się wykłócać w ST :D powinien być limit 1 post na 1 osobę.

    Twardy - nie znam Cie, w sumie to nawet nie zwracałem nigdy uwagi na to co piszesz - ale mówienie, że grałBYŚ na uni 67 z chęcią nawet jak byś mógł zapłacić jest śmieszne - bo gdybanie czego to by się nie zrobiło, w momencie gdy wiadomo że nawet w 1% jest to niemożliwe - jest żałosne. Ja to bym wyzłomował pół u1 jakBYM tam było moje konto :E

    //Wulgaryzm.
    //Asiaa
  • Darg0th napisał(a):

    Bryk - no cóż, znając całe kulisy akcji mogę tylko pogratulować tak wypracowanego RW. Cudownie Ci to wyszło, procent kolosalny -Gratki Top 1

    Zostało już tylko kilku kandydatów z BTC, ciekawe czy ktoś jeszcze popełni błąd :) Bardzo Tego Chcę :D

    Nie ogarniam czemu zawsze trzeba się wykłócać w ST :D powinien być limit 1 post na 1 osobę.

    Twardy - nie znam Cie, w sumie to nawet nie zwracałem nigdy uwagi na to co piszesz - ale mówienie, że grałBYŚ na uni 67 z chęcią nawet jak byś mógł zapłacić jest śmieszne - bo gdybanie czego to by się nie zrobiło, w momencie gdy wiadomo że nawet w 1% jest to niemożliwe - jest żałosne. Ja to bym wyzłomował pół u1 jakBYM tam było moje konto :E
    patrz co Ty dagoth piszesz,
    porownujesz co ja napisalem co jest nie tylko realne ale i pewne ze za rok moze max 2 lata kolejne unifusion bedzie i te moje konto znajdzie sie tam gdzie Twoje, z drugiej strony wrzucasz cos zupelnie nie realne, szczegolnie dla Ciebie bo widze ze wtapiasz tak ze niedlugo mrocznego we wtopach przegonisz, i kto tu jest smieszny, kto zalosny :)
    (chyba to Twoja zasluga ze Twoj sojusz teraz ma tlumaczenie DP-Darmowe Paliwo)

    //Proszę nie cytować wulgarnych słów.
    //Asiaa

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez twardy ().

  • skar3 napisał(a):

    wielkie gratulacje Bryk. piekny rw. wlasciwa osoba spakowana w recki:D


    ps. Twardy tam pisze ze nie zamielby nigdy swojego konta na zadne inne, a ostatnio proponowal wymiane u66 mojemu kumplowi ;)
    ktos tu chyba klamie :P
    tak ktos klamie, Ty :)
    mam konto na u67 nie musze sie wymieniac
  • Heh
    to chyba pora i na mnie.

    ST powstało z mojej winy. Jak napisałem w PW który bryk podkleił w spoilerze.

    Co do kontrowersji względem mojej osoby...
    Taki miałem styl gry - taki był mój zamysł od samego początku.
    Wiedziałem, że im bardziej wnerwię poszczególne osoby, tym szybciej spróbują mnie zezłomować.
    Zealot i ekipa... dzięki za dex. To był swietny pomysł z próbą wrobienia mnie w Push i zezlomowania mnie. Szkoda tylko, iż od samego początku wiedziałem o tym.
    Przetopienie bunkra na GSy chyba sporo złotówek was kosztowało ;P

    Gra męczyła mnie od jakiegoś czasu. Jeszcze próbowałem coś działać, ale to już nie było to co kilka lat temu.

    Na koncie pogra jeszcze chwilkę. Ogarnę co mam do ogarnięcia i prawdopodobnie pójdzie do oddania lub wystawię je na WOŚP.

    Zemsty żadnej nie będzie, jak co poniektórzy dywagują. Przejdę na zasłużoną emeryturkę na Gemini. Mam tam konto same eko które było tworzone z myślą o takim dniu.

    Życzę wszystkim powodzenia i kolejnych emocjonujących starć.

    U67 jest najlepsze XD
    102 ST U44 - 144.582%

    17 ST U67 - 133.945%


    PB SOLO - 29.042%

    PB ACS - 23.820%


    Głupotę leczy się książką.
    Ignorancję strzelbą i szpadlem...
  • Phoenix 1 sprawa,paliwa wyfarmiłeś Ty i parę osób owszem,nie wiem czy to irionia czy tak twierdzisz iż próbowaliśmy Cię w robić w push. O czymś takim szczerze nie słyszałem. 2 Sprawa to selnnięcie jakiegoś bunkra też nic nie wiem ?(
    3 Sprawa,powiadasz o swoim zamyśle denerwowaniu ludzi aby Cię szybciej zezłomowali.

    Top 5 ACS: jihad [I D], Nyah [BlackSun] vs dzin666 [MGz] - 5573,12% Tudzież post wcale nie jest irytujący i dopóki nie zaczęły się kontrowersje z banem na Mrocznym i Twoim pushem według niektórych a wg. Ciebie to nie był push. Wtedy dopiero żeś się taki zrobił także nie kłam i nie rób z siebie ofiary własnego stylu.
    A ja wciąż dzierżę ostrze.A ono każe mi zabijać.

    Jam jest pomnik spokoju,opoka dialogu,mistrz opanowania

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zealot ().

  • Panie hosr bryk...
    Mam potwornego kaca i przeczytałem tylk okilka peirwszych wiadomości.
    Ładne ST, ale bez zadnej oprawy, otoczki, jesteś koszmarnym pragmatykiem. Wszyscy zachwalają te akcje, a jednak powinieneś przyznać się jak wyglądała ta akcja na tak kolosalny %.

    Graty, wracam do klepania obrony ^^
  • Gratulacje TOP2 solo Ogame.
    Piękne walniecie.
    Wielki szacun za akcje.
    Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzie, obrócę oko swej jaźni na jego drogę. Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja.
  • Piękne starcie, wielkie gratulacje brykowi.
    Uni67 jest jedynym uni, którym się interesuję, mimo, że na nim nie gram, ale jest też zdecydowanie najciekawsze (chociaż bez kilku szczekaczy by się spokojnie mogło obyć;)). Dzień, w którym padnie ktoś z trójki bryk/theOne/Mroczny będzie świętem chyba całego polskiego ogame;)
  • Duchowny napisał(a):

    Nie spodziewałem się widzieć tutaj tej floty, i to tuż po mnie ;)
    Zgubiła Cię chyba rutyna i pewność siebie. Czemu nie fs-owałes u Mrocznego w układzie nie jestem w stanie zrozumieć.

    Ps. Pho i kto jest większą lamką teraz? ;)


    chciałoby sie napisać ,że nieszczęścia chodzą parami.... pierwsza myśl po zaobaczeniu tego rw
    fakt, nie przepadałem na phoe aczkolwiek szkoda ze padła

    zgubiła go rutyna ,wiadomo przeciez kiedy go nie ma i to wykorzystali

    szo? lub dobrego konta, ciekawe czy wyleczony czy nie :D

    ps. bryk nie znam Ciebie ale z tego co widzę to masz skilla ....

    zealot .....piękny lot :E (chyba jakiś przyjaciel fenia z u44)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez leo3 ().