Przyklejony TOP 1 SOLO; artb33 [SENATE] vs artb34 [Feel It] - 9698,54%

  • Kassiopeia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 SOLO; artb33 [SENATE] vs artb34 [Feel It] - 9698,54%

    obrońca to Hallowen ale przed starciem zmienil nicka .....chyba nie lubi bywać po przegranej stronie , wtedy nikt mu nie powie że dostal zloma ......

    nie ma sie co rozpisywać , zwykla kontra , braklo 19 minut i starcie bylo by wygrane ale nie mialem wszystkiego pod ręką .

    zlomu tylko 50kk u nas ale w st to nie ma znaczenia .chociaż to zlamione zostalo :(

    pozdrawiam cale SENATE , zaszczyt z wami grać .

    czas lotu baaardzo owocny w różne dziwne sytuacje posty i straszenia , ale jaj nikt nie mial żeby to zrobić ...a może jednak ? :> jeszcze jest czas do powrotu floty z tego starcia .....

    [center]Starcie z 2012-09-04 17:34:57 następujących flot:

    Agresor artb33 [SENATE] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 146.141
    C.mysliw. 310
    Krazownik 19.700
    O.wojenny. 2.026
    Bombowiec 70
    Panc. 3.705
    Niszcz. 14.996
    G.Smierci 43

    Obrońca artb34 [Feel It] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 2.528
    D.transp. 1.811
    L.myśliw. 15.589
    C.mysliw. 221
    Krazownik 6.602
    O.wojenny. 1.829
    Recykler 1
    So.szpieg. 2.002
    St.kolon. 1
    Bombowiec 11
    Panc. 1.652
    Niszcz. 32
    G.Smierci 320

    ...po 6 rundach:

    Agresor artb33 [SENATE] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 74.189 -71.952
    C.mysliw. 179 -131
    Krazownik 12.030 -7.670
    O.wojenny. 1.193 -833
    Bombowiec 40 -30
    Panc. 2.253 -1.452
    Niszcz. 9.293 -5.703
    G.Smierci 42 -1

    Obrońca artb34 [Feel It] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 160 -160

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 1.410.523.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.145.078.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 579.053.100 metalu i 390.800.400 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 9698,54%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -799.767.000, K: -486.641.000, D: -124.115.000, P: -1.410.523).
    Bilans obrońcy (M: -1.130.410.000, K: -816.027.000, D: -198.641.000, P: -2.145.078).
    *Przy założeniu że żadna ze stron biorących udział w bitwie nie zebrała PZ.
    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85[/center]
    "Dziwny jest ten świat"... Ludzkość składa się ze średniaków (większość), mądrych (parę procent) i głupich (też parę procent)... Mała jest szansa, by "średniacy" zrozumieli przesłanie geniusza..

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez artb33 ().

  • Szkoda,że całej flotki nie miałeś dostępnej, bo tylko wiórki po wiecha gęsiach by zostały. I jak zawsze sprawdza się przysłowie łatwo przyszło łatwo poszło.....prawda Halloween?
    Konto oddane to konto zmarnowane.
    art wielkie gratulacje za odwagę i lot bez zysku, to się w takich wojnach nie liczy
    nadrobisz to jeszcze pewnie z nawiązką
    gratuluję
  • I to są właśnie smaczki tej gry na które warto długo czekać...
    Super starcie, zysk nie ważny. Ważne że zrobiłeś coś czego nie dokonał jeszcze nikt na tym uni, ważne że podjąłeś decyzję której pewnie nikt inny nie podjąłby. Szkoda Hall... może pokusisz się o odbudowę? Moje SzO masz : ]
    P.S Artb nie słuchaj krzykaczy i trolli. Mogą Ci buty czyścić :E
    Pełen Szacun&Pozdro

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez K A S T O R ().

  • GRAAAAAAACIOCHY nasz Mistrzu i tyle nie przejmuj sie szczekaczkami co nie umieja pogratulowac:D TOP 1 UNI na dlugi czas bedzie twoje:D i nawet mistyczne ST samaela na spoxiku o ile mnie pamiec nie myli zostalo wlasnie przebite:D GZ GZ GZ GZ

    a obroncy zycze zajecia sie ogladaniem meczy realu albo Barcelony:D
  • Graciochy % jest mega pro =)
    A szczekacze juz nie bede wymieniac... mozecie tylko szczekac pyskami i nic wiecej :O bo nie osiagniecie nigdy tego co art zrobil dzis 8-)
    Pozdrawiam do naSTepnego jeszcze wiekszego XD
  • Gratulacje procentu i "jaj", chociaż aż się prosiło przy tak długim locie, aby zsynchronizować recki - swoje lub sojuszników
    Ale w końcu gra się dla zabawy i adrenalinki i nie zawsze wszystko wychodzi tak, jakby się chciało
    A prawie 10k % to nie byle co, nawet na uni x 2
    Winnetou jest moim idolem XD
  • Wpisze sie z jednego powodu... nie moge dalej słuchać o tym konto zmarnowane i że mam szczescie że nie miał gs'ów... gdyby miał reszte gs'ów to poszła by ładna kontra i top 1 solo art by zagościł ale jako przegrany, tak istniało ryzyko, że lecąc na kilka fal które dobiją jego flote podstawi sie pod którąś gęsiami... st jest dla niego wg. zasady od 2009 roku ale "zysk" jeśli można to tak nazwać jest na moją korzyść... to on bardziej rozbił się o mnie podliczając bilans złomu :) Geniusze ... graty kontry i mniej szczekania ... nick zmieniłem z powodu którego nie musicie znać ale cieszy mnie fakt że jest to tak interesujące :>
    edit: Żeby nie bylo wątpliwości... gratulacje dla arta bo ma jaja że poleciał na minusowy lot, to jak najbardziej przyznaje gratulacje odwagi :)

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez HalloweeN ().

  • Cóż przykro widzieć swoje konto przerobione na śrubki :( Nie chce wnikać dla kogo % ani też w żadne wojny, dyskusje i kłótnie.

    Fakt jest faktem że Hall wtopił i mam nadzieje że się odbuduje i czegoś go to wszystko nauczy.

    Tobie artb graty decyzji i grubego %.

    /Wiesioo

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez piescoch ().

  • Połowa postów mówi o szczekaczach a ja tutaj ani jednego nie widzę, a wręcz przeciwnie w temacie wojny były gratulacje dla Artb. Gdyby się czepiać szczegółów to Halloween ma mniejsze straty i to on wychodzi zwycięsko z tego starcia a mimo tego nawet o tym nie wspomniał.
    Graty

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AngelIn ().

  • gratulacje artb troszke mnie moze jeszcze pamietasz z uni 60
    a AngelIn starcie nalezy sie oczywiscie artb poniewaz to on ma mniejsze straty - zbiorka pzta sie nie liczy

    ps.AngelIn grasz na orionie . jak pamiętam kiedyś odpowiadał Ci speed x2
    Wolność własność sprawiedliwość czerwonym śmierć


    miejscem obecnej socjalistycznej "klasy" politycznej jest więzienie
  • Masz "jaja" kolego :E Szkoda ze gesi wszystkich nie miales! Odbudujesz sie szybko =)

    obronca sie wstydzil wlasnego nicku... brak slow

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Deadmause ().

  • gratulacje artb troszke mnie moze jeszcze pamietasz z uni 60
    a AngelIn starcie nalezy sie oczywiscie artb poniewaz to on ma mniejsze straty - zbiorka pzta sie nie liczy

    ps.AngelIn grasz na orionie . jak pamiętam kiedyś odpowiadał Ci speed x2


    Gram tylko na Kassio, gdzie właśnie taki speed jest :)
  • Chcialbym zaznaczyc ze to uni bez acs wiec zysku przy duzych bitwach zawsze bedzie jak na lekarstwo :)
    Jak latalem tutaj to zysk mnie zazwyczaj malo interesowal, choc nie zawsze xD
    Glownie jednak na tak specyficznym uni przy duzych bitwach lata sie po to aby cos popsuc, a nie zarobic.
    Koleny cytacik ktory sam na jezyk sie cisnie "Farming dla zysku, ST dla chwaly".
    Graty jajec i top1 art, szkoda ze tak pozno zaczales latac mialbym wieksza konkurencje :P
    Halloween mimo ze ten drugi % nalezy sie Wam, jako ze miales mniejsze straty odliczajac zebrany zlom - zlamiles po maksie.
    Mam nadzieje ze sie odbudujesz, poniekad jestes "dluzny" to Wieslawowi lamusowi co nie chce grac na orionie tylko jakies bajki pisze :D
    Pozdro chlopaki :D
    taki1
  • Niezłe rzeczy się tu dzieją. Piękne starcie, można powiedzieć że przegrane przez obydwie strony :) Halloween, ja myślę że jednak zmarnowałeś to konto, z uwagi na tą pierwszą bitwę... Szkoda tylko pracy Wiesia. Słowa uznania dla artb za odwagę, bo mało kto by się odważył kontrować w takiej sytuacji. Odbudowy dla obydwu- i pozdrawiam wszystkich :)

    @sta111siu- fajny avek
  • Gratulacje artb nerwów i powalającego TOP ONE Kassio.

    Jako baba pomarudzę jednak: życzę Ci następnym razem pełnych 10k % - ładniej będzie wyglądało ;P

    Jeszcze raz gratki :)
  • HalloweeN napisał(a):

    Wpisze sie z jednego powodu... nie moge dalej słuchać o tym konto zmarnowane i że mam szczescie że nie miał gs'ów... gdyby miał reszte gs'ów to poszła by ładna kontra i top 1 solo art by zagościł ale jako przegrany, tak istniało ryzyko, że lecąc na kilka fal które dobiją jego flote podstawi sie pod którąś gęsiami... st jest dla niego wg. zasady od 2009 roku ale "zysk" jeśli można to tak nazwać jest na moją korzyść... to on bardziej rozbił się o mnie podliczając bilans złomu :) Geniusze ... graty kontry i mniej szczekania ...


    to przemyśl to jescze raz , skontrować mnie i to bez zysku może tylko fabiano u was ,..a skor piszesz że poszlo by kilka fal ...toco by poszlo ? najpierw gsy tak ? 420 przy kontrze u mnie spada w 5 rundzie i to po tym co zostalo ,....czyli mam 2 steka ....teraz kto ? fabiano ? nieeee bo zysku by dalej nie bylo żadnego i 1/3 floty w piachu więc pewnie angelin na pożarcie z dużą ilością mięsa....ten robi mi sieczke , ale...zostaje mi 270 gsa , ...więc teraz fabiano ....a już mam 3 steki wygrane i dopiero spadam , gdzie zysk ? nigdzie ....a recki ? jakieś 240k i fabiano wraca i dostaje od yula , 20k niszczarki swoje spokojnie zrobi ....myślisz że jesteś jakimś taktykiem i innie nie umieją liczyć ? daje jakoś rade .
    "Dziwny jest ten świat"... Ludzkość składa się ze średniaków (większość), mądrych (parę procent) i głupich (też parę procent)... Mała jest szansa, by "średniacy" zrozumieli przesłanie geniusza..
  • To ja takze podpisze pod tym lotem
    Gratki artb lotu-nie kazdy by polecial bez reckow wiedzac ze bedzie na minus ale dla jednych liczy sie zysk,dla innych zabawa a jeszcze dla innych cyferki
    Gratki lotu
    SzO do obroncy
    Dziwi mnie fakt dlaczego obronca nie wstawil tego rw gdyz ta bitwa nalezy do niego
    Wiec top1 nie gratuluje ale lotu tak i to szczerze
    I kto na Kassio ma 20k niszczrek?
    A jakby polecial sklad:
    Fabiano,gesi sieczka Angela?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PrettyBoy ().

  • art graty dorwania tej panienki :E
    tutaj nie ma ACSów i chłopaczków z Wip jak na u60 to panienka trochę wtopiła. Kij z zyskiem i złomem, ważne że jego statki poszły do piachu 8-)

    chociaż się nie znamy to pozdrówki z 60tki
  • artb33 napisał(a):



    to przemyśl to jescze raz , skontrować mnie i to bez zysku może tylko fabiano u was ,..a skor piszesz że poszlo by kilka fal ...toco by poszlo ? najpierw gsy tak ? 420 przy kontrze u mnie spada w 5 rundzie i to po tym co zostalo ,....czyli mam 2 steka ....teraz kto ? fabiano ? nieeee bo zysku by dalej nie bylo żadnego i 1/3 floty w piachu więc pewnie angelin na pożarcie z dużą ilością mięsa....ten robi mi sieczke , ale...zostaje mi 270 gsa , ...więc teraz fabiano ....a już mam 3 steki wygrane i dopiero spadam , gdzie zysk ? nigdzie ....a recki ? jakieś 240k i fabiano wraca i dostaje od yula , 20k niszczarki swoje spokojnie zrobi ....myślisz że jesteś jakimś taktykiem i innie nie umieją liczyć ? daje jakoś rade .


    w Twoim poście jest poważny błąd, nie powiem jaki samemu można się domyśleć, ale zmienia on diametralnie pogląd na kontre :) znajduje sie on na samym poczatku przez co reszta postu traci swoją wartość :) ale co ja sie tam znam...

    co do jeszcze jednej możliwości, % do wojny był... zaplanowany, nastąpiło to w momencie dolotu :) nie nie pogrążam się, moją flote mógł zdjąć sojusznik i zwrócić cały złom, ale światełko w tunelu pokazywało duży % do wojny, tak więc F I dziękuje i skończmy tą jałową dyskusje i przejdźmy do odbudowy i zaciętości w grze :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez HalloweeN ().

  • bo hallowen jaki ty jestes nie pojety jakby art polecial wszystkim to mialby polowe strat i na kontre sam nawet samael nie pakowal arta malo zostawalo ale starcie na remis i samael kolosalne straty i w plecy ponad 1kkk nawet jakby zlom z siebie zebral wiec idz pisac bajki gdzie indziej.

    ps. gdyby polecial wszystkim to po 4 rundach calutki byles w recuszkach moj drogi[ciach]

    co do reckow to nasze mialy synchro na 17:34:57 i system zalapal 58 wasze mialy 56 i system zalapal 57 gdyby bylo inaczej (a takie akcje sie zdarzaly) to wy nic nie zbieraliscie a my wszystko i takie ryzyko podjal artb wlatujac do konca i za to mu chwala!
    a na uni nie ma nikogo kto by spakowal arta na kontrze wychodzac na + i nawet samael majac dokladny czas powrotu artb floty nie ruszyl znajac swiadomosc potegi floty arta:D papatki!

    szacun dla Fabiana za gratki bo nie spodziewalem sie ze pogratuluje i milo nas zaskoczyl!

    //Proszę bez takich słów do drugiej osoby.
    //Asiaa
  • Gratulacje artb potężnego RW. To RW na pewno zostanie zapamiętane na tym U
    Pomysł ze zmianą nicka był słaby. Wszystkim przydałoby się tutaj jedno.
    Zarówno jednej jak i drugiej stronie - zdrowy rozsądek. Myślałem, że kazdy pogratuluje
    ale i Top 1 Solo musicie zepsuć. Ja bym nie wkleił raczej takiego RW jeśli bym wiedział, że
    zrobi się z tego infantylny syf.
  • Ale urwał :D Graty, RW długooo będzie top one. Zmianę nick'u bym olał, gul mu skoczył :D. Miałeś jaja żeby lecieć, brawo! A Feel It powinno się wstydzić, zamiast podziwiać piękne RW , mega % i przyjąć porażkę na klatę to liczycie żeby % był dla was... Żal panowie... Skoro jesteście takimi super flociarzami to dlaczego nie posłaliście kontry? Aaaaaa :D Punkciki by były w plecy, no tak brak jajek.... Przykro mi :D. A teraz powinniście mieć swój honor i oddać % dla Senate. Pozdro. :)

    //Wulgaryzm.
    //Asiaa