Rocznica 10 sierpnia.

    • uni27:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Rocznica 10 sierpnia.

      Rocznica, która przestała być naszą rocznicą.

      10 sierpnia 2005 roku o godzinie 12:00 wystartowało u27.

      To już ostatni temat z tego cyklu. :)

      Normalnie trzy tygodnie temu obchodzilibyśmy siódmą rocznicę powstania naszego universum.
      Doszło jednak do Unifuzjon i nie ma czego świętować.
      Mimo wszystko temat zakładam.
      Można zawsze powspominać. :)

      Jest kilku graczy co graja od początku u27 a teraz kontynuują grę na u1 lub u67.
      Często konta zmieniały właścicieli, także nieopatrznie zmieniały sojusze, miały swoje wzloty i upadki.
      Po prostu życie.
      Każdy gracz, każdy sojusz, każde konto czy też każde universum ma swoją historię.

      Proponuję:
      --> powspominajcie te chwile dobre i te gorsze, te śmieszne, zabawne i te budzące naszą złość.
      --> podzielcie się wspomnieniami o graczach, którzy tworzyli to nasze universum
      --> napiszcie co sądzicie o Unifuzjon, czy spełniło wasze oczekiwania
      --> napiszcie, czy nadal uważacie, że nasze universum było wyjątkowe
      --> piszcie , wspominajcie, dzielcie się swoimi uwagami i spostrzeżeniami, niech temat żyje jak najdłużej.

      Serdecznie pozdrawiam wszystkich byłych graczy u27.
      Zapraszam wszystkich do wpisywania się.


      Ps.
      Link z tematem wysyłam czterem osobom, które myślę, że napiszą coś od siebie.
      A mianowicie:
      --> osobie, której obiecałam pół roku temu założyć temat związany z naszą rocznicą
      --> jednej osobie z sojuszu
      --> jednej osobie znajomej
      --> jednej osobie, która myślę, że nadal gra choć na innym już universum,
      chociaż to będzie mój pierwszy kontakt z tą osobą poza forum Ogame.
    • Oj dziaaaało się dziaaało kiedyś :P Historii można pisać wiele wiele wiele. Ale tak sobie myślę, po co? Jeśli ktoś był, widział, znał, pamięta. To wystarczy rzucić kilka nazw, sloganów, słów kluczowych. I wyobraźnia działa tak, że szok.

      Była Al i było All Must Die.
      Był rozwód Ala i wtk z NkillerS, był rozwód Ala i wtk.
      Było NkillerS i była Spectra.
      Był EoA AoS i Sentex mi szczególnie bliskie (Suchy, kysio, Kobyl (! :D), mipal (wiecznie złomowany ]:-D ) , Gin, HiTech, Dyzio, duszolap, dragon, vallyah, karioka, inne dziewczyny z sojuszu i wielu wielu innych :P
      Byli Dominikus, SabotaGe, traxx, Strambus (GO), gregor23 (GO), Snowboarder (? GO?), Gratak (GO), wtk300, Natana (wspaniała osoba), Vahen (równie wspaniała, zresztą nie będę może pisał dalej kto był wspaniały, bo tak naprawdę wszyscy byli :P), Lili, Spirit, Avek (to nie on, to ktoś inny), był Screed (hahhahahahahaahahaaha :D)
      Był gość którego nicka nie mogę sobie przypomnieć... ale zasłynął tym że złomował wykorzystując godzinne bany które sam sprytnie ludziom załatwiał... jak mu tam na imię było? :P Na końcu języka mam. Kogoś tam z sojuszu N.Wilki udupił.
      Były N.Wilki właśnie, z masą osób które pamiętam a nie mogę nicków sobie przypomnieć co mnie złości bardzo. Była KaiKa.
      Byłby miss wybory, była didi, był delejt, był gość z nwilków który nie wiem czemu mi się kojarzy przy okazji didi i delejta ale wiem że z jakiegoś powodu o którym nie powinno się pisać :P
      Była panna w wyborach miss co to Al podejrzewał że całe konto jej i zdjęcia to wielka mistyfikacja najpewniej dzieła screeda (miał rację).
      Była Madzia która konto Ala dostała a wszyscy podejrzewali że to Al nadAl (mieli pewnie rację :P).
      Był Kibicrr :D
      Był eXecute (jakoś inaczej się ten nick pisało) z reaktywowanych NkillerS i jego paczka. Berciol aka bercik73 (czy siedemdziesiąt coś tam..) który w team też był.
      Z nowszej historii, wiadomo bryku.
      Był Smilodon Śmiechodonem przeze mnie zwany i całe Fallout. Był remas, był Pr0sty.
      Był gość z 50 kontami na forum co to go z JarlaxIE (jak nie pomyliłem nicka ;d) kiedyś ścigaliśmy.
      Były PaE, TRUFLA, UnMe ze Screedem i Lili własnie. Z iwanem i frytą. I z Cykcyrykcyk, piękny nick :D
      Był sojusz FClub z KapitanemPlanetą :P Byli śmieciarze z mp0. Był sojusz LoD.
      Były ACSy, były ST było złomowanie Dominikusa, było przepadnięcie konta Ala, był marcomartin i była Wolvi (czemu myślę o nich zawsze wspólnie, jakby parą byli?:P)
      Były pierwsze liczenia z PZ które chyba Al zrobił a które na początku wprawiały w osłupienie.
      Było kilku moderatorów i GO, też mi temat jakoś bliski szczególnie. bloomen moderator, miodzio TRUFLA i moderator w jednym. Był Shemihazza z niecodziennymi poglądami i wyznaniem co też coś chyba moderował później. Wspomniana wcześniej Natana - późniejsza najlepsza GA w historii polskiego ogame co z całą stanowczością zawsze będę głosił. Był Arkanis który GA został też. duszolap wcześniej wspomniany GO był przez czas pewien. Avek SGO był. DMFY z PAE chyba SGO był. BobsoN moderował nasze DiD przez jakiś czas.
      Było w końcu wiele osób i sojuszy co to telepią się gdzieś w głowie, kojarzę sytuacje, avatary, a nie mogę na nazwy wpaść bo gdzieś uleciały.
      EDIT po minucie:
      Oczywiście! Jeszcze Wings przecież. Masa wingsów, Al złomujący wingsów, Handrian z Wings (dzięki za moona) na forum piszący. Agnar z wingsów. Spawacz. Byli Emishi także, samuraje i ich Enzo. Był sojusz Witch. Był julekb i jego sojusz którego nazwy nie pamiętam.

      Nie wiem ile z tych osób jeszcze tu jest obecnych, nie wiem które sojusze istnieją :P Nie wiem czy nazw nie pokręciłem, zwłaszcza jeśli chodzi o dokładną pisownię wielkie/małe litery, przepraszam z góry :P

      ;(

      EDIT: gajowy IRCowy co na forum nick mial inny (...one), cała ogromna ircowa ekipa, MaGik z paczką swoja, carlita, sk23gda ( czy jakoś tak ???) Paszkwil (Paszkfil?) którego wcześniej sobie przypomnieć nie mogłem :P Był jubel.
      Sojusz R.n.MAX - rzeźnicy na maxa. c2ub3k od nich, co mi złoma kiedyś zadał :P
      Sojusze DAL i DALac. Sojusz DEATH. Sojusz FT - Frozen Throne.
      Sojusz DL - dziarskie lewary :D:D Sojusz AnD. O Vampires też zapomnieć nie wolno.

      EDIT kolejny.... czy w ogóle akcja WOŚP to się czasem nie zaczęła od uni27? Czy to nie tutaj po raz pierwszy padł pomysł z kontem.... Ala? Czy to nie kupił go jakiś GO (nicka nie pamiętam nosz kurna), raz jeszcze później odsprzedając?

      W ogóle - bardzo bym prosił żeby ktoś uzupełnił te rzeczy których przypomnieć sobie nie mogłem. :P

      EDIT jeszcze jeden: Ahahaha jeszcze Ficek był :D Ficu z PAE :D

      ;( ;( ;(
      "Notorycznym błędem mało utalentowanych ludzi o większym oczytaniu niż rozsądku jest to, że wpadają raczej na sztuczne niż naturalne wyjaśnienia."

      Stare zablokowane konto - ZAiMeR.

      Jeszcze starsze konto - agatka.

      Post był edytowany 21 razy, ostatnio przez ZAiMeR  ().

    • Rajen złomował, przesyłając linki z falang, co autobana powodowały. W końcu dostał za swoje :D/

      Dobre było zawsze farmienie fewusa z N wilków - trzymał
      kasę w bunkrze i dostał ponad 10 ataków, czasem i wspólnych z JWB ;) (pewnie na starym dysku w archiwum gg znalazłbym linki)

      Śmieszny moment - kiedy grałem na starym koncie razem z kolegą
      z klasy (aka Tassadar ''' ) i konto oddawaliśmy Wyglemu, oczywiście ban na 27 lat za ekstremalne dzielenie. Czasem wywalaliśmy się z konta na skutek słabej komunikacji ;) Kolega w odwołaniu na IRC pisał, że ma w domu komputery z różnymi dostawcami internetu i skrypt wypełniający dane do logowania na stronie OGame.pl tak, że wciśnięcie klawisza Enter powoduje wejście na konto. Rzekomo miała to robić jego młodsza siostra (i w sumie jedynie fakt, że takowa istnieje był prawdziwy w tej historii :D ) Odpowiedź SGO, którą pamiętam do dziś słowo po słowie po ponad pięciu latach: "To sensowne wytłumaczenie, odblokowuję konto". I tak oto SGO Eonwe zapisał się w mojej pamięci jako operator ściągający nawet słuszne bany ;)

      Bardzo dobrze wspominam też gonitwy z sojuszem Tan Mo. Kiedyś z Tassadarem zostaliśmy zwinięci w branzoletkach do radiowozu (Najwyraźniej chodzenie po dźwigach w Polsce jest traktowane jako wykroczenie). Jedynym komentarzem szefa mojego sojuszu było tylko: "No nie, teraz przegramy wojnę z Tan Mo, co za pech!" Na szczęście po krótkiej integracji z lokalnym elementem wypuścili nas i odebraliśmy fsy z małym opóźnieniem. Idealnie, aby dać się zezłomować parę dni później przez Endego ;)

      Gorsze chwile? W sumie nawet różnych wtop źle nie wspominam, bo średnio w ciągu miesiąca mogłem zbudować flotę, którą mogłem przynajmniej 70% uni atakować. Za to zdenerwował mnie jeden atak, którego nie było. 17 września 2009 wyliczyłem +- white'a z pezeta - miał wracać chwilę po godzinie 17. Chcialem lecieć z Waflem, ale było tego dnia straaaasznie gorąco, łaziłem z koleżanką po mieście, a kiedy wróciłem o 15 - byłem tak zmęczony, że poszedłem spać. Flota celu wróciła-17:08, gracz zalogował się pół godziny później. Biorąc pod uwagę, że mnie potem razem z Didem pojechał - niewykorzystane okazje się mszczą ;)

      Coś śmiesznego? Bryk się kiedyś zdenerwował za ataki na murzyna - puścił gsy na niszcz i osłonę - po 500+ gs atak osłaniający.Nie miałem wielkiego pomysłu, więc wrzuciłem urlop. Gs wpada - (A:9000000). Taka niespodzianka :D Później w końcu rogala straciłem (jedyny raz w karierze), ale satysfakcja była.

      Nie da się ukryć, że dzięki grze na uni27 poznałem wiele wspaniałych osób. I chyba z większością darłem na początku koty :D

      Fuzja uni: Kiedyś za samo wspomnienie o tym w Pomysłach i Propozycjach dostawało się ostrzeżenie i kasację tematu. Widać czasy się zmieniają. Spodziewałem się więcej flociarzy, oraz że się lepiej utrzymają - zwłaszcza MYTH.

      Czy u27 było wyjątkowe? Nie, nie było. Jak każde inne. No w sumie to jedyne polskie uni otwarte po uni 26, ale przed uni 28.

      Zaimer nie wspomniał o naszym byłym top2 - Dante Z LA. Jak ten pisał, to nikt go nie rozumiał. Próbka jego poezji:

      "wutek konkurs dzis *** /świetny/ *** zrobil
      bedzie dziewczeta wkrotce kropil
      a moze i chlopcem tez nie pogardzi
      ale ja tego nie mowie badzmy otwarci
      mnie przewlekla choroba mozgowa zzera
      wiec licze od nieskonczonosci do zera
      strzelam otwieram Ci czaske
      zebyz choc spojrzal przez flaszke
      ze mozna napadac mistrzowsko
      nie biegac niech rosnie brzuchosko.
      wiec kopie na Santiago Bernabeu
      Realowi tak jak robi to niewielu.
      wracajaz na ziemie
      robie maly koniec
      sciskam dlonie
      na czas pozniejszy zostawiam nie jedno spostrzerzenie
      i mowie bye bye"

      Co to znaczy to ja nie wiem :D:D

      A ja - cóż - od 2010 gram na pół gwizdka, a może i na 20% w porównaniu do lat wcześniejszych, bo i graczy mniej, i chęci również. Teraz, po fuzji, patrząc po niektórych postach na forum - jest szansa, że się to rozrusza. JWB pisała kiedyś o graczach u27, że mając okazję - utopiliby się w łyżce wody. Przykładowo Mroczny obiecuje kasację ludzi z DP, a DP Jamnika chce cisnąć. A verbis ad verbera, panowie ;)

      Do usłyszenia, S.

      PS. Cieszę się, że wystąpiłem w pierwszym poście jako 'znajomy', a nie 'znajomy, który miał założyć ten temat'. Ale skoro nie istnieje już u27 - poczułem się zwolniony z tego obowiązku ;)
      Then God said: ‘Let there be:
      and there was light.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Spiczastouchy ().

    • aż się łezka zakręciła piękne czasy tu wspominamy:)
      godzina 2:00 w nocy z 20 parę osób na ircu i wszyscy żywi -- jakoś mimo fuzji nie przekonałem się żeby poszukać kanału u67:P raz byłem i wyszedłem nie dla mnie:D

      nie byłbym TRUFLA jakbym nie wspomniał

      maxximusa, karo, spirita drelka, drowa,pająka,sezarskyego, dyzia, sabotage:D -mister uni:D-- i można by tak dalej (dopisze brakujących:D)

      duszołap bym ode mnie z miasta nigdy nie udało się spotkać chodź teraz pracuje z 1000metrów od jego dzielnicy:D


      ZLOTY ZLOTY I JESZCZE RAZ ZLOTY


      o combo:D i jego reklamówka w Krakowie:P

      winki, itom i można by tak dalej w nieskończoność ale jak widać ja tez mam problemy z pamięcią ;(
      aaa no o oczywiście suchy biały

      Cs- widmo:D i o godz. 3:00 wszyscy zamiast po fragi logowanie na konto :D a dopiero potem gra

      ogame to już nie to samo

      a tamte czasy nie wrócą trochę niestety bo byłem młodszy i mniej poukładany:P

      dziękuje Joanno za link do tematu bo ja si ograniczam tylko do st z reguły :)
      jak sobie coś przypomnę to napisze:D

      Ps. dla wszystkich znanych mi osób z uni27 powodzenia w życiu i tym co zostali powodzenia na uni na którym grają


      Ps2. jeśli będzie choć jeden wpis w takim temacie warto zrobić za rok kolejny może ktoś sobie przypomni wejdzie i powspomina stare dobre czasy i napisze co się w jego życiu zmieniło

      się sentymentalny Pluszak zrobił :-|

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pluszakmis ().

    • Dziękuję panowie, wiedziałam, że na Was można liczyć.:)
      Czwarty link trafił do Dante, pw na forum. Nie wiem czy będzie jakiś odzew bo dopiero teraz zauważyłam, że nie logował/logowała się na forum od lutego.:(
      Zależało mi aby odezwał się ktoś, kto przeniósl się na u1.
      Może jeszcze tu ktoś sam zajrzy i zechce się wpisać.
      Nikogo nie chcę zmuszać. :)

      ZAiMeR, masz rację wystarczy rzucić jakieś hasło wywoławcze i pamięć się uaktywnia.
      Masz świetną pamięć, gratuluję.

      No i co ja mam panowie dopisać do Waszych wspomnień?
      Wydaje się, że wszyscy najbardziej znani zostali już wymienieni.
      Spróbuję jednak poszperać trochę w pamięci i dorzucić jeszcze kilka nicków, chociaż i u mnie pojawiły się luki w pamięci.

      Moje wspomnienia są o wiele skromniejsze.
      Nigdy nie wybrałam się na ZLOT, zawsze był za daleko dla mnie, w mojej sytuacji.
      Nigdy nie weszłam na irc u27, a na sojuszowym kanale gościłam bardzo rzadko, przeważnie jak działo się coś ważnego dla sojuszu.
      Za to zawsze dość pilnie śledziłam forum sojuszowe i główne (także dział ST). Czasami coś napisałam, zawsze w sprawach dla mnie ważnych.
      Stąd też zawsze była mała moja aktywność w dziale ST, nie lubię pisać a tym bardziej się powtarzać --> gratuluję, życzę szybkiej odbudowy.
      Miałam coś do powiedzenia, to pisałam.
      Zawsze miałam dobry kontakt z osobami z sojuszu poprzez forum czy też gg.
      No i sporo osób, z którymi nawiązałam znajomość, mając bezpośredni kontakt podczas samej gry.
      Dużo ciekawych, cennych znajomości, z czasem kontakt jednak się rozluźnia, po prostu życie. :)
      Nr gg, telefonów pozostały. Zawsze znajdę czas aby porozmawiać jak ktoś się odezwie.

      No to do rzeczy:
      --> ma gosia i Tox, chyba oboje z sojuszu DEATH.
      --> jeżeli sojusz AnD, to takie nicki jak Sweet Angel, Dark Angel, trall, Amen, ravers, Ayumi, Pajonk, traxx, Japetus, kibicrr. Niestety wiele nicków w tej chwili nie pamiętam, AnD rozpadło się w lutym 2006 roku.
      --> jeżeli sojusz TRUFLA to jeszcze lkira, the lama, manieq, MGHunter, M4TIZ, zamotek, Mantes, Cezarsky, tortoise, a także Gorki oraz po rozpadzie AnD Amen, ravers, Ayumi, Pajonk, traxx, kibicrr
      --> jeżeli Tan Mo to wspomniany wyżej Japetus, który wrócił do gry po długiej przerwie i zaczął zabawę na nowym koncie od zera, także Ramona (chyba nie pomyliłam sojuszu)
      --> jeżeli WINGS, to jeszcze Dux, i w tej chwili umknął mi jeszcze jeden nick, a jeszcze kogoś miałam dopisać :)
      --> jeżeli NkillerS, to jeszcze Kenzo, Siara i SKORPION.
      --> Ficka kojarzę jako TRUFLĘ ale doszedł do TRUFLI na początku 2006 roku, na jego koncie teraz gra Bryku
      --> Lili i Screed, to dla mnie głównie sojusz Dreeam Team, a także bRaiN16
      --> Dyzia pamiętam z czasów jeszcze chyba EoS.


      Ps 1
      Jeżeli chodzi, o kolejny temat wspominkowy za rok, to raczej jest to niemożliwe, ponieważ:
      "Zasady panujące w dziale Wspominki...
      Dział jest przeznaczony do wspominania skasowanych podczas uniFusion uniwersów jak również podtrzymywania znajomości z osobami tam grającymi...
      Obowiązuje zasada jedno uniwersum - jeden temat, podczas tworzenia tematu należy wybrać stosowny prefiks"
      Rozumiem, że tematy w tym dziale, nie będą zamykane, nawet jeżeli długo nie będzie kolejnych wpisów.
      Ps 2
      Później jeszcze coś napiszę, na razie nadal czekam na sprawny komputer, a i tak post zrobił się już zbyt długi.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joannaxyz ().

    • Chyba jednak nie taką dobrą tą pamięć mam :P Bo znów wypisaliście kilkanaście nicków/nazw które przecież znam bardzo dobrze :P A które przy okazji pierwszego posta mi umknęły. Ot, choćby tortoise czy Sezarsky czy DID. Albo CS Widmo.

      A pamiętacie nicki Shiwa Ayaku i naomi i Oscar? Sojusz SHIVAS / aSHIVAS? Sojusz DragonI?
      Nick mrovka? Nick McP? Nick Cybulek? Nick Arnhem? Upór aka Upierzasty? President Angelus? Shawn?
      Nick Craiven? Który był traktowany jako "nowy na uni" bo jakieś tam silne konto przejął? (czyje to było? :P)

      Spiczastouchy napisał(a):

      Czy u27 było wyjątkowe? Nie, nie było. Jak każde inne. No w sumie to jedyne polskie uni otwarte po uni 26, ale przed uni 28.

      Ja myślę że trochę jednak było ze względu właśnie na takie dość spektakularne wydarzenia (czasem pozytywne czasem nie) które ściągały uwagę całego ogame i uwagę "najwyższych władz". Choćby Screed. Choćby start akcji WOŚP. Wiem że takich wydarzeń było więcej na ogame, na u8 Popuri, na u7 ustawka SUICIDE (wtenczas z procentem kosmicznym) i tak dalej. Może nie mamy wyłączności na wyjątkowość. Może niektóre inne universa też były wyjątkowe. Ale nie zgodziłbym się z twierdzeniem, że wszystkie są w jakiś sposób wyjątkowe. Nie wszystkie. I wyjątkowość jakaś na u27 była na pewno.

      Joannaxyz napisał(a):

      Nigdy nie wybrałam się na ZLOT, zawsze był za daleko dla mnie, w mojej sytuacji.

      Ja też nigdy nie wybrałem się na zlot. :P A mimo to wspomnień mam wiele :P Nie sądzę żeby zloty były punktami obowiązkowymi w uczestnictwie w życiu universum. Ale jeśli ktoś jeździł, bywał to okej. Na pewno jakaś dodatkowa frajda. I dodatkowe wspomnienia.

      Joannaxyz napisał(a):

      Nigdy nie weszłam na irc u27, a na sojuszowym kanale gościłam bardzo rzadko, przeważnie jak działo się coś ważnego dla sojuszu.

      Na IRC już trochę inaczej :P Bywałem bardzo często (i może znów zacznę bywać) :P Ale jak ktoś nie bywał to też rozumiem. Nie umniejsza to w żaden sposób jego wkładu w historię u27. Po prostu każdy ten wkład budował w taki sposób w jaki chciał i w jaki lubił. Każdy ma wkład inny. Każdy bardzo duży.

      Joannaxyz napisał(a):

      Jeżeli chodzi, o kolejny temat wspominkowy za rok, to raczej jest to niemożliwe, ponieważ:
      "Zasady panujące w dziale Wspominki...
      Dział jest przeznaczony do wspominania skasowanych podczas uniFusion uniwersów jak również podtrzymywania znajomości z osobami tam grającymi...
      Obowiązuje zasada jedno uniwersum - jeden temat, podczas tworzenia tematu należy wybrać stosowny prefiks"
      Rozumiem, że tematy w tym dziale, nie będą zamykane, nawet jeżeli długo nie będzie kolejnych wpisów.

      E tam :P Kto może wiedzieć co to za rok będzie :P Bądźmy dobrej myśli :P W ogóle to miałaś kiedyś chyba taki zwyczaj w temacie urodzinowym podawania linka do poprzednich tematów. Mylę się? :P Czy nie? Dałoby się takie coś zrobić i tym razem, wszystkie linki zebrać w kupę? :P

      A co do łączenia universów... na podtrzymanie gry może to i pomysł dobry. Na danie nowego impulsu tym niedobitkom którzy się ostali, którzy nie mieli już gdzie latać i z kim rywalizować. Ale wartość sentymentalna. Łe. Gdzieś wszystko znika. To już nie to samo. Takie pogubione dzieciaczki zostały... eksmitowane z piaskownicy. Które próbują chwytać się za ręce i tworzyć kółka, żeby się nie zagubić całkowicie.

      Joannaxyz napisał(a):

      Później jeszcze coś napiszę, na razie nadal czekam na sprawny komputer, a i tak post zrobił się już zbyt długi.

      Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy :P

      EDIT:
      A roześlę trochę ten link... może ktoś się odezwie z tych co dawno odeszli. Jakieś kontakty jeszcze mam :P Zobaczymy.
      "Notorycznym błędem mało utalentowanych ludzi o większym oczytaniu niż rozsądku jest to, że wpadają raczej na sztuczne niż naturalne wyjaśnienia."

      Stare zablokowane konto - ZAiMeR.

      Jeszcze starsze konto - agatka.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez ZAiMeR  ().

    • Heh .. tyle lat, a dostęp do forum dalej aktywny - miłe zaskoczenie.
      Przedmówcy napisali tyle nick'ów, aż łezka w oku się zakręciła. Wiele znakomitości zostało wymienionych.

      Z "moich czasów" Lucc - wuczek, Editta, Vahen, kisio (?), Ar-T, KissMe, Future, Kaliff. Do niektórych "dawnych znajomych" pomimo upływu czasu kontakt pozostał, rozesłałem garstce link, może poleci w świat..

      ZLOTY
      Warszawa na Polach Mokotowkich, później Kraków i hostel (dzięki za tatuaże z poranka :-S ), kiedyś Sylwester niefajnie wyszednięty (i poranek na wydętkowanym przez nożyk materacu). Co się stało z reklamówką - pozostaje dla mnie do dziś dnia zagadką. I to była torba firmowa :D

      Trzeba przyznać z perspektywy, że czas "zmarnowany na ogame" wspominam z sentymentem - przez poznanych ludzi warto było gapić się na odliczające cyferki ;) Kawał historii.. "Nie bylibyśmy tymi, kim jesteśmy, gdybyśmy nie przeżyli tego, co nas spotkało".

      Wszystkim spotkanym w przygodzie zwanej ogame życzę wszystkiego najlepszego i powodzenia w życiu.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Combo ().

    • ^^ 4 raz do tematu urodzin się wpisuje, a teraz to nawet sojusznikami jesteśmy
      Zaimer a już myślałem że mnie pominiesz ;s
      A kanał to do tej pory żyje ;]


      edit:
      składnia odzwierciedla stan w ten ciężki weekend

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez McP ().

    • no to wszystkiego cacy i do nastepnych "za 10 lat"

      milo poczytac wpisy wszystkich..ech,lzy,lzylzy

      ja z powodu reala odszedłem na dluuugi urlop..zmienialy sie kraje,zmienialy sie prace,zmienialy sie dziewczyny nawet w ostatnim czasie sie uni zmienilo ale ochota by dalej trzymac i minimlnie pielegnawac konto dalej a sama:)

      swoja droga..z powodu ze DID27 jest juz zamkniety t powiedzcie mi kto poszedl na uni1 i w jakich sojuszach jestescie

      chetnie wstapilbym do jakiegos sojuszu w ktorym sa starzy gracze z uni27 - i nie wazne czy byli sprzymirzenacami czy wrogami - po fuzji waznego znaczenia nabral fakt ze dalej sa
      uni1, uni15, uni27, Ganimed, Nekkar i zalogowany na forum w 2005 - i po co to wszystko ??
    • :D To i ja się wpiszę, bo trzeba w końcu zaczynało, się grę i przygodę na tym nie istniejącym uni grałem, może rok byłem nawet założycielem sojuszu Dragon Team, większość zna go jako DT z tego, co widziałem na forum nawet jeszcze istnieje wojna między dwoma sojuszami, ale nie pamiętam jakim, sojusz mi się udał to fakt nawet, :( ale bywa w życiu brak czasu i na grę aczkolwiek, pograł bym na tym uni od nowa niestety uni nie istnieje a zaczynanie na wolniejszym uni to samobójstwo czasu więc się, pożegnałem z wami na amen mimo to że mam więcej czasu jak chodziłem do szkoły. Miło było się wpisać pozdrawiam całą społeczność 27 powodzenia, wam życzę w dalszej grze, i super pomysł na temat gratuluję pomysłu.
      Uni Draco] [/color] off :)


      Uni orion on :)
      Uni 66 on :) top354

      speedtest.net/my-result/3485047818 Typ Mobilny :)

      Orion Best ACS 385% + 371% + 492%=1248% ;) Solo 200% +345 % + 195% +305%+116% +256% + 266%+ 259%+265+280% +395%+522% łącznie =3404% solo jak na ten czas :E
    • czesc ludziska
      co u was? zyjecie? klikacie dalej

      tak sobie czytalem DiD uni1 i pomyslalem odrazu o uni27

      odezwijcie bo sami wiecie...nikt nie lubi monologow :P
      uni1, uni15, uni27, Ganimed, Nekkar i zalogowany na forum w 2005 - i po co to wszystko ??
    • a moze zrobimy jaks mini rospiske gdzie kto na jakie uni sie przeprowadzil
      nie ukrywam ze chodzi mi konkretnie tot kto gra na uni 1
      uni1, uni15, uni27, Ganimed, Nekkar i zalogowany na forum w 2005 - i po co to wszystko ??
    • wiece ze mielismy rocznice??:) I to pelne 10 lat - jak dobrze mysle

      szkoda ze zalozycielka sie wycofala,tak czy siak zycze szczescia

      ps.szkoda ze sam sie zgapilem..pozdrowienia dla wszystkich grajacych na roznych uniach,tym ktorzy sa na urlopach I tym ktorzy jeszcze nasze uni pamietaja :)
      uni1, uni15, uni27, Ganimed, Nekkar i zalogowany na forum w 2005 - i po co to wszystko ??

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mrovka ().

    • a wiesz spiczasty ze chciale identycznie zrobic,i tez sie spoznilem hehe
      na nastepna musimy ustawic sobie chyba jakies alarmy :P

      A z okazji ze jeszcze mamy styczen to zycze Szesliwego Nowego Roku dla wszystkich z uni 27
      uni1, uni15, uni27, Ganimed, Nekkar i zalogowany na forum w 2005 - i po co to wszystko ??
    • Kto pamieta pierwszy interfejs oGame o nazwie Epic Blue??
      No to mamy okazje pogrc ma miedzynarodowym Epic Blue :D

      klik => Międzynarodowe uni w starym interfejsie

      I moze bedzie farmienie sadami szpiegowskimi :) do tej pory mam moona z czystego krysztalu zrobionego przez top1 w tamtych czasach,ot pomylil kordy ku mojej radosci hehe

      Tak czy inaczej,zaloguje sie tam chociazby dla samego zaistnienia w galaktyce
      uni1, uni15, uni27, Ganimed, Nekkar i zalogowany na forum w 2005 - i po co to wszystko ??

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mrovka ().

    • Zadna to rocznica, raczej takie przypadkowe objawienie :)
      Generalnie ktos cos ^^ Grywam Fortnita na ps4 - towarzysze mile widziani :P

      Tak jak poczytalem te posty - to kurna chata - ilu wirtualnych (choc tak naprawde realnych) ludziow sie przewinelo przez zycie ^^

      Pozdrowienia od starego wuja miodzia :)

      Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
      Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
      Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)