Warsztat DarthMo

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• NO SIEMA :P na wstępie mówię że odbyła się mega przerwa :P co też nie zasypię was moim art :D ale też nie miałem takiej przerwy w nauce nad programem/programami lecz bardziej nad sypaniem moich art :P podszedłem to tematu bardziej technicznie i skupiłem się nad jakimś story niż po prostu robić lvl bez celu hihi Także zdecydowałem się na tapetę w moim stylu (moim trochę innym już stylu). Uwagę skupiam na mocniejszych kolorach i na wyrazisty ale nie do bólu detal.Zaś gdy zrobiłem sobie tę przerwę - techniczną przerwę rozpocząłem serię na lava bitch :P dzisiaj robię kontynuację tych prac już trochę mocniejszych bardziej odważnych w kolorze :) No i mam kilka randomów :) have funnnn :)
      To będzie cud jeśli zobaczycie jeszcze kiedyś u mnie mały rozmiar (tag) obecnie lava bitch 3 która niedługo będzie ukazana zamyka ten rozdział na dobre (chyba). :P

1

Lava bitch

• Dorzucam wcześniej omawianą LB vol 3 :P i dzięki wszystkim za komentarze bardzo gorąco :) teraz będzie Zrobiona Tapeta też możecie wybrać między tematyką z serii Lava Bitch Vol 4 albo Lava Star wars (tutaj kierunek sith
      lub jedi oczywiście full glow and sword) :D Głosują też inni na innych forach suma głosów będzie policzona za około 2 tygodnie :) h

The post was edited 2 times, last by DarthSId ().

• Ta ostatnia mnie się nie podoba ^^
      No no przyjacielu, podniosłeś poziom jak mnie nie było i co teraz? :D
      Muszę wrzucić swoje? :>
      Żartuję! Wpadłam tylko na chwilę, rozwijaj się dalej, idziesz w dobrym kierunku! Ale ale.. pamiętaj, mieszaj style, zmieniaj je... nie usiądź na jednym, staraj się czerpać z każdego i wyprowadź swój indywidualny, pozro600.

;> ex sMod MN :>

I dlaczego odeszła?
      - Bo to zUa kobieta była...
    • Madzia wrote:

Ta ostatnia mnie się nie podoba ^^
      No no przyjacielu, podniosłeś poziom jak mnie nie było i co teraz? :D
      Muszę wrzucić swoje? :>
      Żartuję! Wpadłam tylko na chwilę, rozwijaj się dalej, idziesz w dobrym kierunku! Ale ale.. pamiętaj, mieszaj style, zmieniaj je... nie usiądź na jednym, staraj się czerpać z każdego i wyprowadź swój indywidualny, pozro600.

Oooo wow whozzzz there can't believe what my eyes see ... Ile to już lat haha wow :) Miło znów zobaczyć cię madziu :) mi się trochę przytyło w tym co robię ale pozytywnie jak widać xD I także zostałem ostatnim polskim taggerem, który coś tam jeszcze próbuje wycisnąć z tego life , smutne ale takie czasy to już nie jest 2013-2014 :( Ale trzeba lecieć dalej może będzie jakiś nowy mocniejszy trend hehe jak tak to mogę nazwać taggowanie :) No ale co o mojego rozwijania się, to oczywiście nie stoimy w miejscu cały czas działamy (ja i golum) :P wystarczy poczekać jakieś pół roku i już robię coś innego :D z resztą chyba mogę napisać iż trochę 3D mi się narzuca na myśl.

Anywayyy dobrze znów cię widzieć tutaj :)

• Ile lat? Ze 4 strzeliło :)
      Cieszę się, że biegniecie w dobrym kierunku. Jeżeli chodzi o modele 3D, polecam w ciemno. Ciekawa przygoda i dużo można przełożyć na wektorową i odwrotnie, także śmiało! Tam to dopiero walka ze światłem i cieniem, a ile modelingu.. będzie zabawy. 3ds max i jazda, albo w PS'ie zacząć powoli i przejść na coś z modelingu i animacji. Szeroki wachlarz możliwości.

Ciebie też dobrze widzieć ;) Podtrzymujesz mój krwią zdobywany.. ulubiony dział na forum.. Nie zabawię długo, bo życie życie jest nowelą.. raz przyjazną, a raz Zordon.. ale rozumiesz ^^ musiałam rzucić okiem, czy to już umarło śmiercią tragiczną, czy jeszcze zdycha :P

;> ex sMod MN :>

I dlaczego odeszła?
      - Bo to zUa kobieta była...
    • Madzia wrote:

Ile lat? Ze 4 strzeliło :)
      Cieszę się, że biegniecie w dobrym kierunku. Jeżeli chodzi o modele 3D, polecam w ciemno. Ciekawa przygoda i dużo można przełożyć na wektorową i odwrotnie, także śmiało! Tam to dopiero walka ze światłem i cieniem, a ile modelingu.. będzie zabawy. 3ds max i jazda, albo w PS'ie zacząć powoli i przejść na coś z modelingu i animacji. Szeroki wachlarz możliwości.

Ciebie też dobrze widzieć ;) Podtrzymujesz mój krwią zdobywany.. ulubiony dział na forum.. Nie zabawię długo, bo życie życie jest nowelą.. raz przyjazną, a raz Zordon.. ale rozumiesz ^^ musiałam rzucić okiem, czy to już umarło śmiercią tragiczną, czy jeszcze zdycha :P

Obecnie używam kilku programów jak Coat 3D, Daz , Keyshot , Brylce(rzadko) i Zbrush ( do postaci) kiedyś używałem cimena 4d jak robiłem tagi z benem ale teraz są znacznie lepsze programy.
      Ogólnie nie wiem na co się bardziej zdecydować bo też robiłem w MD3D i też można fajne lokacje zrobić ale trzeba strasznie długo nad statami siedzieć i mieć mocny sprzęt bo przy dużej ilości elementów normalnie wieki się czeka :P Coat ogólnie zajebisty i do postaci i do lokacji a daz mocno detaliczy i trudny lol - brylce jako taki starty dosyć jest i pamiętam do sigów też użyłem jako baza B&W pod koncept - góry itd - wiem że będę musiał coś wybrać ale póki co cisnę koncept i się nie przejmuję :D

• Hermes wrote:

Masz do tego talent. Ja w 2D też swoje bazgram, ale wolę się nie chwalić. Rzeźbić wolę, bo też lekką ręką cuda mi wychodzą.

Btw. Najbardziej z Twoich prac podobają mi się mistyczne, przestrzenne pejzaże.
      Polecam ci arstation :) początki są może ciężkie, ale cała magia w tym że ciągle odkrywasz nowe rzeczy i to głównie daje motywacje do jakiegoś większego działania w tym temacie.

• O stary, z nudów wszedłem sobie w dział doglądając ostatnie farmingi nie spodziewając się niczego specjalnego... Niesamowity progres, aż się chce zacząć uczyć fotoszopki, ogromny szacunek.
      In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
    • Guderian wrote:

O stary, z nudów wszedłem sobie w dział doglądając ostatnie farmingi nie spodziewając się niczego specjalnego... Niesamowity progres, aż się chce zacząć uczyć fotoszopki, ogromny szacunek.
      Teraz na naukę taggingu nie ma co liczyć :( Jestem ostatni i jedyny ,który jeszcze coś wykonuje na odpowiednim poziomie... co też skutkuje tym że ciężko jest się od kogoś uczyć skoro jestem jedyny chyba w polsce (takiego prawdziwego taggingu) hehe
      Jedynie co to możesz duży rozmiar próbować.
      PS: dzięki i pozdrawiam.