By By Sid

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji


    • Dorzucam wcześniej omawianą LB vol 3 :P i dzięki wszystkim za komentarze bardzo gorąco :) teraz będzie Zrobiona Tapeta też możecie wybrać między tematyką z serii Lava Bitch Vol 4 albo Lava Star wars (tutaj kierunek sith
      lub jedi oczywiście full glow and sword) :D Głosują też inni na innych forach suma głosów będzie policzona za około 2 tygodnie :) h

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez DarthSId ().

    • Ta ostatnia mnie się nie podoba ^^
      No no przyjacielu, podniosłeś poziom jak mnie nie było i co teraz? :D
      Muszę wrzucić swoje? :>
      Żartuję! Wpadłam tylko na chwilę, rozwijaj się dalej, idziesz w dobrym kierunku! Ale ale.. pamiętaj, mieszaj style, zmieniaj je... nie usiądź na jednym, staraj się czerpać z każdego i wyprowadź swój indywidualny, pozro600.

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Madzia napisał(a):

      Ta ostatnia mnie się nie podoba ^^
      No no przyjacielu, podniosłeś poziom jak mnie nie było i co teraz? :D
      Muszę wrzucić swoje? :>
      Żartuję! Wpadłam tylko na chwilę, rozwijaj się dalej, idziesz w dobrym kierunku! Ale ale.. pamiętaj, mieszaj style, zmieniaj je... nie usiądź na jednym, staraj się czerpać z każdego i wyprowadź swój indywidualny, pozro600.

      Oooo wow whozzzz there can't believe what my eyes see ... Ile to już lat haha wow :) Miło znów zobaczyć cię madziu :) mi się trochę przytyło w tym co robię ale pozytywnie jak widać xD I także zostałem ostatnim polskim taggerem, który coś tam jeszcze próbuje wycisnąć z tego life , smutne ale takie czasy to już nie jest 2013-2014 :( Ale trzeba lecieć dalej może będzie jakiś nowy mocniejszy trend hehe jak tak to mogę nazwać taggowanie :) No ale co o mojego rozwijania się, to oczywiście nie stoimy w miejscu cały czas działamy (ja i golum) :P wystarczy poczekać jakieś pół roku i już robię coś innego :D z resztą chyba mogę napisać iż trochę 3D mi się narzuca na myśl.

      Anywayyy dobrze znów cię widzieć tutaj :)
    • Ile lat? Ze 4 strzeliło :)
      Cieszę się, że biegniecie w dobrym kierunku. Jeżeli chodzi o modele 3D, polecam w ciemno. Ciekawa przygoda i dużo można przełożyć na wektorową i odwrotnie, także śmiało! Tam to dopiero walka ze światłem i cieniem, a ile modelingu.. będzie zabawy. 3ds max i jazda, albo w PS'ie zacząć powoli i przejść na coś z modelingu i animacji. Szeroki wachlarz możliwości.

      Ciebie też dobrze widzieć ;) Podtrzymujesz mój krwią zdobywany.. ulubiony dział na forum.. Nie zabawię długo, bo życie życie jest nowelą.. raz przyjazną, a raz Zordon.. ale rozumiesz ^^ musiałam rzucić okiem, czy to już umarło śmiercią tragiczną, czy jeszcze zdycha :P

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Madzia napisał(a):

      Ile lat? Ze 4 strzeliło :)
      Cieszę się, że biegniecie w dobrym kierunku. Jeżeli chodzi o modele 3D, polecam w ciemno. Ciekawa przygoda i dużo można przełożyć na wektorową i odwrotnie, także śmiało! Tam to dopiero walka ze światłem i cieniem, a ile modelingu.. będzie zabawy. 3ds max i jazda, albo w PS'ie zacząć powoli i przejść na coś z modelingu i animacji. Szeroki wachlarz możliwości.

      Ciebie też dobrze widzieć ;) Podtrzymujesz mój krwią zdobywany.. ulubiony dział na forum.. Nie zabawię długo, bo życie życie jest nowelą.. raz przyjazną, a raz Zordon.. ale rozumiesz ^^ musiałam rzucić okiem, czy to już umarło śmiercią tragiczną, czy jeszcze zdycha :P

      Obecnie używam kilku programów jak Coat 3D, Daz , Keyshot , Brylce(rzadko) i Zbrush ( do postaci) kiedyś używałem cimena 4d jak robiłem tagi z benem ale teraz są znacznie lepsze programy.
      Ogólnie nie wiem na co się bardziej zdecydować bo też robiłem w MD3D i też można fajne lokacje zrobić ale trzeba strasznie długo nad statami siedzieć i mieć mocny sprzęt bo przy dużej ilości elementów normalnie wieki się czeka :P Coat ogólnie zajebisty i do postaci i do lokacji a daz mocno detaliczy i trudny lol - brylce jako taki starty dosyć jest i pamiętam do sigów też użyłem jako baza B&W pod koncept - góry itd - wiem że będę musiał coś wybrać ale póki co cisnę koncept i się nie przejmuję :D
    • Hermes napisał(a):

      Masz do tego talent. Ja w 2D też swoje bazgram, ale wolę się nie chwalić. Rzeźbić wolę, bo też lekką ręką cuda mi wychodzą.

      Btw. Najbardziej z Twoich prac podobają mi się mistyczne, przestrzenne pejzaże.
      Polecam ci arstation :) początki są może ciężkie, ale cała magia w tym że ciągle odkrywasz nowe rzeczy i to głównie daje motywacje do jakiegoś większego działania w tym temacie.
    • O stary, z nudów wszedłem sobie w dział doglądając ostatnie farmingi nie spodziewając się niczego specjalnego... Niesamowity progres, aż się chce zacząć uczyć fotoszopki, ogromny szacunek.
      In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
    • Guderian napisał(a):

      O stary, z nudów wszedłem sobie w dział doglądając ostatnie farmingi nie spodziewając się niczego specjalnego... Niesamowity progres, aż się chce zacząć uczyć fotoszopki, ogromny szacunek.
      Teraz na naukę taggingu nie ma co liczyć :( Jestem ostatni i jedyny ,który jeszcze coś wykonuje na odpowiednim poziomie... co też skutkuje tym że ciężko jest się od kogoś uczyć skoro jestem jedyny chyba w polsce (takiego prawdziwego taggingu) hehe
      Jedynie co to możesz duży rozmiar próbować.
      PS: dzięki i pozdrawiam.
    • Przypadkowo odwiedziłem dział i jestem pod wrażeniem.
      Bardzo fajne prace. Szukałem informacji ale nie znalazłem: w jakim programi pracujesz, jakie techniki stosujesz?
      Lata temu pracowałem w gimpie, teraz już bym pewnie nie potrafił zrobić nic konkretnego.
      W pierwszym poście widziałem, że lata temu oferowałeś tworzenie sygnatur na forum, czy to dalej aktualne :>


    • Ja w 2017 jeszcze używałem gimpa i poziomem wcale prace nie są gorsze od te z PS-sa więc to tylko kwestia użytkownika :) Gdy kiedyś inny członkowie z drużyny pytali mnie czego używam to aż im się wierzyć nie chciało w to haha. Tylko idiota napisze że do sygnatur tylko dobry jest PS - a ja ci napiszę że Photoshop 6 jest za trudny dla początkujących... gimp mi oferował dużo prostszy interfejs niż PS i nie tak wiele narzędzi jak i ogromnej gamy filtrów, które wale do niczego się nie przydawały(jak dla mnie), bo w większości czego używam z filtrów to wyostrzenie - kontrast - balans kolorów - czasami deformacje.Photoshop jest jedynie programem dla dużego formatu oraz już konkretnie pod daną dziedzinę... czy to Digital painting czy może Matte painting warto zwrócić uwagę na możliwość tworzenia swojego seta brushów,które ci się podobają i masz już wyselekcjonowane pod daną rzecz jak skały ,chmury ,postacie, budynki, roślinność ,zwierzęta ,planety itp. Jest to po prostu wtedy niezastąpione.

      Żebyś się nie zgubił o co mi chodzi to o to że jeśli robisz sygnatury to warto jedynie polegać na materiałach ,wyobraźni i narzędzie do rysowania + do smużenia i jesteś już gotowy do działania - ja się na tym skupiłem i w rok mogłem osiągnąć to co inni robili w kilka lat a ten rok 2016-2017 był przełomowy. Wcześniej był u mnie taki problem, bo błądziłem po różnych opcjach programu próbując wszystkiego ale nic nie dało satysfakcji, co też nie mogłem zrobić progresu... nie chcę się śmiać ale mogę wyliczyć na palcach jednej ręki polskich taggerów co trochę ogarniali temat w latach 2010-2019 w porównaniu do zagranicznych taggerach ,gdzie poziom był na bardzo wysokim pułapie... dla mnie wtedy nieosiągalny. Żeby tak nie narzekać to jest jeszcze jedna osoba która była prawdopodobnie najlepsza w latach 2013-2015 na rynku polskich jak i zagranicznym żywa, możliwe że ktoś tutaj kojarzy nick stg lub stoogie.
      .
      A to czy robię tagi jeszcze pod prośbę ? raczej nie hehe jedynie tylko na bitwy - jakieś ciekawsze.
      Myślę że to ci powinno wystarczyć.

      Porównaj sobie
      2017


      2019


      W czym kolory są gorsze ? Styl podobny, technika trochę inna.

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez DarthSId ().

    • Mr.Riddler napisał(a):

      Ja często używałem odwzorowania gradientu, czasami mozna fajny efekt kolorystyczny uzyskac jeśli się dobrze go użyję.

      Praca z 2019 roku robi niesamowite wrażenie - świetna!!
      Niektóre filtry były bardzo spoko, ale to w zależności w jakim stylu prace się wykonuje :) pamiętam ... zawsze chłopaki w collage dużo się tym bawili ale ciężko jest zrobić tym prace, która dały by ci efekt 10/10 w porównaniu co do klasycznych tagów DP ,czy glowingu.

      Mam nadzieję że do 2020 poziom prace wskoczy o jedno oczko wyżej i znajdę jakiś długi ciekawy flow. dzięki bardzo.