By By Sid

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • By By Sid










      Zajmuję się tym niemal 2 dni i tworzę sygnatury tak dla rozrywki,także szukam wskazówek jeśli potrzebuje coś ulepszyć odpowiednimi filtrami itd

      Jeśli ktoś chce na zamówienie to jak będę miał wolny czas coś zrobię ^^ a te sygnatury są z plemion pod wymiar 300x100 także tutaj mam większe możliwości :D

      //Pogryzę :D przenoszę do odpowiedniego działu :D
      //Pozdrawiam, Madzia.

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez DarthSId ().

    • Jak na dwa dni tworzenia prac to ładne są :P Popracuj nad napisami troszkę no i czytaj tutoriale, na pewno się dzięki nim rozwiniesz :P

      P.S. Jeżeli chcesz jakieś tutoriale na fajne efekty, z którymi miałam do czynienia na forach graficznych, to proszę PW :D Sygnatury to nie moja mocna strona, raczej lubuję się w większych formach, ale zawsze służę radą.

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • W takim razie zapraszam :P Co do jupitera, wiem, ze grają :P Nie nie gram :P Właśnie zastanawiam się nad zmniejszeniem ilości swoich kont z 7 do 2, ewentualnie do 0 :D

      Jeszcze taka mała uwaga, widzę, że prace dużo ważą :P Domyślam się, że jak wstawiasz jakieś c4d, czy świetlik, to nie obcinasz go do rozmiarów pracy, dlatego taka waga, to też jutro powiem co i jak :P No i też ramki jakieś pomyślimy :P Pobawimy się zapełnianiem pustej przestrzeni :P

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Ja bym radził jeszcze popracować nad odpowiednim miejscem w którym umieszczony będzie render bowiem środek pracy nie zawsze jest do tego odpowiedni - musisz zwracać uwagę na sam render tzn. z której strony pada oświetlenie,w którą stronę obiekt jest zwrócony itd. itp. taki rodzaj percepcji pozwoli ci na lepsze wykorzystanie wolnej przestrzeni napisem,efektem,lub innym elementem :)
    • Po pierwsze...
      Nie umieszczaj napisów na sygnaturze. Kiepsko ci wychodzą i psują efekt wizualny całej pracy.

      Po drugie...
      Jeśli pracujesz na renderach to je porządnie wtapiaj i nie zmieniaj ich proporcji... w niektórych pracach rzuca się w oczy nienaturalnie płaska twarz.

      Po trzecie...
      Nie wrzucaj każdej pracy, którą zrobisz... Wrzucaj te odpicowane... te nad którymi spędziłeś więcej niż 1h pracy.

      Po czwarte...
      Zaczynasz prace z grafiką więc czytaj i rób tutki! Jak przerobisz odpowiednią ich ilość wtedy baw się w samodzielne skrobanie i bawienie się funkcjami poznanymi z tutków.

      Po piąte...
      Nie robisz ramek. Co na ogół jest plusem. Zrobienie ładnej i estetycznej ramki to też wyczyn. Jednak musisz się nauczyć do których kompozycji w sygnaturach będzie pasowała ramka.

      Po szóste...
      Pamiętaj o tym, że nawet najładniejsza twoja praca (nawet ta najbardziej wyczesana) komuś zapewne się nie spodoba... i ma takie prawo. Ocena sygien to rzecz gustu.

      Po siódme...
      Ja nie oceniam twoich prac. Pisanie komuś "świetne prace 11/10" lub "dno 0/10" nic nie wnoszą do tematu. Dlatego wolałem Ci dać kilka rad ;)

      Przed Tobą jeszcze dużo...dużo... pracy ;) Trzymam kciuki aby ambicja i upór w dążeniu do osiągnięcia lepszych umiejętności graficznych wygrały ;)

      Pozdrawiam,
      Qai

      Powrót konwertera TinyRW

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Qai ().

    • Ja bym proponował abyś po kolei zacząć trenowanie i doskonalenie wykonywania danego etapu tzn. najpierw zaczął bym od tego aby jak najlepiej dobrać render/stock który ma być wykorzystany ( bo to jest spora część sukcesu) - musisz pomyśleć jaki "obrazek" będzie ci najłatwiej i najlepiej wykorzystać biorąc pod uwagę twój własny styl i technikę,następnie inne elementy takie jak tło,smużenie ( lub inna metoda wtapiania) ogólna kolorystyka,uzyskiwanie głębi i nasycenia przez cienie i dynamikę kończąc na oświetleniu...

      p.s każde z tych rzeczy tj.- wtapianie,oświetlenie itd.itp ma wiele różnych technik i zastosowań i jeszcze więcej czasu wymaga wyczucie tego wszystkiego i dostosowanie do swoich potrzeb oraz umiejętności,radził bym pooglądać pracę najlepszych z najlepszych w tej dziedzinie ( z racji tego żę widzę iż najbardziej kręcą cię sygnatury ) proponuję poszukać prac takich autorów jak m.in : Danilo,Solistra,Griever,Pochy

      Pracę tych osób są naprawdę - nie zawacham się powiedzieć. FENOMENALNE
    • Qai dał kilka dobrych rad ale...
      "Po trzecie...
      Nie wrzucaj każdej pracy, którą zrobisz... Wrzucaj te odpicowane... te nad którymi spędziłeś więcej niż 1h pracy.

      Po czwarte...
      Zaczynasz prace z grafiką więc czytaj i rób tutki! Jak przerobisz odpowiednią ich ilość wtedy baw się w samodzielne skrobanie i bawienie się funkcjami poznanymi z tutków."

      tu muszę się wtrącić. 3. wrzucaj prace i czytaj komentarze będziesz wiedział nad czym pracować. Do Qai - godzinę to robiłem grafike za 30 zł...
      4. tu też rada dziwna - z jednej dobrze poznać tutki i szybko nabrać dobrych nawyków np. wtapiania rendera, lecz wg. mnie więcej skrob sam, na podstawie czegoś co zobaczyłeś niż masz powtarzać czyjeś czynności. Jak będziesz skrobał to nie tylko będziesz ćwiczył swój umysł graficzny ale również zdobędziesz własny orginalny styl dzięki czemu twoje prace nie będą "jak wszystkie inne".

      Oraz moja rada jak juz znajdziesz swój styl to poszukaj pod niego pędzli/wzorków itp
      Pozdrawiam
      Speedbird

      Edit: ostatnie prace są okropne, najlepsza z nich czerwono czarna ale ramka w tym stylu psuje prace

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Speedbird ().

    • Super prace:) Bardzo mi się podoba dobrana kolorystyka prac! Nie ma rażących kolorów i bardzo dobrze! Delikatna kolorystyka SUPER :super:
      Czekam na kolejne prace:)
      Ale człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
      Ernest Hemingway

      21.07.2016r emerytura OGame!
      Uni 68 - OFF
      Uni 69 - OFF
      Hydra - OFF




    • bardzo duży minus za tą prace. dlaczego? za jaskrawa - ten biały bije po oczach. ramka nadal wg. mnie psuje prace. brush zachodzi na twarz renderu prosto na oko ;/ światło w prawym górnym rogu jest zbędne postać jest oświetlona tylko od strony jaskrawobiałej plamy. prawa jest w cieniu. jakbym mial ocenić to by wypadło bardzo słabo więc się wstrzymuje by nie zniechęcać :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Speedbird ().

    • Za mocny filtr ;P przez to masz efekt pixelozy :P miejscami :P dla lepszego wyglądu prac, proponuję też zapisywać je w formacie png, nie jestem fanką tego typu prac na filtrach, czy też mieszaniu barw, jeżeli nie są to barwy pochodzące od jednego koloru :P i ramka za grubaśna. Pozdrawiam.

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • JAk nie filtr to krycie mixem masz :P na jedno wychodzi :P Albo zmniejszaj wartość dla lepszego efektu albo wtapiaj bardziej :P bo nrzydko, no jak kto lubi, ja tam specjalistką od małych grafik nie jestem :P

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Powiem Ci, że te ostatnie prace mnie jakoś nie ucieszył :P Szczególnie ta ostatnia, render, czy tam stock - kobitka, taka jakby ten tego zdeformowana XD do tego nijak nie podobają mi się dobrane kolory :P do ramki się nie czepiam, bo to jak kto lubi :P Co jeszcze hmm: w obydwu pracach rendery nie są wtopione i nie współgrają z tłem :P mają ciemniejsze kolory, gdzie tło jest jaskrawe i bije po oczach.

      Pracuj!

      //P.S. Przypominam, abyście nie bali się dłuższych wypowiedzi na temat prac :P To naprawdę miło się czyta :D

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Jeżeli się nie ma czasu ani koncepcji na wykonanie prac ,to czasami lepiej ich nie wykonywać albo nie publikować ( wiem sam po sobie)
      a robienie prac na przymus i tylko aby się pokazać jest jeszcze gorsze...

      p.s czasami podglądnięcie innych prac oraz zmiana stylu wykonania może ci dużo rzeczy uwydatnić i uświadomić. :)