Wspomnienia Z Uni 35

• uni35:
    • Wspomnienia Z Uni 35

jestem graczem NICK Z uni 35 ISKIERKA/STRIKE - gralem z ludzmi roznymi nawet mialem bardzo duzo wrogow . od ktorym prawie wszystkiego sie uczylem . np. moj kolega DA-83 ,Firu,Lucky,brzydal komuniste nie zapomne ciebie , Barda i sir jerzego. nawet sojusz DOMINION , Kolegow z TERAPIA , wielu innych kolegow . duzo oklamywalem ludzi pisalem duzo glupot jaki to ja jestem . . gram jeszcze z uni 35 na UF 68 . konto mialem po kolezance nadal na nim gram sojuszow mialem swoich Wiele. . figlofor Przepraszam cie .
    • To ja pozdrawiam sojusz Elysium, a szczególnie uroczą imperatorkę Venuss;] oraz sojusz Legends;) Niejakiego Hydrę z Gdańska, który słuchał Hemp Gru kiedy ja uważałem jeszcze, że rap to gówno, a przede wszystkim mojego wielokroć starszego i potężniejszego sąsiada Corrado a.k.a. Marta, który nauczył mnie podstawowych rzeczy o OGame;] może kiedyś przeczytacie
    • Z uni 35 najbardziej chyba wspominam PIMPa hehe utrudniał grę na początku ale dzięki niemu sporo się nauczyłem :) Później zgrana ekipa po połączeniu sojuszów Ratio i Avalon, kilka wygranych wojenek, godziny spędzone przed kompem, zjazdy, spotkania aż miło się to wspomina :) teraz kawałek ekipy gra na uni Yakini, niektórych już z nami nie ma :( ahh piękne czasy kupa znajomych i mile spędzony czas :) teraz jak widzę pełno graczy wydających masakryczne ilości pieniędzy na grę :/ to już nie jest ta sama gra :/ Pozdrawiam Piterman
    • Az lezka kreci sie w oku na starosc naprawde piekne czasy ludzi i klimatu i samej gry :]
      Teraz za kase masz top jakie chcesz ;]
      Tez wspominam Pimpa tyle co spalil wody na mnie to cieszko zliczyc :)
      Oczywiscie wszystkich naszych mocherow z Avalonu i Ratio :)
      Rowniesz
      Koralowypabloski pare nocy zesmy przeklikali :)
      Pawla23 i cala reszta ludzikow z 35 uni ;]

tak zwycięzców zwyciężył w końcu sen, brat śmierci...[/align]

UWAGA "DYSLEKSJA"
      7 ST
      lacznie 6848,68%

UNI 35 [RIP]

Yakini

35 ST łącznie 208889 %