Madzia, czyli zUa Panienka spod okienka...

  • Dawno mnie tu nie było XD

    Kortyzol napisał(a):

    A to Ci urlopowiczka. :E
    Cóż się stało, że potrzebny urlop? ;)


    - zwykle wypada mi coś ważnego :P

    Anima Libera napisał(a):

    gdzie jest moja Sygnatura? 3 dni jej nie widzę;/ a twoja jest to fer? już jest, co marudzisz :P

    masz już uzbierany grzyby na wigilię? miałam :D dość sporo ^^
    ulubione danie wigilijne ? uszka z barszczem :P
    jakie wino lepiej ci smakuje wytrawne półwytrawne? półwytrawne
    miałaś kiedyś świadectwo z czerwonym paskiem? powiem tak - dwa razy nie miałam w 2 i 3 klasie liceum, bo mi się nie chciało XD nie, nie jestem kujonem :D nienawidzę siedzieć w książkach.
    trzymałaś kiedyś jeża w rekach? tak :P ale nie zrobił mi krzywdy XD gwoli ścisłości, ja jemu też nie :P


    Do następnego :P

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Vilebert napisał(a):

    Co tam słychać u Migotki?:P Nic ciekawego Mumin :P

    Długo Cię nie było, tęskniłaś za mną?:P Długo, krótko, lecz w sam raz :P Co do tęsknoty hmm... odpowiedz sobie sam :P

    Kiedy przyjedziesz na Śląsk?:P Byłam ostatnio :D

    Jak tam idą Gobliny?:P A ujdzie, chociaż nie mam już na nie czasu

    No i na koniec: Mrau!:D Mówiłam, żebyś uważał, bo się koty zlecą :P

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Vilebert napisał(a):

    Jak byłaś na Śląsku to czemu nie dałaś znać?:P Byłam w interesach i chwilowo :P

    Tym razem w środku: Mrr:D Kici kici, taś taś? :D

    Wiem, że tęskniłaś, także możesz mi powiedzieć jak bardzo?:) Wydaje Ci się :P

    Będziesz tańczyć dla mnie?:D Kto inny miał tańczyć :P wydaje mi się, że dla mnie XD

    No i na koniec możesz dokończyć: "Ja uwielbiam ją, ... " :D Ona tu jest i tańczy dla mnie :P

    Buźka:* Nawet dwie :P :* :* ewentualnie siedem XD

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Tradycja nakazuje, by okrągłe posty pisać w CT-ach u kolegów/koleżanek :) Jako że już 5k się tego ustukało nie wiadomo kiedy (bo spam to zUo), spełniam niniejszą tradycję :)

    Teraz kilka pytań, żeby Asieę uspokoić:
    - nadal grasz w Gobliny? Ja chyba odpadłem :) Ale może kilku orków i warlocków się ostało :)
    - na Quantumie nadal urlop?
    - jak Ci idą przygotowania do sesji?
    - kiedy wrzucisz znów jakąś ładną grafikę do galerii? Co będzie jej tematem?
    - czy prace (graficzne/literackie etc.) są odbiciem nas samych czy można wymyślić coś, czego się nie wie?

    /me stwierdza z zakłopotaniem, że pytania wyszły nieco płytkie (przynajmniej ostatnie w miarę :quasi:, ale na poważniejsze przyjdzie jeszcze zapewne czas :*

    Lwica jest boska :)
  • :) płytkie, czy też nie - zawsze przyczyniają się do lepszego poznania osoby :P

    - trochę gram w gobliny, ale nie tak często :P jestem max na 20 min dziennie, sesja i te sprawy,
    - urlop i szybko z niego nie zejdę, wiem, że część mnie za to będzie męczyła, ale nie mam teraz czasu na pierdoły typu OG :P
    - sesja, sesją - poradzę sobie,
    - nie wiem kiedy, nie wiem co, zobaczymy kto co wymyśli, możliwe, że będą to prace o tematyce kolejnych konkursów,
    - prace zazwyczaj są odzwierciedleniem duszy artysty, ale nie jeżeli chodzi o grafikę użytkową, grafika jest o tyle ciekawym zjawiskiem, że można oczekiwać, czegoś nieoczekiwanego :P z literaturą, dla odmiany, jest tak, że wylewasz część duszy na papier, dlatego łatwiej jest utożsamić ją z autorem, niż coś graficznego. Jednakże, istnieją odstępstwa od takiego rozumowania. Czasem chcesz pokazać grafiką co dusisz w sobie i wtedy tworzysz fotomanipulację samego siebie :)

    /me tuli buloena i zaprasza ponownie :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • 1 Dlaczego lewa piers jest wieksza od prawej?
    2 Mis uszatek, koralgol czy puchatek
    3 Magda-lena to takie dwa imiona w jednym, cierpisz na rozwdojenie jazni ?
    4 Kobieta, czy jeszcze dziewczyna
    5 Nasz premier jest ........
    6 Czemu po przeczytaniu pierwszego pytania spojrzalas sie na nie.....
  • Pluszowy Misiaczek napisał(a):

    1 Dlaczego lewa piers jest wieksza od prawej?
    2 Mis uszatek, koralgol czy puchatek
    3 Magda-lena to takie dwa imiona w jednym, cierpisz na rozwdojenie jazni ?
    4 Kobieta, czy jeszcze dziewczyna
    5 Nasz premier jest ........
    6 Czemu po przeczytaniu pierwszego pytania spojrzalas sie na nie.....


    1, Właściwie, pewnie krzywo rosną :D ale ja akurat mam równej wielkości :D
    2, Uszatek, chociaż i Koralgola lubiłam :P Puchatek też ujdzie :>
    3, Czasem cierpię :D
    4, Płeć żeńska :P
    5, No jest :D i niech już sobie zostanie do przyszłych wyborów XD
    6, Nie musiałam, spoglądam podczas kąpieli, więc wiem jak wyglądają ^^

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Pusto w działach, to tutaj przyspamię, korzystając z zaproszenia. Przede wszystkim chcę odnotować, że nowa sygnatura bardzo mi się podoba. Kobieta, natura i magia, w soczystych, wiosenno-letnich barwach.

    Wstawisz jakąś fotomanipulację lub pracę liryczną, żeby lepiej można było poznać artystyczną część Twojej duszy?
    Czy jakąś część swojego warsztatu artystycznego trzymasz w ukryciu jak dawni malarze, którzy ukrywali skład farb, którymi malowali?
    Ostatnio częściej widać jak rozmawiasz o filmach niż o graficzno-literackich częściach sztuki. Dlaczego?
    Lubisz literaturę klasyczną, ale taką pisaną prozą?

    Dobrego zdrowia, Madziu :*
    P.S. Wnioskując po porannym braku aktywności, wczorajsza impreza się udała :)

    Lwica jest boska :)
  • Dziękuję za opinię :D

    Co do fotomanipulacji, czy pracy lirycznej - raczej nie :P Nie chwale się nimi, bo są taką moją odrębnością. Mam je zapisane schowane głęboko, nawet wierszownik leży sobie w szufladzie, a wyciągam go tylko po to, że coś do niego dopisać :) Jest to moja magiczna ucieczka, kiedy coś mnie przytłacza, kiedy finalizują się moje marzenia, czy po prostu mam ochotę wykrzyczeć coś światu, a on nie zbyt ma ochotę na wysłuchanie moich słów. Grafika, ta znowu, to taka moja wariacja, to ta część duszy, która ciągle krzyczy, że jej mało. Jest pełna ekspresji i tego, czego nie okazuje, jak wszyscy patrzą. No może czasem po 22 XD

    To nie tak, że częściej. Filmy lubię, wiele oglądałam, poza tym jest osobą, która dużo zauważa poprzez dedukcję :P a filmy pozwalają nieco po dedukować. Grafika, czy liryka - to moja pasja, hobby i trochę skryta natura. Jeżeli chodzi o film, film to sposób relaksu tak jak muzyka, czy dłuugie nocne spacery :D

    Literatura klasyczna to szerokie pojęcie, przepełniona jest harmonią, na którą w dzisiejszych czasach ciężko zapanować, ciężko mi powiedzieć, czy lubię tego typu literaturę. Ma swój klimat, ale moje gusty skłaniają się bardziej do mniej składnych i nie tak stonowanych utworów :P Niezależnie od formy.

    Wzajemnie, zdrówka.
    Impreza uszła, tylko obawiam się, że zaczęłam zbyt często topić smutki w szklankach z %. Co mnie niepokoi, dlatego też odwołałam wszystkie kolejne "wypady" i zajęłam się sobą :P Postanowiłam wrócić do czynnego udziału w sportach :D

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Innymi słowy pokazujesz nam wszystkim jedynie maskę?
    Jak można powiązać coś takiego z tym, co napisałaś w ostatnim wersie, a co jest, było nie było, dość osobistym wyznaniem?
    Jak można godzić magiczną ucieczkę w świat poezji z szklanką wypełnioną procentowym płynem?

    Teraz trochę lżejsze pytania?
    Do czego zamierzasz wracać? Do paletki czy zdejmiesz buty z kołka?
    Tworzyłaś kiedyś w języku innym niż polski?

    Lwica jest boska :)
  • Cały świat to scena,
    A ludzie na nim to tylko aktorzy.
    Każdy z nich wchodzi na scenę i znika,
    A kiedy na niej jest, gra różne role.


    Czasem życie skłania nas do podejmowania decyzji, które gryzą się zdecydowanie z naszymi charakterami, w tym przypadku i z moim. Pomimo, że jestem osobą o silnym charakterze, zapomniałam, co to znaczy. Z tej racji, ból zdecydowanie zamieniłam na coś, co było pod ręką.
    Choć zdarzyło się tak pierwszy raz, mam nadzieję ostatni, to jednak się stało, a ja nie mogąc się z tym pogodzić postanowiłam wziąć siebie we własne ręce :P
    Jak to mówią, umiesz liczyć, licz na siebie.

    Do paletki wróciłam dawno, tym razem wrócę do tych bardziej męczących treningów ^^
    Zdarzyło mi się tworzyć w języku angielskim :P

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    Cały świat to scena,
    A ludzie na nim to tylko aktorzy.
    Każdy z nich wchodzi na scenę i znika,
    A kiedy na niej jest, gra różne role.
    Z Szekspirem czasem warto się zgodzić :) Zwłaszcza artystom zdarza się grać, dlatego ich utwory są piękne. Czy Twój wierszownik skrywa rolę, którą grasz przed sobą samą czy prawdziwą Ciebie? Czy uważasz, że adresat takiego pytania jest w stanie na nie odpowiedzieć?

    Madzia napisał(a):

    Z tej racji, ból zdecydowanie zamieniłam na coś, co było pod ręką.
    Ból fizyczny?

    Madzia napisał(a):

    Do paletki wróciłam dawno, tym razem wrócę do tych bardziej męczących treningów ^^
    Mam nadzieję, że będę Ci mógł kiedyś pokibicować :) Używasz profesjonalnych paletek? Należysz do jakiejś drużyny?

    Madzia napisał(a):

    Zdarzyło mi się tworzyć w języku angielskim :P
    Przedstawiłaś efekty jakiemuś Anglikowi? Jaka była jego reakcja?

    Lwica jest boska :)
  • # W wierszach nie muszę grać, aktorką jestem dla życia.

    # Fizyczny nie, psychiczny bardziej - nie mogłam się pogodzić z pewną decyzją.

    # Tak, mam profesjonalną paletkę :D Już nie należę do, jak to się mawia, kadry. Teraz tak jakby idę od początku, taka czysta karta :D

    # Tak, mam znajomego Irlandczyka :P dziwił się, że mi się chce xD

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    Teraz tak jakby idę od początku, taka czysta karta :D
    Dzika karta :>

    Bawiłaś się kiedyś w nordic walking? Nocne spacery może i są romantyczne, ale bez kija, to strach ^^

    Jak wyglądają samotne (skoro nie należysz do "kadry") treningi? Ogólne ćwiczenia może i są podobne, ale w końcu i tak sport sprowadza się do jakiejś formy rywalizacji. Masz jakieś ulubione miejsca, jakieś świetlice osiedlowe, gdzie panuje zasada wygrywający zostaje przy stole i wchodzisz i wkurzasz wszystkich, blokując stół na cały wieczór? ^^ <-- BTW bezsensowna zasada, prowadzi do tego, że lepsi stają się jeszcze lepsi, a gorsi pozostają na tym samym poziomie.

    Wolisz SMS-ować czy rozmawiać przez telefon? Czy dobrze wstawiona emotka jest w stanie choćby w niewielkim stopniu zastąpić mimikę twarzy?

    Lwica jest boska :)
  • buleon napisał(a):

    Madzia napisał(a):

    Teraz tak jakby idę od początku, taka czysta karta :D
    Dzika karta :>

    Bawiłaś się kiedyś w nordic walking? Nocne spacery może i są romantyczne, ale bez kija, to strach ^^

    Jak wyglądają samotne (skoro nie należysz do "kadry") treningi? Ogólne ćwiczenia może i są podobne, ale w końcu i tak sport sprowadza się do jakiejś formy rywalizacji. Masz jakieś ulubione miejsca, jakieś świetlice osiedlowe, gdzie panuje zasada wygrywający zostaje przy stole i wchodzisz i wkurzasz wszystkich, blokując stół na cały wieczór? ^^ <-- BTW bezsensowna zasada, prowadzi do tego, że lepsi stają się jeszcze lepsi, a gorsi pozostają na tym samym poziomie.

    Wolisz SMS-ować czy rozmawiać przez telefon? Czy dobrze wstawiona emotka jest w stanie choćby w niewielkim stopniu zastąpić mimikę twarzy?


    No dzika też czasem :P
    Nie, kij mi nie potrzebny, radzę sobie i bez :) Nocne spacery nie uznaję jako romantyczne, dla mnie to oderwanie się od szarości dnia. Lubię gwiazdy nad głową, muzykę na uszach i poczucie, że mogę iść przed siebie.
    Samotne treningi wyglądają bardzo podobnie do tych z ludźmi, tylko moim przeciwnikiem jestem ja sama :) mam stół do tenisa stołowego, który mi to umożliwia, składa się go do połowy, dokładnie tak: Kilk. Mam swoje ulubione miejsce :P Zawsze wpadam do swojego starego gimnazjum i gram z ludźmi w "biegańca" :P
    Wole rozmowę, bo w głosie jest ukrytych wiele uczuć, których nie da się odczytać z sms'a :P chyba, że jest to sms od typowego romantyka, albo człowieka z duszą poetycką. Pewnie zauważyłeś, że nadmiar emotek to u mnie niewątpliwie, jakaś choroba XD Nie da się nimi zastąpić miny na twarzy, ale służą czasem rolą przystankową w zdaniu lub myśli.


    Vilebert napisał(a):

    No to dziś ode mnie:

    1. Mrum? Mruuu!:D
    2. Co powiesz na małe mrumcium?:P

    A teraz na poważnie:
    1. Czemu nie ma Cię jak powinnaś być?:P
    2. Kiedy się uśmiechniesz?:)
    3. Kiedy mi coś ugotujesz?:P
    4. Jak zdrówko? Mam nadzieję, że dopisuje.
    5. Chcesz przygarnąć kota?:P Mrum:)



    Mówiłam, że jak mruczeć będziesz to koty się zlecą :P
    Fakt, mówią na mnie kocie w dzień, a w nocy jestem niby jak pantera, ale ja nie mruczę :D

    1. Co mam rozumieć przez to pytanie? Sprecyzuj
    2. Zawsze się uśmiecham, choć czasem to taki aktorski uśmiech przez łzy :P
    3. Jak zasłużysz :D
    4. Różnie, ale nie będę marudziła, pozostawiam marudzenie bardziej doświadczonym, tj Tobie :P
    5. Nie, ale przygarnęłabym szczęście :P

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Cóż Ci teraz zajmuje tyle czasu?

    Czemu uważasz, że noc, kiedy widzimy gorzej pozwala Ci oderwać się od szarości dnia? W końcu noc to praktycznie same odcienie szarości :) Ostatnio przeszedłem się jasnym piątkowym popołudniem, nowiutkim chodnikiem. Wiatr, słońce, dość chłodno, więc aż mi się dusza uśmiechała. 600 m przeszedłem i znajomy widząc, że idę piechotą, podwiózł mnie autem :E Ale maszerowanie chyba polubię :) Czego słuchasz, gdy wychodzisz na spacer? Mogłabyś (zakładam, że nie masz) mieć psa?

    Co do biegańca, to ciekawa zabawa, zwłaszcza jak zamiast brakujących paletek gra się zeszytami w twardych okładkach, klapkami, trampkami albo otwartą dłonią ^^ A jeśli chodzi o stół złożony do połowy, to jest to jedynie namiastka - kąt padania jest równy kątowi odbicia, więc możesz co najwyżej wyszkolić refleks, siłę, zręczność, etc., bo sama siebie nie zaskoczysz :D Choć mnie zaskoczyć Ci się zazwyczaj udaje :D

    Hmm, jeśli chodzi o rozmowę, to według mnie jest może bardziej szczera, ale chyba mniej przyjemna. Wprawny użytkownik czata może zamaskować swoje uczucia, ma kilka sekund więcej. W rozmowie wszystko, co złe, może wyjść z człowieka. Ale to, co dobre, też :) Co do emotek, to nie przejmuj się. Dopóki ciap nie zwróciła mi uwagi, używałem wyłącznie tej: "^^" i to z każdego możliwego powodu. Z tej choroby się wyrasta :)

    Jak wygląda kolejny semestr elektroniki? Jakieś postanowienia przed nim?

    Lwica jest boska :)
  • buleon napisał(a):

    Cóż Ci teraz zajmuje tyle czasu?

    Czemu uważasz, że noc, kiedy widzimy gorzej pozwala Ci oderwać się od szarości dnia? W końcu noc to praktycznie same odcienie szarości :) Ostatnio przeszedłem się jasnym piątkowym popołudniem, nowiutkim chodnikiem. Wiatr, słońce, dość chłodno, więc aż mi się dusza uśmiechała. 600 m przeszedłem i znajomy widząc, że idę piechotą, podwiózł mnie autem :E Ale maszerowanie chyba polubię :) Czego słuchasz, gdy wychodzisz na spacer? Mogłabyś (zakładam, że nie masz) mieć psa?

    Co do biegańca, to ciekawa zabawa, zwłaszcza jak zamiast brakujących paletek gra się zeszytami w twardych okładkach, klapkami, trampkami albo otwartą dłonią ^^ A jeśli chodzi o stół złożony do połowy, to jest to jedynie namiastka - kąt padania jest równy kątowi odbicia, więc możesz co najwyżej wyszkolić refleks, siłę, zręczność, etc., bo sama siebie nie zaskoczysz :D Choć mnie zaskoczyć Ci się zazwyczaj udaje :D

    Hmm, jeśli chodzi o rozmowę, to według mnie jest może bardziej szczera, ale chyba mniej przyjemna. Wprawny użytkownik czata może zamaskować swoje uczucia, ma kilka sekund więcej. W rozmowie wszystko, co złe, może wyjść z człowieka. Ale to, co dobre, też :) Co do emotek, to nie przejmuj się. Dopóki ciap nie zwróciła mi uwagi, używałem wyłącznie tej: "^^" i to z każdego możliwego powodu. Z tej choroby się wyrasta :)

    Jak wygląda kolejny semestr elektroniki? Jakieś postanowienia przed nim?


    Noc pozwala mi się ukryć za cieniem dnia, oderwać się od blasku, czasem mocno rażącego wewnętrznie słońca, pozwala zatopić się w cieniu smutków, które dzień ze mnie wyrwał, pozwala przemyśleć każde wypowiedziane i niewypowiedziane słowo. Słucham, zależnie od nastroju, muzyki z przekazem, to wyrażającym jakiś ból lub smutek. Psa mam, ale na smycz się nie nadaje.

    Co do tenisa, zręczność jest ważna no i wytrzymałość, ale to chyba jak w każdym sporcie. "Bieganiec" na zeszyty był takim wyzwaniem w podstawówce.

    Dla mnie ważne jest, żeby nie skrywać nawet tego złego, dlatego wole rozmawiać.

    Kolejny, następny i jeszcze kolejny. Nihil novi. Postanowienie, byle do sesji.

    Vilebert napisał(a):

    Na dziś ode mnie taki mały zestaw pytań:
    Co dostanę dzisiaj od Ciebie?:P
    Miałaś ostatnio jakiś ciekawy sen?:)
    Tęsknisz?
    Mogę na Ciebie zapolować?:P
    Rozmyślałaś nad moją propozycją? xD

    Kolorowych:*


    Nic nie dostaniesz, bo na Dzień Kobiet życzeń nie dostałam.
    Nie sypiam ostatnio, więc nie wiem.
    Za uśmiechem na swojej twarzy.
    Nie jestem zwierzyną łowną, raczej dzikim kotem na wolności, więc nie wiem, któż by się stał ofiarą polowania.
    Wolałam nie rozmyślać.
    Miłego.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Vilebert napisał(a):

    Oj widzę, że zawaliłem.
    Myślałem, że moje życzenia dotarły, ale tylko winny się tłumaczy także przyjmę należne mi baty:)
    By nie spamować pięknego CT dopiszę pytania na dziś:
    Jak można poprawić Ci humor?
    Może pora na jakąś weselszą nutkę hmm?
    youtube.com/watch?v=UhyeywiEzKo
    Uśmiechnij się Migotko i wracaj do świata żywych:)


    Chyba nie można, sam się jakoś naprawi.
    Co do nuty, to słucham tej, która zawiera te słowa z grafiki, właściwie zrobiłam sobie taką tapetę w większym wymiarze. -> Klik.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Dlaczego słuchasz muzyki, która kojarzy się z bólem i smutkiem? Przecież zawsze to Ty napełniałaś radością, zaangażowaniem i energią wszystkich dookoła. Jeśli tego Ci akuratnie brakuje, czerp ją z innych ludzi - idzie wiosna, nie powinno być trudno.

    Twoja odpowiedź jest mocno melancholijna. Nie ma ani jednej emotki, wszystkie wcześniejsze posty je zawierały. Trochę się martwię. Pytania więc będą związane wyłącznie z radością:
    - Lubisz rozgrzewające wiosenne słońce i wiatr towarzyszący Ci podczas spacerów?
    - Dlaczego Twój pies nie nadaje się na smycz - czyżby nie nadążał? ^^
    - Jak zamierzasz świętować Wielkanoc?

    Lwica jest boska :)
  • buleon napisał(a):

    Dlaczego słuchasz muzyki, która kojarzy się z bólem i smutkiem? Przecież zawsze to Ty napełniałaś radością, zaangażowaniem i energią wszystkich dookoła. Jeśli tego Ci akuratnie brakuje, czerp ją z innych ludzi - idzie wiosna, nie powinno być trudno.

    Twoja odpowiedź jest mocno melancholijna. Nie ma ani jednej emotki, wszystkie wcześniejsze posty je zawierały. Trochę się martwię. Pytania więc będą związane wyłącznie z radością:
    - Lubisz rozgrzewające wiosenne słońce i wiatr towarzyszący Ci podczas spacerów?
    - Dlaczego Twój pies nie nadaje się na smycz - czyżby nie nadążał? ^^
    - Jak zamierzasz świętować Wielkanoc?


    Pomimo, że ludzie czerpią ode mnie radość życia, to czasem ja potrzebuje swojej własnej radości, niestety nie potrafię pozyskać jej od siebie.

    Lubie ogólnie tą porę roku, bo się w niej urodziłam.
    Nie jest przyzwyczajony do smyczy, raczej jak już to woli samowolne latanie za mną.
    W domu, jak co roku.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Witam :)


    Kiedy wrócisz i uaktualnisz top starcia na qua ??
    Jeżeli nie masz czasu czemu nie oddasz komuś tematu ??


    Pis joł :P
    Nie ma nic ważniejszego na tym świecie niż lojalność i miłość, poza lojalnością i miłością miedzy zbirami
  • Bo wiesz, z radością jest jak z niektórymi substancjami - nie wszystko możemy wytworzyć jako organizmy, niektóre elementy musimy dostarczać z pokarmem, a jeśli nie możesz wychwycić radości z głębi siebie ani od innych ludzi, to masz tylko dwa wyjścia - albo powalczysz z przyczyną wewnętrznych niepokojów, albo poczekasz. Czas wyrównuje przeszłość niezawodnie, ale czasami ciężko się poddać, zarówno przed sytuacją, jak i przed samym sobą.

    - Informacja podana w profilu o dacie urodzin jest prawdziwa? Bo wciąż się zastanawiam czy to nie żart :)
    - Jaki byłby wymarzony prezent dla Ciebie na urodziny?
    - Jak przyjmujesz spóźnione życzenia?

    Lwica jest boska :)