Madzia, czyli zUa Panienka spod okienka...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Vilebert napisał(a):

    Ty niedobra wampirzyco, wyssałabyś mnie co?:P
    Coś dziś mało konkretne odpowiedzi:D

    No to pojedziemy po bandzie:
    Jakbym był Twoją ofiarą to co byś mi najpierw zrobiła?:P
    Jesteś częściej zimna czy gorąca?
    Ulubiony smak lodów?
    Ulubiona przekąska?
    Jak sobie radzisz ze stresem?:D


    Pewnie i dopadnę Cię jeszcze w mrocznej uliczce :>

    1. Zależy w jakim kontekście chciałabym Cię wykorzystać :D
    2. Ciężko stwierdzić :D raczej gorąca :P jeżeli mówimy o temperamencie, a jeżeli o stanie ciepła, mam zimne rączki często :P
    3. Nie mam ulubionego :P
    4. Gorące maliny :D
    5. Relaksuje się słuchając muzyki przy długim spacerze.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Vilebert napisał(a):

    Pytania na dziś:

    Ulubiona liczba?
    Jest coś o czym ostatnio intensywnie myślisz?
    Jak się widzisz za 10 lat?
    Jest coś w życiu co chcesz osiągnąć?:P
    Z czym kojarzy Ci się bita śmietana?:P


    1. 21
    2. Coś, ktoś :P Może :D
    3. Było pytanie, pokazywałam nawet zdjęcie :D
    4. Jest :D
    5. Z jedzeniem :D

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Dlaczego twierdzisz, że jesteś zUa, nawet nie "zła"? A może jesteś niezła, tylko w innej formie? Dłuższą wypowiedź poproszę.
    Czy wilk zawsze bywa zły? A kiedy jest dobry? Może wilk jest wilkiem i kropka?
    Dobre złego początki, a czyje jest w takim razie złe zakończenie?

    Chyba tyle. ;)
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Vilebert napisał(a):

    Ups to przeoczyłem:P

    Z czym kojarzy Ci się mój nick?
    Z czym kojarzy Ci się dzieciństwo?
    Wolałabyś cofnąć się w przeszłość czy zobaczyć przyszłość?
    Co chciałabyś zobaczyć budząc się rano?


    Twój nick, hmmm... <myśli> <drapie się w głowę> <staje na głowie> ... właściwie to nie wiem XD
    Z pluszowym misiem :P
    Ani to, ani to :P
    Śniadanie! :D

    Old Greg napisał(a):

    Dlaczego twierdzisz, że jesteś zUa, nawet nie "zła"? A może jesteś niezła, tylko w innej formie? Dłuższą wypowiedź poproszę.
    Czy wilk zawsze bywa zły? A kiedy jest dobry? Może wilk jest wilkiem i kropka?
    Dobre złego początki, a czyje jest w takim razie złe zakończenie?

    Chyba tyle. ;)


    Jestem zUa, czyli dostosowana do otaczającego mnie świata. Spotkało mnie wiele przykrości, dlatego zrobiłam się m.in. mniej ufna i wredna. W głębi duszy - jak się mnie dobrze pozna - to odkrywa się ta łagodność do świata codziennego, pomimo tego, że zawsze twierdzę, iż " Co mnie nie zabije, to podepta" - to mam w sobie tę pogodę ducha i "świra", który jak jest radosny, nie potrafi wysiedzieć 5 minut spokojnie. :P Czy jestem niezła to nie wiem XD Dlatego jestem zUa :P Bo nie do końca zła :P

    Herbert Zbigniew - Wilk i owieczka

    Mam cię - powiedział wilk i ziewnął. Owieczka obróciła ku
    niemu załzawione oczy. - Czy musisz mnie zjeść?
    Czy to naprawdę jest konieczne?
    - Niestety muszę. Tak jest we wszystkich bajkach: Pewnego
    razu nieposłuszna owieczka opuściła mamę. W lesie
    spotkała złego wilka, który...
    - Przepraszam, nie jest tu las, tylko zagroda mego gospodarza.
    Nie opuściłam mamy. Jestem sierotą. Moją mamę zjadł takie wilk.
    - Nic nie szkodzi. Po śmierci zaopiekują się tobą autorzy
    pouczających czytanek. Dorobią tło, motywy i morał. Nie miej do
    mnie żalu. Pojęcia nie masz, jak to głupio być złym wilkiem.
    Gdyby nie Ezop, usiedlibyśmy na tylnych łapach i oglądalibyśmy
    zachód słońca. Bardzo to lubią.
    Tak, tak, kochane dzieci. Zjadł wilk owieczkę, a potem oblizał się.
    Nie naśladujcie wilka, kochane dzieci. Nie poświęcajcie się dla
    morału.


    Wilk teoretyczni zły jest, bo ludzie go takim kreują. Wilki to bardzo wierne i opiekuńcze zwierzęta. Poza tym mam zamiłowanie do psów pochodzenia wilczego, tj. Hasky :P

    Złe zakończenie jest ludzkie, tak jak i dobry koniec. Zapytasz pewnie dlaczego? Bo to ludzie kreują otaczający ich świat i takim, jak go wykreują, takim się skończy. Raz dobrym zakończeniem typu: "I żyli długo i szczęśliwie", a niekiedy tym gorszym: "Pogrążył go smutek i zamknął się w swojej samotni." - to od nas zależy jak pościelimy sobie prześcieradło swego życiowego łóżka :P

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Warunkiem bycia poetą/poetką jest zadziwienie światem. Trochę jak w piosence Niemena. Czy świat Cie zadziwia?
    Piszesz/czytasz, a może piszesz i czytasz poezje? Jeśli tak, to jakich autorów czytasz? Jakie tematy sama poruszasz?
    Czy bitwa 3LM + 8 Krk + OW + 2Rec przeciwko 6Panc + 2 WR + Gauss może być poetycka? Opisz ją proszę w taki sposób, jak by była najbardziej epickim starciem. Może być bez morału, ale kierowca jednego z recyklerów musi przeżyć, sam wynik pozostawiam Tobie.


    Wpadnę ponownie, jak już skończysz wypracowanie. :}
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Postanowiłam zaglądnąć tu drugi raz. OG pisałam dla Ciebie bardzo fajne opowiadanie z wierszykami, ale oczywiście mnie wylogowało :P
    Tak więc opowiadam jeszcze raz :P Z lekkim zdenerwowaniem.

    Nie wiem, czy bycie poetką, czy poetą ma jakieś warunki. Dla mnie powinno się mieć wenę, chęci, wyobraźnię i umiejętnie dobierać słowa. Co do świata, sam w sobie może być inspiracją, czasem mniej lub bardziej bezpośrednio. Ważnym jest rozbudowany "świat" w naszej głowie, czyli podświadomość, wyobraźnia czy chociażby marzenia. Często natchnieniem do pisania są miłosne rozterki, czy odczucia związane z jakimś istotnym dla nas wydarzeniem, albo wydarzenia, które wzbudzają w nas szereg rozmaitych emocji. Co do czytania, tak czasem czytam, chociaż przyznam się, że nie lubiłam nigdy czytać z przymusu. Moje ulubione książki są ściśle związane z dzieciństwem :P m.in. Mały Książę, czy Tam gdzie spadają anioły. Sama poruszam różne tematy, których niekiedy nie potrafię nazwać słowami, dlatego czasem uciekam do grafiki komputerowej, która też jest moją pasją.

    Miałam opisaną bitwę poetycko :P A, że się usunęło, a nie pamiętam całości, postaram się napisać samą końcówkę, a jak poprosisz mnie o jeszcze jakieś wypracowania to postaram się napisać coś więcej.

    Tak więc meldują sondy Stoczniowców:
    "Kapitanie! O to skład flot Oddziałów Obrońców:
    6Panc + 2 WR + Gauss.
    Meldujemy, że Obrońcy po dzisiejszej kolacji, oddali się zacnej, procentowej libacji."

    Kapitan szyderczym zarzucił uśmiechem
    I parsknął do siebie: " Nie lecieć jest grzechem!"
    I podniósł stateczki ze strefy cztery.
    Mrugnął i krzyknął: "Więc na Mohery!".
    Lecz nie przeliczył wojennych strat,
    Bo gdy popijał to był z niego dziad.
    Tak zmienił swą flotę na ból i odmęty,
    Na deski, na proch i głosów lamenty.
    W oddali już słychać piski i głosy,
    Trzaskane statki, łamane nosy.
    Im dalej tym większe słychać lamenty,
    Im bliżej tym gorsze wynikły patenty.
    Z całej tej floty jeden się ostał
    Jeden, Kierowca Bombowca pozostał.
    Rekin był jego stateczkiem pierwotnym,
    Lecz był zbyt wolny, nie był zbyt zwrotnym,
    Więc co by ludzie opowiadali,
    Gdyby go w takim statku zastali?


    Tak właśnie się kończy walka na słowa,
    Kapitan Lama, dziś głowę w piach chowa,
    Bo z walki się ostał bohater jedyny
    Kierowca Bombowca nie zawiódł rodziny.

    Pozdrawiam ;P

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Pytania ode mnie na dziś:
    Jakiej słodyczy chciałabyś uświadczyć w najbliższej przyszłości?
    Czy potrafiłabyś poświęcić wiele w imię miłości?
    Czy tęsknisz za kimś nim położysz się spać?
    A na koniec skoro w temacie wierszyków jesteśmy, to poproszę wiersz o miłości o ile czujesz wenę twórczą:P
  • Vilebert napisał(a):

    Pytania ode mnie na dziś:
    Jakiej słodyczy chciałabyś uświadczyć w najbliższej przyszłości?
    Czy potrafiłabyś poświęcić wiele w imię miłości?
    Czy tęsknisz za kimś nim położysz się spać?
    A na koniec skoro w temacie wierszyków jesteśmy, to poproszę wiersz o miłości o ile czujesz wenę twórczą:P


    First: co do słodyczy, to nie wolno tym przesadzać :P :D
    Second: Nie wiem :P Nigdy nie musiałam wiele poświęcać w takie imię.
    Third: Może tak, może nie :D zależy kogo masz na myśli :>
    Fourth: Nie lubię pisać na siłę albo z doskoku xd
    :P Ale skoro już musisz.

    Pewnego razu, w Chatce Puchatka,
    Taka się z Prosiaczkiem zawiązała gadka:
    Prosiaczek:
    -Puchatku wytłumacz mi proszę miłości drogi,
    Słyszałem, że są pełne dreszczy i trwogi,
    że miłość boli, że wiernych kusi,
    każdy to kiedyś przeżywać musi.
    Puchatek złapał się mocno za główkę,
    pomyślał, że Prosiaczek ma pustą makówkę.
    Chciał ubrać w słowa miłość dokładnie,
    Żeby mu wyszło gładko i ładnie,
    Ale nie wiedział, co mówić, co robić...
    Więc tak powiedział:
    "Bo wiesz... Prosiaczku... Kochać to znaczy... lubić kogoś za bardzo."

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Powiedzmy że zadowalają mnie Twoje odpowiedzi:P
    Ale dorzucimy coś pikantniejszego, ale na tyle stosownego że przed 22:00 ujdzie:P

    Śnił Ci się kiedyś jakiś owoc? A jak tak to jaki?;p
    Lubisz gry słowne i igranie z ogniem?:D
    Ostry czy łagodny sos?
    Z czym Ci się kojarzy dzieciństwo a z czym obecne życie?
  • Vilebert napisał(a):

    Powiedzmy że zadowalają mnie Twoje odpowiedzi:P
    Ale dorzucimy coś pikantniejszego, ale na tyle stosownego że przed 22:00 ujdzie:P

    Śnił Ci się kiedyś jakiś owoc? A jak tak to jaki?;p
    Lubisz gry słowne i igranie z ogniem?:D
    Ostry czy łagodny sos?
    Z czym Ci się kojarzy dzieciństwo a z czym obecne życie?


    Powiedzmy, że nie zadajesz głupich pytań :D

    Śniło mi się jabłko :P
    No ba :P nie zauważyłeś?
    Pikantny :D
    Pytałeś już :P

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • By nie być gorszym też zadam parę pytań:P

    Jakie jest najszczęśliwsze i najsmutniejsze wspomnienie z Twojego życia?
    Co jest dla Ciebie ważniejsze, miłość czy kariera? Uważasz, że da się te dwie rzeczy pogodzić?
    Byłabyś w stanie wyrzec się miłości i przeżyć życie w samotności?
    Wolisz poczucie pewności, stateczności czy też przygodę, szaleństwo i nie myślenie o tym co będzie jutro?
    Zapytałaś mnie to ja zapytam o to samo: Czego chciałabyś się w życiu nauczyć i co jeszcze chciałabyś przeżyć, co poczuć?
    Co sądzisz o sytuacji jak ktoś w wyniku wypadku trafia pod respirator i jego życie opiera się na leżeniu i byciu utrzymywanym przy życiu?
  • Vilebert napisał(a):

    By nie być gorszym też zadam parę pytań:P

    Jakie jest najszczęśliwsze i najsmutniejsze wspomnienie z Twojego życia?
    Co jest dla Ciebie ważniejsze, miłość czy kariera? Uważasz, że da się te dwie rzeczy pogodzić?
    Byłabyś w stanie wyrzec się miłości i przeżyć życie w samotności?
    Wolisz poczucie pewności, stateczności czy też przygodę, szaleństwo i nie myślenie o tym co będzie jutro?
    Zapytałaś mnie to ja zapytam o to samo: Czego chciałabyś się w życiu nauczyć i co jeszcze chciałabyś przeżyć, co poczuć?
    Co sądzisz o sytuacji jak ktoś w wyniku wypadku trafia pod respirator i jego życie opiera się na leżeniu i byciu utrzymywanym przy życiu?


    Nie mam najszczęśliwszych momentów w życiu, bo potrafię się cieszyć z każdej nawet malutkiej rzeczy, czy wspomnienia i każde jest dla mnie ważne w jakiś sposób, natomiast te gorsze chwile - kiedy martwię się o osoby, na których mi zależy, ale też nie wiem, czy doświadczyłam takiego dramatu, który by był tym najbardziej dla mnie niepokojącym.
    Dwie takie mocne sprawy, które uderzyły mi w serce to było kiedy dziadek stracił nogę i moja chrześnica urodziła się z pępowiną wokół rączki, co spowodowało, że utraciła kilka paluszków.

    Najważniejszymi 3 takimi rzeczami w moim życiu jest: rodzina, zdrowie i szczęście. Miłość typu kobieta mężczyzna może być, a może też jej nie być. Wystarczy miłość w rodzinie, czy miłość przyjaciół. Co do kariery - pieniądze są istotne do życia, ale zawsze powtarzam, że wolę być biedna i szczęśliwa, zdrowa, niż bogata i nieszczęśliwa. Czy miłość i karierę da się połączyć? Jeżeli partner jest otwarty na kompromisy i cierpliwy, to zapewne się da.

    Tak, jestem zdolna do tego, żeby wyrzec się miłości i oddać się samotności. Pomimo tego, że ludzie są stworzeni do łączenia się w pary, nie wszystkim jest to dane. Jeżeli nie będzie mi dane doświadczyć miłości to po prostu będę musiała z tym żyć.

    Jestem osobą, która potrafi być stanowczą i stosownie się zachowywać, ale też jestem typem świra, który lubi szalone decyzje. Myślę, że to zależy od sytuacji i chęci. A co z wolę? Wolę być sobą :D

    Chciałabym się nauczyć języka chińskiego, co mam zamiar właściwie osiągnąć w tym roku. Zawsze też chciałam nauczyć się gry na jakimś instrumencie muzycznym, kiedyś trochę łapałam za struny tj. grałam na gitarze, dwie piosenki też potrafię zagrać na keyboardzie :P Ale tak, żebym mogła powiedzieć, że gram to już lekka przesada. Na pewno chciałabym w czymś osiągnąć sukces, albo w miłości, albo w przyszłej karierze :P Albo w obydwu, jeżeli uda mi się to połączyć. Chciałabym poznać też starożytne kultury mitologicznego świata :P Nauczyć się jakiegoś zapomnianego dialektu i przeżyć przygodę, poczuć dreszczyk emocji.

    Każdego człowieka może spotkać przykrość, która spowoduje, że jego życie zmieni się diametralnie, nawet o 360 stopni. Niestety nie mamy na to wpływu jakie to niespodzianki szykuje dla nas los. Musimy się godzić na to co nas czeka. Jesteśmy ludźmi i musimy pamiętać, że nie powinniśmy ingerować w decyzję między życiem, a śmiercią. Po prostu, jeżeli nasza droga ma wyglądać tak, że będziemy przysłowiowo przykuci do łóżka, to pomimo tego nie można odbierać sobie życia i przeżyć je takie, jakie nam zostało zapisane. Musimy pamiętać, że życie jest darem.

    Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Pytania na dziś nim wyjdę na siłownię:P

    Chciałabyś móc czasami zatrzymywać czas, by pewne chwile trwały o wiele dłużej niż jest nam to dane przeżywać?
    Jak myślisz, czego dzisiaj ludziom najbardziej brakuje i dlaczego?
    Lubisz ryzykować, stawiać wszystko na jedną kartę?
    Jak rozumiesz stwierdzenie, że miłość dodaje skrzydeł? Myślisz, że jest ono prawdziwe?
  • Vilebert napisał(a):

    Pytania na dziś nim wyjdę na siłownię:P

    Chciałabyś móc czasami zatrzymywać czas, by pewne chwile trwały o wiele dłużej niż jest nam to dane przeżywać?
    Jak myślisz, czego dzisiaj ludziom najbardziej brakuje i dlaczego?
    Lubisz ryzykować, stawiać wszystko na jedną kartę?
    Jak rozumiesz stwierdzenie, że miłość dodaje skrzydeł? Myślisz, że jest ono prawdziwe?



    Myślę, że każdy by chciał choć na chwilkę zatrzymać czas dla dobrych chwil i momentów, albo zrobić przysłowiowy replay :P

    Myślę, że najbardziej ludziom brakuje szczęścia, bo o nim zapominają. Zaczynają gonić za codziennością zamiast zatrzymać się na chwile i oddać chwili utopijnej, oddać rozkoszy, poczuć czym, tak naprawdę jest szczęście i życie.

    Lubie ryzyko, zawsze lubiłam, ale nie można nigdy pozwolić, aby ryzyko zmieniło się w głupotę. Każdą decyzję, którą się podejmuje, nawet te najbardziej spontaniczne i ryzykowne, trzeba podejmować z rozwagą, żeby nie przeobraziły się w coś, czego potem będziemy żałować.

    Myślałam, że to Redbull dodaje skrzydeł XD Czy miłość uskrzydla? Niektórych ludzi tak, bo jest ona dla niewielu pasją i celem życiowym, np poeci kiedy są zakochani tworzą najlepsze sonety, kiedy kochają i cierpią lub czują tęsknotę za miłością, potrafią się oddać jej bezgranicznie, dzięki czemu powstało stwierdzenie, że miłość uskrzydla.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • No to jeszcze tak na wieczór garść pytań z kapelusza:*

    Co byś zrobiła jakbyś obudziła się w świecie w którym nie ma nikogo prócz Ciebie?
    Kiedy jest Ci smutno, czegoś Ci brak to co wtedy robisz?
    Opisz swój wymarzony poranek:*
    Czy miałaś kiedyś sen, z którego obudziłaś się z krzykiem?
    Jaki był Twój najpiękniejszy sen jaki pamiętasz a którym mogłabyś się podzielić?
    Czy uważasz, że czasami lepiej jest przegrać w imię wyższego celu?
  • Vilebert napisał(a):

    No to jeszcze tak na wieczór garść pytań z kapelusza:*

    Co byś zrobiła jakbyś obudziła się w świecie w którym nie ma nikogo prócz Ciebie?
    Kiedy jest Ci smutno, czegoś Ci brak to co wtedy robisz?
    Opisz swój wymarzony poranek:*
    Czy miałaś kiedyś sen, z którego obudziłaś się z krzykiem?
    Jaki był Twój najpiękniejszy sen jaki pamiętasz a którym mogłabyś się podzielić?
    Czy uważasz, że czasami lepiej jest przegrać w imię wyższego celu?


    Pewnie strzeliłabym sobie w głowę, jakby to trwało długo, albo zaprzyjaźniła się z jakimś zwierzątkiem. Bo samemu można wytrzymać kilka lat, ale z wiedzą, że na świecie istnieje jeszcze kilka miliardów istnień ludzkich.

    Gdy dopada mnie smutek to, wychodzę z domu, nawet jak pada deszcz. Wkładam słuchawki na uszy, zakładam kaptur na głowę i idę gdzie mnie nogi poniosą.

    Wymarzony poranek: obudzić się przed wschodem słońca, wyjść na dwór z kubkiem gorącej czekolady w ulubionej bieliźnie i wełnianym swetrze i podziwiać jak wschodzi słońce.

    Nie, ale miałam sny, które doprowadziły, że spadłam z łóżka, albo budziłam się ze strachu mokra od potu :P

    Najpiękniejszy sen: Siedziałam na wielkim wzgórzu, w dole była przepaść, wokół pełno chmur, a ja z uśmiechem na twarzy malowałam na płótnie portret widoku przede mną.

    Trzeba umieć umiejętnie przegrywać, jeżeli cel uświęca środki.

    :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Dane główne:

    1. Imię:
    2. Kolor włosów:
    3. Kolor oczu:
    4. Obecny wzrost:
    5. Okulary/szkła kontaktowe:
    6. Znak zodiaku:
    7. Obecny wiek:
    8. Rodzeństwo:
    9. Wiek rodzeństwa:
    10. Miejsce zamieszkania:
    11. Tatuaże/peercing:
    12. Najlepsza przyjaciółka/przyjaciel:
    13. Chłopak/ dziewczyna:
    14. Rodzaj pocałunku:

    15. Hobby:
    16. Jesteś w centrum uwagi czy 'podpierasz ściany'?
    17. Jakim rodzajem samochodu jeździsz?
    18. Jesteś punktualny czy często się spóźniasz?
    19. Masz pracę:
    20. Czy lubisz być pośród ludzi?:
    21. Czy kiedykolwiek kochałeś kogoś u kogo nie miałeś żadnych szans?
    22. Czy płakałaś przez kogoś płci przeciwnej?
    23. Czy jesteś teraz samotny?
    24. Czy kiedykolwiek bałeś się, że nie weźmiesz ślubu?
    25. Czy kiedykolwiek chcesz wziąć ślub?
    26. Czy chcesz mieć dzieci?
    27. Pokój:
    28. Rodzaj muzyki:
    29. Piosenka:
    30. Wspomnienie:
    31. Dzień tygodnia:
    32. Kolor:
    33. Perfumy albo woda kolońska:
    34. Kwiat:
    35. Miesiąc:
    36. Gazeta:

    Co robiłaś w ciągu 48 godzin:

    37. Płakałaś:
    38. Kupiłaś coś:
    39. Źle się czułaś (fizycznie)?
    40. Śpiewałaś:
    41. Powiedziałaś "Kocham Cię????
    42. Chciałaś powiedzieć komuś, że go kochasz, a nie zrobiłaś tego?
    43. Poznałaś kogoś nowego?
    44. Ruszyłaś się?
    45. Miałaś poważną rozmowę?
    46. Piłaś/paliłaś:
    47. Przytuliłaś kogoś?
    48. Pocałowałaś kogoś:
    49. Kłóciłaś się z rodzicami:
    50. Marzyłaś o osobie, z którą nie możesz być?

    W przyszłości:

    51. Co będziesz robić, jak dorośniesz?
    52. Gdzie będziesz żył?
    53. Czy chcesz mieć dzieci?
    54. Jeżeli tak to ile?
    55. Jakbyś je nazwała?
    To czy to:

    56. CocaCola/Pepsi:
    57. Długopis/Ołówek:
    58. Wanilia/Czekolada:
    59. Przytulenie/Pocałunek:
    60. Światło włączone/wyłączone:
    61. Ciemny/Jasny:
    62. Róża/Lilia:
    63. McDonalds/Burger King:
    64. Sandłay/Buty:
    65. CD/Kaseta:
    66. Skittles/M&M:
    67. Bogaty&nieszczęśliwy/ biedny&szczęśliwy:

    Ulubione:

    68. Jedzenie:
    69. Zespół:
    70. Film:
    71. Program telewizyjny:
    72. Napój:
    73. Nauczyciel:
    74. Rodzaj sklepu:
    75. Stacja radiowa:
    76. Książka:
    77. Święto:
    78. Sport:
    79. Fast Food:
    80. Kolor ubierania:
    81. Liczba:
    82. Smak lodów:

    Czy kiedykolwiek:

    83. Farbowałeś włosy:
    84. Wdałeś się w bójkę:
    85. Zostałaś w domu w sobotę:
    86. Miałaś problemy z policją:
    87. Okradłaś kogoś:
    88. Złamałaś kość:
    89. Zasnęłaś na lekcji:
    90. Poszłaś do więzienia:
    91. Byłaś w szpitalu:
    92. Pocałowałaś kogoś tej samej płci:
    93. Zgubiłeś się na wakacjach?
    94. Miałaś samochód?
    95. Pragnęłaś być starszym/młodszym:
    96. Paliłaś:
    97. Piłaś:
    98. Uważałaś, że jesteś atrakcyjna?
    99. Uważałaś, że jesteś fajna?

    Co robiłaś?

    100. Co robiłaś wczoraj?
    101. Co robiłaś dzisiaj?
    102. Co będziesz robić jutro?
    103. Co robisz w tym tygodniu?
    104. Co robiłaś w zeszłym tygodniu?
    105. Co zrobisz kiedy to się skończy?

    Rzeczy, które robiłaś ostatnio:

    106. Rzecz, którą jadłaś:
    107. Rzecz, którą ostatnio piłaś: s
    108. Piosenkę, którą słyszałaś:
    109. Program, który oglądałaś:
    110. Osoba, którą widziałaś:
    111. Osoba, która dzwoniła do Ciebie:
    112. Osoba, do której dzwoniłaś:
    113. Przytuliłaś kogoś:

    Nie chce mi sie tego przerabiać na obie formy np piłaś/piłeś każdy wie o co chodzi
    a wiec Madziu ? ;>
  • Madzia napisał(a):

    11. A teraz coś dla Ciebie (sin180 x cos120) do kwaddratu podzielony przez tg180 = ? zero


    Archeolog Mati na tropie!
    Ale tg180' wynosi 0! A mianownik musi być różny od zera. Tutaj jest to nie do rozwiązania. Jeśli podstawimy pod 180' x i zapiszemy to jako lim przy x dążącym do 180' z ((sinx*cosx)^2)/tgx to wtedy otrzymujemy symbol nie oznaczony [0/0]. Następnie zamieniamy tgx na sinx/cosx i możemy to uprościć do sinx*cosx^3 :D I wtedy coś takiego dąży do zera :P

    Skoro już ponudziłem z anala zapytam grzecznie: jak tam po urlopie? :D
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Eva^ napisał(a):

    A ja mam Madzia takie podstawowe pytanie :P kiedy idziemy na jakieś piwko ? ^^
    Jak będzie czas i będę w okolicy :D


    Lego^^ napisał(a):

    Dane główne:

    1. Imię: Magdalena
    2. Kolor włosów: Szatynka
    3. Kolor oczu: Niebieskie
    4. Obecny wzrost: 167 cm
    5. Okulary/szkła kontaktowe: nie
    6. Znak zodiaku: XD Baran
    7. Obecny wiek: Odpowiedni
    8. Rodzeństwo: Brat
    9. Wiek rodzeństwa: 4. lata ode mnie młodszy
    10. Miejsce zamieszkania: Miasto
    11. Tatuaże/peercing: Nie
    12. Najlepsza przyjaciółka/przyjaciel: Nie napiszę :D
    13. Chłopak/ dziewczyna: Boyfriend
    14. Rodzaj pocałunku: Namiętny :P

    15. Hobby: Grafika komputerowa, poezja i proza, muzyka, sporty extremalne
    16. Jesteś w centrum uwagi czy 'podpierasz ściany'? Nie wychylam się przed szereg
    17. Jakim rodzajem samochodu jeździsz? Japońce :D Honda Accord - na sportowo :P
    18. Jesteś punktualny czy często się spóźniasz? Punktualna
    19. Masz pracę: Tak i nie :P
    20. Czy lubisz być pośród ludzi?: Raczej tak
    21. Czy kiedykolwiek kochałeś kogoś u kogo nie miałeś żadnych szans? Pewnie :D
    22. Czy płakałaś przez kogoś płci przeciwnej? Bo to raz :P
    23. Czy jesteś teraz samotny? Hmm nie wie :P
    24. Czy kiedykolwiek bałeś się, że nie weźmiesz ślubu? Nie :D najwyżej nie wezmę :D
    25. Czy kiedykolwiek chcesz wziąć ślub? Tak
    26. Czy chcesz mieć dzieci? Dwoje :D
    27. Pokój: :D No mam
    28. Rodzaj muzyki: Rap & Rock
    29. Piosenka: Nie mam ulubionej
    30. Wspomnienie: Tajemnica :P
    31. Dzień tygodnia: Piątek
    32. Kolor: Zielony, błękitny, czerwony
    33. Perfumy albo woda kolońska: Perfumy z Esprit
    34. Kwiat: Tulipan
    35. Miesiąc: Kwiecień
    36. Gazeta: Nie lubię :P

    Co robiłaś w ciągu 48 godzin: Oddychałam, jadłam, spałam :D itd. w skrócie - żyłam

    37. Płakałaś: Nie
    38. Kupiłaś coś: Tak
    39. Źle się czułaś (fizycznie)? Tak
    40. Śpiewałaś: Tak
    41. Powiedziałaś "Kocham Cię???? Nie
    42. Chciałaś powiedzieć komuś, że go kochasz, a nie zrobiłaś tego? Nie
    43. Poznałaś kogoś nowego? Nie
    44. Ruszyłaś się? Tak
    45. Miałaś poważną rozmowę? Tak, nawet kilka :P
    46. Piłaś/paliłaś: Nie palę :P Piłam
    47. Przytuliłaś kogoś? Tak
    48. Pocałowałaś kogoś: Nie
    49. Kłóciłaś się z rodzicami: Nie
    50. Marzyłaś o osobie, z którą nie możesz być? Nie

    W przyszłości:

    51. Co będziesz robić, jak dorośniesz? Żyć :D
    52. Gdzie będziesz żył? W domu :D
    53. Czy chcesz mieć dzieci? Si
    54. Jeżeli tak to ile? Dwoje
    55. Jakbyś je nazwała? Po ludzku :D
    To czy to:

    56. CocaCola/Pepsi: Pepsi
    57. Długopis/Ołówek: Ołówek
    58. Wanilia/Czekolada: Czekolada
    59. Przytulenie/Pocałunek: Pocałunek
    60. Światło włączone/wyłączone: off
    61. Ciemny/Jasny: ciemny
    62. Róża/Lilia: róża
    63. McDonalds/Burger King: Mc
    64. Sandłay/Buty: buty
    65. CD/Kaseta: CD
    66. Skittles/M&M: Skittles
    67. Bogaty&nieszczęśliwy/ biedny&szczęśliwy: Opcja 2

    Ulubione:

    68. Jedzenie: Uszka z barszczem :P
    69. Zespół: Nickelback
    70. Film: Miasto Aniołów
    71. Program telewizyjny: Nie mam
    72. Napój: Frugo
    73. Nauczyciel: kto?
    74. Rodzaj sklepu: Biedronka :D
    75. Stacja radiowa: Open.FM
    76. Książka: Tam, gdzie spadają anioły
    77. Święto: każde :D
    78. Sport: tenis stołowy
    79. Fast Food: Frytki
    80. Kolor ubierania: Zielony i biały
    81. Liczba: 21
    82. Smak lodów: cytrynowe

    Czy kiedykolwiek:

    83. Farbowałeś włosy: nie
    84. Wdałeś się w bójkę: tak
    85. Zostałaś w domu w sobotę: tak
    86. Miałaś problemy z policją: nie
    87. Okradłaś kogoś: nie
    88. Złamałaś kość: nie
    89. Zasnęłaś na lekcji: tak
    90. Poszłaś do więzienia: nie
    91. Byłaś w szpitalu: tak
    92. Pocałowałaś kogoś tej samej płci: tak :P
    93. Zgubiłeś się na wakacjach? tak :D
    94. Miałaś samochód? mam :D
    95. Pragnęłaś być starszym/młodszym: tak
    96. Paliłaś: nie
    97. Piłaś: tak
    98. Uważałaś, że jesteś atrakcyjna? nie
    99. Uważałaś, że jesteś fajna? nie

    Co robiłaś?

    100. Co robiłaś wczoraj? egzystowałam
    101. Co robiłaś dzisiaj? to samo co wczoraj
    102. Co będziesz robić jutro? pewnie też to samo
    103. Co robisz w tym tygodniu? j.w.
    104. Co robiłaś w zeszłym tygodniu? j.w.
    105. Co zrobisz kiedy to się skończy? kopnę w kalendarz :D

    Rzeczy, które robiłaś ostatnio:

    106. Rzecz, którą jadłaś: kanapki
    107. Rzecz, którą ostatnio piłaś: kawa
    108. Piosenkę, którą słyszałaś: Black Lab - This Night
    109. Program, który oglądałaś: Dom nie do poznania 8
    110. Osoba, którą widziałaś: Mama :D
    111. Osoba, która dzwoniła do Ciebie: Mama :D
    112. Osoba, do której dzwoniłaś: Też mama :D
    113. Przytuliłaś kogoś: J.W :D

    Nie chce mi sie tego przerabiać na obie formy np piłaś/piłeś każdy wie o co chodzi
    a wiec Madziu ? ;>


    Chocolate napisał(a):


    Co mam podziwiać, optymizm czy niebywałe zdolności?
    Myślę, że to i to :D


    Mati napisał(a):


    Skoro już ponudziłem z anala zapytam grzecznie: jak tam po urlopie? :D
    Jakoś leci, dzięki :*


    Ufff :D XD

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • No to parę pytań ode mnie:)
    Uważasz, że warto walczyć o marzenia? Nawet te najtrudniejsze do spełnienia?
    Czy jak się budzisz i spoglądasz w telefon to często miewasz ostatnio tzw: "banany"?
    Czy moje marudzenie doprowadza Cię czasami do zawrotów głowy?:D
    Wolałabyś żyć w świecie pogrążonym w ciemności czy też w świecie gdzie cały czas świeci słońce?
  • Vilebert napisał(a):

    No to parę pytań ode mnie:)
    Uważasz, że warto walczyć o marzenia? Nawet te najtrudniejsze do spełnienia?
    Czy jak się budzisz i spoglądasz w telefon to często miewasz ostatnio tzw: "banany"?
    Czy moje marudzenie doprowadza Cię czasami do zawrotów głowy?:D
    Wolałabyś żyć w świecie pogrążonym w ciemności czy też w świecie gdzie cały czas świeci słońce?


    :D
    1. Warto walczy, ale do granic rozsądku :P Kiedy walka zdaje się być już przebierająca w drastyczne środki, albo równa głupocie, to zdecydowanie wolę sobie odpuścić, żeby nie cierpieć z powodów, które miały mi przynieść szczęście.

    2. ^^ :*

    3. Ba... nawet często :D Śni mi się czasem, że Cię duszę :D

    4. To zależy :D Jeżeli w ciemności dałoby się żyć, to bym żyła. Lubię siedzieć po ciemku :P A jakby świeciło all day, all night :P Też by uszło :D

    ;P ;> :* :> Branoc

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Kiedyś na kilku urzędowałam jako Modek od wojen, BattleMod, dla tych, co wiedza :P Przesiedziałam na forach graficzny trochę czasu, ale wtedy byłam młoda i dopiero łapałam podstawy graficzne. Nie jestem specem od tej dziedziny, po prostu to moje hobby i czasem zrobię też coś dla innych.

    Sugerowaliście, że mogę obawiać się krytyki :) heh właściwie nie, codziennie zmagam się z nią, wręcz pomaga mi się doskonalić, jednakże nie mam czasu na fora graficzne, właściwie powoli na nic nie mam czasu :P Jutro już jadę na uczelnię, no i kłopoty zdrowotne uniemożliwiają mi fajne projekty, nie wspominając o znalezieniu czasu dla siebie.

    Cieszę się, że bardzo spodobał się Wam pomysł i chcieliście reaktywacji pojedynków, jeżeli uda nam się rozwinąć skrzydła, to może, kto wie, pomyślę nad jakimś forum graficzny z Wami, np. stworzymy zespół, tj. drużynę :)

    Tak jak kiedyś to było modne - drużynowe pojedynki, collaby, czy wspólne konkursy :)

    Co do kwestii talentu :P heh nie mam talentu, cieszę się, że podobają Ci się moje prace, ale jest miliony osób, które to robią dużo lepiej :) Ja robię to dla siebie, dla, jak ja to mówię, zadowolonego ducha :P żeby nie przygnębił mnie szary dzień, tak samo mam z wierszami :D Pisze, ale nie uważam tego za talent :P Po prostu to jest jakie jest :)

    I głównie moje prace nie podobają się najważniejszej osobie - mnie :)

    Pozdrawiam serdecznie :P I nie spamuj w dziale PS :D Czytaj Regulamin! :D Bo pogryzę.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madziu ja stosunkowo też jeszcze młoda jestem :P A moje zainteresowanie grafiką zaczęło się od chęci posiadania aparatu :} a po jakieś szczególne efekty sięgam z pytaniem do wujka G. :D
    Ale ciągle żywię swą nadzieję że kiedyś moje wszechogarniające lenistwo minie i zacznę coś robić na poważnie ;P
    Nie oprzesz się wędrującej po ogniu,
    została ona wysłana aby nauczyć cię...
    Byś nie rozglądał się nigdy za wielka głębią,
    oraz abyś tańczył w takt...
    Klątwy przezeń wyśpiewanej.
  • LadyDarkness napisał(a):

    Madziu ja stosunkowo też jeszcze młoda jestem :P A moje zainteresowanie grafiką zaczęło się od chęci posiadania aparatu :} a po jakieś szczególne efekty sięgam z pytaniem do wujka G. :D
    Ale ciągle żywię swą nadzieję że kiedyś moje wszechogarniające lenistwo minie i zacznę coś robić na poważnie ;P


    Zawsze sobie powtarzam, że lenistwo to też cecha ludzka :D
    Niemniej jednak trzeba wziąć się kiedyś za siebie. Przychodzi w życiu taka chwila, kiedy siadasz i zdajesz sobie sprawę z tego, że musisz coś ze sobą zrobić, coś w życiu zmienić, żeby osiągnąć swój wymarzony cel. No mnie jeszcze taka chwila nie porwała pod swe skrzydła :P

    Jeżeli chodzi o grafikę - zawsze mam wielkie plany i pomysły, a potem wszystko zlewa się w jeden kieliszek i nic mi się nie podoba. Zazwyczaj usiłuję znaleźć jakieś inspiracje, albo cokolwiek, żeby przemogło we mnie niechęć do swoich prac, ale nic z tego :P Zawsze, któraś mi się nie podoba.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]