Madzia, czyli zUa Panienka spod okienka...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SaTuK91 napisał(a):

    Witam :)


    Kiedy wrócisz i uaktualnisz top starcia na qua ??
    Jeżeli nie masz czasu czemu nie oddasz komuś tematu ??


    Pis joł :P


    Siemasz, ogólnie nikt nie chce tego tematu, nie wiem czemu. Postaram się uaktualnić w ten weekend.
    Bajo!

    buleon napisał(a):

    Bo wiesz, z radością jest jak z niektórymi substancjami - nie wszystko możemy wytworzyć jako organizmy, niektóre elementy musimy dostarczać z pokarmem, a jeśli nie możesz wychwycić radości z głębi siebie ani od innych ludzi, to masz tylko dwa wyjścia - albo powalczysz z przyczyną wewnętrznych niepokojów, albo poczekasz. Czas wyrównuje przeszłość niezawodnie, ale czasami ciężko się poddać, zarówno przed sytuacją, jak i przed samym sobą.

    - Informacja podana w profilu o dacie urodzin jest prawdziwa? Bo wciąż się zastanawiam czy to nie żart :)
    - Jaki byłby wymarzony prezent dla Ciebie na urodziny?
    - Jak przyjmujesz spóźnione życzenia?


    Rodzicie też się zastanawiali. Tak urodziłam się 1. kwietnia o godzinie 2.55 nad ranem. Ważyłam 3140g i miałam 10/10 pkt.
    Każdy prezent jest dla mnie tym wymarzonym.
    Przyjmuję, podroczę się, że są późno, ale przyjmuję.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Po prostu w temacie wakata było tyle wpisów, że nasz biedny admin poprosił programistów Woltlaba, żeby specjalnie dla niego zrobili takiego małego buga, bo każdemu chciał odpisać i nie wyrabiał ^^ Ale wymknęło się to spod kontroli i teraz czasem robi się tak w innych tematach :)

    Najczęściej spotykane bugi w wbb 3.1.3 - poradnik
    Punkt 2 zapewne ^^

    Teraz tylko ci, którzy znajdą ten temat lub ktoś im go wskaże mogą pisać u wakata w temacie :P To taka moja teoria.
    ===========================================

    Koniec offtopu - Madziu :*
    Prima aprilis, śmigus dyngus i pogoda dla narciarzy - nie za dużo na raz?
    Udało Ci się ulepić zająca wielkanocnego ze śniegu? Znasz jeszcze jakieś ciekawe zastosowania dla śniegu związane z Wielkanocą?
    Kiedy to białe ********* i ******* przestanie padać? :(
    Jak Twardogóra przetrwała wczorajszy kataklizm?
    Sorry za monotematyczność i brak polotu w pisaniu, ale po wczorajszym szaleństwie ledwo żyję :E

    Lwica jest boska :)
  • Wojtek napisał(a):

    Cześć!
    Co wakat zrobił z swoim tematem, że jak próbuję pisać w jego temacie to mnie wylogowywowywuje? toż to irytujące jest.


    Hej! A wakat to psuj, to popsuł ^^

    buleon napisał(a):

    Po prostu w temacie wakata było tyle wpisów, że nasz biedny admin poprosił programistów Woltlaba, żeby specjalnie dla niego zrobili takiego małego buga, bo każdemu chciał odpisać i nie wyrabiał ^^ Ale wymknęło się to spod kontroli i teraz czasem robi się tak w innych tematach :)

    Najczęściej spotykane bugi w wbb 3.1.3 - poradnik
    Punkt 2 zapewne ^^

    Teraz tylko ci, którzy znajdą ten temat lub ktoś im go wskaże mogą pisać u wakata w temacie :P To taka moja teoria.
    ===========================================

    Koniec offtopu - Madziu :*
    Prima aprilis, śmigus dyngus i pogoda dla narciarzy - nie za dużo na raz?
    Udało Ci się ulepić zająca wielkanocnego ze śniegu? Znasz jeszcze jakieś ciekawe zastosowania dla śniegu związane z Wielkanocą?
    Kiedy to białe ********* i ******* przestanie padać? :(
    Jak Twardogóra przetrwała wczorajszy kataklizm?
    Sorry za monotematyczność i brak polotu w pisaniu, ale po wczorajszym szaleństwie ledwo żyję :E


    Chcieliśmy białe święta to mieliśmy, tylko przyszły nieco z opóźnieniem :P
    Nie lepiłam, bo choroba mnie napadła na święta :P Zastosowania nie znam :D
    Jak mu się znudzi ^^
    Stanowczo dobrze :P
    Nic nie szkodzi, ja prawie nie żyje :D

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia... Pogodna z ciebie kobitka- wnioskuje po pierwszym poscie... Rymowanka calkiem, calkiem. Co sadzisz o studiach? W sensie jaka atmosfera tam panuje itp... Jak widzisz to swoim okiem?
  • Studia to taki etap w życiu, gdzie można się wyszaleć jak nie zrobiło się tego za wczas :) Oprócz tego jest to czas na podjęcie istotnej decyzji dotyczącej przyszłości, bo zdecydowanie się człowiek określa, może nie na całe życie, ale przynajmniej na jego najbliższe lata. Atmosfera panująca między studentami jest, jak to bym powiedziała, spoko - jest czas na radochę, imprezy czy wspólne wypady, ale jest też chwila, kiedy udajemy strategów i działamy ucząc się na kolokwia, czy sesję.

    Co do pogody ducha, a zdarza mi się nią zarażać towarzystwo :P

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • /me zaraża się pogodą ducha Madzi i cieszy się widokiem wielu emotek w jej postach, a także ich liczbą, zwiastującą zbliżającą się wiosnę :*

    Jaką strategię planujesz na zbliżającą się sesję? Taką, że zdajesz na przedterminach i cieszysz się na wakacjach wolnością czy "bez spiny, są drugie terminy"?
    Czy planujesz sobie już wakacje? Wyjazd w celach turystycznych, może zarobkowych?
    Jak idą postępy w treningach?
    Jakiego Ty w końcu języka się uczysz? Chińskiego czy japońskiego?
    Jak minęły urodzinki? Pochwalisz się prezentami?
    Nie tęsknisz za aktywną grą w OGame?

    Lwica jest boska :)
  • Staram się uniknąć sesji, a jeżeli się nie uda przed nią pozaliczać to trzeba będzie walczyć.
    Jeszcze o wakacjach nie myślę, bo może zdarzyć się, że będę robiła jakiś przedmiot przez wakacje.
    Nie idą, od miesiąca nie ćwiczę :P
    Japońskiego :D
    Minęły spokojnie, prezentów nie było sporo, głównie kasa.
    Nie tęsknie za Og, nigdy nie tęskniłam :P Szczerze tej gry nie lubię, a grałam raczej dla ludzi, albo za ich namową :)

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Cieszę się, że masz jeszcze złudzenia co do zaliczenia sesji przed wakacjami. Ja się ich już empirycznie pozbyłem ^^
    Czyli coś się zmieniło z językiem, bo w tamtym roku uczyłaś się chińskiego :)
    Wolisz dostawać pieniądze w prezencie z powodu większych możliwości dopasowania prezentu do tego, na co masz ochotę czy wolisz prezent jako prezent i wysiłek osoby, która go kupuje/robi?
    OGame to gra, która może się znudzić po kilku latach gry. Na szczęście jest forum, gdzie można się wyszaleć :)
    A w co teraz grasz? Grasz nadal w Diablo?

    Lwica jest boska :)
  • :D Ja zawsze mam złudzenia, tylko różnie wychodzi ^^
    Stwierdziłam, że japoński ładniejszy :P
    Co do prezentów, wartość materialna dla mnie jest błaha, równie dobrze mogłabym nie dostać nic i też bym była szczęśliwa za same życzenia. Gest się liczy i pamięć, nie prezent :P Poza tym ludzi nie ogranicza odległość, a czas i jeżeli znajdujesz czas dla osoby, którą chociaż trochę uważasz za wyjątkową, to znakiem tym, że się zbliżasz i każdy normalny dzień może być takim dniem urodzenia.
    Ogame było fajne, 6 i 7 lat temu, nawet 5 lat temu też, później zaczęło się robić nudne :P
    Nie gram w nic, czasem w Simsy na Fb na wykładzie xD

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Złudzenia i nadzieje to piękna sprawa. Przy czym nadzieje kończą się różnie, złudzenia zawsze źle :P
    To nie jest przypadkiem coś w stylu przerwania wspinaczki na K-2 w połowie drogi i decyzja o wspięciu się na Mount Everest, bo stamtąd ładniejszy widok? ^^
    Chyba źle mnie zrozumiałaś. Nie chodziło mi o wartość materialną. Prezent o wartości 100 zł ma taką samą wartość jak banknot stuzłotowy. Wartość obiektywną, wartość materialną. Ale już dla Ciebie może mieć wartość różną. Jeśli jesteś osobą praktyczną, to docenisz banknot, gdyż będziesz mogła kupić coś, co Tobie sprawi przyjemność, ułatwi Ci życie i będziesz się cieszyć, że osoba, która dała Ci prezent była na tyle delikatna, że nie chciała uczynić Ci przykrości nietrafionym prezentem. Jeśli jesteś osobą sentymentalną, to bardziej ucieszysz się z prezentu, bo jego zdobycie wymagało od danej osoby większego wysiłku i będziesz cieszyć się z tego, że ta osoba poświęciła Ci zarówno pieniądze, jak i czas.
    Nigdy nie potrafiłem grać w OGame na poziomie choćby lekko zbliżonym do flociarza, także nigdy na 100% nie wsiąkłem w tą grę. Była piękna 5 lat temu - gdy toczyłem z kilkoma przyjaciółmi wojnę na małe %, mając konto 200k pkt. Teraz, gdy mam konto 10kk pkt jest piękna mniej. Dużo więcej liczenia, rozwój rozplanowany, wszystko schematyczne, nawet farmingi ^^ Teraz bez teamowania pewnie bym przestał grać. Jednak gra nie zajmuje mi tyle czasu, co niegdyś. Podporządkowałem ją innemu życiu, ale za cenę mniejszej przyjemności czerpanej z tej gry.
    Co jeszcze ciekawego robisz na wykładzie? Zdarzyło Ci się moderować? Korzystasz z laptopa na wykładzie czy tylko z tableta/komórki?

    Madzia napisał(a):

    Poza tym ludzi nie ogranicza odległość, a czas i jeżeli znajdujesz czas dla osoby, którą chociaż trochę uważasz za wyjątkową, to znakiem tym, że się zbliżasz i każdy normalny dzień może być takim dniem urodzenia.
    Słowa warte dłuższej odpowiedzi.
    Odległość ogranicza ludzi. Łatwiej zignorować osobę, która jest daleko, co ma zresztą wady i zalety. Można łatwiej zgasić natręta, któremu wyobraźnia zrobiła wodę z mózgu, można też odrzucić przyjaźń, nie widząc realnych korzyści płynących z posiadania przyjaciela.
    Czas ogranicza ludzi. Można nie mieć czasu dla innych osób, można też go mieć. Można ustawić priorytety w sposób niemal dowolny, ważne przy tym, by samemu nie cierpieć na jakimkolwiek rozwiązaniu. Dobrze jednak też być szczerym, choć ze szczerością też trzeba uważać. Ciężkie rozważania ^^
    W pełni zgadzam się z ostatnią częścią zdania - każda chwila spędzona z osobą, która uważa Cię za osobę wyjątkową, jest jak wieczne urodziny. To prosta, egoistyczna (jak same urodziny) przyjemność brania. Tym przyjemniej jest, gdy mniemanie o wyjątkowości osób jest obustronne. Wtedy można czerpać z tego altruistyczną przyjemność dawania. Wydaje się, że opisuję utopię, prawda? Tymczasem wystarczy kilka ciepłych, szczerych słów z obu stron i taki stan jest do osiągnięcia, zwłaszcza, gdy nie zapomni się o uprzednim ustaleniu granic ciepła i szczerości ^^

    Chciałem Ci życzyć dobrej nocy po japońsku, ale stwierdziłem, że lepiej nie kaleczyć tego pięknego języka :)

    Lwica jest boska :)
  • Hmm... ciekawy obraz, ale mam inne zdanie na te tematy ^^

    Co do prezentów, też źle się zrozumieliśmy, nie chodziło mi o sam fakt prezentu jako przedmiotu, czy pieniędzy. Jak mówiłam, dla mnie mogłoby go w ogóle nie być. Cenie sobie po prostu sam gest pamięci o mnie.

    Co do odległości, jak są to tak silne uczucia jak miłość, przyjaźń, odległość przestaje obowiązywać, a wręcz bardziej te uczucia potęguje. Może się wydawać utrapieniem, ale tęsknota jest potrzebna w życiu, dlatego to nie odległość, a czas na ogranicza, bo kiedy tęsknisz odliczasz czas do spotkania. To czas jest naszą odległością, tak samo jeżeli chodzi o osoby, których już z nami nie ma, między nimi też jest czas, który nas dzieli, nie odległość, nie śmierć, tylko czas.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Zacznę numerować akapity, bo nie wiem do czego odnosi się "obraz" :)

    Madzia napisał(a):

    Co do odległości, jak są to tak silne uczucia jak miłość, przyjaźń, odległość przestaje obowiązywać, a wręcz bardziej te uczucia potęguje. Może się wydawać utrapieniem, ale tęsknota jest potrzebna w życiu, dlatego to nie odległość, a czas na ogranicza, bo kiedy tęsknisz odliczasz czas do spotkania. To czas jest naszą odległością, tak samo jeżeli chodzi o osoby, których już z nami nie ma, między nimi też jest czas, który nas dzieli, nie odległość, nie śmierć, tylko czas.
    Uczucia się potęgują, bo one tkwią w nas samych. Kochamy mocniej, przywiązujemy się do kogoś mocniej, lecz to tylko miraż prawdziwej osoby, nasze wyobrażenie o niej. To jest być może dobre, uszlachetniające dla nas samych, ale dłuższe utkwienie w nierzeczywistości dzieje się ze szkodą dla osób mających uczucia. Mogą nie rozpoznać uczucia prawdziwego, mogą się na nie znieczulić.
    Źle się dzieje również z tym, co jest pomiędzy nimi. Dłuższy czas bez siebie wzajemnie osłabia więzy przyjaźni, o miłości nie mówiąc, bo związek może być zupełnie zrujnowany. Odległość w naszych czasach może być pojmowana różnie. Rozmowa telefoniczna czy czat sprawia, że ludzie są siebie bliżej, natomiast SMS-y, maile, PW, to już nie rozmowa, a korespondencja :)
    Czas wyrównuje, emocje, które w danym momencie nami rządzą, po latach zanikają, nawet strata ukochanej osoby niewiele znaczy po kilkunastu latach.

    Lwica jest boska :)
  • Temat nieco ucichł, a ja mam do ofiarowania post nr 6000 :P

    Co sprawia, że dwóm osobom rozmawia się razem dobrze? Czy to temat rozmowy czy podobne poglądy lub ton w żartach, czy obopólna chęć do wspólnej rozmowy? O czym lubisz rozmawiać i mogłabyś rozmawiać o tym z każdym o dowolnej porze?

    Na co ostatecznie poszliście do kina? :P Mam nadzieję, że dobrze bawiłaś się na filmie :)

    Udanej sesji (bo tego trzeba życzyć ze stosownym wyprzedzeniem) :fkiss:

    Lwica jest boska :)
  • Vilebert napisał(a):

    Puk, puk:)
    Jesteś tam?:)
    Czy też po urodzinach wciąż dochodzisz do siebie?:D

    buleon napisał(a):

    Temat nieco ucichł, a ja mam do ofiarowania post nr 6000 :P

    Co sprawia, że dwóm osobom rozmawia się razem dobrze? Czy to temat rozmowy czy podobne poglądy lub ton w żartach, czy obopólna chęć do wspólnej rozmowy? O czym lubisz rozmawiać i mogłabyś rozmawiać o tym z każdym o dowolnej porze?

    Na co ostatecznie poszliście do kina? :P Mam nadzieję, że dobrze bawiłaś się na filmie :)

    Udanej sesji (bo tego trzeba życzyć ze stosownym wyprzedzeniem) :fkiss:


    @Vilebert,
    ja zawsze szybko do siebie dochodzę :D

    @buleon
    Jeżeli osoby są zarówno dobrymi słuchaczami, jak i rozmówcami , oraz potrafią przestawić dobrze swoje poglądy, to zawsze będzie to dobra rozmowa. Chęć rozmowy również jest warta, a takie dodatki jak żarty, czy sposoby mówienia, to już tylko ozdobniki pomagające utrzymać nastrój.
    Dla mnie nie ma tabu jeżeli chodzi o rozmowę, potrafię rozmawiać na wszystkie tematy bez wyjątków :P Nawet jak średnio się na nich znam.

    Co do kina, wtedy nie poszliśmy :D hah wylądowaliśmy gdzieś indziej.

    Sesja była, prawie, udana.

    // Z racji, że dawno mnie tu nie było xD

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Blended :P ale Sigle malt też nie pogardzę :D
    Johnny :>
    Ballantines, bo Jameson jeszcze nie próbowałam :P
    Co do dwóhc ostatnich, ciężko mi się wypowiedzieć.

    A wcale nie Madryt, bo Ateny!

    Jutro o tej godzinie to ja w pracy siedzę lamo!

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • No widzisz :D dlatego Jameson'a nie piłam :P
    Nie wspominając mojego sarkazmu do dwóch ostatnich :P

    :* Nadal Ty!

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Teraz będzie semestr 5, to sobie policz :D
    Sesja, sesja i po studiach xD A po studiach pewnie praca :P
    Nie wpadam w ogóle, ale przyjadę może kiedyś :P

    Jednak Ty :P :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • A tam, praca się znajdzie :P Teraz nie mam na to głowy :D
    Dziękuję za zaproszenie, rozpatrzę :P

    Wiesz jak to jest, studiujesz, kończysz studia, myślisz sobie będę, jestem kimś, a tu spotyka Cię szara rzeczywistość, że co drugi ma mgr inż. w tytule XD

    Oczywiście, że Ty again :P :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    A tam, praca się znajdzie :P Teraz nie mam na to głowy :D
    Dziękuję za zaproszenie, rozpatrzę :P

    Wiesz jak to jest, studiujesz, kończysz studia, myślisz sobie będę, jestem kimś, a tu spotyka Cię szara rzeczywistość, że co drugi ma mgr inż. w tytule XD

    Oczywiście, że Ty again :P :*



    No właśnie, dlatego lepiej już za czasu studiów nie myśleć o mgr inż dr hab prof etc. tylko brać się do roboty i zamiast jechać w CV tytułami to jechać w CV doświadczeniem. :>

    Kolejna porcja:
    1. Dlaczego bez problemu możemy trzymać palec obok płomienia świecy, a trzymanie ich nad płomieniem skończyłoby się dla nas grożnym oparzeniem?
    2. Wymarzony samochód?
    3. Wymarzony obiadek? :D
    4. Wymarzony drink?
    5. Wymarzony facet?


    Wiadomo, że Ty :*
  • :D Fajne pytanie nr 1, to bardzo proste :D

    ad 1. Płomień świecy dzięki promieniowaniu wytwarza obok niej małą ilość ciepła, natomiast wszystkie właściwości grzewcze zawiera w pionie, dlatego możemy poparzyć się nieco, trzymając palce tam gdzie nie trzeba :D to się chyba zwało konwekcja termiczna, albo konwekcja :D czy coś w ten deseń ^^

    ad 2. Hmm... Ten albo Ten

    ad 3 barszcz z uszkami :P

    ad 4. aktualnie Whiskey z lodem :D

    ad 5. jeszcze się nie urodził ^^

    and You :D :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Jak już mówiłam :D mustang tak, merc nie :P
    A byłam tu i tam, właściwie w łóżku leżałam często ^^

    No i pewnie, że się dogadamy ^^

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • 1. Ulubiony serial?
    2. Ulubiona książka?
    3. Dlaczego we Wrocławiu są najładniejsze studentki?
    4. W jaki sposób histereza ferroelektryczna jest podobna do strat energii w rdzeniu transformatora?
  • 1. Zaklinacz dusz
    2. Tam gdzie spadają anioły
    3. A są? :D
    4.Mają podobną zależność polaryzacji dielektryka od natężenia zewn. pola elektrycznego, które wywołuje dodatkową stratę energii w postaci ciepła wytworzonego właśnie w dielektryku :P

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]