Vilebert

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Oj Ty szalona Migotko:P
    Widać dziś za dużo Coli wypiłaś wieczorem:D
    Ale dobrze, humor troszkę mi się poprawił i tym oto sposobem uderzam w kimono:)
    No może jeszcze przed snem obejrzę jakieś anime:)
    Czekam na kolejne pytania xD
    Chyba za mało banów rozdałem skoro nikt się mną nie interesuje:D
  • Nic się nie martw Vilebert. Dopóki sam nie musisz podbijać swojego CT jest dobrze:)
    /me chrząka znacząco^^

    Twoja budowa zmieniła się mocno pomiędzy dwoma naszymi spotkaniami w realu:) Urosłeś nieco^^ Gratki:)

    Dużo ćwiczysz na siłowni, więc moje pytania będą dotyczyć głównie fizyczności:)
    Co uważasz za główny wyznacznik siły? (pytanie spodziewam się rozwinąć w kolejnym poście^^)
    Do czego mężczyźnie potrzebna jest siła?
    Jaki sport/zawody uważasz za najbardziej męski?

    Lwica jest boska :)
  • Co uważasz za główny wyznacznik siły?

    Moim zdaniem głównym wyznacznikiem naszej siły jest nasza wola, nieraz widzę, że niektórzy boją się większych obciążeń gdyż myślą, że nie dadzą rady.
    A tutaj trzeba sobie co chwilę podnosić poprzeczkę, gdyż bez tego nigdy nie będzie efektów.

    Do czego mężczyźnie potrzebna jest siła?

    By bronić najbliższych i samego siebie:)

    Jaki sport/zawody uważasz za najbardziej męski?

    Hmm, myślę, że jest to boks:)

    Ćwiczysz dla siły ? czy dla sylwetki?

    Staram się dla sylwetki, ale nie jest to takie proste. Tak czy siak treningi mam podzielone sezonowo i tak wiosna, lato to rzeźba, jesienią i początek zimy siła, a na resztę zimy masa:)

    ulubione ćwiczenia na siłowni?

    Wyciskanie sztangi na ławkach kolejno: prostej, skośnej z głową w górę, skośnej z głową w dól:)

    jadłeś kiedyś sushi? smakowało?

    A miałem taką przyjemność, całkiem dobre, zwłaszcza z wasabi xD

    często płaczesz? :E

    Chłopaki nie płaczą:P

    jakie masz włosy? długie czy krótkie? oczywiście na głowie ;)

    Krótkie:P

    palisz fajki?albo zioło?

    Nie palę i nigdy nie mam zamiaru:P

    masz jakąś ulubioną vodke?

    Nie lubię wódki, wolę whisky:P

    ja mam pytanie :P Mogę wstawic wam jego zdjęcie :D ??

    Nie Adaś, nie możesz:P Zainteresowani i tak mają mnie już dawno na fb:P
  • Moim zdaniem głównym wyznacznikiem naszej siły jest nasza wola, nieraz widzę, że niektórzy boją się większych obciążeń gdyż myślą, że nie dadzą rady.
    Widzę, że źle zadałem pytanie. Spróbuję ponownie - jak zmierzyć czyjąś siłę? Czy bokser pokonujący przeciwnika jest silniejszy od strongmana, a strongman od atlety podnoszącego ciężary, a ten ostatni od kulomiota?

    Boks jest sportem walki. Uważasz go za najbardziej męski, a jednocześnie uważasz, że siła potrzebna jest do obrony. Wydaje mi się, że boks jest sportem tych, którzy atakują i widzę sprzeczność w Twoich odpowiedziach. Może wytłumaczysz to:)

    Lwica jest boska :)
  • Szkoda pawełek :D wstawie nasze foto :D Dla całego świata;P

    to ja mam kilka pytań :P

    Czemu lordowi nie chcesz oddać kubeczka deuteru??
    Podoba CI się Agnieszka ? ze zlotu :P po proszę odpowiedz na pw :D
    Czemu surowce mi giną i na my love są one :D??
    Pozyczysz troche surowców na wieczne oddanie :P i tak nie potrzebujesz :P

    Pawełek A czemu wolisz whisky a nie np piwo czy wódke :D
  • jak zmierzyć czyjąś siłę? Czy bokser pokonujący przeciwnika jest silniejszy od strongmana, a strongman od atlety podnoszącego ciężary, a ten ostatni od kulomiota?

    Są tutaj dwa różne pojęcia, strongman korzysta z czystej siły mięsni, natomiast np. bokser używa siły wraz z pewną techniką. Czystą siłę można po prostu zmierzyć moim zdaniem np. na siłowni, różne ćwiczenia, różne partie mięśni określą siłę poszczególnych mięśni:)

    Boks jest sportem walki. Uważasz go za najbardziej męski, a jednocześnie uważasz, że siła potrzebna jest do obrony. Wydaje mi się, że boks jest sportem tych, którzy atakują i widzę sprzeczność w Twoich odpowiedziach. Może wytłumaczysz to:)

    No zgadza się, ale te emocje podczas walki są moim zdaniem bardzo męskie:P Sam walczyć raczej nie walczę i tak jak mówiłem użyłbym siły raczej jedynie w obronie, ale boks mimo wszystko wydaje się być dla mnie czymś emocjonującym:P

    Czemu lordowi nie chcesz oddać kubeczka deuteru??

    Bo ładnie wygląda na moim biurku:D

    Czemu surowce mi giną i na my love są one :D??

    Spytaj się na Terminusie w karczmie, może się dowiesz czegoś ciekawego:)

    Pozyczysz troche surowców na wieczne oddanie :P i tak nie potrzebujesz :P

    A kopalnie za co zbuduje?:P

    A czemu wolisz whisky a nie np piwo czy wódke :D

    Bo whisky ma w sobie to coś, czego piwo i wódka nie ma:P
  • Są tutaj dwa różne pojęcia, strongman korzysta z czystej siły mięsni, natomiast np. bokser używa siły wraz z pewną techniką. Czystą siłę można po prostu zmierzyć moim zdaniem np. na siłowni, różne ćwiczenia, różne partie mięśni określą siłę poszczególnych mięśni:)
    Czy w takim razie porównując siłę dwóch mężczyzn, nie można jednoznacznie wyznaczyć silniejszego dopóki jeden z nich ma choć jeden mięsień silniejszy?

    No zgadza się, ale te emocje podczas walki są moim zdaniem bardzo męskie:P Sam walczyć raczej nie walczę i tak jak mówiłem użyłbym siły raczej jedynie w obronie, ale boks mimo wszystko wydaje się być dla mnie czymś emocjonującym:P
    Moim zdaniem sporty walki takie jak boks czy zapasy wyzwalają w mężczyznach to, co najgorsze, czyli chęć brutalnego pokonania wroga, dlatego w tym punkcie się z Tobą nie zgodzę, niemniej jednak szanuję Twoją rację:)

    Bo whisky ma w sobie to coś, czego piwo i wódka nie ma:P
    Nie wiem co, ale z whisky Cię nie widziałem:) A sam piłem whisky w piątek:)

    Lwica jest boska :)
  • Czy w takim razie porównując siłę dwóch mężczyzn, nie można jednoznacznie wyznaczyć silniejszego dopóki jeden z nich ma choć jeden mięsień silniejszy?

    Trudno porównać siłę dwóch ludzi, bo jeden może być lepszy w jednej dyscyplinie, inny w drugiej. Bądź co bądź ja uważam, że najsilniejszymi ludźmi są Strongmani:P
    Zresztą sama nazwa mówi przez siebie:)

    Moim zdaniem sporty walki takie jak boks czy zapasy wyzwalają w mężczyznach to, co najgorsze, czyli chęć brutalnego pokonania wroga, dlatego w tym punkcie się z Tobą nie zgodzę, niemniej jednak szanuję Twoją rację:)

    Jakby na to nie patrzeć, większość sportów w których następuje starcie dwóch osób wywołuje pewien rodzaj agresji, sam jej nie lubię, ale widzę w tym też pewną formę rywalizacji i konfrontacji siły połączonej w niektórych sportach z techniką:) Bądź co bądź jestem fanem i miło jest pooglądać sobie walki xD

    Nie wiem co, ale z whisky Cię nie widziałem:) A sam piłem whisky w piątek:)

    Gdzie? Kiedy?:D Nie widziałem:D W barze to wiesz, whisky trochę nie na moją kieszeń w tej chwili:) Jedynie tak jak sam sobie zakupię i to i tak od święta bo niestety tani alkohol to nie jest:D
  • Trudno porównać siłę dwóch ludzi, bo jeden może być lepszy w jednej dyscyplinie, inny w drugiej. Bądź co bądź ja uważam, że najsilniejszymi ludźmi są Strongmani:P
    Czyli siła nie ma uniwersalnego miernika:) Z tym się zgadzam.

    Jakby na to nie patrzeć, większość sportów w których następuje starcie dwóch osób wywołuje pewien rodzaj agresji, sam jej nie lubię, ale widzę w tym też pewną formę rywalizacji i konfrontacji siły połączonej w niektórych sportach z techniką:) Bądź co bądź jestem fanem i miło jest pooglądać sobie walki xD
    MMA jest ciekawe i w miarę widowiskowe, choć krwawe. Poza nimi wolę raczej konkurencje techniczne jako miernik nie tylko siły czy wytrzymałości sportowców, ale również ich techniki i wyszkolenia.

    Gdzie? Kiedy?:D Nie widziałem:D W barze to wiesz, whisky trochę nie na moją kieszeń w tej chwili:) Jedynie tak jak sam sobie zakupię i to i tak od święta bo niestety tani alkohol to nie jest:D
    Na następny raz będę wiedział, że lubisz:)

    Teraz może jakieś inne pytania:) Wierzę, że nie będą sztampowe.

    Czy w obecnym świecie mężczyzna musi umieć pracować fizycznie?
    Czy definicja i pojęcie męskości jest pojęciem stałym? Jeśli nie, to dokąd dąży ewolucja tego pojęcia?
    Co różni miłość mężczyzny do kobiety od miłości mężczyzny do mężczyzny?
    W czym najmocniej wyraża się męska delikatność?
    Co najbardziej cenimy (mężczyźni) w kobietach?

    Lwica jest boska :)
  • Czy w obecnym świecie mężczyzna musi umieć pracować fizycznie?

    Nie musi, tak samo jak kobieta nie musi umieć gotować, każdy ma jakiś talent i powinien go szlifować.

    Czy definicja i pojęcie męskości jest pojęciem stałym? Jeśli nie, to dokąd dąży ewolucja tego pojęcia?

    Dla każdego męskość może być wyrażana w inny sposób, a do czego dąży to obecnie? Czasami aż boję się myśleć, patrząc na niektóre sytuacje jakie mnie w życiu spotykają.

    Co różni miłość mężczyzny do kobiety od miłości mężczyzny do mężczyzny?

    Tej drugiej nie uznaje zbytnio:P Dlatego trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. Według mnie kobieta jest uzupełnieniem mężczyzny i odwrotnie, a co do mężczyzn hmm, to tak jakbyś próbował dopasować do siebie dwa jednakowe elementy. Dla mnie po prostu takie coś nie pasuje do siebie:)

    W czym najmocniej wyraża się męska delikatność?

    Zależy od mężczyzny, ale jakbym miał określić to hmm, pewnie w bezinteresownych gestach które mogą towarzyszyć ludziom na co dzień ale nie zawsze są dostrzegane.

    Co najbardziej cenimy (mężczyźni) w kobietach?

    I znów pytanie ogólnikowe, ja np. doceniam uśmiech i nogi:)
  • lubisz karpatke ?

    A lubię tylko nie za dużo:)

    gdzie pracujesz :D

    Od stycznia będę pracował na kopalni:)

    Dlaczego taki nick w grze a nie inny ??

    Kiedyś przeglądając podręcznik do gry wyobraźni: Wiedźmin przeglądałem imiona przykładowych bohaterów,
    zestawiłem początek jednego i końcówkę drugiego i ot powstał mój nick:)

    Masz dziewczyne ??

    Aktualnie nie mam.

    ubisz niemczyka ??

    A kto go nie lubi?:P

    kto jest twoim idolem ?

    Jan Paweł II

    jakiej muzyki słuchasz ?

    Wszystko co wpadnie mi w ucho ale ostatnimi czasy głównie pop.

    co robisz w wolnym czasie ??

    siłownia, gry takie jak Diablo 3, kino

    czemu eco a nie flota ??

    Nie mam czasu i chęci na flotę już od paru lat więc innej raczej opcji nie mam:)

    puschowałeś się kiedys ??

    Na początku gry się zdarzyło jak byłem małą niedoświadczoną lamką:D Ale to już było dawno i nieprawda:)
  • Ale Pawełek w takim stanie chce Cie widzieć jak np niemczyka czy picia :D

    W takim stanie mnie raczej nie zobaczysz:P

    zrobiłeś coś w Andrzejki typu zdjęcie komuś furtki obmalowanie okien itp?

    Nie bardzo:P

    bawiłeś się w ostatni weekend?

    Niestety nie.

    co zrobiłeś że ci tak mało pkt przybyło? plazmową?

    Jakbyś zgadł:)

    sam projektujesz szalunki do swoich kopalń? na ogame

    No pewnie, moje kopalnie są wyjątkowe:)

    byłeś w kopalni?

    A byłem:)

    na jakiej głębokości?

    600 metrów pod ziemią.

    boisz się ciemności?

    Nie bardzo:)