Vilebert

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dlaczego sugerujesz, że dążenie do celu równa się z byciem perfekcjonistą?

    Bo cel powinien być idealny, przynajmniej w założeniu, człowiek nie powinien zadowalać się byle jakim osiągnięciem celu tylko starać się walczyć by było lepiej. Oczywiście nigdy nie będzie to idealne, nigdy się tego celu nie osiągnie ale sam fakt dążenia do czegoś idealnego dla mnie ma sens bo jest piękny.

    Skoro jeżeli ktoś coś wyjątkowego w sobie ma, to zwracasz na niego uwagę? No dobrze w takim wypadku, jak odpowiesz mi na stwierdzenie, że każdy człowiek ma w sobie coś wyjątkowego. Wobec tego, na każdego człowieka będzie zwracał taką samą uwagę, czy inną i dlaczego, tak a nie inaczej?

    Owszem każdy człowiek ma w sobie coś wyjątkowego, ale nie każdy potrafi mnie zainteresować. Bym zwrócił na kogoś uwagę musi mieć to "coś" magiczne coś co mnie przyciągnie. Jak to nazwać? Nie wiem. Wiem, że Ty coś takiego w sobie masz:*

    Co myślisz o stwierdzeniu, że poezja jest oknem duszy człowieka?

    Myślę, że jest po części prawdziwe. A wiesz czemu? Poezja potrafi przelać to co czujemy w pięknej literackiej otoczce, dać upust naszym emocjom w pełnym tego słowa znaczeniu. Potrafi wichrem pięknych słów dotknąć naszej duszy. Ale myślę że prócz poezji oknem naszej duszy powinny być nasze uczynki, sprawiające że ktoś jest w stanie poczuć co czujemy, daje szanse zbliżenia się do drugiego człowieka.
  • Ja wiem, że mam obcego w brzuszku :D Hmm... nie widać, ale on tam jest i czai się na Ciebie!

    Czy uważasz, że dążenie do celu, o którym rozmawiamy, może komplikować życie osobiste?
    Dlaczego osoby, które są dla nas ważne zawsze wyglądają dla nas inaczej, piękniej?
    Co sądzisz o stwierdzeniu, że świat bez miłości byłby niczym?
    Dlaczego wg Ciebie ludzie uciekają się ze swoimi problemami do czasem tragicznych dla nich wyborów, np takich jak odebranie sobie życia?
    Jakie jest Twoje najgorsze życiowe doświadczenie, a jakie najlepsze?
    Czego chciałbyś się w życiu nauczyć i co jeszcze chciałbyś przeżyć, co poczuć?

    :D Pa :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Czy uważasz, że dążenie do celu, o którym rozmawiamy, może komplikować życie osobiste?

    Akurat moje cele nigdy nie będą kolidować z życiem osobistym, bo mam je poniekąd z nimi związane:) U niektórych owszem, mogą kolidować jak wybiorą np. drogę kariery i będą chcieli za wszelką cenę wzbić się na szczyt. Wszystko zależy do czego kto chce dążyć więc od tego będzie zależeć czy koliduje to z życiem osobistym.

    Dlaczego osoby, które są dla nas ważne zawsze wyglądają dla nas inaczej, piękniej?

    Wyglądają piękniej gdyż zaczynamy na nich patrzyć oczami duszy, które są wrażliwsze i przede wszystkim ważniejsze bo widzą prawdę a nie powłokę czy czyjąś maskę. Jeśli na kimś nam zależy, kogoś kochamy to przecież takie osoby są piękniejsze niż cokolwiek na świecie.

    Co sądzisz o stwierdzeniu, że świat bez miłości byłby niczym?

    Zgadzam się z nim w pełni, lecz uważam również że ludzie powinni czasami doceniać te uczucie i zważać na to co robią, bo niektórzy czasami próbują wykorzystać uczucie "miłości" do osiągnięcia własnych samolubnych celów. Miłość moim zdaniem jest najważniejszym uczuciem jakiego powinno się poszukiwać w życiu, uczuciem o które trzeba dbać, pielęgnować, uczuciem które pozwala nam żyć w świecie zupełnie innym niż ten który znamy.

    Dlaczego wg Ciebie ludzie uciekają się ze swoimi problemami do czasem tragicznych dla nich wyborów, np takich jak odebranie sobie życia?

    Uważam że w większości wypadków samobójstwo czy też inne tragiczne wybory są oznaką słabości, która nieraz człowieka dopada. Lecz uważam też, że nie wolno się poddawać, choćby nie wiem jak źle było i trzeba żyć dalej. Każdy z nam ma tylko jedno, swoje życie i trzeba o nie dbać, bo nie jedna osoba chciałaby żyć dalej a w wyniku np. choroby, nie jest w stanie. Wiem, że to nie jest proste, nieraz człowiek boryka się z ogromnymi problemami, traci bliskich, traci pracę, traci coś dla niego bardzo cennego, ale mimo wszystko trzeba odnajdywać siłę by żyć dalej. Wiem, że są takie przypadki gdzie ludzie całe życie cierpią, ale jak widać żyją. Niektórzy mogliby się zapytać: co to za życie? w cierpieniu? w nieustannym bólu? wiem że są to skrajne przypadki ale mimo wszystko uważam że życie jest cenne i trzeba żyć. Znam przypadki w których nie jeden by powiedział: ja nie wiem czemu on żyje, ja bym tak nie dał rady, ale jak widać tacy ludzie żyją a spotkała ich wielka tragedia o której się mało komu może śnić. Zawsze trzeba mieć w sercu nadzieję, nadzieję, że będzie lepiej. Wiem, że świat dzisiejszy momentami nie napawa optymizmem, ale mimo wszystko staram się odnajdywać jego pozytywne strony i cieszyć się tym co mam i starać się bo starania i walka są bardzo ważne bo człowiek będzie żył póki walczy, a jak się poddaje to coś w nim umiera.

    Jakie jest Twoje najgorsze życiowe doświadczenie, a jakie najlepsze?

    Najgorszym moim doświadczeniem życiowym jest pamiętny dzień, jakoś tak koniec lutego tego roku, kiedy cały mój świat się zawalił, znikła pewność jutra i moje serce zostało rozbite w drobny mak. Wiesz co to było za wydarzenie, ale jak to się mawia, coś się kończy coś się zaczyna także pewnie tak musiało być.
    Ciężko stwierdzić co było najlepszym zdarzeniem w moim życiu, cieszę się że poznałem w życiu pewną osobę, która zadała mi największy możliwy ból sporo mnie nauczyła i sprawiła że jestem dziś tym kim jestem. Sprawiła że wziąłem się za siebie, odwróciłem się od tego smutnego trybu życia jaki prowadziłem i być może dzięki temu stałem się lepszym człowiekiem. Ale myślę, że najlepsze chwile i doświadczenia mojego życia wciąż na mnie czekają:*

    Czego chciałbyś się w życiu nauczyć i co jeszcze chciałbyś przeżyć, co poczuć?

    W życiu chciałbym nauczyć się świetnie gotować, to jest takie moje małe marzenie i mam zamiar coś z tym zrobić:) Ponadto chciałbym nauczyć się być jeszcze lepszym człowiekiem niż jestem, ale to jest robota na całe życie:)
    Przeżyć, a jednocześnie poczuć chciałbym wielką miłość, taką już na zawsze. Wiem, że to brzmi utopijnie, ale mimo wszystko chciałbym móc pokochać całym sercem, całym sobą i chciałbym by to zostało odwzajemnione, marzy mi się powiedzenie z bajek: żyć długo i szczęśliwie:) Wiem, że to niemożliwe, bo nigdy nie będzie idealnie, ale chciałbym by moje uczucia w końcu trafiły do właściwej osoby, która to doceni i odwzajemni tym samym bo do życia mi nic więcej nie potrzeba niż miłość szczera, płynąca prosto z serca która ofiaruję i sam taką otrzymam:*
  • zbanuj kilka osób od razu zrobisz się słynny;]

    To rozumiem, wciąż za mało się staram?:P

    grasz w dużego totka? ile już wygrałeś?

    Ostatnio próbowałem wygrać 50 mln, ale jak zwykle nie wyszło:D

    lubisz mongolski balet?

    A z czym to się je?:P

    byłeś kiedyś w operze?

    W teatrze owszem, ale w operze jeszcze nie miałem przyjemności:)

    ile bierzesz na klate?

    Obecnie na ławce prostej 96 kg, na skośnej 92 kg, a na skośnej z głową w dół 101 kg:D
  • Ale za to jedzie się we dwójkę i można się przytulać :P

    Poza tym czujesz szybkość, nic cię nie ogranicza i masz wiatr we włosach :P
    No chyba, że akurat masz kask XD

    Ale i tak wolę motor!

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • skoro samochód to ulubiona marka? i model?

    Volvo S80:)

    z jaką największą prędkością jechałeś? śmiało niema tu policji

    140 km/h, więcej moje Seicento nie uciągnie:D

    jaki sport najlepiej lubisz oglądać? nie mów że zapasy w kisielu bo to każdy lubi

    Zwykłem nie oglądać ale jak już mam coś wybrać to chyba siatkówka:D najlepiej plażowa i to kobiet:P

    znalazłeś kiedyś jakieś pieniądze ? ile to było?

    Udało mi się znaleźć 50 zł najwięcej i to był wielki sukces:D

    ile razy zdawałeś prawo jazdy?

    Pięć:D Było trochę z tym nerwów:D
  • jakiego koloru masz samochodzik?

    Czerwony!:D

    za którym razem miałeś największy stres na egzaminie na prawko?

    Hmm, za pierwszym jak dobrze pamiętam:D

    byłeś na jakimś koncercie? jeśli tak to jakim? i czy się podobało?

    I to nie jednym:D Ale tak to myślę, że najbardziej podobał mi się koncert zespołu Akurat:)

    byłeś z Magdalena na grzybach?

    Nad morzem i owszem, ale na grzybach to nie:D
  • Dlaczego każdej kobiecie mówisz że seks dopiero po ślubie :D?

    A skąd takie pomówienia?:D

    sprawdzałeś swoje IQ? ile wynosi?

    Owszem sprawdzałem jak w TV był narodowy test inteligencji czy coś w ten deseń, ale nie pamiętam już co mi tam wyszło:D

    pracowałeś kiedyś za granicą?

    Nie miałem takowej przyjemności:)

    schabowe czy mielone?

    Schabowe!:D

    najlepsze zagraniczne danie?

    Souvlaki:)

    ulubiony aktor?

    Johnny Depp

    ulubiony kabaret?

    Kabaret Ani Mru Mru

    ulubiony skecz?

    Ani Mru Mru Supermarket
  • kiedy będziesz top1 na uni68?

    W swoim czasie:)

    ile dałeś za kody na eko?

    Oddałem za nie wiele cennego czasu:P

    dasz mi te kody? :E

    Jak mi zwrócisz ten czas, który poświęciłem temu to czemu nie:)

    grałeś kiedyś fłotą?

    Pewnie, moje konto kiedyś było kontem flotowym, ale to dawne dzieje:D

    ile to jest 2+2x2? taki mały test na twoje IQ:D ale bez google proszę ;d

    Oczywiście, że 6 - google tutaj nie są potrzebne:P Lepszym pytaniem byłoby ile wynosi całka z e^x :D

    lubisz napoje energetyczne? jaki jest twój ulubiony?

    Szczególnie jakoś nie pijam ale jak miałbym już wybierać to Burn:D
  • widzę jesteś inżynierem zaprojektowałeś już coś?
    stoi? czy się zawaliło?;d
    pracujesz w zawodzie? czy tylko tak poszedłeś sobie na te studia w tym kierunku?
    umiesz sprawdzić na palcach u dłoni ile dni ma dany miesiąc?
    wierzysz w przesądy np czarny kot przebiegający drogę?
    zrobiłeś coś z czego jesteś dumny?
  • widzę jesteś inżynierem zaprojektowałeś już coś?

    Jestem świeżo po studiach także jak dotąd moje projekty realizowane były jedynie na papierze:D

    pracujesz w zawodzie? czy tylko tak poszedłeś sobie na te studia w tym kierunku?

    Będę pracował w zawodzie, od początku przyszłego roku, obecnie jestem na etapie rekrutacyjnym w kwestii formalno-administracyjnej bym rzekł:P

    umiesz sprawdzić na palcach u dłoni ile dni ma dany miesiąc?

    No pewnie, taka fajna sztuczka z dzieciństwa:D

    wierzysz w przesądy np czarny kot przebiegający drogę?

    Nie, przesądy są złe:P

    zrobiłeś coś z czego jesteś dumny?

    Jest parę takich rzeczy/osiągnięć:) Chociażby moje ostatnie 101 kg na ławeczce skośnej z głową w dół:D
  • Hej :*
    Dzięki za dzisiejszy rogal :*
    Jak myślisz, te dwa ostatnie też będą? :>
    Powinnam już kolonizować następną planetkę? :P
    Pewnie będzie trzeba zbierać na astro :P

    Twoje ulubione zdjęcie ze zlotu to? :D
    Jak minął dzień?
    Będziesz za mnie trzymać kciuki na kolosie?
    Pa :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Dzięki za dzisiejszy rogal :*

    Polecam się na przyszłość:D

    Jak myślisz, te dwa ostatnie też będą? :>

    Pewnie, że tak, jak nie dziś to w najbliższych dniach:)

    Powinnam już kolonizować następną planetkę? :P

    Myślę, że tak:) Zawsze to polepszy eko:D

    Twoje ulubione zdjęcie ze zlotu to? :D

    Jeszcze nie mam wszystkich więc trudno mi coś wybrać:D Przy okazji masz już wszystkie?:P

    Jak minął dzień?

    Nie najgorzej, na siłowni nie tak duża strata siły nawet po zlocie:D Myślałem, że będzie gorzej:P

    Będziesz za mnie trzymać kciuki na kolosie?

    Pewnie, już zaczynam trzymać kciuki:)
  • Skoro już marudzisz, że mało kto Cię tu odwiedza :D
    To sobie się wpiszę, a co ^^

    Ulubiony zielony teamowiec? :D
    -||- pomarańczowy?
    -||- łososiowy? XD

    Na co chętnie byś się wybrał do kina?
    Ulubiona pora i godzina?
    Z rymem zbytnio nie przeginam?
    W nocy Ci się włącza tryb Mumina? :D
    Jak to czytasz zmienia Ci się mina? :D
    Ulubiony owoc to malina?
    Wiem stuknięta ze mnie dziewczyna ^^
    W ogóle to nie moja wina XD

    :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Ulubiony zielony teamowiec? :D
    -||- pomarańczowy?
    -||- łososiowy? XD

    No to tak:
    - zielony hmm - tajemnica:P
    - pomarańczowy - mój mentor:P
    - łososiowy - przereklamowany kolor:P

    Na co chętnie byś się wybrał do kina?

    Hobbit!!:D

    Ulubiona pora i godzina?

    Najbardziej to lubię wieczór, zaraz przed pójściem spać, więc godzina bywa różna:)

    Z rymem zbytnio nie przeginam?

    Eee no co Ty:P

    W nocy Ci się włącza tryb Mumina? :D

    Oj często, zwłaszcza jak każdy dzień jest taki sam i nic się w mym życiu nie zmienia.

    Jak to czytasz zmienia Ci się mina? :D

    Skąd wiedziałaś?:P

    Ulubiony owoc to malina?

    Niee, wolę truskawki chociaż malinki też są pycha:P

    Wiem stuknięta ze mnie dziewczyna ^^

    Nie mniej niż ja czasami:P

    W ogóle to nie moja wina XD

    A czyja niby?:P Może moja?:P
  • Na Hobbita też bym poszła :D
    Kubeł popcornu wniosła ^^
    Tolkien znał cenę rzemiosła :D
    To przygoda jest radosna ^^

    Skąd wiedziałam o Twej minie? :D
    Znam Cię dłużej po godzinie ^^
    Niż przy słodkim, ciemnym winie ^^
    Bandę krasnali z ogródka,
    którym smakowała wódka :D

    Ty? Stuknięty?
    Z jakiej strony? :D
    Coś buzuje ^^
    Heh hormony? :D

    Oj marudo :D
    Idę spać :D
    Jutro dam o sobie znać :D
    Znacz w sumie to dziś może :P
    Tylko w obiadowej porze ^^

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]