ACS; Szym [F.D], Hank_Moody [G-T-W] vs Andie [Be Happy] - 77564,47% TOP 1 SOLO

  • Electra [1]
  • Andie pokazales cohones :D dla mnie Ty jestes autorem tego rw bo twoje dzialanie bylo w pelni zamierzone a Szym pewnie niezle sie zdziwil widzac raport
    Jezeli chodzi o odbudowe to najwiekszym problemem bedzie czas bo sury masz mase
    Obydwu panom SzO
  • Graty starcia, chociaż agresor mógł wyjść na tym dużo lepiej gdyby wysłał LM'y zamiast części swoich KR. Małą ilość krążków u obrońcy, więc dużo lepiej sprawdziły by się LM'y w postaci ochrony ciężkiego sprzętu niż chmara paliwożernych krążków przy względnie małej ilości LM u Andiego. Spalanie 100k KR odpowiadałoby spalaniu ok 1kk LM, a zapewne tyle albo i więcej Szym do dyspozycji miał co zmniejszyłoby jego straty o ok 35-40%, a flota Andiego poza GS'ami została sprzątnieta zwiększając jego straty o jakieś 3mld, co raczej przesądziłoby o tym, że tej podstawki by nie zrobił :) Chyba, że mimo wszystko chciałby agresorowi prztyczka w nos dać odsyłając go z 6-7mld strat do domu :) SzO dla obu stron tego starcia i większego zapasu paliwa na moonie dla agresora :)
  • [ciach]
    obie strony wmawiają nam, że grają dla zabawy, a prześcigają się w indyczeniu,
    nie ma to jak uczcić top 1 RW serwera,
    ktoś wcześniej dobrze zauważył, wyzłomujcie sie wzajemnie, bedzie spokój...

    //upominam za podważanie kompetencji innego członka team
    //od tego są wyższe instancje aniżeli temat w dziale ST
    diakkon
  • Gratuluje jednej i drugiej stronie bo procent jest ładny i można było sie spodziewać podstawienia reszty floty do obrony .
    Dalszej części to już nie rozumiem i całej tej zadymy choć w sumie chodzi o to kto wystawia nie :)
    Każdy kto tutaj gra musi sie trzymać regulaminu a tam pisze wyraźnie kto ma mniejsze straty a bilans może być nawet na plus i powinien być .
    Czepianie sie kogoś że taki jest regulamin jest dziecinne taki jest do zmiany i trzeba z tym żyć .
    Dobre w tym jest ze gdzie sie dwóch bije tam trzeci skorzysta i jest to inny stek niż większość
  • Szym , bardzo chciałbym Ci pogratulować , ale kurde nie mam czego :D
    z tego co czytam to starcie wpadło Ci przypadkiem poprzez decyzję Andiego dla którego graty ,że w takiej sytuacji dobrze przekminił że nawet na tym jako tako wyjdzie.
    floty też nie bardzo mogę pogratulować bo sam jej nie zbudowałeś tylko siadłeś na czyjeś konto.
    i na dodatek jeszcze zła decyzją przy doborze floty , zamiast dać jak najwięcej mięsa to dąłeś krk i ns :quasi:
    no ale niech Ci będzie gratulacje top1 i odbuduj tą flotę bo masakrycznie to wygląda.
  • Wtrące jeszcze swoje trzy grosze bo widze nie którzy nie widzą na oczy co do bilansu starcia:P

    Andie miał nie dużo mniejsze straty mimo że złom zebrał bilans w RW jest już podany po odliczeniu złomu który zebrał Andie


    Obrońca stracił łącznie 17.327.651.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 4.782.258.600 metalu i 2.974.188.000 kryształu.
    Bilans agresora (M: -6.481.071.000, K: -3.478.551.000, D: -785.285.000, P: -10.744.907).
    Bilans obrońcy (M: -4.677.532.400, K: -3.461.221.000, D: -1.432.451.000, P: -9.571.204).

    Więc ludzie czytajcie z zrozumieniem bo aż w oczy razi jak mówicie że małe straty ma Andie :quasi:

    I co do Andiego nie żebym coś miał do Ciebie bo ja jestem pozytywnie nastawionym graczem do wszystkich ale szczerze na Twoim miejscu nie podstawiłbym sie flotą wolałbym te recki stracic i surke:P Chyba że kierowałeś sie tym że RW będzie Twoje to w takiej sytuacji zrobiłbym to samo:)

    Jeszcze raz gratulacje i SzO dla obu Panów za rozbicie się:P
  • jak by nie patrzeć , trza pogratulować obu

    agresor się bo się odważył zaryzykować i atakować, obrońca bo maił odwagę się postawić i się bronił swojego dobytku
    dopiero wynik starcia pokazuje kto lepiej na tym wyszedł ,
    ale faktycznie gdyby ataker dał lm co moim zdaniem było niezbędne dla małych start floty ciężkiej wynik byłby lepszy

    szymek zrobił steka,
    Andi zebrał złom , ,
    oboje się szybko odbudują
    jeden bo dużo farmi i lata drugi bo ma surkę pz


    podsumowuje to tak : ogólnie ładnie to wygląda :fa:

    ps
    Andii powodzenia w nauce
  • ^Sir Pepsi^ napisał(a):

    Wtrące jeszcze swoje trzy grosze bo widze nie którzy nie widzą na oczy co do bilansu starcia:P

    Andie miał nie dużo mniejsze straty mimo że złom zebrał bilans w RW jest już podany po odliczeniu złomu który zebrał Andie


    Obrońca stracił łącznie 17.327.651.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 4.782.258.600 metalu i 2.974.188.000 kryształu.
    Bilans agresora (M: -6.481.071.000, K: -3.478.551.000, D: -785.285.000, P: -10.744.907).
    Bilans obrońcy (M: -4.677.532.400, K: -3.461.221.000, D: -1.432.451.000, P: -9.571.204).

    Więc ludzie czytajcie z zrozumieniem bo aż w oczy razi jak mówicie że małe straty ma Andie :quasi:

    I co do Andiego nie żebym coś miał do Ciebie bo ja jestem pozytywnie nastawionym graczem do wszystkich ale szczerze na Twoim miejscu nie podstawiłbym sie flotą wolałbym te recki stracic i surke:P Chyba że kierowałeś sie tym że RW będzie Twoje to w takiej sytuacji zrobiłbym to samo:)

    Jeszcze raz gratulacje i SzO dla obu Panów za rozbicie się:P

    ja się nie dziwię, że się podstawił,
    gdyby tego nie zrobił, tylko on byłby na "-", a tak mimo dużych strat własnych, nie dał "zarobić" agresorowi,
    być może w grę wchodziła jeszcze jakaś pomoc w postaci podstawki - moje gdybanie :P
    agresorowi trzeba pogratulować wyklikania, Andie'mu pokazania lwiego pazura ;)
    wszystkim życzyć dystansu do gry :)
  • Po prostu żal mi patrzeć na was jak się tak wyzywacie, kłócicie kogo to rw, próbujecie sobie koniecznie przypisać to rw a potem wmawiacie innym że to dla zabawy zostało zrobione i inne tego typu pierdoły. Najlepiej włączcie kasacje konta i będzie spokój, już wam te cyferki zrobiły gówno z mózgu i tyle.

    Dla jasności rw jest dla agresora, jako że w razie remisu zbiórka złomu/odbudowa obrony się nie liczy, tylko mniejsze straty w czasie zrobienia rw, a mniejsze ma agresor.

    Andiemu życzę by skończył z tą grą i może przynajmniej wyjdzie na prostą, a nie wmawia na forum jak to sobie gra dla zabawy.
    A agresorowi szo i kolejnych top st na electrze.
  • nie no graty akcji...pierwsza klasa :top1:
    hehe andi cieszy sie z % ubitego i ze mu dobrze idzie a godzine pozniej z niego top 1 hehe
    niezla akcja, graty raz jeszcze a obroncy SZO!

    pozdrawiam WILD WOLVES
  • O matko jakie ilości statków. ja osobiscie ni eleciał bym na stratny cel do tego tracąc tyle punktów, ale nie o mnie mowa.
    OCTOBER napisał(a)
    Lapcock, kiedy wykreślisz włamianiowe, inaczej złodziejskie top 1 acs, zrobione z Twojego byłego konta?
  • oo Andie padł, kozaczek jeden :D
    W sumie, cieszę się z tego ;]
    Taki z niego kolega , że próbował mą flotkę spakować , a niby mnie "lubił" ;P
    0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0 0_0
    Zmień sygnę - bo to moje prawa autorskie Andie :D
    SzO :P
    Graty top1 ST :P
    Pozdro z Emeryturki na Elce
    Łysywąż :D
  • Nie ma to jak dac sobie rozwalic flotę, a potem powiedziec że specjalnie podstawione :E

    Szym już się odbudował, więc tylko nowych zabawek życzę :D

    A obrońcy lepszego kalkulatora na przyszłośc co by te jego podstawki chociaż z sensem były :]