UniFusion Faza III - 07.05-28.05 (Połączenie 28.05-1.06)

    • Fuzja Uniwersów (UF)

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • UniFusion Faza III - 07.05-28.05 (Połączenie 28.05-1.06)

      Drodzy Gracze,

      jak to się mówi - do trzech razy sztuka. Tym razem udało mi się uzyskać informacje na temat planowanej trzeciej fazy z odpowiednim wyprzedzeniem.

      W tej fazie następujące Universa staną się exodusami: 39, 40, 46, 51, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65
      Proponowane Universa docelowe to: nowo powstałe 69 (3200 miejsc).

      Informacja o ilości miejsc zapewne nadejdzie w późniejszym terminie.
      Wstępnie, III faza została zaplanowana poniedziałek, 7 maja 0:00

      Dyskusja w tym temacie.

      Wasz Community Manager
      Team OGame.pl

      Community Manager
    • Witajcie,

      na chwilę obecną plan został nieco zmieniony.

      Universum docelowym będzie tylko i wyłącznie nowo powstałe Uni69 (3200 miejsc).
      Podczas mojego urlopu zasygnalizowałem Wasze opinie i liczę, że docelowo powinny pojawić się jeszcze dodatkowe propozycje.

      Jeśli chodzi o Universa złom z obrony na PZ - tutaj sytuacja jest troszkę trudna. Mam nadzieję, że jutro uda mi się rozeznać w sytuacji i będę mógł przekazać Wam kolejną porcję informacji na temat III etapu migracji.

      Miłego wieczoru,
      Wasz Community Manager

      Community Manager
    • Gracze, którzy dotychczas dokonali wyboru zostali przeniesieni na uniwersa docelowe (około godziny 11). Kolejna partia przenosin w dniu jutrzejszym. Jeśli z jakiegoś powodu Twoje konto nie przeniosło się, pomimo wczesnego wyboru, warto to zgłosić jak najszybciej.
      Jeszcze przez nieco ponad 3 dni można dokonać wyboru uniwersum. Zachęcamy do nieprzegapienia tego terminu, gdyż przenosiny ręczne przez programistów zajmują sporo czasu.
      Oficjalnie można ogłosić, że Uniwersum 69 zostało otwarte.
      Na te i na pozostałe uniwersa docelowe można się zalogować używając danych z uniwersów exodus.
    • Tradycyjnie już, dla wszystkich graczy, którzy z jakiegoś powodu nie zdążyli przenieść swojego konta tworzymy listę.
      Lista ta zostanie wysłana do programistów. Jednakże nie gwarantujemy pomyślnej migracji konta.
      Zachęcamy do jak najszybszego wysłania zgłoszenia ze stałego adresu mail przypisanego do konta z dokonanym wyborem uniwersum docelowego (uniwersum 66 zostało już zapełnione w 100%).
      Jak tylko programiści usuną uniwersa exodus, zgłoszenia zostaną automatycznie odrzucone. Data usunięcia uniwersów jest jeszcze nieznana.