Mroczny [TRIADA] vs Nyah - 85405,85% - THE WORLD'S TOP 1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nie o tyle konta Mustanga co Gold Devila a ktoś mi wspominał,że jeszcze Mormota potem Mustang siadł szkoda pracy tylu ludzi o w ten sposób :)
    A ja wciąż dzierżę ostrze.A ono każe mi zabijać.

    Jam jest pomnik spokoju,opoka dialogu,mistrz opanowania

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zealot ().

  • Gratulacje Mroczny rekordowego starcia z taką flotą już dawno powinieneś być top1 przetapiaj na nowe zabawki i do kolejnego rekordowego starcia a obrońcy powodzenia w realu :D:D
  • gratulacje, taki rekord ciezko bedzie zlamac:), przynajmniej na pl

    dziwne rzeczy sie dzialy z kontem obroncy, ban za dzielenie, roszady personalne, coz, poszedl na przemial, wiecej sie bawic nie beda


    jezeli w trakcie prosby o pozyczke smieciarki konika juz lecialy to zlom oczywiscie jak najbardziej nalezy do konika, bez wahania zatrzymalbym zebrane surowce
    Ciernik - u 32 / 68

    COMA rzondzi

    www.leukemia.pl
  • zealot napisał(a):

    Thrall nic nie wiesz nie wypowiadaj się brak wiedzy a chęć jej opisania czegoś o czym się nie ma pojęcia to jest coś pięknego :ziew: Graty jeszcze raz Mroczny

    Zastosuj się do swoich słów i nie spamuj tyle. Nigdzie nie napisałem że ten RW to wałek. Napisałem po prostu co działo się z kontem i flotą przez ostatnie kilka dni i tyle.
    Graty jeszcze raz Mroczny.
  • Bardzo fajny % W w końcu odpowiedni dla takich flot jakie są na naszym uni a nie farmionka po 1k wrzucane.
    Tylko jakoś mnie nie dziwi że padło to konto ...cały czas dziwne przetasowania z sojuszu do sojuszu po za sojusz...
    w końcu padło, ale musiało paść skoro od dłuższego czasu nie miało przyrostów. Prywatnie obstawiałem The One że klepnie...
    Widzę jednak że nie tylko ja to zauważyłem ...Top 1 ACS takie trochę dziwne i Top 1 solo również

    Jeszcze raz gratz. Mając recki w ruchu lecące na PZ raczej bym złomu nie zwrócił i to tyle, wiadomo że takie rzeczy organizuje sie wcześniej

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bigot ().

  • Ładny procent wyszedł, bardzo ładny. Top 1 ogame.... ;d
    gratki
    teraz wystarczy czekać na top 1 ogame ACS ]:-D
    tyle jest możliwości :D
    Ładnie by wyglądało starcie Mroczny vs TheOne ]:-D ]:-D ]:-D nie musi być w tej kolejności ;d
  • Bigot napisał(a):

    Bardzo fajny % W w końcu odpowiedni dla takich flot jakie są na naszym uni a nie farmionka po 1k wrzucane.
    Tylko jakoś mnie nie dziwi że padło to konto ...cały czas dziwne przetasowania z sojuszu do sojuszu po za sojusz...
    w końcu padło, ale musiało paść skoro od dłuższego czasu nie miało przyrostów. Prywatnie obstawiałem The One że klepnie...
    Widzę jednak że nie tylko ja to zauważyłem ...Top 1 ACS takie trochę dziwne i Top 1 solo również

    Jeszcze raz gratz. Mając recki w ruchu lecące na PZ raczej bym złomu nie zwrócił i to tyle, wiadomo że takie rzeczy organizuje sie wcześniej

    haha dobry jesteś z tym tekstem o reckach haha, ale mnie rozbawiłeś ahahhahah to co miał napisać do obrońcy, że organizuje recki, więc dobrze by było jak by flotę zostawił? haha
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • skoro sie gra w to juz tyle lat, to nie wypada sie nie wpisac pod najwiekszym ST na swiecie O_O
    brakowało Ci Mroczny takiego spektakularnego starcia, no i teraz juz nie brakuje ]:-D zasłuzyles i szczere gratulacje Ci sie naleza

    p.s. szkoda tylko ze zawsze przy okazji tak wielkich bitew musza byc jakies kontrowersje i niejasnosci, ale mam nadzieje ze po prostu obronca zlamil
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • freelove napisał(a):

    Bigot napisał(a):

    Bardzo fajny % W w końcu odpowiedni dla takich flot jakie są na naszym uni a nie farmionka po 1k wrzucane.
    Tylko jakoś mnie nie dziwi że padło to konto ...cały czas dziwne przetasowania z sojuszu do sojuszu po za sojusz...
    w końcu padło, ale musiało paść skoro od dłuższego czasu nie miało przyrostów. Prywatnie obstawiałem The One że klepnie...
    Widzę jednak że nie tylko ja to zauważyłem ...Top 1 ACS takie trochę dziwne i Top 1 solo również

    Jeszcze raz gratz. Mając recki w ruchu lecące na PZ raczej bym złomu nie zwrócił i to tyle, wiadomo że takie rzeczy organizuje sie wcześniej

    haha dobry jesteś z tym tekstem o reckach haha, ale mnie rozbawiłeś ahahhahah to co miał napisać do obrońcy, że organizuje recki, więc dobrze by było jak by flotę zostawił? haha

    Rozbawiłeś mnie nie umiejętnością czytania. :* A czy ja pisałem o obrońcy ??
    Wyraźnie napisałem że odnosi się do ruchu recków Konia, które już leciały na to pz
    Widać że prszyszedles polizać pupcie mrocznemu a nie zapoznales sie z kulisami akcji.

    Trochę w tę grę grałem i parę razy złom zakosiłem nawet cały

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bigot ().

  • Bigot napisał(a):





    Quoted from "freelove"






    Quoted from "Bigot"



    Bardzo fajny % W w końcu odpowiedni dla takich flot jakie są na naszym uni a nie farmionka po 1k wrzucane.
    Tylko jakoś mnie nie dziwi że padło to konto ...cały czas dziwne przetasowania z sojuszu do sojuszu po za sojusz...
    w końcu padło, ale musiało paść skoro od dłuższego czasu nie miało przyrostów. Prywatnie obstawiałem The One że klepnie...
    Widzę jednak że nie tylko ja to zauważyłem ...Top 1 ACS takie trochę dziwne i Top 1 solo również

    Jeszcze raz gratz. Mając recki w ruchu lecące na PZ raczej bym złomu nie zwrócił i to tyle, wiadomo że takie rzeczy organizuje sie wcześniej

    haha dobry jesteś z tym tekstem o reckach haha, ale mnie rozbawiłeś ahahhahah to co miał napisać do obrońcy, że organizuje recki, więc dobrze by było jak by flotę zostawił? haha

    Rozbawiłeś mnie nie umiejętnością czytania. :* A czy ja pisałem o obrońcy ??
    Wyraźnie napisałem że odnosi się do ruchu recków Konia, które już leciały na to pz
    Widać że prszyszedles polizać pupcie mrocznemu a nie zapoznales sie z kulisami akcji.

    Panie Bigot skoro nic nie wiesz sie nie odzywaj - dostałem zapewnienie o pożyczce recków od trzech osób w razie ewentualnej udanej akcji jeszcze zanim konik wyleciał.

    A że miałem jedynie gg do jednej osoby z DP z nią na szybko ustalałem szczegóły myśląc ze ona konsultuje to z sojusznikami. I właśnie tu pojawiły się niedomówienia.

    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrocznyZew ().

  • Bigot napisał(a):

    wiadomo że takie rzeczy organizuje sie wcześniej
    czytanie ze zrozumienie akurat dobrze mam opanowane i odniosłem się do tego fragmentu.

    Nie muszę nikomu lizać dupy, bo sam sporo potrafię, a to ,że zbudował taką flotę jest godne pochwały, bo ja nie miał bym tyle chęci i pasji by tyle lat grać aktywnie.
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • gratulacje ładnego procenciku, do tego rekordzik światowy, nic tylko pozazdrościć tego jak również latajek :D

    też takie bym chciała ^^

    a złodzieja złomu zezłomujcie :)
  • wooow
    taki procent to juz powala na kolana,szybciej niz butelczyna wytrawnej whisky
    wiec agresorowi wlasnie takowa butelczyne jako nagrode,obroncy szo jezeli jeszcze bedzie sie mu chcialo...
    oszustka zbieajacego- jezeli sie sprawa nie wyjasni - spakowac na deser w rekiny
  • Graty mroczny.... % spory i myślę, że nie ma co przesadzać, że to apogeum .. Spadła duża flota, to i duży % musi być, a latają jeszcze większe floty, więc i te % będą większe.
    Szkoda, że z tym złomem nie do końca wszystko dograne ... ale o tym już pisałem wczoraj na ircu.

    Wielkie gratki jeszcze raz, szybkiego przetopu :) ... omijania moich kordów - nie słuchania mitów :P:P:P i kolejnych udanych RW .

    Obrońcy nie znam, nie miałem okazji poznać, ani mieć kontaktu - szoo .. mimo wszystko, choć łatwe to nie będzie .....

    The best solo : 1880% - Uni14
    The best acs : 3159% - Uni4
  • A mnie zastanawia pare spraw ;) jeżeli name obroncy Nyah to ten sam gracz co na ele i fornaax (w co raczej nie wątpie) bliski niegdyś i dalej mój znajomy o innych name Tollen itp jeszcze jakies ;)
    to o ile mnie nie myli zawsze słyszałem widziałem w wielu st pozdrowienia dla mrocznego i takie tam bliskie znajomosci co też podkreślane było ze sie chłopaki bardzo dobrze znają ;)
    a teraz bardzo ładne starcie na bardzo ładny % i bardzo niedaleki lot widzę i takie name ? :) nie oskarżam tu nikogo o ustawke choć obrońca nie grzeszył nigdy czystością)
    ale jak by można było mi wyjaśnić te kilka dopatrzeń bez zbędnych zgłaszań postów i wymiany zbędnych zdań ;) byłbym bardzo wdzięczny

    Mroczny zawsze był dla mnie bardzo dobrym graczem z podziwem patrzyłem na te jego steki ;) ale tu nie bd ukrywał coś mi śmierdzi ?(

    No a jak moje obawy są zbędne to wielkie gratulacje ;)
  • Pffff.....% gigantyczny ale nie ma co się ślinić :* .
    Owszem,starcie życia (na razie :E ),rekord światowy,no i zysk nie mały. Tyle lat klepania dosłownie "zaprocentowało" ;] .
    Nie mniej jednak,nie podnieca mnie to,bo myślę,a raczej jestem pewien,że padną jeszcze większe %. Może nie solo,ale kilka starć acs będzie niewątpliwie większych. To dopiero była taka oficjalna próbka tego,jaki potencjał ma tak naprawdę to uni :) .
    Mimo wszystko,wielki szacunek się należy 8-) .
  • MrocznyZew napisał(a):

    Bigot napisał(a):

    Quoted from "Bigot"



    Bardzo fajny % W w końcu odpowiedni dla takich flot jakie są na naszym uni a nie farmionka po 1k wrzucane.
    Tylko jakoś mnie nie dziwi że padło to konto ...cały czas dziwne przetasowania z sojuszu do sojuszu po za sojusz...
    w końcu padło, ale musiało paść skoro od dłuższego czasu nie miało przyrostów. Prywatnie obstawiałem The One że klepnie...
    Widzę jednak że nie tylko ja to zauważyłem ...Top 1 ACS takie trochę dziwne i Top 1 solo również

    Jeszcze raz gratz. Mając recki w ruchu lecące na PZ raczej bym złomu nie zwrócił i to tyle, wiadomo że takie rzeczy organizuje sie wcześniej

    haha dobry jesteś z tym tekstem o reckach haha, ale mnie rozbawiłeś ahahhahah to co miał napisać do obrońcy, że organizuje recki, więc dobrze by było jak by flotę zostawił? haha

    Rozbawiłeś mnie nie umiejętnością czytania. :* A czy ja pisałem o obrońcy ??
    Wyraźnie napisałem że odnosi się do ruchu recków Konia, które już leciały na to pz
    Widać że prszyszedles polizać pupcie mrocznemu a nie zapoznales sie z kulisami akcji.

    Panie Bigot skoro nic nie wiesz sie nie odzywaj - dostałem zapewnienie o pożyczce recków od trzech osób w razie ewentualnej udanej akcji jeszcze zanim konik wyleciał.

    A że miałem jedynie gg do jednej osoby z DP z nią na szybko ustalałem szczegóły myśląc ze ona konsultuje to z sojusznikami. I właśnie tu pojawiły się niedomówienia.
    Z tego co Koniu pisał recki miał w gorze i juz. Dokładnie ja tez jestem w tym soju o którym piszesz i może coś tam wiem jednak.
    Konik DP, Bigot tez DP jakbys nie zauwazył. A to czy wy żeście w końcu doszli do porozumienia to nie moja sprawa. Tylko chodziło że nie powinienes miec pretensji o to ze ktos ci złomu by nie zwrócił i każdy kto chodz troche ma pojęcie o grze przyzna racje. A koniu miał do ciebie pretensje/żal o RW z Leniwcem. Ustalenia z osoba 3 to inna sprawa.

    freelove napisał(a):





    Cytat za "Bigot"



    wiadomo że takie rzeczy organizuje sie wcześniej
    czytanie ze zrozumienie akurat dobrze mam opanowane i odniosłem się do tego fragmentu.

    Nie muszę nikomu lizać dupy, bo sam sporo potrafię, a to ,że zbudował taką flotę jest godne pochwały, bo ja nie miał bym tyle chęci i pasji by tyle lat grać aktywnie.
    Jakiego fragmentu ... A tam jest cos o reckach obrońcy.
    Teraz sugerujesz że nie miałem floty... a widzisz w 2009 roku mialem dość sporą flotę. Teraz też jak będę miał ochotę to ja postawie.


    Nadal uważam ze top 1 acs pl jak i obecne top 1 solo pl są dość dziwne i wasze posty niczego nie zmienią. Dodam tylko żeby Ci humor się poprawił Top 1 acs bardziej niż solówka

    Post był edytowany 7 razy, ostatnio przez Bigot ().

  • Nie no co tu pisać, wiedziałem że mroczny to wariat, ale że aż taki? :D
    Gratulacje, za procent masakryczny, największa solówka na świecie, normalnie MASAKRA, ileż to czasu musiałeś poświęcić żeby coś takiego osiągnąć.
    Gratulacje wytrwałości, w klepaniu floty i złomowaniu, wszystkiego co sie dało, aby swą flote powiększać i doprowadzić ją do takiego stanu jaki jest w tej chwili.

    Co do obrońcy, no cóż, tyle lat gry a tu mrok ogarnął jego konto, nie pozostaje mu nic innego, jak w końcu powrócić do reala.
    Więc SzO nie życzę.
    UNI 66 - top 100
  • Wielkie Gratulacje za PROCENTY ... aczkolwiek z taktycznego punktu widzenia finezji w samym starciu nie było żadnej.
    Jedna - duża flota mniej na tym uni :)
    Next musi 100-ka pęknąć :D
  • Dzisiaj, 14:57
    przez Bizon.


    A mnie zastanawia pare spraw jeżeli name obroncy Nyah to ten sam gracz co na ele i fornaax (w co raczej nie wątpie) bliski niegdyś i dalej mój znajomy o innych name Tollen itp jeszcze jakies
    to o ile mnie nie myli zawsze słyszałem widziałem w wielu st pozdrowienia dla mrocznego i takie tam bliskie znajomosci co też podkreślane było ze sie chłopaki bardzo dobrze znają
    a teraz bardzo ładne starcie na bardzo ładny % i bardzo niedaleki lot widzę i takie name ? nie oskarżam tu nikogo o ustawke choć obrońca nie grzeszył nigdy czystością)
    ale jak by można było mi wyjaśnić te kilka dopatrzeń bez zbędnych zgłaszań postów i wymiany zbędnych zdań byłbym bardzo wdzięczny

    Mroczny zawsze był dla mnie bardzo dobrym graczem z podziwem patrzyłem na te jego steki ale tu nie bd ukrywał coś mi śmierdzi

    No a jak moje obawy są zbędne to wielkie gratulacje



    a mi sie obiło o uszy że na koncie nie grał nyah tylko poprzedni własciciel pędzacy mustang , który wrócił na własciwe konto z konta prosiaczek.
    Zreszta kto tam wie ilu graczy grało na tym koncie gdyż nicki zmienialy sie co chwilę a na pregierzu wisiało za dzielenie

    30.03.2012 20:31:48 GM b4el Nyah 09.04.2012 20:31:48 Dzielenie (I)

    Co do pozdrowień to mroczny pozdrawia sie z wieloma osobami i na przykład widze że tu w ST dał dedy who_i_am a przeciez go niedawno zezlomował :D
    Podobnie kilkakrotnie złomowal Arna de gotie na u 5 a mimo to wpisuja sobie sie w ST. No cóz to wszystko musiały być przekręty.
    Wiec to pewno też była ustawka i push. O ile pamietam tollen i Mroczny grali przeciwko sobie na u 5 i jakos zawsze kulturalnie sie do siebie odnosili mimo że mroczny równiez polował na tollena i kontrował go.


    board.ogame.pl/board790-z-ycia…p-vs-brabus-petro-695-73/

    Czytam te chore insynuacje zazdrośników i aż mnie mdli. Nie dość że mroczny dostał namiary na flotę od dwóch osób a nie sam na nia trafił w czasie skanowania co potwierdzili (no chyba że ten kryształ i shade we wszystko są zamieszani :E ) to jeszcze jest taką lamą że przed ustawką nie załatwił sobie recków tylko leciał na przeszło 4 miliardy strat :E a dopiero potem szukał u ludzi.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez obserwator333 ().

  • Gruby procent niema co.....
    ale...
    nick Nyach kojarzy się raczej z oszustwami banami itp tym bardziej że na electra gra aktywnie(jeżeli to ciągle on) a tu niby złom... więc wiele głupich myśli nachodzi do głowy :)

    ale ja nic nie wiem...

    Jeszcze raz graty
    Nyach jeżeli to on i ma chęć Szo
    Nie zawsze mów, co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz.