Mroczny [TRIADA] vs Nyah - 85405,85% - THE WORLD'S TOP 1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Po pierwsze gratuluję RW. Spotkali się na tym uni najlepsi gracze w Polsce teraz widac kto jest najlepszy.
    Nie ma tu nic do dodania.
    Wiadomo, że w tej grze jest mnóstwo krzykaczy, osób bez jakichkolwiek zasad którzy będą robić syf w temacie.
    Wyraźnie widać z tematu, że Konik złom ukradł, a skoro już ma taką mentalność (złodzieja) to trudno po nim oczekiwać, że nagle honorowo się do tego przyzna.
    Zawsze znajdzie się jakiś kumpel który pomoże i jakiś krzykacz, ktory podchwyci, że jest z czego robić aferę...
    Cytując klasyk:
    "Świnia pozostanie świnią i nie zmieni tego nic"
    Na szczęście mało kto się nimi przejmuje. ;)
    Jeszcze raz gratuluję bo % naprawdę bije wszystko co do tej pory było na głowę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Groza ().

  • Starcie porażające :E
    Jeśli chodzi o kulisy, to czy ważne czy uczciwie czy nie? Jak uczciwe, to nie udowodni się, jak nieuczciwe - też się nie udowodni. Chyba, że obrońca zacznie sypać. Jak w życiu.
    Gratulacje dla atakiera i niech mu starczy tych beczek :E
    Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
    Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
  • Wielkie starcie ale w około pełno podejrzeń i niejasności. Szkoda ze takie ST jest umaczane w taka dyskusje. Gdzie prawda to wie tylko atakujący i atakowany Starcie poraża ogromem Brawo atakującemu a obrońcy pewnie powodzenia w realu.
  • nie mam zamiaru drążyc tego tematu dalej, prawda jest taka że na koncie nie było ani mnie ani mustanga już od dawna

    " Mroczny [TRIADA] vs Nyah" to mówi samo za siebie

    zealot heh a o czym on może miec pojęcie??

    pozdrawiam i udanego przetopu

    Ps: na przyszłośc to nie mister pix tylko MrPix jak już nawiązujesz w wypowiedzi do mojej osoby to rób to tak jak należy
  • Anima Libera napisał(a):

    jak mozna poslac recki na pz ktorego jeszcze nie bylo? co zrobil konik(tak pisal) bigot) ze juz rece mial w gorze ;p hahah jak mogl miec w gorze jak cynk o wyslaniu dostal od shade odrazu z wiadomoscia pozyczki a nie szaberstwa , wiec konik ty tez sie chlopie ogarnij , chyba ze surka zrobila ci bloto z mózgu

    Jesteś tak nierozgarnięty czy po prostu robisz z siebie trolla?

    Mroczny sam kiedyś olał Konika, więc nie spodziewałbym się owocnej współpracy między nimi.
    Póki nie wisisz na pręgierzu, wypada chyba pogratulować i to właśnie czynię - no ale skoro tak przejmujesz się tymi oskarżeniami to coś wisi w powietrzu.




    Mroczny pasażer ze mną jedzie.
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • Pogratulować - taki % to jakaś zupełna abstrakcja jak dla mnie - mam nadzieję że trochę mojego dexa było w zbiornikach agresora :). Obserwowałem z łezką w oku potężnych rozmiarów pz w g8. Obrońcy - no nie wiem szo będzie ciężki ponad 20 kk punktów w plecy to naprawdę dramat- ale skoro konto od kogoś te penie aż tak nie boli jak "swoje". Do "pożyczającego" recki - WSTYD!!
  • kupa rw na ogame jest naciaganych albo walkowanych , sam widzialem rozne rzeczy i tylko szambo sie robi z tego ,
    dlatego szczeze gratuluje %-tu , floty jaka posiadasz i zapalu do gry , a st jest piekne,
    zrobiles tylko 1 maly blad , wdales sie w polemike z debilami (czlowiek niespelna rozumu w woli wyjasnienia przed "obraza uzytkownia") co wynika jasno z ich wypowiedzi, zawistnych, adwokatow kumpli , zazdrosnikow i bog wie kogo jeszcze,
    taki manewr z reckami to jest chamstwo skoro kolega prosi z sojuszu o pozyczke a ten kradnie ... super czlonek sojuszu pogratulowac takiego zlodzieja ktory z kazda proba wybielenia sie na forum oczerani sie jeszcze bardziej, zreszta co tu mowic , zycze ci jednego abys go spakowal w swoje recki ^^
    solo - top2 uni1 5713 % - swojego czasu
    acs - 2920 %

    EriFW Forever .....
    Nie rób FS-a - uwolnij się od nałogu
  • Graty!!!!!!!!!
    Floty i %% gargantuiczne!


    A pyskaczami Mroczny się nie przejmuj i nic nie wyjaśniaj , bo i tak nie dotrze do zakutych zgrubień na karku.
    Żyjemy w takim kraju , że jak się komus powiedzie , to koniecznie trzeba ten sukces zohydzić.
    Ciekawe czy przypadkiem nie rozpyliłeś tam mgły i jakiejś brzozy nie skosiłeś...?
    Oczywiste jest też , że dołączyłeś tyle lm , żeby % był większy.
    Psy szczekają , a karawana jedzie dalej!

    Jeszcze raz graty i przetapiaj , żebyś mógł poprawić rekorda!



    p.s. Po raz drugi udało mi się użyć na tym forum słowa "gargantuiczny" ]:-D ]:-D - dzięki za umożliwienie i proszę o jeszcze ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SET22 ().

  • Ogrom emocji podczas takiego złomowania musiał być niesamowity, jednakże postawa obrońcy zachowana raczej z życia przed łączeniem Uni.
    Matematycznie można powiedzieć :"potęga" , kulinarnie "miazga", chemicznie "ale kwas", a ja mówię o k. ! :D
    Mroczny gratuluję Światowego Top, Obrońcy najlepszego...
  • Sprawa "kradzieży" złomu nie jest do końca wyjaśniona i nie znamy wszystkich faktów.
    W ciągu najbliższego tygodnia prawdopodobnie wszystko wyjdzie a jaw.
    "Błogosławiony ten, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa..."

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez White Adam ().

  • Jako osoba całkowicie z zewnętrza , sledze poczynania połączonych unii bo i mnie może los ześle na jedna z tych unii , teraz nie wiadomo:)
    Ale co do starcia jak nigdy w obcych starciach nie gratulowałem to teraz pokłony trzeba zrobić( jeżeli to nie ustawka)
    Czyta wypowiedzi i nie wieżę że można być tak łapczywym na surowce w wirtualnym świecie, jak można nie oddać surowców gdy wcześniej ktoś się pytał o pożyczkę , po starci widać że do chwili ataku mało kto widział ze będzie RW a tu nagle gość pisze ze jego recki są w drodze , no proszę bardzo trochę to chore wszystko jest.
    Agresorowi życzę powodzenia w dalszej grze i pamięć o osobach nieuczciwych .
    :graty: za piękny procent
  • dokładnie o 2.28 pisałem mrocznemu ze torcik przeskanował obronce na 8 gali i cała flota stoi
    bo torcik leciał zfarmic moona z paliwa i szukał gdzie sie czai cały skład
    i nie wciagac mnie w teorie spiskowe 7 lat gram i ani 1 bana :)

    jeszcze raz gratulacje

    ps.

    ja nawet jak z kims miałem układ a sie czesto zmieniali gracze na danym koncie to leciałem bo układ ma sie z danym graczem a nie z kontem a z tego co piszecie to tam co chwile grał kto inny
  • Gratulacje ST - TOP1 - OGAME WORLD

    pozdr.,

    P.S.
    Moje dywagacje po kilku chmielach :P i przeczytaniu kilku postów (nie mam nic do żadnej ze stron)

    1. Jeśli ST nie ma 2-go dna to GRATY WIELKIE
    2. Jeśli ST ma 2-ie dno - coż takie życie i w realu i w grze zawsze ktoś chcę Cię wyrolować. Nie mi to osądzać. Tylko mieć nadzieję że ktoś kiedyś coś chlapnie i wyjdzie szydło z worka
    3. To tylko gra i cyferki O_O

    "In pace causae et merita spectantur, ubi bellum ingruat, innocentes ac noxii iuxta cadunt"
  • Po prostu wstyd
    proszę Cię na pw żebyś wstawił jak najszybciej a wpisuję się dopiero teraz.......
    Gratuluję STeka i to jakiego :E
    dla mnie nie ważne są te wszystkie problemy ;)
    może być nawet Twoim bratem ..... i tak Electra dziękuje za ten ST :D
    pozdrawiam :*
    Pozdrawiam
    PANDORA
    :)
  • Cos zes za cicho ostatnio siedzial, ale jak juz pacnal to konkretnie :D
    Mroczny lis wpadl na ferme i sie pierze posypalo, nastepnym razem wez wiecej workow, zeby ci zaden konik nie podjadl - myslac ze to siano. Cos mi sie wydaje, ze dlugo juz woza nie pociagnie ]:-D
    Przetapiaj, ku chwale imperium :D
  • Osobiście nie znam, z opowieści chyba każdy zna Mrocznego, co nie zmienia faktu ,że nie wypadało by się nie wpisać =)
    Więc wielkie gratulacje za zapisanie sie na kartach historii światowego ogame :top1:
    No to chyba przeszedłeś ogame :E
    jeszcze raz :brawo:
    Nie wierzę, że ludzkość przetrwa następne tysiąc lat, jeśli nie udamy się w kosmos. Zbyt wiele zagraża życiu na jednej planecie.
    Stephen Hawking

    TOP SOLO 1193,6%1193,6%
  • Jak to możliwe, żeby zostawić TAKĄ flotę bez FS ?!
    Czy to kompletny amator przejął konto z ponad 1kk GŚ ?
    Uni1 | Leonidas | BHW | OFF
    "Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na pokój zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną.
    Tą rzeczą jest honor."