Mroczny [TRIADA] vs Nyah - 85405,85% - THE WORLD'S TOP 1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pojechałeś Mroku po całości, piękny rekord, mega % i to jeszcze z zyskiem :)
    Pokazałeś klasę samą w sobie, chociaż dobrze wiemy, że Ciebie stać na dużo więcej ;)

    Wielkie Gratki Mroku :)

    Dziękuję i życzę mrocznego powodzenia ;)

    Pozdrawiam

    Femme fatale
  • I po raz kolejny zachwycasz starciem mimo, iż jest to BFS. Takie spontany możesz robić - bajka :D Też nie mogłem się doczekać tego starcia, a już około godziny 16 dostałem link do convertera ]:-D Gratulacje, % piękny, zysk jeszcze z tego wyszedł :)

    Kolejny raz Polacy na podium :D
  • Mroku należało Ci się to jak psu buda....tyle lat...tyle złomów, ale ten jest kwintesencją całej tej pracy nad tak potężną flotą. Lecąc na rekord światowy mało kto liczy się z zyskiem ale mimo tego go masz i powiem śmiało że pewnie po odliczeniu kosztów lotu i recków od wszystkich to i tak zostaje z min 500 kk do przodu. Więc czego chcieć więcej :E zapisane w Historii Ogame taki wyczyn daje ogromną satysfakcję ;)

    Ogromne gratulacje i przetapiaj szybko, pewnie nanity ogłoszą strajk ale było warto 8-)

    Podziękował za dedy
    Monster Man vel Pasta U64 - TOP 40 OFF!!!!
    Monster Man U66 - TOP 12 - ON
    Monster Man U Kallisto - TOP 7 - ON
  • Wowww.. zacny % milordzie! Wiedziałem, że prędzej czy później pierdykniesz coś większego ale, że aż taki! Kwintesencja gry, a pamiętam jak zaczynałeś :) Piekne czasy a teraz są jeszcze piękniejsze. Dzięki za dedki, ale wracaj do nas bez względu na wszystko :)

    Pozdrawiam!!

    u66 - [*]
    Gemini - [*]
  • No prosze, takie duze starcie sie pojawilo z nastaniem weekendu, ale szkoda, ze doszlo do niego w taki sposob. Chcialoby sie, zeby te topowe powstawaly w wyniku swietnych akcji, a tu sie okazuje, ze zwykle zlamienie obroncy. No coz, ciekawe kiedy padnie 100k% solo. Graty, przetopu, szo.
  • Ubić 1160 gęsi z obstawą bez strat to nie lada sztuka. Gratulacje bo procent powala. Możesz śmiało na recki przetapiać. Teraz trzeba na odpowiedź The0ne poczekać.
  • No cóż ...trochę zatyka to RW podniosłeś poprzeczkę i zarazem znalazłeś się tam gdzie dawno powinieneś być .
    Gratuluję , wielu będzie śnić po nocach o takim % :) budując swoje zabawki .
    I znowu się okazało jak bardzo ważne są śmieciary :E
    I znowu wysłałeś kogoś na emeryturę przedwcześnie :)
    Pozdrawiam i thx za dedy .
  • Wynik godny pozazdroszczenia, więc gratulacje się należą. Lekki niedosyt, że największe solo starcie w dziejach ogame to BFS a nie po jakiejś karkołomnej akcji. Ale widać tak musiało być skoro tylko Mrocznych ekipa może sobie pozwolić na takie RW.
    96 ST - 512.685%
    Rzekły 3 Kropki: "... współpraca scisła z Templars realna i dostaje ostatnie spawy - umacnia się."
  • graty Mroczny - procent bajeczny 8-)
    z hukiem zapisałeś się na kartach historii polskiego ogame

    szkoda tylko, że z tymi reckami Konika wyszło jak wyszło, bo wyglądał na spoko gracza
    ale jak widać po wtopie na Webberze, na odbudowę cel uświęca środki ...
    "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."

    ___________________
    % łączny 801.771,07%
    więcej już nie będzie - koniec przygody ;)


    E.F.A. zawsze w sercu!
  • tak jak już ktoś napisał, chyba pierwsze starcie godne Twojej floty :) nie możliwe do wykręcenia przed unifusion więc chyba warto było na to czekać.
    procent niesamowity, można tylko patrzeć z niedowierzaniem, jak gigantyczna przepasć dzieli to starcie od poprzedniego top łan i czekać na swoją kolej do odstrzału...
  • No i legendarne konto Golda w reckach ;)
    na u16 nie było chyba nawet opcji, by je ściągnąć, może obrońca się przyzwyczaił już ;)
    gratki ataku, w końcu top1 solo no i flotka pokaźna, wreszcie można było zobaczyć ją w calej okazałości :)
  • Przepiękny procent przepiękne floty tyle gwiazdek spadło ....
    Już za raz po Buummm które bylo słychać w całym ogame można było je oglądać w rekordach MASAKRA
    Gratuluję bo to nei byle wyczyn
    A Obrońcy SZo chociaż to chyba kilka lat gry ... współczuję.
  • Gratulacje ST TOP1 OGame :top1:

    Już od rana było wiadomo, że wydarzyło się coś wielkiego bo obrońca spadł w ranku o ponad 900 miejsc :E A to RW można było zobaczyć wcześniej w rekordach gdzie Ciap chyba nie wytrzymała napięcia i wkleiła linka do konwertera :D

    Jeszcze raz gratulację i czekamy na kolejne mega starcie
  • Genialne starcie....
    okazałem koledze z dawnych lat gry to był w szoku :)

    Swoją drogą nawet niewiedzialem, że masz mnie w podpisie :D
    Ja to tylko zaluje, ze to Uni 67 a nie moje ukochane 66... ]:-D
  • Thrall nic nie wiesz nie wypowiadaj się brak wiedzy a chęć jej opisania czegoś o czym się nie ma pojęcia to jest coś pięknego :ziew: Graty jeszcze raz Mroczny
    A ja wciąż dzierżę ostrze.A ono każe mi zabijać.

    Jam jest pomnik spokoju,opoka dialogu,mistrz opanowania
  • Zniknęła spora flota przy stosunkowo malutkim zysku atakującego + zarobek sojusznika - super starcie!
    Jeśli jest tak jak pisał Mroczny - dogadał się z kimś innym o Twoje recki, zamiast z Tobą - to jest to tylko i wyłącznie Twoja decyzja czy oddasz ten złom czy nie. Nie znając Mrocznego, na Twoim miejscu, z uśmiechem na twarzy przetopiłbym wszystko we własnych stoczniach.

    Gratulacje i oby więcej takich starć ! Konik, dobuduj tylko recków.

    Edit:
    Thrall: Szkoda tylko, że takie głupoty gadasz,
    ale jak widać po st Konika na Tobie, trochę obiektywizm szwankuje.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dziób ().

  • Tajemnicze st na miarę rekordu światowego .
    Bajeczne cyferki, nieobliczalny czas poświęcony w budowanie floty .
    teraz nie możesz narzekać na brak surki, ale jednak szkoda że nie zebrany cały pz
    Gratulacje Mroczny na uni są jeszcze inne floty na miarę takie %
  • Czekałem na wklejenie tego steka prawie od rana wczorajszego dnia, kiedy statystyki przestały mi się zgadzać 0_0 . Nawet nocka bez skanów moich kolonii się odbyła co się praktycznie nie zdarza - wszyscy chcieli się wpisć i zostać zapamiętani pod największą bitwą w dotychczasowej historii Ogame :brawo: . Lubię Mroczny czytać opisy pod Stekami w Twoim wykonaniu ale to naprawdę powala :bdb: . Najważniejszy jest dreszczyk emocji w tej grze, a tym RW dostarczyłeś wszystkim nam ich aż nadto (samo oczekiwanie na pojawienie się w starciach). Gratuluję giganta :top1: i to jeszcze z zyskiem, czego każdy z nas by pragnął. Super za postawę graczy którzy pożyczyli recki. Obrońcy tylko jednego powrotu do reala :gszo:
  • Duże graty, o tym wlocie jeszcze długo pamiętać będziemy.
    I niezależnie jak to było, szkoda konta Mustanga. Ech.
    Ale dobrze, że złom poleciał w kosmos i będzie przetapiany - gratulejszyn raz jeszcze