UniFusion Faza II - już od 23 kwietnia!

    • Fuzja Uniwersów (UF)

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • UniFusion Faza II - już od 23 kwietnia!

      Drodzy Gracze!

      Mam dla Was bardzo interesującą wiadomość. Otrzymałem przed momentem plan kolejnej fazy połączenia Universów. Jest obszerniejszy niż poprzedni.
      Zatem konkrety:

      Universami Exodus staną się Universa oznaczone numerami: 9, 13, 14, 17, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 41, 42,
      43, 45, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55

      Propozycją docelową będzie: Universum 50 (1000 miejsc, 2xspeed, 50 galaktyk po 100 układów), nowe Universum 68 (3700 miejsc, nie mylić z Universum Barym-102)

      Propozycja migracji do universum specjalnego jest dość niespotykana. Po upewnieniu się, mogę jedynie stwierdzić, że nie jest to pomyłka ;)
      Czy odpowiada Wam takie Universum docelowe? W przypadku zebrania zdecydowanego sprzeciwu, zgłoszę się po nową propozycję. Musi to jednak nastąpić najpóźniej do jutrzejszego popołudnia.
      Zatem zapraszam do dyskusji: UniFusion Faza II - Dyskusja.

      Otwarcie serwerów docelowych na migrację zapewne nastąpi w poniedziałek, o godz. 0:00.

      Wasz Community Manager
      Team OGame.pl

      Community Manager
    • Dziękuję za Wasze opinie dotyczące proponowanych Universów docelowych.

      Pragnę ogłosić, że w ciągu kilku najbliższych chwil, pojawią się dwa kolejne Universa docelowe: Uni1 oraz Uni67.

      Dodatkowo, w wersji 4.0 występuje obecnie błąd uniemożliwiający działanie aukcji na wszystkich Universach Exodus.
      Na dzień dzisiejszy nie wiem, czy i kiedy ten błąd zostanie poprawiony.

      Wasz Community Manager

      Community Manager