Komentarze na temat najbardziej aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie.

• Dwóch nadmiarowych sędziów to było chciejstwo Platformy i pretekst dla PiS, mnie to nie obchodzi, sprawa rządzących.
      Ja mam do Rzeplińskiego i cwaniaków z Platformy focha za to, że do ustawy o TK (już po wyborze Dudy) wprowadzili możliwość uznaniowego pozbawiania prezydenta możliwości sprawowania funkcji. Wtedy wyszła z nich ta niemożność pogodzenia się z wynikiem wyborów, więc zero tolerancji dla takiego dziadostwa a Rzepliński może dla mnie jechać nauczać Wietnamczyków.
      A wizyty Prezydenta w Norwegii, Premier w Stambule a Marszałka Sejmu w Luksemburgu to nie doczytały lemingi? Dalej narty w głowie? Idźcie haratać w gałę :D
      jest dobrze
    • GamBit wrote:

jakież sprzątanie? obsadzanie swoimi to sprzątanie? to co PO zajęło 8 lat ci odwalili w pół roku i dalej wciskają takim jak tobie że to chodzi o zmianę na lepsze.
      nie, chodzi o zmianę na swoich.

czy plan paraliżu TK który znalazł się już w programie PiS sprzed kilku lat to też sprzątanie?
      nie udawajmy że gdyby nie 2 nadmiarowych sędziów wybranych przez PO to by nie było tego co jest.
      oni taki plan mieli już lata temu, teraz dostali tylko pretekst.
      ale rozumiem, przekazy dnia są święte.
      Mysle, ze wladze trzeba trzymać silną ręką. Jak miec wladze to absolutną, bo w demokracji ciezko czegokolwiek dokonać bez absolutnej władzy.
      Ciagle tylko przeciwnicy, strajkujący itd.
      PIS dobrze wykorzystal pierwsze pol roku rządów.
      Trzeba tez pamietac, ze bez wzgledu na to co robi dany rzad to z czasem zaufanie slabnie i slabnie... dlatego trzeba zrobic wszytsko jak najszybciej.
      Tutaj akurat nie ma co krytykować PISu, bo zachowali się jak Napoleon :)

ps. widzieliscie tego pijaka z Platformy na mownicy sejmowej? hahahah porażka na maxa ; d wstyd mi za tą niemiecka partię...

The post was edited 1 time, last by Shady_ ().

• gawrek wrote:

Dwóch nadmiarowych sędziów to było chciejstwo Platformy i pretekst dla PiS, mnie to nie obchodzi, sprawa rządzących.

PO miało chciejstwo z 2 z którego się wycofało, PiS zalegalizował chciejstwo 3 i ma chrapkę na więcej.
      jedni przynajmniej jak już coś spaprają wiedzą kiedy zrobić krok w tył.
      drudzy też wiedzą tylko nadprezes trzyma za pysk.

gawrek wrote:

Ja mam do Rzeplińskiego i cwaniaków z Platformy focha za to, że do ustawy o TK (już po wyborze Dudy) wprowadzili możliwość uznaniowego pozbawiania prezydenta możliwości sprawowania funkcji. Wtedy wyszła z nich ta niemożność pogodzenia się z wynikiem wyborów, więc zero tolerancji dla takiego dziadostwa a Rzepliński może dla mnie jechać nauczać Wietnamczyków.

a kto prezydentowi broni sprawować swojej funkcji?! ja bym bardzo chciał żeby zgodnie ze stanowiskiem bronił Konstytucji, nie brał udziału w działaniu z tą konstytucją niezgodnym.
      TK po to jest żeby kwestionować coś w temacie ustawy o obrocie ziemią.
      przynajmniej w punkcie zwalniającym kościół z warunków które musi spełnić zwykły obywatel.
      już nie chcę być uszczypliwy że ustawa ta miała zabronić wyprzedaży naszych gruntów obcym i Watykan częścią naszego kraju jeszcze nie jest.
      ale pewnie się czepiam bo kredyty zaciągane w kampaniach trzeba w końcu spłacić.

gawrek wrote:

A wizyty Prezydenta w Norwegii, Premier w Stambule a Marszałka Sejmu w Luksemburgu to nie doczytały lemingi?

doczytały lemingi, zdrajcy, gorszy sort, komuniści oraz złodzieje.
      coś wymiernego dla nas obywateli polskich z tego mamy czy tyle co z wizyty premier i jej wspaniałym zdjęciem z pomnikiem oraz wizyty w kościele, oba te niesamowicie ważne dla kraju wydarzenia z USA?
      prezydent sobie jeździ, ok każdy sobie jeździł bo tak naprawdę prezydent pełni funkcję strażnika konstytucji w PL oraz funkcję reprezentacyjną.
      skoro z tym pierwszym nie wychodzi to niech sobie przynajmniej pozwiedza.
      ogólnie miał złożyć przynajmniej te 2 sławne projekty ustaw w ciągu roku zapowiadane w kampanii,jest strasznie zapracowany i nie zdążył.

gawrek wrote:

Dalej narty w głowie? Idźcie haratać w gałę :D

ten sam argument używany przez waszych ulubieńców i ich minionków nagle przestał smakować i cieszyć jak został użyty w drugą stronę?:)

Shady_ wrote:

Mysle, ze wladze trzeba trzymać silną ręką. Jak miec wladze to absolutną, bo w demokracji ciezko czegokolwiek dokonać bez absolutnej władzy.

tak się wydaje każdemu który tęskni za komunizmem.
      można rządzić dla ludzi nie robiąc przy okazji tego samego co zarzucało się w pełnych napięcia przemówieniach przeciwnikom.
      trzeba chcieć.

Shady_ wrote:

Ciagle tylko przeciwnicy, strajkujący itd.

takie życie. nikt nie każe nikomu mieszkać w demokratycznych krajach.
      bilety można tanio kupić i po kłopocie.

Shady_ wrote:

PIS dobrze wykorzystal pierwsze pol roku rządów.

genialny tekst przeciwnika socjalizmu i wszelkiego wtrącania się państwa w życie obywateli.
      robię screena, znowu zostanie gwiazdą internetów.

Shady_ wrote:

Trzeba tez pamietac, ze bez wzgledu na to co robi dany rzad to z czasem zaufanie slabnie i slabnie... dlatego trzeba zrobic wszytsko jak najszybciej.

przykro mi budzić cię z tego pięknego snu ale jeżeli dobrze rządzisz i dla obywateli nie słabnie.
      nie słabnie też w TVPiS i tych periodykach partyjnych z prawej strony.
      genialne było badanie kto dziś by wygrał wybory, urzędujący prezydent z poprzednim prezydentem.
      nie widziałem nigdy chyba takich badań a widziałem sporo.

Shady_ wrote:

Tutaj akurat nie ma co krytykować PISu, bo zachowali się jak Napoleon :)

no tak, pewne analogie nasuwają się same :)

Shady_ wrote:

ps. widzieliscie tego pijaka z Platformy na mownicy sejmowej? hahahah porażka na maxa ; d wstyd mi za tą niemiecka partię...

masz jakiś dowód że był pijany czy tak sobie radośnie bredzisz jak cała polska prawica od samego rana na temat wyborów w Austrii?

The post was edited 3 times, last by GamBit ().

• Znalazłem "ruinę" - obowiązywała w zeszłym tygodniu :D
      Ależ musiał mieć minę Janusz Lewandowski dzisiaj, kiedy usłyszał od kolegów komisarzy: "Nie da się Januszku, no nie możemy, nie wolno tak".

To jest jego wystąpienie z 18.05 (na Twitterze):

"Apelujemy do rządu pani Premier Beaty Szydło o poważne potraktowanie ostrzeżenia ze strony Komisji Europejskiej i wykorzystanie szansy, jaka kryje się w odroczeniu opinii Komisji do poniedziałku 23 maja. Oznacza to konieczność wycofania się z decyzji podważających niezależność Trybunału Konstytucyjnego. Oznacza to konieczność zaniechania działań naruszających polski ład konstytucyjny, widocznych dla całego demokratycznego świata.

Nie leży w interesie Polaków, by Polska zapisała niechlubną kartę, jako pierwszy kraj członkowski Unii Europejskiej objęty procedurą nadzoru nad przestrzeganiem praworządności. Zagraża to nie tylko naszej pozycji międzynarodowej, ale także interesom ekonomicznym kraju. Poniesione już straty wizerunkowe, rujnujące dorobek całego ćwierćwiecza odrodzonej Rzeczpospolitej, są wystarczająco dotkliwe.

Zlekceważenie tej kolejnej „żółtej kartki”, jaką jest komunikat Komisji Europejskiej, może oznaczać zmarnowanie ostatniej szansy na uniknięcie strat jeszcze bardziej dotkliwych i namacalnych dla polskiego społeczeństwa. Ostrzegamy: jest to droga donikąd! Rosnącą cenę za nadużycie władzy ze strony PiS płaci cała Polska. Polacy sobie na to nie zasłużyli!

W imieniu Delegacji PO w Parlamencie Europejskim

Janusz Lewandowski "

Jak mówią Francuzi, Lewandowski stracił szansę żeby siedzieć cicho.
      jest dobrze
    • widać nie przyszedł jeszcze mail wyjaśniający co macie o tym myśleć.
      chodziło o to iż od transformacji byliśmy odbierani coraz lepiej na świecie.
      przez lata szło coraz lepiej, nawet przez ten 2 letni epizod 2005-2007.
      byliśmy wtedy pośmiewiskiem ale jednak nikt nie mówił o nie szanowaniu trójpodziału władzy i olewaniu TK, że o Konstytucji nie wspominam.
      okazało się że można to spokojnie rozpieprzyć w pół roczku.
      a co z tego wyjdzie to ja bym nie był takim optymistą jak ty i fani dojnej zmiany.
      na razie rumakuje nasz rząd bo im Orban coś obiecał.
      a tamten się cieszy bo już nie jest czarną owcą w UE.
      ciekawe co mu Putin każe wydębić w zamian za to weto o ile w ogóle ma zamiar jakiś sprzeciw pokazać.
      polityka drogi panie.

jak mówią Francuzi: Szydło i Duda stracili szansę żeby być poważnymi politykami a nie niewolnikami prezesa.

The post was edited 1 time, last by GamBit ().

• GamBit wrote:

Tak, zgoda - poświęciłem temu cały jeden post z zalinkowanym materiałem.

Rządy PO były odbierane dobrze na świecie z jednym małym ale - kosztem przeciętnego Polaka, czyli radziły sobie na zewnątrz a wewnątrz nie. Dlatego nastąpiła zmiana.
      jest dobrze
    • gawrek wrote:

GamBit wrote:

Tak, zgoda - poświęciłem temu cały jeden post z zalinkowanym materiałem.

Rządy PO były odbierane dobrze na świecie z jednym małym ale - kosztem przeciętnego Polaka, czyli radziły sobie na zewnątrz a wewnątrz nie. Dlatego nastąpiła zmiana.

teraz są odbierane źle a zwykły obywatel co z tego niby ma?
      bo jakbyś nie zauważył nie wszyscy mają w rodzinie kogoś z PiS, ani księdza, a i beneficjenci 5 stów to nie cała Polska.
      więc gdzie te dobre zmiany?
      bo że jak się kasa skończy to dostaniemy po tyłku wszyscy ale chwilowo żyjmy chwilą i cieszmy się że jeszcze to nie pierdyknęło ale pierdyknie za pół roku?
      a niestety pierdyknie bo trzeba było kupić ludzi 5 stówami oraz resztą które spełnione albo w ogóle nie zostaną albo nie wiadomo kiedy.
      tu chyba jedyny plus pod względem ekonomicznym że się za to nie łapią ci amatorzy.
      tylko że naobiecywali suwerenowi cholera wie co nie mając pokrycia na to wszystko w finansach.
      jak patrzę na wyliczenia budżetowe, planowane wpływy z nowych podatków czy uszczelnienia vat to śmieję się dość mocno.
      jednego w tym temacie wam nie można odmówić - niczym nie zmąconego skrajnego optymizmu :)
      musiałbym być tym ciemnym ludem z opowieści pana Kurskiego żeby być tak krótkowzrocznym gamoniem.

The post was edited 2 times, last by GamBit ().

• Opamiętaj się komentatorze Gambit :)

To co napisałeś powyżej to twoje subiektywne opinie, a przypomnę że piszesz też: Ja się mam dobrze ale Rodacy mają się źle, a jak jeszcze się źle nie mają to im się pogorszy.
      Po prostu twoje wieszczenie rozmija się z obecnymi nastrojami. Reprezentujesz mniejszość, krzykliwą owszem (nie bez powodu) ale mniejszość, straszysz czym możesz a kiedy jedne strachy nie zadziałają to przerzucasz się na inne. Szukasz bzdetów a ważne sprawy omijasz szerokim łukiem. A o kasie to realnie pogadamy za rok, kiedy będzie rozliczenie budżetu za 2016, obecnie rozliczany jest budżet za 2015.

Pamiętasz jeszcze: PiS zamknie kopalnie! Zamknął?
      jest dobrze
    • gawrek wrote:

Opamiętaj się komentatorze Gambit :)
      To co napisałeś powyżej to twoje subiektywne opinie, a przypomnę że piszesz też: Ja się mam dobrze ale Rodacy mają się źle, a jak jeszcze się źle nie mają to im się pogorszy.

nie musisz przypominać bo dokładnie wiem co piszę.
      i w przeciwieństwie do takich jak ty potrafię przewidzieć skutki nieodpowiedzialnych działań.
      ja tam nie narzekam ale jest sporo osób które mają gorzej.
      nie polepszyli twoi idole ich sytuacji ani o centymetr za to jak się skończy uzbierana kasa będą mieli jeszcze gorzej.
      a się skończy bo samego LTE za rok już nie będzie.

został stworzony program socjalny pod płaszczykiem walki z demografią i chwilowo dla zwykłego obywatela to wszystko.
      podwyżki w bankach już są mimo że wszyscy naokoło mówili amatorom że tak się to skończy.
      teraz dodatkowy podatek na TVPiS.
      potem handlowy - to samo, po kieszeni dla zwykłego szaraka.
      co dalej bo obawiam się że trzeba będzie ściemnić coś o odrywaniu świń od koryta aby zwiększyć podatki.
      nie idzie się do sklepu z 50zł a wraca się z telewizorem za tysiaka, nie wiedząc czy dostanie w tym miechu wypłatę.
      nikt tak nie robi kto jest odpowiedzialnym i w miarę myślącym człowiekiem.

gawrek wrote:

Po prostu twoje wieszczenie rozmija się z obecnymi nastrojami. Reprezentujesz mniejszość, krzykliwą owszem (nie bez powodu) ale mniejszość, straszysz czym możesz a kiedy jedne strachy nie zadziałają to przerzucasz się na inne.

ja reprezentuję mniejszość, fakt.
      ty i PiS reprezentujecie większość bo przecież ~6mln > ~38mln.
      i przecież budżet to pierdoła.
      co do krzykliwości się nie wypowiadam, mam internet widzę różnych drących mordę do ciemnego luda.

gawrek wrote:

Szukasz bzdetów a ważne sprawy omijasz szerokim łukiem. A o kasie to realnie pogadamy za rok, kiedy będzie rozliczenie budżetu za 2016, obecnie rozliczany jest budżet za 2015.

dla którego deficyt był mniejszy niż zakładany a twoi idole lekką ręką zwiększyli go i będą zwiększać bo samego podatku bankowego jest o 1/3 mniej niż sobie amatorzy wymarzyli.
      a banki jak głodem nie przymierały tak nie przymierają bo sobie odbiły na nas.
      nie da się obronić głupot odwalanych przez tych amatorów i ustaw pisanych na kolanie.
      chcą coś robić to niech to przynajmniej robią dobrze.
      geniusze, zaprawdę geniusze.

gawrek wrote:

Pamiętasz jeszcze: PiS zamknie kopalnie! Zamknął?

będzie wyciszał. PO miało wygaszać.
      jeden kij jak dla mnie, kwestia nazewnictwa.
      i szczerze mówiąc te nierentowne powinny być zamknięte albo sprywatyzowane.
      te najbardziej opłacalne zmodernizować aby energetyka miała zapewnione działanie bez zakupów poza krajem.
      takie to proste a nie utopienie energetyki razem z kopalniami do czego chwilowo zmierzamy.
      krytykowałem za to Kopacz i będę krytykował PiS.
      tak samo jak uwalenie rodaków ustawą gruntową za to zostawienie dla funkcjonariuszy obcego państwa otwartej furtki.
      czym się różni francuz chcący u nas ziemię uprawiać, płacący podatki i zatrudniający ludzi od księdza?
      tym że nie popierał PiSu z ambony tylko.

widzisz, chcą twoi idole rządzić to niech rządzą.
      tylko walą głupotę za głupotą, ustawy mają tyle furtek i błędów że łeb odpada.
      polityka zagraniczna leży.
      amatorka najzwyklejsza.
      ale zawsze mogą przegłosować jakąś uchwałę o tym jak naród jest szczęśliwy pod światłym przywództwem naszego słońca narodu.

The post was edited 2 times, last by GamBit ().

• GamBit wrote:

Widzisz, chcą twoi idole rządzić, a tu kicha :)

A w sprawie tego mitycznego wizerunku to proszę o wyjaśnienie jakie dotąd niósł on korzyści, bo dla mnie to poprzedni rząd działał jak gostek który w pubie stawia wszystkim piwo, jest lubiany i poklepywany po plecach. Tylko potem ci którzy pili na jego rachunek wracają do domu zadowoleni i z kasą w kieszeni, a on (bo człek to ubogi) pożycza gdzieś pieniądze i na drugi dzień znów cieszy się z uśmiechów i poklepywania. Bo zapewniam - szacunku to na pewno nie zdobywa.
      jest dobrze

The post was edited 1 time, last by gawrek ().

• gawrek wrote:

GamBit wrote:

Widzisz, chcą twoi idole rządzić, a tu kicha :)

pudło fanboyu dojnej zmiany.
      ja wybieram sobie polityków patrząc racjonalnie czy są w stanie coś poprawić czy nie.
      tak jak za głupotę uznaję 500+ tak i propozycję PO aby płacić na każde dziecko.
      oczywiście pod względem ekonomicznym bo pod względem sprawiedliwości społecznej faktycznie powinno być wzięte pod uwagę każde (może oprócz tych naprawdę bogatych rodzin).
      ty patrzysz na to co ci obiecają i byleby dokopać PO nie zastanawiając się skąd, jak, jakie efekty to przyniesie.
      i cieszysz się jak dziecko mimo że wszystkie wskaźniki od pikującej złotówki, zwiększenia długu zagranicznego, coraz gorszej marki naszego kraju na arenie międzynarodowej itp itd.
      naprawdę zasada "a po nas choćby zgliszcza" jest warta zemsty na PO za 8 lat dostawania w dupę?
    • gawrek wrote:

GamBit wrote:

naprawdę zasada "a po nas choćby zgliszcza" jest warta zemsty na PO za 8 lat dostawania w dupę?

Kolejne "polskie" obozy. Ale pisz , pisz. Kopalń nie zamknęli ale zamkną.

"Konieczność restrukturyzacji polskiego sektora górnictwa węgla kamiennego w dużej mierze wynika z utrzymującej się od dłuższego czasu trudnej sytuacji na międzynarodowym rynku węgla, przejawiającej się głównie nadpodażą surowca oraz spadkiem cen węgla i tym samym narastaniem strat - piszą w uzasadnieniu nowelizacji jej autorzy. - Dlatego też niezbędnym stało się opracowanie i realizacja planu naprawczego, który z jednej strony zapewni szeroko rozumiane bezpieczeństwo energetyczne państwa poprzez kontynuację wydobycia węgla w sposób ekonomicznie uzasadniony, a z drugiej - wygaszenie działalności jednostek, które przynoszą największe straty, a ich dalsze funkcjonowanie jest ekonomicznie i geologicznie nieuzasadnione".
      hmm czyli prawie kropka w kropkę projekt PO.
      tamtych był zły, tych jest dobry.
      bo tamci chcieli wygaszać a ci też chcą wygaszać.
      logika prawicowego trolla.
      powinno to PO zrobić przez 8 lat, nierentowne zamknąć i koniec.
      rentowniejsze unowocześnić i dofinansować.
      bez dobijania energetyki która i tak sobie radzi tak sobie.

'gawrek wrote:

No to czekaj. Na razie rząd przywróci emerytom deputat węglowy zajumany przez twoich idoli - kolejna pokrzywdzona grupa obywateli rośnie :E

kolejny genialny ruch.
      kopalnie mają jeden z najdroższych cen węgla na świecie, co miesiąc straty liczone w milionach ale dajmy węgiel za free.
      takim sposobem tak te kopalnie uratujecie jak naszą suwerenność ustawa w sejmie.

widzisz takim sposobem mi właśnie udowadniasz że twoi idole to najzwyklejsi populiści jak większość prawicy w całej Europie.
      nie zrobicie żadnych reform które mogły by obniżyć słupki i wkurzyć ludzi.
      bo o ile można narzekać i wiele poprzednikom zarzucić to podwyżka wieku emerytalnego była dobrym ruchem.
      niepopularnym ale idącym w dobrym kierunku.
      trzeba było tylko zrobić 40 lat pracy i wytłumaczyć ludziom dlaczego tak.

chociaż na cholerę, jak przyjdą populiści i obiecają że obniżą a ciemny lud łyknie bo taka mentalność.
      szkoda strzępić klawiatury.
    • GamBit wrote:

Coś ci wreszcie zaświtało w głowie, reformy są dla ludzi a nie przeciw ludziom, w Brukseli idą rozmowy w sprawie Mierzei Wiślanej, niebawem plan "Wisła", więcej gospodarki na własny rachunek. Inwestorzy zagraniczni też nie uciekają a że Biedronka,Lidl i Tesco musiały podnieść wynagrodzenia to raczej lepiej niż gorzej. Chodzi o koniunkturę gospodarczą a nie hodowlę niewolników.
      Dobranoc :)
      jest dobrze

The post was edited 1 time, last by gawrek ().

• gawrek wrote:

GamBit wrote:

Coś ci wreszcie zaświtało w głowie, reformy są dla ludzi a nie przeciw ludziom,

ja dawno o tym wiem.
      proponuję przekazać to samo premier i prezydentowi że to ma być dla ludzi a nie jednego człowieka czyli prezesa.

gawrek wrote:

w Brukseli idą rozmowy w sprawie Mierzei Wiślanej, niebawem plan "Wisła", więcej gospodarki na własny rachunek.

czekamy na efekty, tego nocną uchwałą i głosowaniem pod dyktando prezesa nie załatwicie.
      a jak tam nasza suwerenność w ustawie? bo plotki krążą że suwerenność ustalona a i pisemko do KE poszło szybciutko.
      tak jak się spodziewałem, machamy szabelką dla ciemnego luda a po kryjomu kisiel w majtkach.
      dojna zmiana :D

gawrek wrote:

Inwestorzy zagraniczni też nie uciekają a że Biedronka,Lidl i Tesco musiały podnieść wynagrodzenia to raczej lepiej niż gorzej. Chodzi o koniunkturę gospodarczą a nie hodowlę niewolników.

chodzi też o to żeby ktoś tutaj chciał coś robić.
      jak podniosą pracownikom płacę to jestem za.
      pytaniem pozostajeczy inwestorzy będą chcieli tutaj coś robić skoro w jedną noc można zmienić wszystko w tym kraju czy to zgodne z prawem czy nie.
      bo ten szeroko komentowany kontrakt z Mercedesem to jeszcze nic pewnego więc nie ma sensu się podniecać.

gawrek wrote:

• Jak to mówią Francuzi: 'ze złymi ludzmi (terrorystami) trzeba wlaczyć przy pomocy kwiatków'
      :E
      Francuzi to madry naród hahahahahahahahahah sory nie moglem się powstrzymac od śmiechu : D

Gwarek, lepiej byloby gdyby małe sklepy miałe niskie podatki. Wtedy bylaby szansa na to aby w koncu w Polsce rozwinely się rodzime sieci supermarketów.
      Polacy sa niszczeni podatkami. Polska gospodarka jest duszona. A wszytskiemu winny jest socjalizm.
    • Thorgoth wrote:

Jabba :*

Swoją drogą terrorystą bombowym polish edition okazał się korwinowy kuc z polibudy wrocławskiej. W internetach udowadniał, że gdy uwolnimy dostęp do broni palnej zwiększy się bezpieczeństwo na ulicach.
      Funny itself.

No tak. Wyjatek potwierdza regułę, ponieważ prawica jest bardzo spokojna i miła :) Ale nie dla wrogow narodu oczywiście.
      Marzy mi sie zamach stanu w Polsce, po ktorym prawica przejmie władzę.
      Poki co trzeba sie cieszyc i kibicowac Austrii, Wielkiej Brytanii i USA. Normalnaosc wraca na Świecie :rumieniec:

Milo, ale w III wojnie światowej czołgi nie będa miały żadnego znaczenia. Ten model czołgu jest oczywiscie dobry, jak widać im wyższa wersja tym druzyna bylaa wyżej, ale jak mowie, to nie ma ŻADNEGO znaczenia...
      ps. To ze wygrali Niemcy to akurat najgorsza nowina dla Polski heh...

Drony i roboty to jest przyszlosc :)

The post was edited 2 times, last by Shady_ ().

• Shady_ wrote:

No tak. Wyjatek potwierdza regułę, ponieważ prawica jest bardzo spokojna i miła :) Ale nie dla wrogow narodu oczywiście.

rozumiem że w autobusie w którym bombę w garnku zostawił bombokuc jechali sami wrogowie ojczyzny, lewaki i pedały?
      twoja umiejętność dostosowywania zasłyszanych informacji do własnych rojeń nie przestaje mnie zadziwiać.

Shady_ wrote:

Marzy mi sie zamach stanu w Polsce, po ktorym prawica przejmie władzę.
      Poki co trzeba sie cieszyc i kibicowac Austrii, Wielkiej Brytanii i USA. Normalnaosc wraca na Świecie :rumieniec:

hmm Austria już odpadła, WB jakoś wybitnie prawicowa nie jest patrząc na pryzmat socjalny bądź ideologiczny a jedyną nadzieją prawaków w USA to Trump.
      to ostatnie powinno wiele nam mówić.

The post was edited 3 times, last by GamBit ().

• rozumiem że w autobusie w którym bombę w garnku zostawił bombokuc jechali sami wrogowie ojczyzny, lewaki i pedały?

twoja umiejętność dostosowywania zasłyszanych informacji do własnych rojeń nie przestaje mnie zadziwiać.
      nie, najzwyczajniej w świecie on i to nie mialo zadnego związku z prawicą.

hmm Austria już odpadła, WB jakoś wybitnie prawicowa nie jest patrząc na
      pryzmat socjalny bądź ideologiczny a jedyną nadzieją prawaków w USA to
      Trump.

to ostatnie powinno wiele nam mówić.
      no wiesz, byli bardziej prawicowi kandydaci niż Trump, ale on jest taką gwiazdą ktora ma najsielniejszy charakter a to jest wazne.
      Tak samo jak Pilsudski byl socjalistą, ale jego charakter i to ze dzialal wbrew demokracji sprawialo ze byl bardzo silnym czlowiekiem i jednostką mogącą wplywać na caly kraj, panstwo i ludzi... w dodatku pozytywnie dosyc.

A to na dzień matki... matki europejskiej patologii, imigrantow i terroryzmu:

• GamBit wrote:

Thorgoth wrote:

KLYK

PiS idzie grubo skoro robi dobrą zmianę w TVP rękami takich ludzi.

a naiwni dalej wierzą że taśmy całkiem przypadkiem nagrane, całkiem przypadkiem trafiły w łapki ludzi z Wprost.
      głupich nie sieją.
      To jest dowod na to, że sluzby spejcalne sa po stronie PISU i to juz od jakiegos czasu, zanim jeszcze rządzili. Powinienem napisac 'rządzili' bo tak na serio to w Polsce rządzą slużby a nie te marionetki w sejmie.
      Sluzby chcialy zeby teraz w sejmie wiekszosc mial PIS i latwiutko tego dokonali. W duzej mierze dzieki temu, że PO to po prostu beznadziejna partia złodzieji i klamców.
    • Igła wrote:

Jeżeli wynik w zawodach towarzyskich jest dla Ciebie wyznacznikiem stanu i siły polskiej armii to brawo. Miałem za inteligentnego.

Jest dla mnie jakimś wyznacznikiem wyszkolenia przynajmniej jakieś jej części.
      A to nie Antonio narzekał na ten niemiecki szrot, a tu proszę ten szrot bije Usamanów na ich wspaniałych Abramsach.
      Cito
      Uni 27 - WITCH, TOP5, emerytura od 2005-12-17 / gra rekreacyjna juz zakończona
      Uni 32 - solo, TOP20, emerytura od 2005-12-12
      Uni 39 - BADeath, TOP 2
    • Abramsy wspaniałe? Dla kogo?

Polscy kawalerzyści przed '39 też bili wszystkich, szczególnie Niemców we wszelakiej maści zawodach.
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%

Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

13
    • No trzeba przyznać, że w ogole łaczenie sily całej armii z jakimis zawodami jednego czołgu to kretyństwo godne socjalistow.
      Ale dajmy już z tym spokoj... i w ten zadumny dzień, dzien po Bożym Ciele przypomnijmy sobie słowa największego Polaka wszechczasów i jednego z najiekszych i najlepszych ludzi tego Świata Świetego Jana Pawła II:

Partio PIS! Wzywam Cię do przypomnienia sobie słów JP2 jesli uważacie się za katolików!